Widzew - Olimpia Elbląg relacja NA ŻYWO 1.03.2020. Sprawdź wynik meczu Widzew Olimpia

(hof, ww)
Dziś o godzinie 13:05 piłkarze Widzewa rozegrali pierwszy mecz rundy wiosennej. Przeciwnikiem była Olimpia Elbląg. Niestety, łodzianie nie wywalczyli trzech punktów. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka prowadzili dwukrotnie, ale ostatecznie tylko zremisowali 2:2. To sprawiedliwy remis. Fatalnie wypadła widzewska defensywa. Szczerze trzeba powiedzieć, że lider drugiej ligi nie zachwycił!

Widzew - Olimpia Elbląg relacja na żywo
strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ2
OLIMPIA ELBLĄG2

90+6' Koniec meczu
90+5' Faul dla Widzewa
90+4' Kasakiewciz zmarnował dobrą sytuację
90+1' Celny strzał Rudola
90' Sędzia przedłużył spotkanie o pięć minut.
89' Gol dla Olimpii. Po serii błędów widzewiaków, piłkę do siatki skierował Kiłetyka. Widzew - Olimpia 2:2.
87' Zmiana w drużynie gości, schodzi Balewski, wchodzi Morys.
86' Widzew spokojnie rozgrywa piłkę. Widzew - Olimpia 2:1
85' Miller zmieniony przez Kiełtykę
84' 16 095 kibiców ogląda dzisiejszy mecz

82' Robak wykończył akcję Kosakiewicza i strzałem z siedmiu metrów pokonała bramkarza Olimpii
82' GOL, GOL, GOL dla Widzewa.
81' Sytuacja bramkowa Olimpii, ale Brychlik główkował niecelnie
79' Wolsztyński zmienił Poczobuta
78' Piękny strzał Wengera z pierwszej piłki, z piętnastu metrów trafił w okienko łódzkiej bramki
78' Gol dla Olimpii
78' Rożny dla Olimpii

75' Groźna sytuacja pod bramką Widzewa, ale goście nie zdołali zamknąć akcji.
74' Goście atakują i próbują stworzyć sytuację do wyrównania. Widzew - Olimpia 1:0.
72' Mandiangu strzelił wysoko nad poprzeczką
71' Olimpia nie rezygnuje
69' Zmiana w Widzewie, schodzi Ojamaa, wchodzi Mandiangu
68' Widzew spokojnie rozgrywa piłkę
66' Ojamaa silnie strzelał, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny
65' Rzut wolny dla Widzewa. Krasa faulował Robaka
64' Aut dla Widzewa
61' Żółta karta dla Millera za odepchnięcie Wołąkiewicza
59' Radwański wrócił na boisko
57' Widzew gra w osłabieni. Radwański (trafiony w nos) korzysta z pomocy lekarza
54' Pawłowski pewnie łapie piłkę po strzale głową zawodnika gości
51' Spalony widzewiaka, akcję zaczyna Olimpia
51'Mnie ciekawy fragment gry
49'Niecelny główka Lewandowskiego (194 cm wzrostu)
47' Obydwa zespoły bez zmian
47' Nieoficjalnie wiadomo, że spotkanie piłkarzy Widzewa Olimpia Elbląg ogląda Sławomir Peszko. Nie można wykluczyć, że były reprezentant Polski wkrótce zostanie zawodnikiem łódzkiego drugoligowca. Trudno przypuszczać, aby przejechał do Łodzi tylko po to, by obejrzeć spotkanie na stadionie przy al. Piłsudskiego.
46' Zaczęła się druga część spotkania
45' Koniec pierwszej części spotkania. Zasłużone prowadzenie łodzian. Widzew - Olimpia Elbląg 1:0.
41' Szczęście Widzewa. Po rzucie wolny piłka trafiła w pole karne łodzian, ale Lewandowski z bliska posłał piłkę nad poprzeczką.
ółta kartka dla Kosakiewicza za faul
44' Silny strzał Gutowskiego obok słupka
39' Faulowany przez Robaka piłkarz Olimpii
37' Rożny dla Widzewa
36' Niecelny strzał Możdżenia
34 ' Widzew przeważa, ale nie wypracowuje klarownych sytuacji
30' Pierwsza groźna akcji Olimpii, ale na szczęście na posterunku był Pawłowski.
29' Rzut wolny dla Olimpii
27' Olimpia nadal skupiona wyłącznie na przeszkadzaniu Widzewowi.
25' Strzały z dystansu Poczobuta
24' Rożny dla gospodarzy
21' Widzew prowadzi, ale nadal nadaj ton wydarzeniom na boisku
18' Podanie Robaka doskonale wykorzystał Radwański. Widzewiak uprzedziła bramkarza Olimpii, trafił w piłkę,a ta po chwili wylądowała w siatce. Widzew prowadzi 1:0.
18' GOL, GOL, GOL, GOL, GOL, GOL!!!
15' Główka Możdżenia nad bramką gości
14' Rzut wolny dla Widzewa
12' Trzeba przyznać, że Olimpia dobrze się broni i nie pozwala Widzewowi na rozwinięcie skrzydeł
10' Głośny doping kibiców Widzewa
9' Rośnie przewaga Widzewa
8' Niezbyt dobre rozegranie wolnego przez Kosakiewicza
7' Rzut wolna dla Widzewa
5' Nie mieliśmy jeszcze strzału na bramkę żadnej ze stron
4' Gra toczy się głównie w środku pola
3' Atak pozycyjny Widzewa
2 ' Goście zaczęli bardzo agresywnie
1' Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

