Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 3:0. Widzew jest tylko o jeden punkt od pozycji wicelidera ekstraklasy

(dk, ww)
Dziś o godz. 15 mecz Widzew Łódź - Zagłębie Lubin. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO.

WIDZEW ŁÓDŹ ZAGŁĘBIE LUBIN MECZ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ3
ZAGŁĘBIE0

Koniec meczu. Widzew zasłużenie i w dużym stylu pokonał słabe tego dnia Zagłębie. Ozdobą meczu były bramki. Widzew zebrał wielkie brawa. Łodzianie są już tylko punkt od pozycji wicelidera tabeli
90+3 min. - Jach ukarany żółtą kartką po faulu na Sanchezie
90+2 min. - Uderzał Dieng, Ravas broni
90 min. - Sędzia doliczył trzy minuty
88 min. - Pieńko zaatakował, Ravas broni
88 min. - Wrzutka Letniowskiego, rezerwowi motorem napędowym ostatnich akcji łodzian
88 min. - Danielak strzelał z dystansu za wysoko, szkoda, że nie podał do Hansena. Norweg wściekły na kolegę
87 min. - Teraz zaatakował Sypek, ale się nie udało
86 min. - Szota i Żyro bezbłędnie interweniują pod bramką gospodarzy
85 min. - widzewiacy grają na luzie
83 min. - Letniowski strzelił w słupek
83 min. - Szota zatrzymał Adamskiego i wyjaśnił sytuację
82 min. - Zmiana w Widzewie. Letniowski za Kuna
81 min. - Giorbelidze dośrodkował w pole karne Widzewa, Stępiński wybił piłkę
80 min. - Poletanović potrzebuje pomocy medycznej. Zmieni go Kocaba
79 min. - Kibice zgromadzeni na trybunach śpiewają, doskonale dopingują swą drużynę
78 min. Danielak za Zielińskiego
76 min. - Róg dla Zagłębia. Uderzył Jach, ale ponad bramką
73 min. - Kolejny atak Sancheza. Hiszpan faulowany przez Jacha
71 min. - Spiker podał, ilu widzów jest na Widzewie - 17.180 kibiców
70 min. - Dwie zmiany w Zagłębiu. Schodzą Starzyński i Makowski, wchodzą Łakomy i Dieng
69 min. - Potrójna zmiana w Widzewie: schodzą Terpiłowski, Pawłowski, Kreuzriegler - wchodzą Sypek, Żyro, Hansen
67 min. FANTASTYCZNY GOL HANOUSKA. Potężna bomba z 16 metrów naszego czeskiego pomocnika. Strzał w okienko
65 min. Dwie zmiany w Zagłębiu. Schodzą Gaprindashvili i Bohar, wchodzą Chodyna i Pieńko
65 min. - Pawłowski z wolnego z odległości 30 metrów strzelił za wysoko
63 min. - Groźny Sanchez chciał dograć do Terpiłowskiego, ale wyszła na aut
62 min. - Bardzo mądra gra Widzewa, anemiczne ataki gości są blokowane
61 min. - Wolny dla Zagłębia. Starzyński dobrze wrzucił, Pawłowski wybił piłkę
59 min. - Na brawa zasługują kibice Widzewa. „Cztery trybuny” na widowni
58 min. - Sędzia nie przerywa meczu, chociaż zadymienie jest duże
58 min. - Kibice Zagłębia wykorzystują środki pirotechniczne, spiker zwraca uwagę na naganne zachowanie gości
57 min. - Stępiński fauluje Bohara
54 min. - Dobra akcja Mato Milosa, strzelał obok bramki
51 min. - Doskonała wrzutka Zielińskiego, zamykał akcję Milos, strzelił dobrze, ale Bieszczad obronił
47 min. - GOOL. Wymarzony początek Widzewa. Ernest Terpiłowski strzelił drugiego gola. Asystę zaliczył Sanchez, który idealnie podał do młodzieżowca Widzewa, a ten nie mógł zmarnować okazji.
46 min. - Początek drugiej połowy
45+2 min.- Koniec pierwszej połowy. Widzew jest lepszym zespołem, bardziej zaangażowanym i prowadzi 1:0 po czesko-austriackim karnym
45 min. - Końcówka pierwszej połowy. Sędzia doliczył dwie minuty
43 min. - Róg dla Zagłębia, piąstkuje Ravas
42 min. - Doskonała interwencja Kreuzrieglera. Jest w formie Austriak
41 min. - Ravas atakowany przez Starzyńskiego wybija niedokładnie
39 min. - Uderzał Hinokio z dystansu
37 min. - Pawłowski groźnie strzelał, Bieszczad piąstkuje
34 min. - To pierwszy gol Austriaka w drużynie Widzewa.
33 min. - Nowym strzelcem jest Kreuzriegler. Celny strzał. GOOOL
32 min. - JEDENASTKA powtórzona. Obrońcy za wcześnie wbiegli w pole karne
31 min. - Strzał z jedenastki Hanouska broni Bieszczad
30 min. - KARNY DLA WIDZEWA. Strzelał Terpiłowski, piłka trafiła w rękę Giorbelidze. VAR jeszcze analizuje akcję
28 min. - Zablokowany strzał Gaprindashviliego
26 min. - Sanchez odebrał piłkę, ale też sam stracił
25 min. - Milos na spalonym
24 min. - Szota, Kun strzelają na bramkę Zagłębia
24 min. - Faulowany Kun
22 min. - Znów broni Ravas po strzale z ostrego kąta
22 min. - Znów korner dla Zagłębia.
22 min. - Po wrzutce z rogu piłkę wybija Sanchez
21 min. - Groźnie atakuje Zagłębie. Strzelał Bohar, broni Ravas
20 min. - Atakuje Terpiłowski, piłkę łapie Bieszczad
18 min. - Potężny strzał Kreuzrieglera - piłka o centymetry minęła słupek bramki Zagłębia
17 min. - Pawłowski blisko zdobycia gola po błędzie Jacha. Strzał Pawłowskiego, piłka minęła bramkarza Zagłębia, ale nie wpadła do siatki, wybił piłkę obrońca drużyny gości
15 min. - Terpiłowski wypchnięty z piłką za linię końcową
13 min. - Róg dla Zagłębia - piłkę po dośrodkowaniu wybija Szota
12 min. - Spiker uspokaja kibiców obu drużyn, którzy nie szczędzą sobie złośliwości
9 min. Ravas łapie piłkę po ciekawej akcji gości
6 min. - Pawłowski trafił w poprzeczkę. Najpierw Pawłowski wrzucił z wolnego, piłkę wybili obrońcy i nastąpił kolejny strzał Pawłowskiego - tym razem w poprzeczkę
6 min. - Faulowany Milos, wolny dla Widzewa
5 min. - Makowski zatrzymał Sancheza
4 min. - Aktywny Kreuzriegler wrzucał w pole karne, ale widzewiacy nie doszli do piłki
3 min. - Niedokładne wybicie Ravasa, ale goście tego nie wykorzystali
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy!

