reklama

WIDZEW ŁÓDŹ vs. GÓRNIK ŁĘCZNA WYNIK MECZU. Kolejny słaby występ łódzkiej drużyny

(hof, ww)Zaktualizowano 
W piątej kolejce piłkarskiej drugiej ligi Widzew zremisował 2:2 z Górnikiem Łączna. Pewnie w Widzewie cieszą się z wywalczenia punktu. Długo zanosiło się na to, że łodzianie przegrają, ale ostatecznie gole w końcówce spotkania dały remis. Na pewno ten wynik nie może nikogo w Widzewie satysfakcjonować. Łodzianie grali słabo i trudno z optymizmem oczekiwać kolejnych ligowych spotkań.

WIDZEW ŁÓDŹ - GÓRNIK ŁĘCZNA MECZ NA ŻYWO
odśwież

WIDZEW ŁÓDŹ2
GÓRNIK ŁĘCZNA2

KONIEC MECZU

90+4' Koniec spotkania. Widzew tylko zremisował
90' Strzał Banaszaka obronił Wolański
90' Sędzia doliczył cztery minuty
89' Walka w środku boiska
88' Widzew jeszcze próbuje zdobyć zwycięskiego gola
87' Rzut wolny dla Widzewa
86' Lewandowski za Golińskiego.
86' Aut dla Górnika
84' Banaszak za Wojciechowskiego.
83' Wójcik za Korczakowskiego.
82' Kibice Widzewa znów wierzą w wywalczenie trzech punktów
80' Gol, gol, gol, i remis. Widzew - Górnik 2:2. Samobójczy gol bramkarza.
79' Gol, gol, gol! Robak trafia do siatki!
77' Bramkarz gości obronił strzał Mąki z blik siej odległości. Pierwszy celny strzał łodzian w tym meczu!
76' Żółta kartka dla Stromeckiego.
75' Zmiana w Górniku, Turek za Stasiaka. Widzew - Górni 0:2
74' Gutowski zmienia Ameyawa.
73' Żółta kartka dla Tymosiaka
71' Kibice próbują poderwać do walki widzewiaków
70' Niecelna główka Wolsztyńskiego
69' Kolejna kontra drużyny z Łęcznej. Tym razem bez sukcesu
68' Widzew nie ma zawodnika, który poderwałby ten zespół do walki
66' Wolsztyński z dystansu, ale nie trafił w światło bramki. Widzew nadal bez celnego uderzenia!
65' Żółta kartka dla Zejdlera
64' Górnik szanuje piłkę i sprytnie kradnie czas
62' Zejdler zastępuje Poczobuta.
61' Będzie kolejna zmiana w łódzkiej drużynie
59' Zmiana w Widzewie, Mąka za Mandiangu.
58' Wojciechowski pewnie wykonuje jedenastkę. Widzew - Górnik 0:2
57' Krany dla Górnika. Rudol niedokładnie przyjął piłkę w polu karnym, a przy próbie odbioru sfaulował Golińskiego.
57' Strzał Radwańskiego z dystansu, ale piłka poleciała obok słupka
55' Przeraźliwe gwizdy na trybunach
53' Kolejna nieudana akcja gospodarzy
52' Łódzcy kibice nie przebierają w słowach, by ocenić grę swoje drużyny. Widzew grać, k.... m....
51' Poprzeczka ratuje Widzew przed utratą gola
49' Widzew nadal bez pomysłu na rozmontowanie defensywy gości
48' Wolsztyński na pozycji spalonej
46' Łodzianie bez zmian w składzie
46' Zaczynamy drugą część spotkania. Kibice Widzewa wierzą!

Koniec pierwszej części spotkania. Widzew mocno rozczarował swych wiernych fanów. Na razie jest źle. Widzew - Górnik 0:1. ŻAL TYLKO KIBICÓW

