Widzew Łódź vs RKS Mechanik Radomsko WIDZEW przegrywa 2:1

(tj)
Dziś czwartoligowi piłkarze Widzewa przegrali swój mecz z Mechanikiem 1:2. Widzew, jeśli chce myśleć o awansie, musi kupić kilku piłkarzy, którzy wniosą nową jakość do gry. Dziś Widzew zagrał fatalnie i nieskutecznie.

ZAPRASZAMY DO RELACJI NA ŻYWO

Jeszcze jeden rzut rożny. Ostatnia szansa. Niestety. Widzew przegrywa mecz. Szkoda straconych punktów.
94' Rzut rożny dla Widzewa
93' Rzut wolny dla Mechanika. Teraz Widzew i to ostatnia akcja.
90' Czas upływa, zmiana taktyczna w MEchaniuku.
89' Ależ sytuacja ależ akcja Widzewa szkoda, że strzał Okachiego nie trafił do siatki.
Widzew rusza całym zespołem do ataku.
87' GOL dla Widzewa Okachi strzela gola!!! Brawo Brawo tylko dlaczego tak późno...
Sokołowicz nie miał szans. Goście wyszli czterech na dwóch i po nieudanym wślizgu ostatniego obrońcy przed Sokołowiczem było 3 piłkarzy gości.
84' KONTRA MECHANIKA GOL DLA GOŚCI. WIDZEW PRZEGRYWA 2:0.
Faul na Zielińskim.
83' Znów goście i znów dobrze Sokołowicz.
82' W odpowiedzi Widzew, Zieliński, ale znów obrońcy okazują się lepsi.
81' Akcja gości, było groźnie.
10 minut do końca meczu. Wynik bez zmian.
Dobry strzał Świątkiewicza, bramkarz odbija ją.
78' Strzał z narożnika pola karnego pomocnika gości, ale piłka nad poprzeczką bramki Widzewa.
76' Widzew nie ma pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego.
SAM NA SAM Z SOKOŁOWICZEM NAPASTNIK GOŚCI I bramkarz Widzewa wygrywa ten pojedynek.
74' I niewiele brakowało, by gola zdobyli goście. Rzut rożny.
Niestety dośrodkowanie Budki wprost w ręce bramkarza.
72' Rzut wolny dla Widzewa tuż przy linii bocznej. Może teraz?
70' Rzut rożny, zamieszanie, ale znów obrońcy chaotycznie, ale wybijają piłkę na środek boiska.
68' Rzut wolny dla Widzewa.
66' Zmiana w Widzewie. Wchodzi Świątkiewicz, schodzi z boiska Pietras.
Nie idzie dziś Zielińskiemu, ileż to strat, ileż to złych zagrań.
63' Mechanik momentami jest w hokejowym zamku. Widzew zdecydowanie ma więcej z gry. Ale wciąż nie ma bramki dla łodzian.
Widzew musi zaatakować większą liczbą zawodników. Ten mecz trzeba wygrać, a póki co nie ma nawet remisu.
60' Co z tego, że Mechanik ma niewiele z gry, że skupia się tylko na wybijaniu piłki i nielicznych prób kontrataków. MEchanik prowadzi z Widzewem 1:0.
56' Widzewowi brakuje ostatniego podania, Widzew gra bardzo nierówno...
53' Widzew przeważa, Widzewa atakuje, ale trzeba uważać na kontry.
Znów dobre akcje Widzewa, akcja Zielińskiego - świetna okazja, ale co z tego. Widzew cały czas przegrywa. Te bramkowe sytuacje trzeba zacząć wykorzystywać!!!
50' Widzew w ataku, Mechanik broni się całą drużyną.
48' Druga połowa zaczęła się od dobrej gry łodzian, ale trzeba strzelać bramki!
Niesamowita sytuacja Widzewa, jak to się stało, że nie padł gol?! Bramkarz cudem odbił piłkę, która już "była" w siatce.
46' Zaczęli. Widzew musi GRAĆ skutecznie!

Piłkarze Widzewa już są na boisku. Za moment gwizdek sędziego.

Za chwilę zaczynamy drugą połowę meczu.

