Widzew Łódź - Zjednoczeni Bełchatów [zdjęcia]

(ww)
Widzew dziś tylko zremisował ze Zjednoczonymi Bełchatów 1:1. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili jedną bramką. Pom przerwie grali w przewadze jednego zawodnika, mimo to goście wykorzystali gapiostwo obrońców Widzewa i doprowadzili do remisu. Widzew po słabym meczu podzielił się punktami.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (WCIŚNIJ F5)

RTS WIDZEW - ZJEDNOCZENI BEŁCHATÓW [1:1]

KONIEC MECZU
Nic już się dziś nie wydarzy. Sędzia kończy spotkanie.

93' Teraz kontra gości, będzie groźnie...
93' Jeszcze rzut rożny dla łodzian.
92' Rzut wolny dla Widzewa, poszło dośrodkowanie, Tlaga oddał strzał z głowy ale niecelnie. Widzew ma kolejny wolny.
91' Teraz błąd Bargieła i poszła kontra ale na szczęście Widzewiacy zdołali wybić. Teraz atakuje Widzew.
90' Widzew przejał piłkę, na połowie gości, łodzianie w natarciu, może teraz... Rzut rożny
88' Wolny dla Zjednoczonych. Będzie dośrodkowanie w pole karne Widzewa.
87' Dośrodkowanie do Bończaka, a ten w prostej sytuacji przenosi piłkę nad bramką.
86' Czaplarski strzela, bramkarz wybija piłkę na aut.
84' Żółta kartka dla Tlagi i zawodnika gości. Rzut wolny przed polem karnym gości. Będzie strzał.
83' teraz Zawodziński ładnie zagrał do Kowalczyka a ten zamiast ruszyć do piłki stanął, popatrzył i... zawrócił. Dziwna decyzja napastnika WIdzewa.
82' Aut dla Zjednoczonych. Widzew gra chwilowo beznadziejnie.
80' Rzut rożny dla Widzewa. Znakomita parada bramkarza gości i ratuje zespół przed utratą gola. Wciąż remis.
79' Patryk Strus dystansu, ale wprost w bramkarza.
77' Teraz Zawodziński dośrodkowuje ale Strus przewraca się. Ni z tego. Widzew musi przyspieszyć.
76' Klepka w polu karnym Kowalczykai Okachiego ale ten ostatni zamiast mocno strzelić, pchnął piłkę. Widzew wciąż w ataku.
74' Kamil Kowalczyk dostał piłkę, wyszedł sam na sam ale Sokołowicz górą. Widzew teraz gra bardzo źle. Goście znów przy piłce. Nie widać że grają w dziesiątkę. Rzut wolny dla Zjednoczonych.
72' Patryk Strus dośrodkowuje z prawej strony ale niecelnie. Gra przestała się kleić widzewiakom.
71' Teraz Robert Kowalczyk wbiegł w pole karne Widzewa, padł na murawę pchnięty ale sędzia pokazał aby grać dalej.
70' Rzut rożny dla łodzian. Kacper Bargieł strzela... ale obok słupka.
69' Widzew teraz gra nerwowo. Goście postawili autobus przed bramką. Grają w 10. Widzew zamknął gości na ich połowie.

67' Bramka dla Zjednoczonych!
Spóźniony Czaplarski, obrona zaspała i Kamil Kowalczyk strzela na 1:1. Koszmarny błąd obrony Widzewa.