WIDZEW ŁÓDŹ vs. GÓRNIK ŁĘCZNA WYNIK MECZU. Kolejny słaby występ łódzkiej drużyny

45' Widzew bije głową w mur
44' Kolejna nieudana akcja gospodarzy
42' Faul na bramkarzu Górnika
40' Gol dla Górnika. Wolańskiego pokonuje Wojciechowski
40' Starta Radwańskiego w środku pola. Na szczęście rywale nie wykorzystali sytuacji
37' Tylko kibice Widzewa nie zawodzą. Doping musi imponować
36' Poziom spotkania nie zachwyca
35' Faul na bramkarzu gości
34' Rzut rożny dla Widzewa
33' Piłkarze z Łęcznej łatwo radzą sobie ze schematyczną grą łodzian
31' Rzut rożny dla gości
29' Radwański fatalnie rozegrał rzut wolny
27' Wielkich emocji nie ma na boisku
26' Faulowany piłkarz Górnika
25' Kibicom nie podoba się gra łódzkiej drużyny, pierwsze gwizdy na trybunach
23' Nerwowe poczynania piłkarzy drużyny z al. Piłsudskiego
21' Dobra interwencja Wolańskiego, mogło być 0:1
21' Pogubiła się defensywa Widzewa i róg dla gości
19' Widzew mocno się męczy przy konstruowaniu akcji
17' Trener Kaczmarek podpowiada piłkarzom, co mają robić na boisku
16' Rzut rożny dla gospodarzy
15' Dużo niedokładności w poczynaniach obydwu zespołów
14' Jak na razie, tempo spotkania wybitnie wakacyjne
13' Atak pozycyjny Widzewa, ale bez zagrożenia pod bramką Górnika
12' Aut dla Widzewa
11' Fatalne zagranie Ameyawa i piłka wychodzi za linię bramkową
9' Piłka w środkowej części boiska. Bardziej zadowoleni z tego faktu goście
8' Kosakiewicz na spalonym
7' Faulowany Radwański
5' Strzelał Stasiak, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Wolańskiego
4' Rożny dla Górnika
3' Widzew miał rzut rożny, ale zagrożenia nie było
2' Tempo nie oszałamia. Górnik myśli głównie o defensywie
1' Mecz rozpoczęty. Przy piłce łodzianie

Godz. 18:47 Prezentacja piłkarzy i hymn Widzewa

Godz. 18:45 - Mecz już za 5 minut, stadion powoli się wypełnia, a przed obiektem jeszcze tłumy kibiców Widzewa. Chyba będzie komplet...

WIDZEW ŁÓDŹ vs. GÓRNIK ŁĘCZNA WYNIK MECZU. Kolejny słaby występ łódzkiej drużyny
WIDZEW ŁÓDŹ vs. GÓRNIK ŁĘCZNA WYNIK MECZU. Kolejny słaby występ łódzkiej drużyny

Godz. 18:30 - Sędzią głównym dzisiejszego meczu Widzew - Górnik Ł. będzie Filip Kaliszewski z Gdańska.

Widzew Górnik - Łęczna LIVE, Godz. 18:15 - Po losowaniu par I rundy piłkarskiego Pucharu Polski Widzew podejmie lidera ekstraklasy - Śląsk Wrocław. Mecz odbędzie się 25 września na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Godz. 17:55 - Po pierwszych czterech kolejkach tabela II. ligi wygląda następująco:

WIDZEW ŁÓDŹ vs. GÓRNIK ŁĘCZNA WYNIK MECZU. Kolejny słaby występ łódzkiej drużyny

Widzew - Górnik na żywo, GODZ. 17:40 - Poniżej skład Widzewa:
Wolański – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Pięczek – Mandiangu, Poczobut, Radwański, Ameyaw – Wolsztyński – Robak

Rezerwowi: Pawłowski – Turzyniecki, Zieleniecki, Kordas, Stefaniak, Mąka, Zejdler, Gutowski

Dziś o 18:50 drugi mecz w tym sezonie na stadionie Widzewa. Inny wynik jak zwycięstwo będzie porażką drużyny trenera Kaczmarka. Widzew jest faworytem, ale jak pokazały mecze przy al. Piłsudskiego bardzo ciężko łodzianom idzie gra przed własną publicznością.

Łódzki zespół podejmować będzie Górnika Łęczna, zespół, który zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Zwycięstwo w takim pojedynku jest obowiązkiem drużyny z al. Piłsudskiego. Mecz będzie się odbywał w gorącej atmosferze, jak zwykle komplet kibiców Widzewa oraz kilkuset kibiców gości, którzy zapowiedzieli swoją obecność.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 186

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-22T16:16:07 02:00, Łodzianin:

Pięknie ujadają sfrustrowane różowe kałesiackie parchy, ciekawe w której minucie meczu z 7egłą umilkną...

