WIDZEW - MIEDŹ RELACJA NA ŻYWO 30.04.2021 Śledź wynik meczu ONLINE

(bart)
Dziś mecz Widzew Łódź - Miedź Legnica. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego spotkania. Początek o godz. 17.40.

WIDZEW MIEDŹ RELACJA LIVE WYNIK NA ŻYWO ONLINE

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ0
MIEDŹ LEGNICA0

KONIEC MECZU - Widzew tylko remisuje z Miedzią 0:0. Konieczne było zwycięstwo. Szansa łodzian na grę w barażach jest coraz mniejsza.
90+3 min - Roman strzela nad poprzeczką.
90+2 min - Faul Czubaka.
90+2 min - Zmiana w Miedzi. Mehdi Lehaire za Tronta.
90 min - Sędzia przedłuża mecz o co najmniej trzy minuty.
90 min - Zmiana w Widzewie. Karol Czubak za Poczobuta.
89 min -Żółta kartka dla Robaka. Nie wiadomo, za co.
89 min - Celne uderzenie Poczobuta.
87 min - Sędzia popełnia błąd. Biernat wyraźnie odpycha Samca-Talara, ale wolnego nie ma.
86 min - Zmiana z Widzewie. Caique za Hanouska.
85 min - Faul Poczobuta.
83 min - Znów Nowak świetny w defensywie.
81 min - Biernat przepycha się z Nowakiem w polu karnym.
80 min - Dokładne podanie Poczobuta wprost na głowę Robaka, ale ten trafia w poprzeczkę.
76 min - Żółta kartka dla Hanouska. Czwarta, a więc nie zagra w kolejnym meczu.
76 min - Techniczne uderzenie Samca-Talara, ale bramkarz łapie piłkę.
74 min - Podanie Stępińskiego do Robaka.
73 min - Groźna główka Nowaka po centrze z rożnego Michalskiego.
69 min - Podwójna zmiana w Widzewie. Marcin Robak za Tomczyka i Piotr Samiec-Talar za Ameyawa.
68 min - Strzał z 13 metrów Zielińskiego nad poprzeczką. Gdyby trafił w bramkę, byłoby 0:1.
67 min - Zmiana w Miedzi. Maciej Śliwa za Tupaja.
66 min - Faul Ameyawa.
64 min - Faulowany Poczobut.
61 min - Wychodzący Kudrjavcevs świetnie zatrzymuje Drzazgę.
58 min - Akcja gości. Garuch podaje do Zapolnika. Mogło być groźnie.
57 min - Dwie zmiany w Miedzi. Kamil Zapolnik za Bednarskiego i Krzysztof Drzazga za Garucha.
57 min - Świetna interwencja Nowaka, który powstrzymał Piotra Azikiewicza.
55 min - Niecelne dośrodkowanie Muchy.
54 min - Faul na Tomczyku.
52 min - Podanie Ameyawa.
50 min - Faul Tanżyny na Pawle Tupaju.
48 min - Strzał Romana obok słupka.
46 min - Żółta kartka dla Matuszka za faul na Tomczyku.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Zaczyna się druga część meczu Widzewa z Miedzią. Zmiana w Miedzi. Juan Roman za Makucha.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Widzew remisuje z Miedzią 0:0.
45+1 min - Faul Michalskiego.
45 min - Sędzia dolicza co najmniej dwie minuty.
45 min - Michalski na spalonym.
43 min - Próba strzału Stępińskiego.
40 min - Główka Poczobuta, broni Paweł Lenarcik.
36 min - Rożny dla legniczan.
35 min - Kosakiewicz podaje do Tomczyka.
35 min - Próba strzału Michalskiego.
34 min - Makuch uderza nad poprzeczką.
33 min - Faul Tomczyka
31 min - Ładny strzał Pawła Tomczyka
31 min - Idiotyczna kombinacja przy wolnym Kosakiewicza.
30 min - Ameyaw długo opatrywany przez fizjoterapeutów.
28 min - Żółta kartka dla Garucha za faul na rozpędzonym Ameyawie.
28 min - Przytomne zagranie Poczobuta.
27 min - Złe zachowanie Łukasza Kosakiewicza po podaniu Poczobuta.
26 min - Koszmarny błąd golkipera łodzian, który mija się z piłką po wolnym gości. Ostatecznie Poczobut wybija piłkę głową z linii bramkowej poza boisko.
24 min - Michalski bezmyślnie fauluje Tronta.
23 min - Kolejna przytomna interwencja Krystiana Nowaka.
21 min - Ameyaw wpada w pole karnem, ale Damian Tront sobie z nim radzi.
20 min - Seria rożnych Miedzi.
19 min - Faul Marka Hanouska na Garuchu.
18 min - Fatalne podanie Michalskiego.
16 min - Płaskie uderzenie Poczobuta
13 min - Faul Stępińskiego.
11 min - Michalski podaje do Patryka Muchy, ale ten kiksuje zza pola karnego. Wcześniej ładnie zachował się Ameyaw.
9 min - Powrót Ameyawa.
7 min - Interwencja wślizgiem Daniela Tanżyny.
5 min - Główka Daniego Pinilosa.
4 min - Świetne uderzenie Pawła Makucha, ale piłkę ponad poprzeczkę wybija Kudrjavcevs.
2 min - Sędzia uznał, że Mateusz Michalski fauluje w polu karnym Miedzi.
1 min - Już w 45 sekundzie pierwszy celny strzał oddaje Michael Ameyaw.
POCZĄTEK MECZU - Rozpoczyna się pierwszy mecz 28. kolejki I ligi. Widzew kontra Miedź.