65' Zawodziński przez moment utykał. Ale już jest w pełni sił. Walka w środku pola
63' Kolejna zmiana we Widzewie. Bończak melduje się na boisko. Gromek zszedł.
60' Brutalny faul na Widzewiaku. Wroński dostaje żółtą kartkę! Dwie żółte i w konsekwencji czerwona. Rzut wolny dla łodzian. Widzew w przewadze.
59'** Zmiana. Kamil Bartos opuszcza murawę, wchodzi Robert Kowalczyk 57' Rzut rożny dla Widzewa, było groźnie ale goście wybujają. Poszła kontra gości ale Kamil Tlaga spokojnie wybija, Aut dla gości na wysokości pola karnego WIdzewa. 55' Okachi fauluje przed polem karnym gości. Fragment słabszej gry. 52' Wspaniały strzał z dystansu Zawodzińskiego, z trudem obroniony przez bramkarza Zjednoczonych. 50' Znakomita okazja dla gości, ładnie skrzydłowy Zjednoczonych wyłożył piłkę przed pole karne, tam doszedł do futbolówki piłkarz gości ale na szczeście uderzył bardzo lekko. 48' Wszystko już jest OK, piłkarz Zjednoczonych Bełchatów odzyskał sprawność. Rozpoczynają od rzutu wolnego goście. 47' Strus faulował. Masażyści na boisku. Być może jakaś poważna kontuzja piłkarza gości. 46'** Goście rozpoczęli. Obie jedenastki bez zmian.

KONIEC I POŁOWY
Widzewowi idzie ciężko, udało się na szczęście strzelić bramkę. Goście prezentują się solidnie. Zapraszamy po przerwie.

46' Rzut rożny dla Widzewa. Budka wybija ale sędzie kończy I połowę.

43' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Brawo! Patryk Strus Strzela! Znakomicie Adrian Budka rozpoczął, zagrał do Tlagi a ten znakomicie wrzucił na nogę Strusa i mamy pierwszą bramkę.

42' Bartos dośrodkowuje z prawej strony ale niecelnie. Widzew nie może napocząć gości. Potrzebna jest bramka. Dużo walki w środku pola.
40' Rzut rożny dla Widzewa ale goście znów ratują się wybiciem.
38' Dośrodkowanie w pole karne tam wyskoczył Rodak i powinno być 1:0. Przemek głową uderzył wprost w bramkarza, znów Gromek dopadł do piłki ale dobił bardzi niecelnie. To powinien być gol.
36' Kowalczyk uderza ale Sokołowicz sparował piłkę.
35' Rzut wolny dla gości przed polem karnym Widzewa.
33' Teraz zrobiło się gorąco na boisku, zaiskrzyło między Strusem a piłkarzem gości. Dwie żółte kartki dla obu graczy.
31' Znakomita akcja Widzewa, Strus zagrał do Budki, ten ładnie oddał piłkę przed pole karne do Zawodzińskiego, który oddał strzał ale niecelny.
29' Zawodziński dziś ma wiele niedokładnych podań. Miejmy najdzieje że z czasem się poprawi. Widzew w ataku pozycyjnym.
27' Znów Gromek lewą stroną wpadł w pole karne zagrał do Budki, ale futbolówka uciekła pomocnikowi.
25' Znakomite długie podanie Czaplarskiego do Gromka, ten na drugą stronę do Budki, jednak kolejne podanie od łódzkiego pomocnika nie znalazło adresata. Szkoda. Była ładna akcja, mogła się podobać.
24' Wrzutka ale faaul na Kamilu Tladze. Widać że Zjednoczeni to solidna drużyna. Będzie ciężko.
23' Rzut rożny dla gości. Znów będzie groźnie.
21' Teraz róg dla Zjednoczonych, Okachi minął się z piłką, i piłkarz gości oddał strzał głową, obok słupka.
20' Budka wrzucił, Rodak zamykając podał do Okachiego, niestety niecelnie. Znakomicie wykonuje dziś Budka stałe fragmenty.
19' Rzzut rożny dla Widzewa.
18' Tlaga ładnie dośrodkował do Strusa, ale ustawiony dziś jako napastnik Patryk Strus nie opanował futbolówki.
17' Okachi nie przyjął piłki, dużo niedokładności w grze Widzewiaków.
15' Czaplarski znakomicie zażegnał niebezpieczeństwo, Zjednoczeni wyszli z kontrą ale Michał ładnie wybił piłkę spod nóg piłkarza gości i Widzew od bramki.
13' Znakomite zagranie Budki do Strusa, a ten wbiegł w pole karne, strzelił płasko ale tuż obok bramki.
12' Teraz próba dośrodkowania Kowalczyka ze Zjednoczonych i Bargieł wybija, chyba ręką ale gramy dalej.
10' Rzut wolny Widzewa na wysokości pola karnego. Budka dośrodkowuje ale w ręcę bramkarza gości.
8' Konrad Niedzielski z prawej strony postanowił uderzyć na bramkę Widzewa, na szczęście w boczną siatkę.
7' Okachi pada w polu karnym, sędzia nie dyktuje jedenastki.
6' Rzut wolny dla Gości. Kartka dla Rodaka. I Sokołowicz łapie.
5' Teraz wspaniała akcja prawą stroną, Budka z Zawodzińskim rozklepali obronę, do dośrodkowania doszedł Bartek Gromek ale niestety strzelił wprost w obrońcę gości.
4' Znów Łodzianie przy piłce. Goście cofnięci, ale nie mają innego wyjścia, piłkarze Widzewa zastosowali wysoki presing.
3' Kacper Bargieł wyskoczył w polu karnym najwyzej do dośrodkowania Adriana Budki ale niestety niecelnie uderzył.
2' Kibice od początku żywiołowo dopingują. I mamy pierwszy rzut rożny dla Widzewa.
1' Rozpoczęli, WIDZEW zaczął mecz!
Za chwilę Widzewiacy rozpoczną.

