WIDZEW ŁÓDŹ vs ASTORIA SZCZERCÓW. WIDZEW wygrywa 1:0

(ei24), tj
WIDZEW ŁÓDŹ vs ASTORIA SZCZERCÓW. Widzew wygrał 1:0.

WIDZEW vs ASTORIA relacja na żywo

1' Rozpoczęli!

4' Od samego początku widać, że łodzianie są mocno zdeterminowani, by zwyciężyć. Czaplarski, Budka raz po raz próbują akcji na bramkę gości.

5' Rzut wolny dla Widzewa po faulu na Adrianie Budce.

7' Widzew zdecydowanie dominuje na boisku.

10' Rywale Widzewa praktycznie nie zagrażąją bramce Sokołowicza .

11' Widzew dominuje, ale na razie nie potrafi udokumentować tego bramką.

14' Żółta kartka dla Damiana Dudały.

17' Łodzianie w akcji, budka po prawej stronie boiska, dobra akcja Widzewa, ale goście wychodzą z opresji obronną ręką.

19' Znów Widzew w akcji

20' GOL! GOL dla WIDZEWA 1:0

21' Bartos z lewej strony pociągnął zagrał w pole karne i tam do piłki doskoczył Czaplarski i strzelił do siatki.

24' Goście nie mają siły przebicia, do tej pory praktycznie nie zagrozili bramce Widzewa.

29' Widzew spokojnie prowadzi grę.

34' Gol dla Widzewa, ale sędzie nie uznaje bramki. Dominacja Widzewa olbrzymia.
36' Od bramki Gonerski. Bramkarz wybija piłkę, ale wprost pod nogi Widzewiaków.
38' Kasperczak sam na sam z bramkarzem, ale marnuje okazję. Nie można tak grać, bo to się może po prostu zemścić. Kolejna akcja i kolejna zmarnowana szansa na kolejną bramkę.

43' Walka w środku boiska, ale Widzew kontroluje mecz.
44' Adrian Budka nie będzie w stanie kontynuować gry. Nie był atakowany, prawdopodobnie skręcił staw skokowy. Jest opatrywany przez lekarza. Będzie zmiana w Widzewie. Adrian Budka żegnany oklaskami. Świątkiewicz na miejsce Budki.
45' Stadion im. Włodzimierza Smolarka, póki co, okazuje się być szczęśliwy dla Widzewiaków. Do przerwy Widzew prowadzi 1:0.

46' Zaczynamy II połowę meczu

47' Widzew prowadzi grę. Astoria próbuje nawiązać walkę, ale na razie niewiele jej z tego wychodzi.
48' Kibice skandują "Aleksandrów jest Widzewski"
55' Kolejna zmiana w Widzewie. Trener Obarek szykuje kolejnego zawodnika.
Co chwila kibice skandują "Włodek Smolarek, Włodek Smolarek" - kibice pamiętają o legendzie Widzewa.
58' Widzew wciąż prowadzi 1:0. Nie ma sytuacji podbramkowych, gra toczy się w środku pola. Widzew kontroluje, Astoria nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony łodzian.
60' Mecz stracił na szybkości. Zejście Budki zdecydowanie osłabiło siłę ofensywną Widzewa.
61' Astoria prawą stroną, to była dobra akcja, mocne dośrodkowanie Siewiery w pole karne, ale na szczęście dla Widzewa nikt tej akcji nie wykończył.
Widzew gra zbyt statycznie, piłka zagrywana jest wolno i przeciwnicy łatwo orientują się, jak się należy ustawić .
65' Astoria próbuje, ale na razie obrońcy Widzewa dają sobie radę. Astoria coraz bardziej się odkrywa, próbuje atakować większą liczbą zawodników. Czy Widzew to wykorzysta?

67' Zmiana w Astorii Wiedeński schodzi z boiska, wchodzi Bogucki
69' Na boisku nie dzieje się zbyt wiele ciekawego. Gra jest wolna.
70' Goście próbowali lewą strona boiska, ale na wysokości pola karnego obrońca wyłuskał piłkę i oddalił niebezpieczeństwo.
75' Astroria nie jest w stanie zagrozić bramce Widzewa, ale mecz powoli robi się nerwowy. 1 bramka przewagi to zbyt mało, by myśleć o spokojnym zwycięstwie.
76' Rzut rożny dla Widzewa. Fatalnie wykonany.
Kibice skandują "Walczysz Widzew walczysz"
80' Widzew gra na luzie, wydaje się, że kontroluje grę, ale żeby pod koniec meczu nie było przykrej niespodzianki.
82' Rzut wolny dla Widzewa tuż za połową boiska.
85' Widzew bardzo powoli gra piłką w środku pola, cho chwila wycofuje piłkę do obrońców.
85' Trener Obarek szykuje kolejną zmianę. Na boisko wejdzie Kamil Wielgus.
87' Rzut wolny dla Widzewa w rejonie pola karnego. Niestety nic z tego nie wyszło.
88' Ależ było groźnie. Astoria miała bardzo dobrą sytuację. Mocne dośrodkowanie, ale bramkarz Widzewa na posterunku.
89' Gramy do końca - RTS gramy do końca - skandują kibice. Widzew w środku pola. Astoria próbuje atakować, ale Widzew skutecznie się broni jeszcze przed polem karnym.
90' Wszyscy piłkarze Astrori pod polem karnym Widzewa. Ale rzut wolny wykonany bardzo słabo i piłka w rękach bramkarza Widzewa.
91' Znów wolny dla gości. Czerwona kartka dla Widzewiaka.
93' O włos od bramki samobójczej, ale bramkarz Widzewa wyciągnięty jak struna łapie piłkę zmierzającą w okienko.
95' Sędzia przedłuża mecz o 5 minut! Na szczęście dla Widzewa koniec meczu. Widzew wygrywa 1:0.