Widzew Motor NA ŻYWO. WIDZEW gra z MOTOREM RELACJA NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE

tj, b
Widzew gra dziś z Motorem. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu. WIDZEW MOTOR Łukasz Kasprzak/archiwum
WIDZEW vs MOTOR. Dziś piłkarze Widzewa grają w Lubawie z MOTOREM. MECZ WIDZEW MOTOR zaczyna się o godzinie 16. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO. Widzew prowadzi z Motorem 2:0. Najpierw Daniel Mąka strzelił na 1:0. 6 minut później Adrian Budka podwyższył na 2:0. Takim wynikiem kończy się ten mecz. Widzew wygrywa z Motorem 2:0.

WIDZEW MOTOR NA ŻYWO

Strona wymaga odświeżenia - F5

Koniec meczu.
90' Za chwilę koniec meczu. Widzew prowadzi zasłużenie, choć do gry łodzian można mieć kilka zastrzeżeń. Najważniejsze są jednak kolejne 3 pkt., które Widzew zapisuje na swoim koncie.

87' Trochę chaosu na boisku. Niecelne podania z obu stron.
85' Dobra kontra Widzewa, ależ szkoda, spalony. Dobra, szybka akcja i niestety sędzia podnosi chorągiewkę.
82' Zmiana w zespole Motoru. Zmiana też w Widzewie. Fabian Woźniak melduje się na boisku.
78' Jedna akcja Motoru w ciągu 5 minut... Widzew kontroluje grę
ZMIANA W WIDZEWIE SCHODZI MĄKA, WCHODZI STRUS.
72' Rzut wolny dla Widzewa. Zawodziński i piękne uderzenie - szkoda, że w poprzeczkę.
69' Wynik bez zmian. Widzew kontroluje sytuację na murawie.
67' Kamil Tlaga opuszcza boisko, wchodzi Marcin Kozłowski
65' Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.
Adrian Budka schodzi, wchodzi Mateusz Michalski
62' Zmiana w Widzewie.
60' Teraz dobra akcja Motoru, ale obrońcy poradzili sobie z napastnikiem gospodarzy.
56'Widzew gra pewnie, Widzew prowadzi grę.
50' Tempo meczu spadło. Widać, że Widzew gra mądrzej w piłkę, że Widzew ma lepszych graczy. Ale trzeba pamiętać, że Motor też przeprowadził dziś kilka groźniejszych akcji.
47' Rzut wolny dla Motoru. Wrzutka w pole karne, nie to strzał, piłka odbita ląduje za bramką. Rzut rożny.
47' Gramy. Zaczęli gospodarze.

Za chwilę II część meczu

Zapraszamy na relację z II połowy meczu Widzew Motor
Koniec pierwszej połowy. Widzew 2 Motor 0
47'I na zakończenie tej połowy Widzew mógł podwyższyć na 3:0, ale nie udało się.
WYNIK BEZ ZMIAN WIDZEW MOTOR 2:0
46' Widzew gra z jednej strony boiska na drugą. Faul na Budce i żółta kartka dla Śnieżawskiego.
Arbiter z Warszawy przedłuża pierwszą część meczu o 2 minuty.
Końcówka tej części meczu nie jest najlepsza w wykonaniu Widzewa. Sporo niecelnych podań. Widzew oddał inicjatywę.
43' Teraz było groźnie pod bramką łodzian. Na szczęście strzał napastnika niecelny.
40' Aut dla Widzewa. Wynik bez zmian. Motor bezradny.
38' Maciej Szewczyk ukarany żółtą kartką. Najpierw faulował, później dyskutował z sędzią.
37' Rzut rożny dla Widzewa. Dośrodkowanie, strzał na bramkę, ale zablokowany przez obrońców.
36' Na boisku bezsprzecznie królują piłkarze Widzewa. Motor próbuje, Motor chce, ale brakuje umiejętności.
33' Gra w środku boiska, ale widać, że piłkarze z Łodzi kontrolują przebieg gry.
Wynik bez zmian. Widzew Motor 2:0
31' Teraz Widzew zaatakował i to była dobra akcja, jednak Adrian Budka na minimalnym spalonym.