Flaga z herbem Widzewa już na środku boiska i piłkarze, Widzew na czerwono a goście na biało.
Za chwilę piłkarze wyjdą na murawę.
Widzew kończy właśnie rozgrzewkę. Zaraz piłkarze zejdą do szatni.
Widzew: Sokołowicz – Tlaga, Czaplarski, Bargieł, Gromek – Budka, Rodak, Okachi, Bartos – Zawodziński – Strus
Rezerwowi: Choroś – Dudała, Bończak, Możdżonek, Pieńkowski, Bondara, Kowalczyk

Zjednoczeni: Paprocki – Kajdanek, Niewiadomski, Turniak, Grzejda – Kondracki, Niedzielski, Nowaczyk, Wroński, Łągiewczyk – Kowalczyk
Rezerwowi: Baranowski – Dolot, Gołuch, Dymek, Rojek

Relacja LIVE Widzew - Zjednoczeni 25.05.2016

Marcin Płuska ma dziś do dyzpozycji wszystkich graczy, nikt nie narzeka na urazy, nikt także nie pauzuje za kartki. Jedynie Strus jest zagrożony, mając na koncie 3 żółte kartoniki. Jesienią Widzew przegrał ze Zjednoczonymi 1:0, jest więc okazja do rewanżu. Miejmy nadzieję, że łodzianie znów pokażą dobry dla oka futbol i zaaplikują gościom kilka bramek. Mecz już tradycyjnie obejrzy komplet widzów. Będzie doping, ładna pogoda, potrzebne jest tylko zdecydowane zwycięstwo Widzewiaków, które przybliży łodzian do III ligi.

Widzew vs Zjednoczeni 25.05.2016 transmisja, relacja na żywo

Masz takie wyposażenie w swoim aucie? Sprawdź, to ważne!

Jesteśmy optymistami i liczymy na 14 z rządu zwycięstwo łodzian. Zespół jest na fali, coraz lepiejj zgrany, coraz sprawniejszy w realizacji zadań taktycznych. Widzew w tej rundzie gra składnie, pokazuje jak na tę klasę rozgrywek zdumiewająco ładne akcje, bramki padają po łądnych oskrzydlających atakach lub prostopadłych podaniach. Widać w tej całej układance rękę szkoleniowca. Nie można też nie wspomnieć o takich graczach jak Adrian Budka czy Princewill Okachi, którzy dzięki swoim doświadczeniem i umiejętnościami są liderami na boisku oraz poza nim.