Widzew. Marcin Kaczmarek będzie nowym trenerem łódzkiej drużyny?

p
Marcin Kaczmarek nie przedłużył kontraktu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza i 30 czerwca przestanie pełnić funkcję trenera.

Kaczmarek był trenerem pierwszoligowca od 17 września 2018 roku. Czy to oznacza, że syn słynnego szkoleniowca Bobo Kaczmarka zostanie nowym trenerem Widzewa?

"Studio Kadra" po meczu Polska - Słowacja (1:2)

Wideo

Komentarze 21

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rain
2019-05-18T20:24:39 02:00, Rain:

Chłopie, z gówna bata nie ukręcisz.

2019-05-18T23:08:22 02:00, Gość:

Ty akurat coś o tym wiesz, tak się rodzice starali a tu takie gówno wyszło...

2019-05-19T09:29:24 02:00, Rain:

Wybacz śmieciu, napisałem ci obiektywną prawdę, co do moich rodziców, to mają powód do dumy, bo ich syn ma ułożone życie na dość wysokim poziomie. Bez pozdrowień różowy śmieciu.

2019-05-19T10:56:29 02:00, Gość:

Jak masz tak ułożone zycie to skąd takie kompleksy

2019-05-19T16:04:49 02:00, Rain:

Kompleksy to ma cała twoja gawiedź, kibicująca nic nie wartej drużynie. Nie mam powodów do kompleksów, patrząc na siatkarki, piłkarzy to raczej mnie duma rozpiera, z twojej strony widzę zazdrość i żal.

2019-05-19T16:52:01 02:00, Gość:

Radość każe ci czytać artykuły o Widzewie i pisać pełne nienawiści komentarze?

2019-05-19T20:14:49 02:00, Rain:

Radość mi sprawia, i powoduje ból brzucha ze śmiechu, jak czytam te wasze smętne ruchy konwulsyjne padliny jaką jest widzew. Co więcej, jest mi niezmiernie miło, że mimo pomocy z wszystkich stron, nie wleźliście do pierwszej ligi. POKORA, tego wam brakowało. Komentarze piszę w waszym stylu, ot taki mały pstryczek w waszym kierunku. hehe

2019-05-19T22:26:29 02:00, Piotrek:

Zamontuj sobie pakiet antystresowy i miarowo uderzaj głową w ściane to pomaga takim jak Twoja wypowiedź

haha, pakiet antystresowy, to wam potrzebny, poniżej ci napisałem, ale ty tępy jesteś jak twoja koza, i nic nie rozumiesz. Z głupiego jak ty mądrego nie zrobisz.

P
Piotrek
2019-05-18T20:24:39 02:00, Rain:

Chłopie, z gówna bata nie ukręcisz.

2019-05-18T23:08:22 02:00, Gość:

Ty akurat coś o tym wiesz, tak się rodzice starali a tu takie gówno wyszło...

2019-05-19T09:29:24 02:00, Rain:

Wybacz śmieciu, napisałem ci obiektywną prawdę, co do moich rodziców, to mają powód do dumy, bo ich syn ma ułożone życie na dość wysokim poziomie. Bez pozdrowień różowy śmieciu.

2019-05-19T10:56:29 02:00, Gość:

Jak masz tak ułożone zycie to skąd takie kompleksy

2019-05-19T16:04:49 02:00, Rain:

Kompleksy to ma cała twoja gawiedź, kibicująca nic nie wartej drużynie. Nie mam powodów do kompleksów, patrząc na siatkarki, piłkarzy to raczej mnie duma rozpiera, z twojej strony widzę zazdrość i żal.

2019-05-19T16:52:01 02:00, Gość:

Radość każe ci czytać artykuły o Widzewie i pisać pełne nienawiści komentarze?

2019-05-19T20:14:49 02:00, Rain:

Radość mi sprawia, i powoduje ból brzucha ze śmiechu, jak czytam te wasze smętne ruchy konwulsyjne padliny jaką jest widzew. Co więcej, jest mi niezmiernie miło, że mimo pomocy z wszystkich stron, nie wleźliście do pierwszej ligi. POKORA, tego wam brakowało. Komentarze piszę w waszym stylu, ot taki mały pstryczek w waszym kierunku. hehe

Zamontuj sobie pakiet antystresowy i miarowo uderzaj głową w ściane to pomaga takim jak Twoja wypowiedź

R
RTS Bąki

Zatrudnić 5 trenerów! Jeden na tak znamy w Europie klub to mało!

R
Rain
2019-05-18T20:24:39 02:00, Rain:

Chłopie, z gówna bata nie ukręcisz.

2019-05-18T23:08:22 02:00, Gość:

Ty akurat coś o tym wiesz, tak się rodzice starali a tu takie gówno wyszło...

2019-05-19T09:29:24 02:00, Rain:

Wybacz śmieciu, napisałem ci obiektywną prawdę, co do moich rodziców, to mają powód do dumy, bo ich syn ma ułożone życie na dość wysokim poziomie. Bez pozdrowień różowy śmieciu.

2019-05-19T10:56:29 02:00, Gość:

Jak masz tak ułożone zycie to skąd takie kompleksy

2019-05-19T16:04:49 02:00, Rain:

Kompleksy to ma cała twoja gawiedź, kibicująca nic nie wartej drużynie. Nie mam powodów do kompleksów, patrząc na siatkarki, piłkarzy to raczej mnie duma rozpiera, z twojej strony widzę zazdrość i żal.

2019-05-19T16:52:01 02:00, Gość:

Radość każe ci czytać artykuły o Widzewie i pisać pełne nienawiści komentarze?