Godz. 14.56 - Taniec Eleny rozbrzmiewa na stadionie przy al. Piłsudskiego. RTS, RTS - skandują kibice Widzewa. Kto wygra mecz? Widzew, Widzew, Widzew...

Godz. 14:55 - Od porażki w meczu z Lechem (0:2) 4 września, Widzew pokonał Cracovię 2:0, Stal 3:0, zremisował z Rakowem 0:0, wygrał z Piastem 2:1. Zagłębie nie przegrało od 27 sierpnia (z Pogonią 0:3). W kolejnych meczach zanotowało dwa zwycięstwa i trzy remisy. Dzisiejszy mecz jest zatem starciem gigantów!

Godz. 14:50 - Według zakładów bukmacherskich STS Widzew jest faworytem meczu. Kurs na wygraną łodzian 2.50, na wygraną Zagłębia 2.90, na remis 3.25.

Godz. 14:45 - Stadion Widzewa już się zapełnia. Dla kibiców Widzewa nie ma znaczenia, że godzinę po pierwszym gwizdku rozpocznie się El Clasico: Real - Barcelona. Co to za klasyk przy tak ważnym meczu Widzewa... Prawda?

Godz. 14:40 - Widzew w przypadku zwycięstwa nad Zagłębiem może wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli ekstraklasy. Będzie wtedy tracił punkt do wicelidera Wisły i trzeciej w rankingu Legii.

Godz. 14:35 - Piłkarze już rozgrzewają się na płycie boiska.

Godz. 14:30 - Mecz będzie szczególny dla trener Zagłębia Piotra Stokowca, asystenta trenerów Widzewa w latach 2007-10, dla byłych piłkarzy Zagłębia Bartłomieja Pawłowskiego i Jakuba Sypka oraz byłego prezesa miedziowego klubu Mateusz Dróżdża.

Godz. 14:25 - Sędzią meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa, syn medalisty mistrzostw świata 1974 Adama Musiała, członka legendarnej drużyny Kazimierza Górskiego. Jutro mija 49 lat od pamiętnego meczu na Wembley z Anglią. Tomasz Musiał gwizdał mecze wyjazdowe Widzewa, na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego będzie pierwszy raz.

Godz. 14:20 - Przed meczem z Zagłębiem Lubin na Sektorze Rodzinnym pojawi się napastnik pierwszej drużyny Widzewa Łódź, Łukasz Zjawiński. Piłkarz spotka się z najmłodszymi kibicami czerwono-biało-czerwonych, dla których będzie to okazja do zrobienia sobie zdjęcia i zdobycia autografu na kartach z wizerunkiem zawodnika.

Godz. 14:15 - Widzew ucieka Zagłębiu w tabeli wszech czasów ekstraklasy. Łodzianie mają na tej liście chwały tylko 8 punktów więcej od lubinian.

Godz. 14:10 - Trener Janusz Niedźwiedź dokonał tylko jednej zmiany w składzie w porównaniu do meczu z Piastem. W pierwszej jedenastce gra Mato Milos w miejsce Juliusza Letniowskiego, który jest tylko na ławce.

Godz. 14:06 - Zagłębie zagra w składzie: Bieszczad - Kopacz, Jach, Makowski, Giorbelidze, Gaprinsaszwili, Starzyński, Adamski, Poletanović, Hinokio, Bohar. Rezerwowi: Burić, Ławniczak, Woźniak, Kobusiński, Pieńko, Chodyna, Dieng, Kocaba, Łakomy.

Godz. 14:03 - Widzew zagra w składzie: Ravas - Stępiński, Szota, Kreuzliegler - Zieliński, Hanousek, Kun, Milos - Terpiłowski, Pawłowski - Sanchez. Rezerwowi: Łytwynenko, Czorbadżijski, Żyro, Letniowski, Shehu, Danielak, Lipski, Sypek, Hansen.

Godz. 14:00 - O godz. 15 przy al. Piłsudskiego rozpocznie się mecz Widzew Łódź - Zagłębie Lubin. Zapraszamy na relację LIVE. Poniżej aktualna tabela ekstraklasy...