WIDZEW ŁÓDŹ vs. GÓRNIK ŁĘCZNA WYNIK MECZU. Kolejny słaby występ łódzkiej drużyny

(hof, ww)
W piątej kolejce piłkarskiej drugiej ligi Widzew zremisował 2:2 z Górnikiem Łączna. Pewnie w Widzewie cieszą się z wywalczenia punktu. Długo zanosiło się na to, że łodzianie przegrają, ale ostatecznie gole w końcówce spotkania dały remis. Na pewno ten wynik nie może nikogo w Widzewie satysfakcjonować. Łodzianie grali słabo i trudno z optymizmem oczekiwać kolejnych ligowych spotkań.

WIDZEW ŁÓDŹ - GÓRNIK ŁĘCZNA MECZ NA ŻYWO
odśwież

WIDZEW ŁÓDŹ2
GÓRNIK ŁĘCZNA2

KONIEC MECZU

90+4' Koniec spotkania. Widzew tylko zremisował
90' Strzał Banaszaka obronił Wolański
90' Sędzia doliczył cztery minuty
89' Walka w środku boiska
88' Widzew jeszcze próbuje zdobyć zwycięskiego gola
87' Rzut wolny dla Widzewa
86' Lewandowski za Golińskiego.
86' Aut dla Górnika
84' Banaszak za Wojciechowskiego.
83' Wójcik za Korczakowskiego.
82' Kibice Widzewa znów wierzą w wywalczenie trzech punktów
80' Gol, gol, gol, i remis. Widzew - Górnik 2:2. Samobójczy gol bramkarza.
79' Gol, gol, gol! Robak trafia do siatki!
77' Bramkarz gości obronił strzał Mąki z blik siej odległości. Pierwszy celny strzał łodzian w tym meczu!
76' Żółta kartka dla Stromeckiego.
75' Zmiana w Górniku, Turek za Stasiaka. Widzew - Górni 0:2
74' Gutowski zmienia Ameyawa.
73' Żółta kartka dla Tymosiaka
71' Kibice próbują poderwać do walki widzewiaków
70' Niecelna główka Wolsztyńskiego
69' Kolejna kontra drużyny z Łęcznej. Tym razem bez sukcesu
68' Widzew nie ma zawodnika, który poderwałby ten zespół do walki
66' Wolsztyński z dystansu, ale nie trafił w światło bramki. Widzew nadal bez celnego uderzenia!
65' Żółta kartka dla Zejdlera
64' Górnik szanuje piłkę i sprytnie kradnie czas
62' Zejdler zastępuje Poczobuta.
61' Będzie kolejna zmiana w łódzkiej drużynie
59' Zmiana w Widzewie, Mąka za Mandiangu.
58' Wojciechowski pewnie wykonuje jedenastkę. Widzew - Górnik 0:2
57' Krany dla Górnika. Rudol niedokładnie przyjął piłkę w polu karnym, a przy próbie odbioru sfaulował Golińskiego.
57' Strzał Radwańskiego z dystansu, ale piłka poleciała obok słupka
55' Przeraźliwe gwizdy na trybunach
53' Kolejna nieudana akcja gospodarzy
52' Łódzcy kibice nie przebierają w słowach, by ocenić grę swoje drużyny. Widzew grać, k.... m....
51' Poprzeczka ratuje Widzew przed utratą gola
49' Widzew nadal bez pomysłu na rozmontowanie defensywy gości
48' Wolsztyński na pozycji spalonej
46' Łodzianie bez zmian w składzie
46' Zaczynamy drugą część spotkania. Kibice Widzewa wierzą!