13.02 Grana jest "Prząśniczka"

13. Na ławce rezerwowych Olimpii zasiądą: Rutkowski, Sarnowski, Morys, Jabłoński, Kiełtyka, Bucio, Milanowski
12.55 Rezerwowi piłkarze Widzewa: Wolański, Turzyniecki, Kordas, Piskorski, Gąsior, Mandiangu, Prochownik, Wolsztyński

12.50 Trener Olimpii zdecydował się na taki skład: Madejski – Balewski, Lewandowski, Wenger, Sedlewski – Miller, Krasa, Kuczałek, Demaniuk – Prytulak – Brychlik

12.44 Wiemy już, w jakim składzie piłkarze Widzewa rozpoczną dzisiejszy mecz z Olimpią Elbląg
Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol, Wołąkiewicz, Pięczek – Możdżeń, Poczobut – Ojamaa, Radwański, Gutowski – Robak

12.35 Hubert Wołąkiewicz w piątek podpisał kontrakt z Widzewem Łódź. Zawodnik po zawarciu umowy powiedział: Nie czuję presji, a raczej podekscytowanie, że zainteresował się mną taki klub jak Widzew. W mojej karierze, która zbliża się już raczej ku końcowi, to ciekawa możliwość, by zagrać jeszcze o wyższe cele, przy tak licznej publiczności. Był to dla mnie bodziec, by sprawdzić się i poczuć emocje związane z grą dla takich kibiców. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc tej drużynie.

12.20 Widzew przygotował ciekawą propozycję dla swoich kibiców. Przed i po spotkaniu kibice będą mogli kupić czerwone koszulki meczowe Widzewa, na które naszyty został jubileuszowy herb klubu, przygotowany specjalnie na jego 110-lecie. Dostępne są niemal we wszystkich rozmiarach za wyjątkiem L.

12.02 Warto na chwilę wrócić do wczorajszego dnia. Prawdziwe lanie w Toruniu. Wicelider - Górnik Łęczna - przegrał 0:5 z Elaną! Gospodarze wygrali po golach Filipa Kozłowskiego, Matusa Marcina, Wojciecha Onsorge, Lukasa Hrnciara i Mateusza Stryjewskiego. Widać nowe oświetlenie na stadionie w Toruniu nie posłużyło gościom. To był pierwszy mecz na stadionie przy ulicy Bema przy sztucznym oświetleniu. Nie wszystko jednak poszło po myśli organizatorów. Awaria elektryczności sprawiła, że po przerwie spotkanie przerwano na 20 minut, ale udało się je dokończyć.

Godz. 11:30 Dziś inauguracja rundy wiosennej. Widzew vs. Olimpia Elbląg. Liczymy na trzy punkty piłkarzy z Łodzi. Prawie cała czołówka, oprócz Resovii, straciła wczoraj punkty i jest okazja ku temu aby Widzew powiększył swoją przewagę nad drużynami, które liczą się w walce o awans do I ligi. Poniżej wczorajsze wyniki i aktualna tabela II ligi.