WIDZEW MKS EŁK 2:1. Widzew zdobywa 3 punkty i wciąż liczy się w stawce drużyn walczących o awans

(tj)
Widzew grał dziś w Łodzi z drużyną MKS Ełk. Łodzianie pod wodzą nowego trenera - Tomka Muchińskiego - po trudnym meczu wygrali 2:1. Dzięki temu wciąż liczą się wśród drużyn walczących o awans do II ligi.

WIDZEW MKS EŁK na żywo

Koniec meczu WIDZEW WYGRYWA 2:1 Z MKS EŁK
94' Sędzie nie kończy jeszcze meczu.
Jeszcze akcja MKS. Ale na szczęście wrzutka w ple karne Widzewa bardzo nieudana.

93'
Choroś od bramki.
92' Na boisku Mariusz Zawodziński.
Widzew teraz w dziesiątkę - kontuzjowany jeden z piłkarzy.
90' Sędzia dolicza 3 minuty
Wynik bez zmian. Widzew prowadzi 2:1.
89'Okachi wybija piłkę przewrotką.
87' Będzie kartka dla Widzewiaka, za faul w środku boiska.
Aut dla gości. Choroś zaspał w bramce, ale na szczęście nikt tego nie wykorzystał.
86' Teraz Kamil Tlaga fauluje w środku boiska. Rzut wolny wykonany i kolejny faul Widzewiaka. Będzie niebezpiecznie.
Rzut wolny dla Widzewa, ale wcześniej zmiana w łódzkim klubie.
84' Będzie nerwowa końcówka, MKS nie odpuści.
Widzew MKS 2:1
GOL DLA MKS beznadziejnie Widzew w obronie.
81' Rzut wolny dla MKS
80' Ależ teraz Widzew miał ogromnie dużo szczęścia. To powinna być bramka. Na szczęście dla łodzian piłkę udaje się wybić z linii bramkowej.
79'MKS wciąż próbuje, wciąż chce strzelić bramkę kontaktową.
78' Widzew kontroluje teraz przebieg meczu. Gra w środkowej części boiska.
75' Talaga przebiegł z piłką 30 metrów strzelił wprost w ręce bramkarza gości.
73' Strzał z 17 metrów napastnika MKS i piłka przechodzi minimalnie obok słupka.
72'Znów faul na Widzewiaku. Tym razem około 5 metrów od narożnika pola karnego.
70'Rzut rożny dla Widzewa. Mocna wrzutka, ale nie było tam nikogo... Fatalnie wykonany stały fragment gry.
68' Teraz akcja gości, ale Okachi świetnie barkiem blokuje szarżującego zawodnika z Ełku.
66' Ależ teraz Widzewa miał szczęście. Kilka błędów i mogła paść bramka kontaktowa.
65' MKS próbuje atakować, ale Widzew na szczęście skutecznie się broni.
WIDZEW MKS EŁK 2:0
62' GGGOOOOOLLLLL dla Widzewa. Sebastian Zieleniecki strzela gola z rzutu wolnego!
60'Faul na Widzewiaku.
57'Zmiana w zespole gości.
55' Rzut wolny dla MKS. Błąd w kryciu i napastnik strzelił głową - na szczęście niecelnie.
53' Teraz MKS w natarciu. Widzew się broni.
50' Była szansa, ale Michalski poślizgnął z piłką w polu karnym.
48' Dobry strzał z lewej strony i duże problemy miał Choroś.
46' Gramy w II połowie!

45' Koniec pierwszej połowy meczu.
Rzut karny podyktowany całkowicie słusznie. Obrońca MKS faulował Adriana Budkę. "Jedenastkę pewnie wykorzystał Michalski.
Mateusz Michalski i GGGOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
43' Rzut karny dla Widzewa!
40' Bartłomiej Gromek ogląda teraz żółtą kartkę za faul.
38' Aut dla Widzewa.
35' Pierwsza bardzo dobra akcja łodzian. Świetne podanie od Gromka w pole karne i centymetry brakowały, by Okachi trącił piłkę do siatki. Szkoda, ale wreszcie akcja, która mogła się podobać.
34' Widzew gra wolno, Widzew gra bez pomysłu.

32'
Teraz Widzew miał wreszcie jakaś akcję, Gromek popędził po lewym skrzydle i wpadł w pole karne, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, która wyszła za linię końcową boiska.
30'Żółta kartka dla zawodnika z Ełku za faul na Tladze.
29' Widzew MKS 0:0. Mecz się nieco wyrównał. Goście już tak nie atakują bramki Chorosia.
Fatalnie...
24' Teraz rzut rożny dla Widzewa.
23' Dobra piłka do Możdżonka, ale obrońca wybija piłkę na aut.
Była szansa, ale ani Okachi ani Jędrzejczyk jej nie wykorzystali.
21' Rzut wolny dla Widzewa z rejonu narożnika pola karnego. Żółta kartka dla zawodnika MKS.
Fatalnie...
20' Może teraz. Rzut rożny dla Widzewa.
18' Słabo wygląda gra Widzewa. Nie ma pomysłu , nie ma agresji, nie ma zawziętości.
16' Wynik bez zmian. 0:0. Gra Widzewa też bez zmian...
13' Teraz faul na Widzewiaku. Około 30 metrów do bramki gości. Rośli zawodnicy z Ełku górują nad Widzewiakami. Próby wrzucania piłki w pole karne są całkowicie bezsensowne.
12'Choroś od bramki.
Po 10 minutach gry widać, że MKS nie przyjechał się do Łodzi bronić. NA razie do goście są w natarciu.

10'
Rzut rożny dla MKS. Zamieszanie wrzutka i .... znów rzut rożny dla MKS.
Teraz dwaj Widzewiacy zderzyli się głowami w polu karnym rywali.
8'Widzew MKS 0:0. Rzut rożny dla Widzewa.
I było niebezpiecznie. Piłka zatańczyła na 5-6 metrze od bramki Chorosia. NA szczęście Widzew wybił piłkę.
6'Faul na skrzydłowym MKS. Będzie niebezpiecznie.
5'Dobra próba Widzewa, świetny pomysł i niezłe podanie, ale w ostatniej chwili obrońca wybił piłkę w pole.
4'Na razie Widzew bez składnej akcji. Tymczasem goście już dwukrotnie byli na polu karnym Widzewa.
2' Widzew od bramki.
Nieporozumienie w zespole Widzewa. Rzut rożny dla gości.
1'Zaczynamy. Widzew na czerwono. Goście z Ełku na biało.

Piłkarze już na murawie. Podziękowania dla byłego trenera Płuski - brawa od kibiców, brawa od piłkarzy.

Jesteśmy już na stadionie w Łodzi. Za chwilę początek meczu.
Przemka Rodaka i Daniela Mąki nie ma w składzie - pierwszy leczy kontuzję, drugi pauzuje za kartki.