Jaki ty głupi jesteś prymitywie z byczyny.

Ł
Łodzianin

Pięknie ujadają sfrustrowane różowe kałesiackie parchy, ciekawe w której minucie meczu z 7egłą umilkną...

W
Wiesiek grabarz

Byczyna pogrążona w żałobie

W
Widzewski Stolec

Piękny 2 gol Robaka,po prostu stadiony świata,musiałem sobie zwalić kapucynka po 2 golu

r
remis to sukces
2019-08-21T22:11:51 02:00, Jaszczur:

Tak żenująco grającego Widzewa dawno nie oglądałem.Dużo lepiej się prezentował na obozie przygotowawczym niż teraz.Kaczmarek trener to był ojciec a syn to szkoda gadać.Zamiast coraz lepiej grać to Widzew gra coraz gorzej.To jest tak jak zmienia się trenera w nieodpowiednim czasie.Teraz to kaktus mi na ręku wyrośnie niż Widzew pod wodzą tego trenera wejdzie do I ligi.Szkoda bo jestem kibicem Widzewa od 60 lat.Przede wszystkim w większości zawodnikom brak słynnego widzewskiego charakteru i to jest bardzo smutne.Tak na marginesie to działaczom proponuje więcej skromności,bo było wiele szumu że zespół jest już gotowy na I ligę a nawet ekstraligę.Oby tylko nie znalazł się w trzeciej.To jest wina zmiany trenera bo takie posunięcia zniechęcają tylko zawodników.Tak na marginesie gdyby pan Robak podawał jeszcze piłki do samego siebie i jednocześnie zdobywał gole to wtedy może i byłoby dobrze a tak to?????!!!

2019-08-21T22:39:13 02:00, Gość:

widzewski charakter? Dziadek, żyjesz przeszłością! Coś takiego istniało 100 lat temu i to przez parę sezonów tylko. Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter? I o jakich widzewiakach ty mówisz? Wy nawet wychowanków nie macie! Może Robak? 😂

2019-08-22T12:06:16 02:00, Gość:

Odezwał się rycerz wiosny, chyba raczej blamaż jesieni. Patrz na siebie blazo a nie pluj komuś w twarz.

18 sekund

w
widzewiak z krwi i kości

Remis To Sukces

K
Karnety rts

Karnety!!!! Karnety śmietankowe!!!! Tylko u mnie karnety bordowe!!!! Sprzedam byczynskie karneeeeeeeeetyyy!!!! Cena 5 złotych na sezon.

e
ed
2019-08-21T22:11:51 02:00, Jaszczur:

Tak żenująco grającego Widzewa dawno nie oglądałem.Dużo lepiej się prezentował na obozie przygotowawczym niż teraz.Kaczmarek trener to był ojciec a syn to szkoda gadać.Zamiast coraz lepiej grać to Widzew gra coraz gorzej.To jest tak jak zmienia się trenera w nieodpowiednim czasie.Teraz to kaktus mi na ręku wyrośnie niż Widzew pod wodzą tego trenera wejdzie do I ligi.Szkoda bo jestem kibicem Widzewa od 60 lat.Przede wszystkim w większości zawodnikom brak słynnego widzewskiego charakteru i to jest bardzo smutne.Tak na marginesie to działaczom proponuje więcej skromności,bo było wiele szumu że zespół jest już gotowy na I ligę a nawet ekstraligę.Oby tylko nie znalazł się w trzeciej.To jest wina zmiany trenera bo takie posunięcia zniechęcają tylko zawodników.Tak na marginesie gdyby pan Robak podawał jeszcze piłki do samego siebie i jednocześnie zdobywał gole to wtedy może i byłoby dobrze a tak to?????!!!

