WIDZEW ŁÓDŹ vs ZJEDNOCZENI STRYKÓW. 2:0 dla WIDZEWA!!!

(tj)
Widzew vs Zjednoczeni
Widzew vs Zjednoczeni Paweł Łacheta
Dziś o godzinie 11 piłkarze Widzewa grali w Łodzi mecz z drużyną Zjednoczonych Stryków. Łodzianie zagrali skutecznie i wygrali 2:0!

94' Koniec meczu. Widzew całkowicie zasłużenie wygrywa dziś 2:0. BRAWO!

92' Faul w środku boiska. Za moment koniec meczu.
90' Widzew powinien prowadzić 3:0. Sędzia podniósł chorągiewkę do góry - naszym zdaniem całkowicie niesłusznie. Nie było spalonego.
88' Gra w środku boiska.
84' Widzew zdecydowanie przeważa na boisku. Zjednoczeni nie mają nic do powiedzenia.
80' Widzew kontroluje grę, łodzianie grają dobrze, mądrze i co najważniejsze skutecznie.

77' Bramka dla WIDZEWA. BRAWO! 2:0 dla łodzian!

73' Widzew próbuje strzelić drugiego gola jest blisko, ale bramkarz gości w dobrej formie.

69' Ależ piękna akcja Widzewa. Atak lewym skrzydłem Budka z Bartosem, świetne dośrodkowanie na głowę Zielińskiego i świetna parada bramkarza.

67' Widzew w ataku. Zieliński dobrze, ale zamiast zagrywać do dobrze ustawionego Budki, strzelał z bardzo ostrego kąta.
65' Groźny strzał napastnika Zjednoczonych i dobra interwencja bramkarza Sokołowicza.
63' Widzew odważnie, Widzew kontroluje grę.
60' Kolejna dobra akcja Widzewa zakończona strzałem.

GOl GOL GOL po rzucie rożnym strzał Okachiego!!!!

54' Faul na Widzewiaku. Rzut wolny na środku boiska. Widzew próbuje, ale ciężko o dobrą akcję w okolicy pola karnego.

Dobra i groźna akcja Widzewa, kąśliwy strzał i piękna parada bramkarza.

50' Walka w środku boiska.
47' Groźny atak Zjednoczonych, w odpowiedzi groźna akcja Widzewa.
46' Zaczęli goście.
Za chwilę II połowa meczu.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

Zaskakujący strzał z rzutu wolnego - piłka niesiona wiatrem mogła zmylić bramkarza.
47' Żółta kartka dla Widzewiaka za faul. Rzut wolny z około 25 metrów.
44' Końcówka słaba w wykonaniu Widzewa, niewiele brakowało, by goście byli sam na sam z Sokołowiczem.
41' Błąd sędziego. Akcja Widzewa, po której bramkarz gości dotyka piłkę ręką, ale za polem karnym. Widzew protestował, sędzia jednak nie zareagował. Dobra akcja Widzewa, szkoda, szkoda, że łodzianie nie strzelają gola.
Widzew aktywnie w końcówce tej części meczu. Ale brakuje wykończenia.

W odpowiedzi Zieliński SAM na SAM i BRAMKARZ OKAZAŁ SIĘ LEPSZY. Szkoda, bo takie okazje trzeba wykorzystywać.

33' Znów groźnie pod bramką łodzian.
W odpowiedzi goście, groźnie, ale na szczęście niecelnie.
30' Budka indywidualnie po błędzie obrońcy, ale strzał Widzewiaka fatalny.
28' Ciężko będzie dziś wygrać, bo, jak na razie, goście grają bardzo uważnie.
Na szczęście obrońcy na posterunku.

Rzut rożny wykonany tak fatalnie, że goście ruszyli z kontrą.

24' Akcja Zielińskiego przed polem karnym, strzał po ziemi i bramkarz wybija na róg.
22' Widzew atakuje zbyt małą liczbą zawodników - sam Zieliński w ataku zbyt wiele nie zdziała.
20' Dobra akcja Widzewa i Kamil Wielgus był sam na sam - dobre wyjście pomocnika Widzewa, ale niestety sędzia uniósł chorągiewkę do góry - pozycja spalona.
19' Gra w środku boiska. Faulowany Bartos.

Potrzebna interwencja karetki pogotowia - kontuzjowany piłkarz WiDZEWA

- to Daniel Maczurek. Leży na murawie.
Teraz zderzenie zawodników na boisku. Potrzebna pomoc lekarzy.
14' Ładna akcja Okachiego, minął 2 rywali, ale fatalnie podał.
Drużyna gości w ataku pozycyjnym.
13' Zjednoczeni agresywnie, widać, że Zjednoczeni nie przyjechali dziś tutaj po remis, tylko też grają o 3 punkty.
11' Obie drużyny grają dosyć szybko, ale trzeba przyznać, że wiatr płata figle zawodnikom.
9' Dwie dobre akcje Widzewa, bramkarz gości z kłopotami.
6' Rzut wolny dla Zjednoczonych. Źle wykonany i Sokołowicz od bramki.
Pierwsze minuty gra wyrównana, choć to goście więcej czasu są na połowie Widzewa.
3' Widzew gra pod wiatr. Wybicie Sokołowicza nie doleciało nawet do połowy boiska. Trzeba uważać na strzały z dystansu. Wiatr może dziś rozdawać karty na boisku.
1' Zaczęliśmy. Widzew od środka. LICZYMY NA 3 PUNKTY.
Na trybunach nie ma kompletu publiczności, choć pogoda ładna i mogłoby się wydawać, że będzie komplet publiczności.
Piłkarze już na murawie boiska. Widzew na czerwono. Zjednoczeni białe koszulki, ciemne spodenki.

Za 5 minut początek meczu

Widzew: Sokołowicz, Pietras, Maczurek, Dudała, Milczarek, Bartos Okachi, Kozieł, Budka, Wielgus, Zieliński