29'
Motor próbuje, ale Motor jest bezradny.
26' Widzew szanuje piłkę, Widzew gra spokojnie i dojrzale.
WIDZEW MOTOR 2:0
To była świetna kontra. Mąka popędził z piłką około 30 metrów wbiegł w pole karne zagrał na czyste pole do Adriana Budki i ten pakuje piłkę do siatki!
19' GOOOLLL dla WIDZEWA. PIĘKNA AKCJA Daniela Mąki. Ależ on to zrobił!
18'Gra w środku boiska. Kibice gospodarzy rzucili serpentyny i służby porządkowe mają teraz sporo pracy. Przerwa w grze.

15'
WIDZEW MOTOR 1:0
To był rzut wolny, ostre dośrodkowanie w pole karne i wtedy pada strzał i piłka ląduje tuż przy słupku w siatce.
Nie widzieliśmy w tym zamieszaniu, kto ostatni dotknął piłkę, ale prawdopodobnie to Daniel Mąka lub Maciej Szewczyk.
13' GOOOOLLLLLLLLLLLLLLL dla WIDZEWA Bramka po dośrodkowaniu, zamieszanie pod bramką gospodarzy i gol dla Widzewiaków.
12'Spore przerwy w grze spowodowane są tym, że... nie ma kto podawać piłek, które wybijane są poza boisko. Stadion Motoru ma bieżnię, więc zanim bramkarz pobiegnie po piłkę, chwila czasu mija.
WIDZEW MOTOR 0:0
Ruszył Widzew, dobra szybka akcja, ale Budka na pozycji spalonej.
10'Pierwsza niezła akcja Widzewiaków, ale złe dośrodkowanie. Szkoda. Teraz kontra Motoru.

8'
Nie wiadomo, jaka jest taktyka na ten mecz. Widzew na razie gra bardzo asekuracyjnie. Bez akcji bramkowej.
Znów Motor groźnie i znów bramkarz Widzewa musiał się wykazać swoimi umiejętnościami.
6' Widzew póki jeszcze nie zagroził bramce rywali.
4' Teraz było niebezpiecznie, ale Michał Choroś na posterunku.
3' Na razie bez fajerwerków, obie drużyny grają ostrożnie. Wynik 0:0.

1'
Widzewiacy zaczęli. Pierwsza składna, dobra akcja, ale obrońca wybija piłkę na aut.
Jeszcze chwila, za moment początek meczu.
Widzew na czerwono, gospodarze w białych strojach.
Obie drużyny już na boisku.
Piłkarze już po rozgrzewce. Za chwile zaczynamy mecz Widzew gra na wyjeździe z Motorem

Skład Widzewa
:
M. Choroś - K. Tlaga, M. Czaplarski, N. Jędrzejczyk, B. Gromek, A. Budka, M. Szewczyk, M. Zawodziński, P. Rodak, D. Mąka, K. Sabiłło

Skład Motoru
:
B. Dzikowski - M. Śnieżawski, B. Vasiutyn, Ł. Laskowski, G. Żak, Z. Marchlewski, P. Jóżefowicz, R. Śnieżawski, P. Ewertowski, A. Zasuwa, T. Śnieżawski

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami piłkarze Widzewa wyjechali na jutrzejsze spotkanie do Lubawy już wczoraj.
Szkoleniowiec zespołu z Łodzi Marcin Płuska wybrał już osiemnastoosobową kadrę na ten mecz.
POLSKA ROSJA Rio 2016 o której mecz na żywo
W porównaniu z inauguracyjnym starciem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki doszło w niej do trzech zmian. W Łodzi zostali bowiem Kamil Bartos, Patryk Nouri oraz Piotr Burski, zastąpili ich zaś Marcin Kozłowski, Fabian Woźniak i Patryk Strus.

WIDZEW VS MOTOR TRANSMISJA NA ŻYWO OD GODZ. 16

Kadra Widzewa na spotkanie z Motorem Lubawa:
bramkarze: Michał Choroś, Mateusz Wlazłowski
obrońcy: Kamil Tlaga, Marcin Kozłowski, Sebastian Zieleniecki, Norbert Jędrzejczyk, Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek, Fabian Woźniak;
pomocnicy: Adrian Budka, Daniel Mąka, Princewill Okachi, Maciej Szewczyk, Przemysław Rodak, Mateusz Michalski, Patryk Strus, Mariusz Zawodziński;
napastnik: Kamil Sabiłło.