2019-08-21T22:39:13 02:00, Gość:

widzewski charakter? Dziadek, żyjesz przeszłością! Coś takiego istniało 100 lat temu i to przez parę sezonów tylko. Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter? I o jakich widzewiakach ty mówisz? Wy nawet wychowanków nie macie! Może Robak? 😂

2019-08-22T08:10:36 02:00, ed:

nie przesadzaj może facet. Fakt, Widzew teraz ma zawodników totalnych olewusów i trudno od nich wymagać charakteru. Ale nie pieprz, ze Widzew charakteru nigdy nie miał. W tym miejscu mógłbym na temat legendarnego charakteru Widzewa napisać tyle, że nie starczyłoby limitu 4000 znaków. Zresztą jeśli rozmawiam z obiektywnym człowiekiem, który nawet kibicuje ŁKS-owi, to nie wymaga to pisania mu o sprawach powszechnie wiadomych. A jeśli mam do czynienia z ignorantem, to choćbym mu poświęcił 24 godziny na klarowanie, to i tak na nic, bo ludzie z gatunku "zawsze wszystko wiem najlepiej" i tak będą trwać przy swoim.

2019-08-22T08:20:46 02:00, Gość:

W pierwszych słowach napisałem, że widzew posiadał i charakter i waleczność wiele lat temu. Był to stary widzew. Nie napisałem, że widzew nigdy nie miał charakteru, to są już Twoje insynuacje. Odpisałeś jak rasowy polityk, czyli masło maślane, żadnego odniesienia do tego co ja napisałem, jedyne co potrafisz to insynuować, że to właśnie ty jesteś największym znawcą futbolu, i, że to ty wiesz wszystko. Smaruj dalej swoje mądrości, i nie zapomnij się w nich utwierdzać "ignorancie"

2019-08-22T08:32:07 02:00, ed:

W takim razie cytat z twego poprzedniego wywodu:

"Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter".

Określenie "jakby Widzew kiedykolwiek miał charakter" jest jawnym poddaniem w wątpliwość widzewskiego charakteru z przeszłości.

Ty kontrolujesz się choć trochę? I kto tutaj uprawia mowę polityków?

A może masz już tak fatalny styl wypowiadania swoich myśli , ze może nawet myślisz prawidłowo, ale potem po przelaniu myśli na papier wychodzi ci coś diametralnie różnego? Jakie oceny dostawałeś w szkole z wypracowań?

2019-08-22T09:03:04 02:00, Gość:

Kwestia zrozumienia słowa pisanego jest ci zupełnie obce, "Coś takiego istniało 100 lat temu i to przez parę sezonów tylko" i jak zrozumiesz to napisz.

Chłopie, trzeba się wypowiadać spójnie, a nie tak by w jednej i tej samej wypowiedzi pisać zdania wzajemnie wykluczające się.

Co z tego, że w pierwszym zdaniu napisałeś, że widzewski charakter występował 100 lat temu, skoro potem w piątym, czy szóstym piszesz "Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter".

Nie wiem, czego teraz uczą w szkołach, ale za moich czasów niedopuszczalne były wypowiedzi zawierające zdania wzajemnie się wykluczające. Za coś tak takiego zwyczajnie dostawało się pałę.

Popracuj trochę nad logiką, bo widać nie jest to twoja najmocniejsza strona. I pyskówką za wiele nie nadrobisz.

G
Gość
2019-08-21T22:11:51 02:00, Jaszczur:

Tak żenująco grającego Widzewa dawno nie oglądałem.Dużo lepiej się prezentował na obozie przygotowawczym niż teraz.Kaczmarek trener to był ojciec a syn to szkoda gadać.Zamiast coraz lepiej grać to Widzew gra coraz gorzej.To jest tak jak zmienia się trenera w nieodpowiednim czasie.Teraz to kaktus mi na ręku wyrośnie niż Widzew pod wodzą tego trenera wejdzie do I ligi.Szkoda bo jestem kibicem Widzewa od 60 lat.Przede wszystkim w większości zawodnikom brak słynnego widzewskiego charakteru i to jest bardzo smutne.Tak na marginesie to działaczom proponuje więcej skromności,bo było wiele szumu że zespół jest już gotowy na I ligę a nawet ekstraligę.Oby tylko nie znalazł się w trzeciej.To jest wina zmiany trenera bo takie posunięcia zniechęcają tylko zawodników.Tak na marginesie gdyby pan Robak podawał jeszcze piłki do samego siebie i jednocześnie zdobywał gole to wtedy może i byłoby dobrze a tak to?????!!!