Godz. 17:39 - Widzew na czerwono, Miedź na niebiesko. Kapitanem łodzian jest tym razem Bartłomiej Poczobut.

Godz. 17:32 - Dzisiejsze starcie przy al. Piłsudskiego będzie piątym w historii spotkaniem o punkty między tymi drużynami. Bilans jest korzystniejsze dla zespołu z Dolnego Śląska, który triumfował dwukrotnie. Dwa raz padł remis, a widzewiacy zwyciężyli zaledwie raz. Bilans goli także jest korzystniejszy dla rywali (11:7). W ostatnim meczu 6 listopada ubiegłego roku było 1:1. Goście prowadzili po trafieniu Filipa Bechta, jednak gospodarze wyrównali już w doliczonym czasie gry po strzale Nemanji Mijuskovicia.

Godz. 17:23 - W porównaniu do meczu z GKS Bełchatów (3:2) szkoleniowiec łodzian Marcin Broniszewski dokonał dwóch roszad w składzie wyjściowej jedenastki. Ostatecznie między słupkami nie stanął kontuzjowany bramkarz Jakub Wrąbel, którego zastąpił Łotysz Vjaceslavs Kudrjavcevs. Z kolei na lewej stronie defensywy za Kacpra Gacha (nie ma go w ogóle w meczowej osiemnastce) zagra Patryk Stępiński.

Godz. 17:10 - Składy obu drużyn...
Widzew: Kudrjavcevs – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Stępiński – Michalski, Poczobut, Mucha, Hanousek, Ameyaw – Tomczyk
Rezerwowi: Reszka – Caique, Grudniewski, Becht, Możdżeń, Kun, Samiec-Talar, Czubak, Robak

Miedź: Lenarcik – Garuch, Biernat, Pinillos, Azikiewicz – Matuszek, Tront – Tupaj, Makuch, Zieliński – Bednarski
Rezerwowi: Hewelt – Drzazga, Kaczmarek, Zapolnik, Roman, Mijusković, Lehaire, Śliwa, Hoogenhout

Godz. 17:05 Mecz Widzew vs. Miedź zostanie rozegrany przy al. Piłsudskiego. Początek spotkania o godz. 17:40. Poniżej aktualna tabela I ligi.