WIDZEW ŁÓDŹ - URSUS WARSZAWA 19.09 RELACJA LIVE. WIDZEW URSUS MECZ NA ŻYWO. WIDZEW URSUS RELACJA

(WW)
WIDZEW URSUS RELACJA NA ŻYWO
WIDZEW URSUS RELACJA NA ŻYWO WIDZEW - URSUS 18.09
WIDZEW URSUS 18.9 RELACJA LIVE. WIDZEW vs URSUS RELACJA NA ŻYWO. WIDZEW ŁÓDŹ - RELACJA NA ŻYWO. WIDZEW vs URSUS WYNIK NA ŻYWO. Dziś piłkarze łódzkiego Widzewa rozegrają mecz przy ul. Milionowej z Ursusem Warszawa. Ostatnio na głowę piłkarzy i trenera Widzewa wylała się fala krytyki. Kibice są niezadowoleni z gry swoim ulubieńców. Dziś Widzewiacy mają okazję zmazać zły wizerunek z ostatnich spotkań i zagrać tak jak wszyscy od nich tego oczekują. Łódzki Widzew - Ursus Warszawa, dziś piłkarze Widzewa rozpoczną spotkanie o mistrzostwo III ligi o godzinie 17. Zapraszamy na relację na żywo, minuta po minucie ze spotkania RTS WIDZEW ŁÓDŹ - URSUS WARSZAWA.

strona wymaga odświeżania [wciśnij F5]

WIDZEW ŁÓDŹ - URSUS WARSZAWA [2:1]

KONIEC MECZU!

Widzew wygrywa 2:1, niestety znów gra pozostawia wiele do życzenia. Trener musi dokonać kilku zmian. Najważniejsze są trzy punkty, ale styl wciąż jest kiepski. Dziękujemy za uwagę.

95' Mieliśmy dużo szczęścia! Zawodnik gości strzelił i trafił w plecy Jędrzejczyka i piłka wyszła za boisko!
94' Faul i żółta kartka dla Widzewiaka. Znów wolny. Bramkarz gości w polu karnym Widzewa.
93' Budka schodzi, zmiana we Widzewie. Bartos na płycie boiska.
92' Rodak fauluje w środku pola. Wolny dla Ursusa. Będzie dośrodkowanie.
90' Budka dostał znakomita piłkę, wbiegł w pole karne, zamiast szybciej uderzyć to czekał i czekał, mógł wszystko, zagrać lub uderzyć w długi róg, niestety strzelił bardzo niecelnie. To powinna być bramka.
88' Burski dostaje piłkę, wychodził jeden jeden z obrońcą gości i widać że napastnik Widzewa ma zbyt małe umiejętności by minąć obrońcę. Poczekał zagrał do boku i nic z tego nie wyszło. Widzew powinien rozejrzeć się być może za bardziej przebojowym napastnikiem. Burski powinien mijać obrońcę. Tragiczne zachowanie napastnika.
87' Zmiana w drużynie gości.
86' Teraz Adrian Budka ładnie w indywidualnej akcji, znakomicie uderzył ale piłka musnęła słupek.
85' Budka z rożnego ale obrona Ursusa czujna. Robi się na boisku coraz ciemniej. Ten mecz powinien być rozpoczęty wcześniej.
83' Kontra Ursusa, ale znów Okachi wspaniale przejmuje piłkę i przerywa akcję gości. Ten zawodnik musi grać od początku.
81' I teraz Okachi pokazuje co potrafi, wspaniale przejął piłkę wślizgiem. Gromkie brawa z trybun dla zawodnika Widzewa.
79' Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, na szczęście Muszyński nie trafił w piłkę, wciąż prowadzimy ale zaczyna robić się groźnie pod bramką Widzewa.
77' Daniel Mąka schodzi a za niego Okachi. Gramy na utrzymanie wyniku.
76' Teraz Burski dostaje ładną piłkę w pole karne ale właśnie zobaczyliśmy jak wolny jest napastnik Widzewa, który nie doszedł do podania.
74' Możdżonek wpadł w pole karne, symulował faul i otrzymuje drugą żółtą kartkę. Możdżonek to bez wątpienia najgorszy piłkarz Widzewa. Miejmy nadzieję, że długo nie zagra w zespole Widzewa. Łodzianie przez głupotę młodego widzewiaka zagrają w dziesiątkę
72' Kolejna zmiana. Tym razem w drużynie gości.
71' Centra Mąki ale Widzewiacy faulowali bramkarza gości. Od bramki Ursus.
70' Rzut rożny dla Widzewa.
69' Zmiana: Patryk Strus za Mateusza Michalskiego.
67' Ursus w natarciu, Widzew cofnięty, beznadziejna gra łodzian w tej chwili. Źle to wygląda. Fragment gdzie Widzew cofnął się za bardzo.