2019-08-21T22:39:13 02:00, Gość:

widzewski charakter? Dziadek, żyjesz przeszłością! Coś takiego istniało 100 lat temu i to przez parę sezonów tylko. Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter? I o jakich widzewiakach ty mówisz? Wy nawet wychowanków nie macie! Może Robak? 😂

2019-08-22T08:10:36 02:00, ed:

nie przesadzaj może facet. Fakt, Widzew teraz ma zawodników totalnych olewusów i trudno od nich wymagać charakteru. Ale nie pieprz, ze Widzew charakteru nigdy nie miał. W tym miejscu mógłbym na temat legendarnego charakteru Widzewa napisać tyle, że nie starczyłoby limitu 4000 znaków. Zresztą jeśli rozmawiam z obiektywnym człowiekiem, który nawet kibicuje ŁKS-owi, to nie wymaga to pisania mu o sprawach powszechnie wiadomych. A jeśli mam do czynienia z ignorantem, to choćbym mu poświęcił 24 godziny na klarowanie, to i tak na nic, bo ludzie z gatunku "zawsze wszystko wiem najlepiej" i tak będą trwać przy swoim.

2019-08-22T08:20:46 02:00, Gość:

W pierwszych słowach napisałem, że widzew posiadał i charakter i waleczność wiele lat temu. Był to stary widzew. Nie napisałem, że widzew nigdy nie miał charakteru, to są już Twoje insynuacje. Odpisałeś jak rasowy polityk, czyli masło maślane, żadnego odniesienia do tego co ja napisałem, jedyne co potrafisz to insynuować, że to właśnie ty jesteś największym znawcą futbolu, i, że to ty wiesz wszystko. Smaruj dalej swoje mądrości, i nie zapomnij się w nich utwierdzać "ignorancie"

2019-08-22T08:32:07 02:00, ed:

W takim razie cytat z twego poprzedniego wywodu:

"Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter".

Określenie "jakby Widzew kiedykolwiek miał charakter" jest jawnym poddaniem w wątpliwość widzewskiego charakteru z przeszłości.

Ty kontrolujesz się choć trochę? I kto tutaj uprawia mowę polityków?

A może masz już tak fatalny styl wypowiadania swoich myśli , ze może nawet myślisz prawidłowo, ale potem po przelaniu myśli na papier wychodzi ci coś diametralnie różnego? Jakie oceny dostawałeś w szkole z wypracowań?

Kwestia zrozumienia słowa pisanego jest ci zupełnie obce, "Coś takiego istniało 100 lat temu i to przez parę sezonów tylko" i jak zrozumiesz to napisz.

R
RTS Retkinia

Spokojnie!!! Środek tabeli jest w naszym zasięgu!!! Będzie dobrze!!!

e
ed
2019-08-21T22:11:51 02:00, Jaszczur:

Tak żenująco grającego Widzewa dawno nie oglądałem.Dużo lepiej się prezentował na obozie przygotowawczym niż teraz.Kaczmarek trener to był ojciec a syn to szkoda gadać.Zamiast coraz lepiej grać to Widzew gra coraz gorzej.To jest tak jak zmienia się trenera w nieodpowiednim czasie.Teraz to kaktus mi na ręku wyrośnie niż Widzew pod wodzą tego trenera wejdzie do I ligi.Szkoda bo jestem kibicem Widzewa od 60 lat.Przede wszystkim w większości zawodnikom brak słynnego widzewskiego charakteru i to jest bardzo smutne.Tak na marginesie to działaczom proponuje więcej skromności,bo było wiele szumu że zespół jest już gotowy na I ligę a nawet ekstraligę.Oby tylko nie znalazł się w trzeciej.To jest wina zmiany trenera bo takie posunięcia zniechęcają tylko zawodników.Tak na marginesie gdyby pan Robak podawał jeszcze piłki do samego siebie i jednocześnie zdobywał gole to wtedy może i byłoby dobrze a tak to?????!!!

2019-08-21T22:39:13 02:00, Gość:

widzewski charakter? Dziadek, żyjesz przeszłością! Coś takiego istniało 100 lat temu i to przez parę sezonów tylko. Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter? I o jakich widzewiakach ty mówisz? Wy nawet wychowanków nie macie! Może Robak? 😂

2019-08-22T08:10:36 02:00, ed:

nie przesadzaj może facet. Fakt, Widzew teraz ma zawodników totalnych olewusów i trudno od nich wymagać charakteru. Ale nie pieprz, ze Widzew charakteru nigdy nie miał. W tym miejscu mógłbym na temat legendarnego charakteru Widzewa napisać tyle, że nie starczyłoby limitu 4000 znaków. Zresztą jeśli rozmawiam z obiektywnym człowiekiem, który nawet kibicuje ŁKS-owi, to nie wymaga to pisania mu o sprawach powszechnie wiadomych. A jeśli mam do czynienia z ignorantem, to choćbym mu poświęcił 24 godziny na klarowanie, to i tak na nic, bo ludzie z gatunku "zawsze wszystko wiem najlepiej" i tak będą trwać przy swoim.