Koniec pierwszej części spotkania. Widzew mocno rozczarował swych wiernych fanów. Na razie jest źle. Widzew - Górnik 0:1. ŻAL TYLKO KIBICÓW

45' Widzew bije głową w mur
44' Kolejna nieudana akcja gospodarzy
42' Faul na bramkarzu Górnika
40' Gol dla Górnika. Wolańskiego pokonuje Wojciechowski
40' Starta Radwańskiego w środku pola. Na szczęście rywale nie wykorzystali sytuacji
37' Tylko kibice Widzewa nie zawodzą. Doping musi imponować
36' Poziom spotkania nie zachwyca
35' Faul na bramkarzu gości
34' Rzut rożny dla Widzewa
33' Piłkarze z Łęcznej łatwo radzą sobie ze schematyczną grą łodzian
31' Rzut rożny dla gości
29' Radwański fatalnie rozegrał rzut wolny
27' Wielkich emocji nie ma na boisku
26' Faulowany piłkarz Górnika
25' Kibicom nie podoba się gra łódzkiej drużyny, pierwsze gwizdy na trybunach
23' Nerwowe poczynania piłkarzy drużyny z al. Piłsudskiego
21' Dobra interwencja Wolańskiego, mogło być 0:1
21' Pogubiła się defensywa Widzewa i róg dla gości
19' Widzew mocno się męczy przy konstruowaniu akcji
17' Trener Kaczmarek podpowiada piłkarzom, co mają robić na boisku
16' Rzut rożny dla gospodarzy
15' Dużo niedokładności w poczynaniach obydwu zespołów
14' Jak na razie, tempo spotkania wybitnie wakacyjne
13' Atak pozycyjny Widzewa, ale bez zagrożenia pod bramką Górnika
12' Aut dla Widzewa
11' Fatalne zagranie Ameyawa i piłka wychodzi za linię bramkową
9' Piłka w środkowej części boiska. Bardziej zadowoleni z tego faktu goście
8' Kosakiewicz na spalonym
7' Faulowany Radwański
5' Strzelał Stasiak, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Wolańskiego
4' Rożny dla Górnika
3' Widzew miał rzut rożny, ale zagrożenia nie było
2' Tempo nie oszałamia. Górnik myśli głównie o defensywie
1' Mecz rozpoczęty. Przy piłce łodzianie

Godz. 18:47 Prezentacja piłkarzy i hymn Widzewa

Godz. 18:45 - Mecz już za 5 minut, stadion powoli się wypełnia, a przed obiektem jeszcze tłumy kibiców Widzewa. Chyba będzie komplet...

Godz. 18:30 - Sędzią głównym dzisiejszego meczu Widzew - Górnik Ł. będzie Filip Kaliszewski z Gdańska.

Widzew Górnik - Łęczna LIVE, Godz. 18:15 - Po losowaniu par I rundy piłkarskiego Pucharu Polski Widzew podejmie lidera ekstraklasy - Śląsk Wrocław. Mecz odbędzie się 25 września na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Godz. 17:55 - Po pierwszych czterech kolejkach tabela II. ligi wygląda następująco:

Widzew - Górnik na żywo, GODZ. 17:40 - Poniżej skład Widzewa:
Wolański – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Pięczek – Mandiangu, Poczobut, Radwański, Ameyaw – Wolsztyński – Robak

Rezerwowi: Pawłowski – Turzyniecki, Zieleniecki, Kordas, Stefaniak, Mąka, Zejdler, Gutowski

Dziś o 18:50 drugi mecz w tym sezonie na stadionie Widzewa. Inny wynik jak zwycięstwo będzie porażką drużyny trenera Kaczmarka. Widzew jest faworytem, ale jak pokazały mecze przy al. Piłsudskiego bardzo ciężko łodzianom idzie gra przed własną publicznością.

Łódzki zespół podejmować będzie Górnika Łęczna, zespół, który zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Zwycięstwo w takim pojedynku jest obowiązkiem drużyny z al. Piłsudskiego. Mecz będzie się odbywał w gorącej atmosferze, jak zwykle komplet kibiców Widzewa oraz kilkuset kibiców gości, którzy zapowiedzieli swoją obecność.