Koniec pierwszej połowy. WIDZEW NIE MOŻE TAK GRAĆ. STRACONE 2 PUNKTY W ZGIERZU, DZIŚ TEŻ SYTUACJA JEST FATALNA - TAKA SAMA JAK GRA PIŁKARZY.
45' Piękne podanie do Budki od Bartosa - świetna sytuacja, ale kilka metrów przed bramką Budka fatalnie przyjmuje piłkę...
44' Mogło być 2:0 dla MEchanika. Błąd Zielińskiego, stracił piłkę, goście wyszli z kontrą i w sytuacji sam na sam Sokołowicz okazał się lepszy. Na szczęście.
43' Końcówka meczu, Widzew stwarza sytuacje, ale brakuje wykończenia. Piłkarze muszą zagrać lepiej, dokładniej, szybciej.
Dobre dośrodkowanie i dobry strzał głową Polita. Niewiele obok słupka.
40' Rzut wolny dla Widzewa z prawej strony pola karnego.
37' Ależ sytuacja Okachiego! Pięknie przyjął, wpadł w pole karne i huknął jak z armaty, tuż nad poprzeczką.
Faul na Widzewiaku. Leży Milczarek.
36' To, co zrobił teraz Zieliński... po rogu piłka spada mu na nogę, bramka jest niemal pusta a zawodnik Widzewa strzela kilka metrów nad poprzeczką.
35' Dobry strzał Milczarka, bramkarz wybija piłkę na róg.
33' Fatalna jest ta połowa meczu w wykonaniu zawodników Widzewa. Słabo gra Budka, który przyzwyczaił kibiców do tego, że jest motorem napędowym drużyny. Zieliński też nic nie robi w ataku.
29' Piłkarze gości nabrali wiatru w żagle i kolejna akcja była bardzo groźna.

Widzew nie ma pomysłu na grę!!!

27' Widzew próbuje, Widzew ma więcej z gry, ale to MEchanik strzela gola. Maciej Machura zdobywa bramkę dla Mechanika.
22' Walka w środku boiska, Widzew nie gra dziś dobrego meczu, brakuje akcji oskrzydlających, brakuje celnych podań otwierających drogę do bramki.
Dobre dośrodkowanie, strzał Polita, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.
19' Rzut rożny dla Widzewa. Może teraz?
17' Akcja prawą stroną dośrodkowanie Budki, ale nikt nie zamykał tej sytuacji.
Choć na trybunach sporo kibiców, na razie piłkarze grają bez dopingu.
15' Groźny atak gości, ale jest niesamowity Okachi...
13' Widzew gra wysoko, nie pozwala na wiele swobody Mechanikowi.
9' Widzew lekko przeważa, Widzew próbuje atakować, ale zawodnicy z Radomska dobrze czytają grę.
6' Walka w środku boiska, ale Widzewiacy wychodzą z kontrą i niewiele brakowało, byśmy doszli do sytuacji strzeleckiej. Obrońca w ostatniej chwili wybił piłkę.
4' Pierwsza groźniejsza sytuacja Widzewiaków, ale bramkarz gości na posterunku.
3' Pierwsze minuty trochę chaotyczne w wykonaniu obu drużyn.
1' Zaczęli. Widzew na czerwono, RKS żółte koszulki i niebieskie spodenki.
Minuta ciszy przed pierwszym gwizdkiem sędziego - hołd dla ofiar ataków terrorystycznych w Paryżu.
Zanim rozpocznie się mecz, Okachi otrzyma od działaczy Widzewa pamiątkową koszulkę - dziś Widzewiak gra setny mecz w barwach łódzkiego klubu.
Piłkarze już wychodzą na murawę

Skład Widzewa: M. Sokołowicz - M. Pietras, M. Polit, D. Dudała, M. Milczarek, K. Bartos, D. Kozieł, M. Czaplarski, P. Okachi, A. Budka, K. Zieliński

Skład Mechanika: P. Rudak - M. Michalski, Ł. Perliński, T. Królik, P. Kornacki, P. Szymczak, J. Tazbir, K. Nowak, T. Walioszczyk, W. Majewski, M. Machura