2019-08-22T08:20:46 02:00, Gość:

W pierwszych słowach napisałem, że widzew posiadał i charakter i waleczność wiele lat temu. Był to stary widzew. Nie napisałem, że widzew nigdy nie miał charakteru, to są już Twoje insynuacje. Odpisałeś jak rasowy polityk, czyli masło maślane, żadnego odniesienia do tego co ja napisałem, jedyne co potrafisz to insynuować, że to właśnie ty jesteś największym znawcą futbolu, i, że to ty wiesz wszystko. Smaruj dalej swoje mądrości, i nie zapomnij się w nich utwierdzać "ignorancie"

W takim razie cytat z twego poprzedniego wywodu:

"Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter".

Określenie "jakby Widzew kiedykolwiek miał charakter" jest jawnym poddaniem w wątpliwość widzewskiego charakteru z przeszłości.

Ty kontrolujesz się choć trochę? I kto tutaj uprawia mowę polityków?

A może masz już tak fatalny styl wypowiadania swoich myśli , ze może nawet myślisz prawidłowo, ale potem po przelaniu myśli na papier wychodzi ci coś diametralnie różnego? Jakie oceny dostawałeś w szkole z wypracowań?

c
cis
2019-08-21T20:26:16 02:00, Łodzianie.:

I wy macie czelność się śmiać się z porażki extraklasowego ŁKS z Wisłą Kraków??????????????????? Jak wy z ogórami i siebie w dupe .

2019-08-21T20:49:01 02:00, ...:

2:2 to nie 0:4 cwelu żydowski. Hahaha

2019-08-21T20:53:15 02:00, Gość:

Wolę przegrac w Ekstraklasie niż remisowac w 2lidze balasie zydzewski

2019-08-21T20:59:34 02:00, Cv:

Przegrywaj dalej a długo się ekstraklasa nie nacieszysz

2019-08-21T21:06:54 02:00, Witek:

Remisuj dalej to pierwszą ligę zobaczysz znowu w TV. A jak chcesz zobaczyć ŁKS to tylko w C

Prawda jest banalnie prosta. Ani ŁKS nie utrzyma ekstraklasy przegranymi, nawet zostawiając po sobie nie wiem jak pozytywne wrażenie w przegranych meczach, ani Widzew nie wjedzie do I ligi jadąc na remisach. chyba nie trzeba się tutaj dłużej nad tym rozwodzić?

G
Gość
2019-08-21T22:11:51 02:00, Jaszczur:

Tak żenująco grającego Widzewa dawno nie oglądałem.Dużo lepiej się prezentował na obozie przygotowawczym niż teraz.Kaczmarek trener to był ojciec a syn to szkoda gadać.Zamiast coraz lepiej grać to Widzew gra coraz gorzej.To jest tak jak zmienia się trenera w nieodpowiednim czasie.Teraz to kaktus mi na ręku wyrośnie niż Widzew pod wodzą tego trenera wejdzie do I ligi.Szkoda bo jestem kibicem Widzewa od 60 lat.Przede wszystkim w większości zawodnikom brak słynnego widzewskiego charakteru i to jest bardzo smutne.Tak na marginesie to działaczom proponuje więcej skromności,bo było wiele szumu że zespół jest już gotowy na I ligę a nawet ekstraligę.Oby tylko nie znalazł się w trzeciej.To jest wina zmiany trenera bo takie posunięcia zniechęcają tylko zawodników.Tak na marginesie gdyby pan Robak podawał jeszcze piłki do samego siebie i jednocześnie zdobywał gole to wtedy może i byłoby dobrze a tak to?????!!!

