WIDZEW OLIMPIA ZAMBRÓW NA ŻYWO. MECZ WIDZEW VS OLIMPIA NA ŻYWO. WYNIK MECZU WIDZEW OLIMPIA

TJ/LS
WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO. MECZ WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO. WYNIK MECZU WIDZEW OLIMPIA
WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO. MECZ WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO. WYNIK MECZU WIDZEW OLIMPIA WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO
WIDZEW OLIMPIA ZAMBRÓW NA ŻYWO. MECZ WIDZEW VS OLIMPIA WYNIK NA ŻYWO. Dziś piłkarze Widzewa grają na własnym stadionie z Olimpią Zambrów. Zapowiada się ciekawy mecz, ponieważ drużyna Olimpii zajmuje wysokie miejsce w tabeli. Mało tego drużyna z Zambrowa ostatnie trzy mecze wygrała. WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO nasza relacja od godziny 19. Mecz rozpoczyna się o godzinie 19.10 WIDZEW VS OLIMPIA NA ŻYWO. WYNIK MECZU WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO.

WIDZEW OLIMPIA 1:0 ZAMBRÓW NA ŻYWO

POLSKA ARMENIA NA ŻYWO ONLINE LIVE STREAM
DANIA CZARNOGÓRA WYNIK MECZU

Naciśnij F5, żeby odświeżyć.
KONIEC MECZU WIDZEW WYGRYWA 1:0
91'**GOLLLL dla Widzewa. Kacper FALON!!!!!Sędzia uznaje bramkę. Dyskusyjna bramka. czy był spalony?! 90'Sędzia dolicza 4 minuty. 85'Zambrów skutecznie się broni. Widzewiakom nie udaje się pokonac bramkarza. 79'Smuda wychodzi z siebie. wprowadza zmiany. 76'Bezbramkowy remis. Piłkarze Widzewa jakby opadli z sił. Skutecznie się bronią przed przeciwnikiem. 74'0:0 Zawiedzeni kibice próbują skutecznie zmobilizować swoich piłkarzy do walki o gola. 67'Gra i wynik bez zmian. Łódzki Widzew OLE! - słychać z trybun przy al. Piłsudskiego. 60'0:0 Olimpia atakuje, Widzew skutecznie się broni. Trener Smuda coraz bardziej poddenerwowany. Kibice również nie kryją emocji. Są mocno rozczarowani. Liczą na bramkę!!!! 59'Mecz wznowiony. Kibice Widzewa głośno dopingują swoją ulubioną drużynę. Niestety nadaremnie. Nadal bezbramkowy remis. 48'Mecz przerwany. Kibice "spod dawnego zegara" rzucają serpentyny. Trzeba je posprzątać z boiska. 46'**Ruszyli. Próba Olimpii dośrodkowania. Widzew sobie poradził z tą akcją.
Czekamy na drugą połowę spotkania.

WIDZEW OLIMPIA 0:0 ZAMBRÓW NA ŻYWO

45'**Bezbramkowy remis. Koniec pierwszej połowy. 44'0:0 Rzut wolny dla Widzewa. Napastnik Widzewa wywalczył rzut wolny. Niecelny strzał Mąki z 19 metrów. Zacznie bramkarz drużyny przeciwnej 41'Dobra akcja Zielenieckiego. Niestety zakończona fiaskiem.Sędzia decyduje że zawodnik Zambrowa faulował Widzewiaka. 36'Widzew próbuje, ale na razie akcje kończą się na 16 metrze. Olimpia dobrze się broni. 33'Kibiców przybywa, ale emocje słabną. Na boisku niewiele się dzieje. Poza jedną akcją piłkarzy z al. Piłsudskiego, nie było na co popatrzec. 30'** Bezbramkowy remis. Niewiele się dzieje. Rut rożny. Okazja dla Widzewa. niestety nie udało się... Mecz nie obfituje w emocje podbramkowe.

24' 0:0 Gra w środkowym polu boiska.
16' Widzew próbuje, Olimpia cofnięta, Olimpia się broni.
14' Ewidentny faul na Michalskim w polu karnym, sędzia jednak pokazuje, że nic nie było.
13' Obraz gry podobny do tego, jaki na łódzkim stadionie oglądamy od początku tej rundy. Widzew rozgrywa piłkę, piłkarze Olimpii biegają między naszymi zawodnikami.
10' Wrzutka w pole karne, ale strzał ponad poprzeczką, Olimpia od bramki
9' Faul na Michalskim - może teraz będzie bramkowa okazja?
7' Bez sytuacji bramkowych w Łodzi.
5' Piłkarze Olimpii wysoko wychodzą do Widzewiaków

3'
Widzew w ataku pozycyjnym, zawodnicy rozgrywają piłkę w środku boiska.
Gramy o awans RTS gramy o awans - skandują kibice
1' GRAMY
19.10 Piłkarze już na murawie boiska. Za chwile początek meczu WIDZEW OLIMPIA
19.05 Stadion wypełnia się kibicami - wszystko wskazuje na to, że dziś będzie rekord frekwencji w tej rundzie.

Prezes Widzewa wręczył trenerom specjalne pamiątki klubowe. Rzęsiste oklaski publiczności!
Legendy Widzewa na dzisiejszym meczu przy al. Piłsudskiego, wśród nich m.in. trener Bronisław Waligóra, trener Władysław Żmuda.

18.54 Sędzia gwizdkiem przywołał piłkarzy, by zeszli już do szatni.
18.50 Piłkarze obu drużyn są na rozgrzewce.
18.45 Stadion łódzkiego klubu powoli zapełnia się kibicami.

Kibice Widzewa nie mają najmniejszych wątpliwości, kto zgarnie dziś 3 punkty. Nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że drużyna Olimpii może urwać gospodarzom punkty. Wszak łodzianie walczą o awans do wyższej klasy rozgrywek i mecze u siebie muszą wygrywać.

Goście zapowiadają, że tanio skóry nie sprzedadzą i że będą grać w Łodzi z Widzewwem o pełną pule, czyli 3 punkty. Jak będzie? Zobaczymy!

WIDZEW OLIMPIA NA ŻYWO OD GODZINY 19.

Od momentu, kiedy drużynę WIDZEWA przejął Franciszek Smuda, Widzew kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Kibice liczą na to, że ta seria zostanie dziś przedłużona.

W minionej serii mistrzowskiej łodzianie odnieśli spektakularny sukces, pokonując Legię II Warszawa i to na jej terenie.

WIDZEW OLIMPIA ZAMBRÓW NA ŻYWO. MECZ WIDZEW VS OLIMPIA WYNIK NA ŻYWO.