opr. (tj)
Widzew gra z Polonią
Widzew gra z Polonią Wojciech Wielgus
Widzew wygrał dziś zaległy mecz z Polonią 2:0.

Widzew wygrał mecz z Polonią i dopisuje sobie 3 punkty. To cieszy. Poziom gry - możana mieć wiele zastrzeżeń.

92' Nic ciekawego w końcówce tego meczu się nie wydarzyło. Widzew "dowiózł" wynik do końca meczu.
87' Igor Świątkiewicz za Zielińskiego.
86' Konrad Puchalski wchodzi na boisko - kolejna zmiana w Widzewie. Schodzi Mateusz Mielczarek.
83' Chyba już nikomu nie zależy na tym, by strzelić bramkę. Widzew prowadzi i kontroluje grę. Polonia chyba też wie, że nie jest w stanie w 10 zagrozić łodzianom.
80' Widzew wciąż prowadzi 2:0
78' Zieliński fatalnie, nie przyjął piłkę, brak gry zespołowej pomiędzy Widzewiakami. Szkoda, bo była szansa, by nastrzelać bramek zmęczonym piłkarzom Polonii.
73' Centra Kamila Wielgusa, ale nikt nie dochodzi do dobrej sytuacji. Generalnie ostatnie minuty to gra w środku boiska.

68' Dobrą sytuację miał Zieliński, ale nie udało mu się pokonać bramkarza gości.

65' Czekamy na kolejną bramkę dla Widzewa. Widzew ma przewagę, ale trzeba dobrze dograć piłkę do napastnika.
63' Widzew dominuje, Poloniści nie mają już chyba sił biegać po murawie.
Zmiana w drużynie Polonii.
59' Polonia próbuje, ale nie ma umiejętności, by sforsować obronę Widzewa.
54' Bronią się piłkarze Polonii. Widzew przeważa i należy mieć nadzieję, że łodzianie strzelą kolejną bramkę.

51' Czerwona kartka i Polonia gra w 10. Wślizg w środku pola - bardzo niebezpieczny. Widzew gra więc w przewadze. Damian Gul schodzi z boiska.

52' Walka w środku boiska, Polonia próbuje, ale Widzew dobrze i skutecznie rozbija ataki gości i groźnie kontruje.
49' Dobra akcja Widzewa, zaczęło się od Kamila Wielgusa, dobra centra i próba strzału, ale zabrakło dokładności.
47' Błąd Bataty, Okachi dopada do piłki, ale obrońcy naprawiają swój błąd.
W Widzewie 1 zmiana. Za Adriana Budkę wszedł młody Kamil Wielgus
Gramy już II połowę.
Widzew prowadzi z Polonią 2:0!
45' Koniec pierwszej połowy.
44' Żółta kartka dla Zielińskiego - za dyskusję z sędzią.
43' GOL GOL GOL!!! Widzew zdobywa drugą bramkę i prowadzi 2:0. Bramkę strzela szczupakiem Kamil Bartos
41' Faul dla Widzewa, ostre wejście piłkarza Polonii, ale sędzia nie wyciąga kartki.
Rozgrzewkę rozpoczął Kamil Wielgus, być może młody piłkarz Widzewa wejdzie na boisko w II połowie meczu.
Widzew prowadzi grę, Polonia broni się i próbuje grać z kontry.
41' Walka w środku boiska, akcja ofensywna Polonii, ale dobra interwencja obrońcy.
38' Widzew powinien grać bardziej skutecznie, ponieważ przewaga 1 bramki to bardzo mało, a Polonia ma swoje okazje.
35' Dobra akcja Okachiego, do Budki, wrzutka, ale zawodnicy Polonii są czujni. Rzut rożny dla Widzewa.
32' Polonia w środku pola. Piłka wychodzi na aut.
29' Błąd Bataty, Budka przejął piłkę, ale strzelił w słupek. Szkoda, bo to powinno być 2:0 dla Widzewa.
26' Widzew długo rozgrywa piłkę, próbuje w ten sposób wciągnąć piłkarzy Polonii.
24' Rzut wolny dla Widzewa. Do bramki gości jednak daleko, więc atak będzie pozycyjny.
20' Widzew kontroluje grę, choć akcje Polonii są groźne. Poloniści raz za razem próbują przedostać się pod pole karne łodzian.
16' Polonia próbuje odrobić stratę, ale Widzew dobrze się broni. Akcja za akcję, dobre tempo meczu. Raz Widzew, raz Polonia...
Zieliński zamykał akcję z lewej strony, zagrał do środka i tam w ogromnym zamieszaniu najlepiej zachował się Maczurek!

13' Dobra centra i GOL GOL GOL!!!! Brawo Daniel Maczurek strzela bramkę dla Widzewa!!!

Po 10 minutach gry widać, że nie będzie to łatwy pojedynek.
10' Polonia jest groźna, Widzew próbuje, ale póki co to goście mieli groźniejsze sytuacje.
Błąd w obronie i gdyby nie bramkarz Sokołowicz, piłka na pewno wylądowałaby w siatce. Brawo Sokołowicz!
7' Widzew gra spokojnie, może za wolno i niewiele brakowało, by zemściło się to po dobrej akcji Polonii.
6' Teraz po dobrej akcji Widzewa, rzut rożny dla łodzian.
4' Rzut rożny dla Polonii. Nie było zagrożenia.
3' Rzut wolny dla gości z połowy boiska. Wrzutka w pole karne, Sokołowicz na posterunku. Akcja Widzewa, ale szybko przerwana przez Polonistę i niewiele brakowało, by piłka wpadła pod poprzeczkę po silnym i zaskakującym strzale.
2' Początek spokojny, choć Polonia ruszyła z kontrą, ale na szczęście szybko akcja została przerwana. 36 - letni Batata, choć gra w obronie, próbuje też rozgrywać piłkę.