Widzew. On będzie strzelał bramki?!

Widzew jest bliski podpisania kontraktu z napastnikiem, który ma w CV zdobycie mistrzostwa Polski i superpucharu, w barwach Lecha Poznań.

Łodzianom w walce o pozostanie w I lidze ma pomóc
29-letni Krzysztof Chrapek – uważa portal widzewtomy. Sęk w tym, że mierzący 170 cm wzrostu zawodnik w 39 spotkaniach w ekstraklasie zdobył tylko 4 bramki.

W rundzie jesiennej w barwach Podbeskidzia wystąpił dziewięć razy, przez 285 minut, zdobył jednego gola w spotkaniu ze Śląskiem (2:2). Lepszą skutecznością wykazał się w drużynie rezerwowej. W trzech meczach III ligi dwa razy wpisał się na listę strzelców. Widzew nie może sobie pozwolić na popełnienie takiego błędu, jakim było sprowadzenie latem Adama Dudy, który zawiódł na całej linii.

Łodzianie szukają też bramkarza, którego umiejętności pozwolą wygrywać trudne ligowe mecze. Niestety, nie da się tego powiedzieć o golkiperach, którzy bronili jesienią. 26-letni Dino Hamzić wystąpił w 14 pojedynkach (1260 minut), w dwóch zachował czyste konto. W czterech ostatnich, w których bronił, wpuszczał po trzy gole. 22-letni Maciej Krakowiak wyszedł w podstawowej jedenastce w czterech spotkaniach I ligi (360 min), zagrał w ostatnim remisowym (1:1) meczu z GKS Katowice.
Czy lepszy od nich będzie rezerwowy golkiper Cracovii 32-letni Matko Perdijić? Jeśli trener Wojciech Stawowy, znający doskonale krakowskie realia, ma do niego zaufanie... Widzew bardziej liczy na to, że odkryciem wiosennej rundy stanie się utalentowany nastolatek z Lechii Gdańsk – Damian Podleśny, który jest bliski przenosin do Łodzi.

Nie dojdzie raczej do planowanego sparingu Widzewa z Sokołem Aleksandrów – podają portal lodzkifutbol. Oba zespoły nie są w stanie znaleźć wolnego terminu, który odpowiadałby jednym i drugim.