Radość mi sprawia, i powoduje ból brzucha ze śmiechu, jak czytam te wasze smętne ruchy konwulsyjne padliny jaką jest widzew. Co więcej, jest mi niezmiernie miło, że mimo pomocy z wszystkich stron, nie wleźliście do pierwszej ligi. POKORA, tego wam brakowało. Komentarze piszę w waszym stylu, ot taki mały pstryczek w waszym kierunku. hehe

G
Gość
2019-05-18T22:13:13 02:00, Gość:

myślę że to nie jest dobry kandydat na trenera widzewa .

Koszalinianin

2019-05-18T23:07:12 02:00, Gość:

Co Ty wiesz o piłce nożnej..

A ty

G
Gość
2019-05-18T20:24:39 02:00, Rain:

Chłopie, z gówna bata nie ukręcisz.

2019-05-18T23:08:22 02:00, Gość:

Ty akurat coś o tym wiesz, tak się rodzice starali a tu takie gówno wyszło...

2019-05-19T09:29:24 02:00, Rain:

Wybacz śmieciu, napisałem ci obiektywną prawdę, co do moich rodziców, to mają powód do dumy, bo ich syn ma ułożone życie na dość wysokim poziomie. Bez pozdrowień różowy śmieciu.

2019-05-19T10:56:29 02:00, Gość:

Jak masz tak ułożone zycie to skąd takie kompleksy

2019-05-19T16:04:49 02:00, Rain:

Kompleksy to ma cała twoja gawiedź, kibicująca nic nie wartej drużynie. Nie mam powodów do kompleksów, patrząc na siatkarki, piłkarzy to raczej mnie duma rozpiera, z twojej strony widzę zazdrość i żal.

Radość każe ci czytać artykuły o Widzewie i pisać pełne nienawiści komentarze?

R
Rain
2019-05-18T20:24:39 02:00, Rain:

Chłopie, z gówna bata nie ukręcisz.

2019-05-18T23:08:22 02:00, Gość:

Ty akurat coś o tym wiesz, tak się rodzice starali a tu takie gówno wyszło...

2019-05-19T09:29:24 02:00, Rain:

Wybacz śmieciu, napisałem ci obiektywną prawdę, co do moich rodziców, to mają powód do dumy, bo ich syn ma ułożone życie na dość wysokim poziomie. Bez pozdrowień różowy śmieciu.

2019-05-19T10:56:29 02:00, Gość:

Jak masz tak ułożone zycie to skąd takie kompleksy

Kompleksy to ma cała twoja gawiedź, kibicująca nic nie wartej drużynie. Nie mam powodów do kompleksów, patrząc na siatkarki, piłkarzy to raczej mnie duma rozpiera, z twojej strony widzę zazdrość i żal.

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-19T11:03:08 02:00, Ciepły Wiesio z ap:

golden rain.....i hyc na pysia banderowca......bukake wojownik hehheheheh to podstawowa zabawa na galerze.....wiwat tęczowy ap

Nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi srałtełesiaku

R
Rain
2019-05-19T13:24:27 02:00, Mike:

Panie Marcinie, przejść z tak poukładanego klubu jak Termalica do bagna jakim jest obecnie Widzew to straszna degradacja...

2019-05-19T13:48:08 02:00, Gość:

Lepiej do Widzewa niż do takiego czegoś jak lks

Ale ci się w łepku wstydzewskim poprzestawiało, co to jest widzew? gdzie to gra? Marką samą w sobie jest Łódzki Klub Sportowy obecnie grający w extraklasie.

G
Gość
2019-05-19T13:24:27 02:00, Mike:

Panie Marcinie, przejść z tak poukładanego klubu jak Termalica do bagna jakim jest obecnie Widzew to straszna degradacja...

Lepiej do Widzewa niż do takiego czegoś jak lks

M
Mike

Panie Marcinie, przejść z tak poukładanego klubu jak Termalica do bagna jakim jest obecnie Widzew to straszna degradacja...

C
Ciepły Wiesio z ap

golden rain.....i hyc na pysia banderowca......bukake wojownik hehheheheh to podstawowa zabawa na galerze.....wiwat tęczowy ap

G
Gość
2019-05-18T20:24:39 02:00, Rain:

Chłopie, z gówna bata nie ukręcisz.

2019-05-18T23:08:22 02:00, Gość:

Ty akurat coś o tym wiesz, tak się rodzice starali a tu takie gówno wyszło...

2019-05-19T09:29:24 02:00, Rain:

Wybacz śmieciu, napisałem ci obiektywną prawdę, co do moich rodziców, to mają powód do dumy, bo ich syn ma ułożone życie na dość wysokim poziomie. Bez pozdrowień różowy śmieciu.

Jak masz tak ułożone zycie to skąd takie kompleksy

R
Rain
2019-05-18T20:24:39 02:00, Rain:

Chłopie, z gówna bata nie ukręcisz.

2019-05-18T23:08:22 02:00, Gość:

Ty akurat coś o tym wiesz, tak się rodzice starali a tu takie gówno wyszło...

Wybacz śmieciu, napisałem ci obiektywną prawdę, co do moich rodziców, to mają powód do dumy, bo ich syn ma ułożone życie na dość wysokim poziomie. Bez pozdrowień różowy śmieciu.

T
Ty

Z takim budżetem, to Widzew może sobie szukać trenerów i piłkarzy 3-cio / 4-to ligowych. Główny sponsor ich opuścił, sprzedanych będzie max 70% karentów. Z poprzedniego budżetu zostały drobne... Więc zostaje tylko tak, jak napisałem na wstępie.

Dodaj ogłoszenie