Widzew. Obrońców już mamy, na reżysera gry czekamy

pasZaktualizowano 
W sobotę o godz. 18 Widzew stoczy drugi wyjazdowy ligowy pojedynek

. O godz. 18 zmierzy się w Bytowie z Bytovią. W pierwszej kolejce łodzianie pokonali dzięki piorunującej końcówce Gryfa w Wejeherowie 2:1, a Bytovia przegrała po golu zdobytym w doliczonym czasie gry z Elaną 1:2.
Obrońców już mamy na pomocnika reżysera gry czekamy czy takie transferowe motto przyświeca trenerom i działaczom Widzewa. W tej chwili w kadrze łodzian jest 25 piłkarzy (w tym kontuzjowany Marcel Gąsior), w tym najwięcej bo aż dziewięciu obrońców. Są wśród nich ostatnio pozyskani: Kornel Kordas, Łukasz Kosakiewicz.
Defensywę trener Marcin Kaczmarek ma zatem zabezpieczoną, a miał przed sezonem na temat jej jakości grania trochę obaw. Teraz czas pomyśleć o budowaniu gry do przodu i nie liczenia tylko na inicjatywę i skuteczność napastników. Widzewowi potrzebna kreatywnych pomocników, tworzących grę na tak szczególnie w środku pola.
Czy nowym graczem łodzian zostanie Marcin Budziński niechciany w Cracovii?
Trener Marcin Kaczmarek. - Chcemy poprawić jakość naszej gry ofensywnej. Łatwych spotkań nie ma, zwłaszcza wyjazdowych. Każde z nich będzie miał swoją specyfikę.

Druga kolejka II ligi sobota: Błękitni Stargard Elana Toruń (godz. 16), Skra Częstochowa   Garbarnia Kraków (16), Pogoń Siedlce Resovia (17), Gryf Wejherowo GKS Katowice (17), Bytovia Bytów Widzew Łódź (18), Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola (18), Olimpia Elbląg  ­ Górnik Polkowice (19), Górnik Łęczna Lech II Poznań (20.09). Niedziela: Stal Rzeszów Legionovia (13,05, transmisja TVP 3).

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

K
KOLO

Z TYMI KARNETAMI TO ŚWIĘTA PRAWDA. WIĘKSZOŚĆ PRZECIEŻ DOSTAJEMY TU I ÓWDZIE ZA DARMO. SPÓJRZMY PRAWDZIE W OCZY. CHODZI O MARKETING I PRZYCIĄGNIĘCIE SPONSORÓW.

G
Gość

Karnety wcale nie schodzą tylko są rozdawane od kilku sezonów. Nie ma się czym szczycić.

H
Hgh

Żniwa idom pełnom parom a tu takie wiadomości...brać się za obornik tero czy za tydzień. Ole.ole srts ole

H
Hgh

wiedzwsioki, poszukajcie jeszcze sołtysa

k
karnet całe życie

może Tarantino się zgodzi?

R
Robercik
2019-08-02T11:28:58 02:00, Wiesiek rts:

Założyłem się z sąsiadem że jak przegramy w Bytowie to skoczę ze stodoły do szamba !

2019-08-02T11:56:07 02:00, ap cwelnia:

Wiesiu masz shizę? Jarmułka i pejsy może dobrze schowane. Pewne jest tylko to że jesteś cwelem z ap sperma.klepsydra ole ole

2019-08-02T15:25:14 02:00, Wiesiek rts:

Nie przezywaj mnie bracie, kibicujemy tej samej drużynie, nie ładnie z twojej strony. A o co chodzi z tym ap, a prawiewidzew?

2019-08-02T16:15:59 02:00, Anty ap eł-kałes:

Szczypie cie cwelu z akademii pejsów słowo Widzew. Ma szczypać. Pięknie zazdrość przez ciebie przemawia. Wyj dalej żydzie. Pozwalam ci.

Widzew to nazwa dzielnicy miasta. Łodzi jakbyś nie wiedział celu z FC KLĘCZNIKI

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-02T11:28:58 02:00, Wiesiek rts:

Założyłem się z sąsiadem że jak przegramy w Bytowie to skoczę ze stodoły do szamba !

2019-08-02T11:56:07 02:00, ap cwelnia:

Wiesiu masz shizę? Jarmułka i pejsy może dobrze schowane. Pewne jest tylko to że jesteś cwelem z ap sperma.klepsydra ole ole

2019-08-02T15:25:14 02:00, Wiesiek rts:

Nie przezywaj mnie bracie, kibicujemy tej samej drużynie, nie ładnie z twojej strony. A o co chodzi z tym ap, a prawiewidzew?

Szczypie cie cwelu z akademii pejsów słowo Widzew. Ma szczypać. Pięknie zazdrość przez ciebie przemawia. Wyj dalej żydzie. Pozwalam ci.

W
Wiesiek rts
2019-08-02T11:28:58 02:00, Wiesiek rts:

Założyłem się z sąsiadem że jak przegramy w Bytowie to skoczę ze stodoły do szamba !

2019-08-02T11:56:07 02:00, ap cwelnia:

Wiesiu masz shizę? Jarmułka i pejsy może dobrze schowane. Pewne jest tylko to że jesteś cwelem z ap sperma.klepsydra ole ole

Nie przezywaj mnie bracie, kibicujemy tej samej drużynie, nie ładnie z twojej strony. A o co chodzi z tym ap, a prawiewidzew?

G
Gość

weźcie na reżysera gry Patryka Vegę

A
Artur z fabrycznego

Ja bym widział w ataku wielka kopidołka ze szczecińskiej .widziałem go nieraz w akcji.dobrze kopie i ma ciąg do ataku ...padaczki.w FC KLĘCZNIKI taki napastnik to byłby dopiero skarb

G
Gość

Ja bym widział Budzińskiego w Cracovii, ale gdy go naprawdę tam nie chcą, niech idzie do Widzewa. To ofensywny pomocnik (może zastąpić napastnika - jest bramkostrzelny).

G
Gość
2019-08-02T10:14:44 02:00, Gość:

Na kolana

To już odstawiłeś maść na ból dupy ? To weź NIEPIERDOL może pomoże ci na kolana 😁

a
ap cwelnia
2019-08-02T11:28:58 02:00, Wiesiek rts:

Założyłem się z sąsiadem że jak przegramy w Bytowie to skoczę ze stodoły do szamba !

Wiesiu masz shizę? Jarmułka i pejsy może dobrze schowane. Pewne jest tylko to że jesteś cwelem z ap sperma.klepsydra ole ole

w
www
2019-08-02T10:14:44 02:00, Gość:

Na kolana

2019-08-02T10:44:59 02:00, RTS1910:

Wedle życzenia.

Hahahaha.....ty debilu......

G
Gość

Teraz wiadomo dlaczego Neymar nie chce grać już w PSG,

czeka na ofertę z widzewa ...

hahahhahaaa

Kolejne trener co tylko wzmacnia drużynę, przecież powinni być już tak silni, że Barcę i Real ograją

hahaha

Dodaj ogłoszenie