2019-08-21T22:39:13 02:00, Gość:

widzewski charakter? Dziadek, żyjesz przeszłością! Coś takiego istniało 100 lat temu i to przez parę sezonów tylko. Ale zrobiliście z tego określenia mantrę jakby widzew kiedykolwiek miał jakiś charakter? I o jakich widzewiakach ty mówisz? Wy nawet wychowanków nie macie! Może Robak? 😂

2019-08-22T08:10:36 02:00, ed:

nie przesadzaj może facet. Fakt, Widzew teraz ma zawodników totalnych olewusów i trudno od nich wymagać charakteru. Ale nie pieprz, ze Widzew charakteru nigdy nie miał. W tym miejscu mógłbym na temat legendarnego charakteru Widzewa napisać tyle, że nie starczyłoby limitu 4000 znaków. Zresztą jeśli rozmawiam z obiektywnym człowiekiem, który nawet kibicuje ŁKS-owi, to nie wymaga to pisania mu o sprawach powszechnie wiadomych. A jeśli mam do czynienia z ignorantem, to choćbym mu poświęcił 24 godziny na klarowanie, to i tak na nic, bo ludzie z gatunku "zawsze wszystko wiem najlepiej" i tak będą trwać przy swoim.

W pierwszych słowach napisałem, że widzew posiadał i charakter i waleczność wiele lat temu. Był to stary widzew. Nie napisałem, że widzew nigdy nie miał charakteru, to są już Twoje insynuacje. Odpisałeś jak rasowy polityk, czyli masło maślane, żadnego odniesienia do tego co ja napisałem, jedyne co potrafisz to insynuować, że to właśnie ty jesteś największym znawcą futbolu, i, że to ty wiesz wszystko. Smaruj dalej swoje mądrości, i nie zapomnij się w nich utwierdzać "ignorancie"

w
wert
2019-08-21T20:26:16 02:00, Łodzianie.:

I wy macie czelność się śmiać się z porażki extraklasowego ŁKS z Wisłą Kraków??????????????????? Jak wy z ogórami i siebie w dupe .

2019-08-21T20:49:01 02:00, ...:

2:2 to nie 0:4 cwelu żydowski. Hahaha

2019-08-21T20:53:15 02:00, Gość:

Wolę przegrac w Ekstraklasie niż remisowac w 2lidze balasie zydzewski

2019-08-21T20:59:34 02:00, Cv:

Przegrywaj dalej a długo się ekstraklasa nie nacieszysz

2019-08-21T21:06:54 02:00, Witek:

Remisuj dalej to pierwszą ligę zobaczysz znowu w TV. A jak chcesz zobaczyć ŁKS to tylko w C

2019-08-21T21:23:13 02:00, Gość:

ŁKS grając z czołówka zostawił bardzo dobre wrażenie po sobie i fakt są tylko 4 punkty ale dalej będą drużyny słabsze, fidzef z czołówki 2 ligi grał tylko z bytovia a wrażenia po sobie nawet nie zostawił, więc nie porównujcie gówna do pietruszki

Samym dobrym wrażeniem punktów się nie zdobędzie. tym bardziej, że trenerzy ekstraklasy mają was już rozpracowanych i wiedza, że wystarczy zneutralizować Hiszpana i już większość impetu wytracona. A do tego kiepściutka obrona, tak więc zdecydowanie nacisnąć i już zaczyna się panika w szeregach obronnych.

A z tą drugą częścią sezonu, z pozornie łatwiejszymi drużynami, ostrożnie. Wśród tych pozornie łatwiejszych są choćby Śląsk i Pogoń, czyli drużyny grupy spadkowej poprzedniego sezonu, a dziś z czuba tabeli. Zresztą Wisła Kraków też była w grupie spadkowej i do meczu z ŁKS miała tyle samo punktów. Nie zapominajcie też, że zaraz po Legii jedziecie do Płocka. Wielu z was sobie ostrzy ząbki na łatwe 3 punkty, ale raczej będzie cholernie trudno. Popatrzmy na ten mecz z perspektywy Wisły Płock. Mecz u siebie, z beniaminkiem z kiepską zdobyczą punktową, więc na kim się przełamywać, jeśli nie na takim?

P
Pozdrowienia z extraklasy

Rozbawiłem sie za sprawą tekstu na WidzewToMy.net

Kamil ( pozdrawiam) w artykule napisał:

,,w końcówce udało im się ( przyp: Widzewowi) zremisować". Brawo Widzew :))

Dodaj ogłoszenie