65' BRAMKA DLA GOŚCI

Błąd Piotra Burskiego po rożnym dla gości, i Robert Słomka otrzymuje piłkę, strzela i trafia! Kontaktowy gol dla gości!.
64' Ładnie Rodak na prawą stronę do Talgi, ten do Budki i doświadczony piłkarz bardzo źle centruje i piłka wychodzi za boisko. Szkoda.
63' Zmiana we Widzewie. Burski za Kowalczyka.
62' Mąka zakręcił w polu karnym obrońcą upadł, ale sędzia nie reagował, zawodnik Widzewa ma na koncie żółtą, ale sędzia oszczędził zawodnika Widzewa. Naszym zdaniem był faul. To powinien być karny.
60' Próba strzału gości, i wywalczyli rzut rożny.
58' Podanie do Kowalczyka, ten na spalonym. Niewidoczny napastnik gospodarzy.
56' Łodzianie na połowie gości. Spokojnie kontrolują grę. Kibice czekają na więcej bramek.
54' Mecz Widzewa z trybun oglądają byli wielcy piłkarze klubu z Łodzi, którzy 20 lat temu w barwach Widzewa grali w Lidze Mistrzów.

51' GOOOOOOOOL

Dośrodkowanie Adriana Budki wprost na głowę Mateusza Michalskiego a ten wspaniale uderza w długi róg, bramkarz gości bez szans!
50' Widzew ruszył z kontrą ale niestety niecelne podanie Mąki. Widzew wciąż przy piłce. Łodzianie z autu.

48' GOOOOOOOOOOL

Mateusz Michalski dostał wspaniałe podanie od Adriana Budki, złamał do środka, przedryblował i znakomicie przymierzył zza pola karnego i mamy pierwszą bramkę dla Łodzian! Brawo.
47' Dośrodkowanie w pole karne Widzewa ale Choroś wyskoczył, i złapał. Widzew w ataku pozycyjnym.
46' Żółta kartka dla Możdżonka.
46' Druga połowa rozpoczęta.

KONIEC I POŁOWY

Przewaga optyczna po stronie Widzewa ale wciąż bez bramek. Zapraszamy po przerwie.

45' Rożny dla Widzewa. Budka dośrodkowuje, ale niestety, piłka wyszła i od bramki goście. Wciąż remis.
44' Kolejne dośrodkowanie Budki do Zielenieckiego, ładnie uderzył głową ale bramkarz Ursusa ledwo wybija. Widzew znów w natarciu.
43' Mąka wprost na głowę obrońcy Ursusa. Piłka wybita.
43' Wolny dla Widzewa, będzie szansa. Budka i Mąka przy piłce.
42' Kowalczyk biega sam z przodu, ma za mało wsparcia w ofensywie. Widzew musi zagrać wyżej.
40' Michalski dośrodkowuje z lewej strony, bramkarz Ursusa minął się z piłką ale znów nikt nie zamykał akcji.
39' Żółta kartka dla Mąki.
38' Możdżonek znów dryblował, stracił piłkę i następnie faulował. Miał szczęście że nie otrzymał żółtej kartki.
37' Rodak dograł z głowy do środka, ale nikogo tam nie było. Wciąż 0:0.
36' Wolny dla Widzewa z lewej strony pola karnego gości. Jest szansa. Budka przy piłce.
34' Znakomite podanie Adriana Budki do Mąki, ten znakomicie wysunął piłkę Możdżonkowi przed pole karne, a ten mając dużo czasu jak zwykle zmarnował sytuację. Brak siły, precyzji i zimnej głowy. Tragedia.
33' Rodak ograny musiał faulować. Wolny dla Ursusa.
32' Zieleniecki znakomicie się zabrał z piłką, podał do Możdżonka, później znów dostał piłkę łódzki obrońca, uderzył ale wprost w bramkarza.
30' Możdzżonek wszedł w pole karne, zagrał do wbiegającego na wolne pole Kowalczyka ale niestety spalony. Nie trzymał linii napastnik Widzewa, szkoda. To mogła być dogodna sytuacja do zdobycia bramki.
28' Teraz Mąka znakomicie podał w pole karne do Michalskiego, ale ten przy strzale poślizgnął się i nie trafił w bramkę. Troszkę więcej spokoju powinien zachować łódzki piłkarz.
26' Faulowany brutalnie Mąka, to był faul na czerwoną kartkę, ale sędzia pokazuje tylko żółtą.
25' Możdżonek póki co najgorszy na boisku. Za długo trzyma piłkę. Był teraz faulowany ale musi szybciej oddawać piłkę, gra zbyt indywidualnie.
24' Kontra Widzewa ale niestety Mąka w decydującym podaniu zawiódł. Znów zmarnowali szansę. Ale jest postęp, dzieje się sporo szczególnie pod bramką gości.
22' Zieleniecki główkuje ale wprost w bramkarza. Słaby strzał stopera Widzewa. Była szansa na pierwszą bramkę.
21' Budka z rożnego ale goście wybijają. Widzew znów atakuje. Kolejny róg dla łodzian.
20' Widzew na połowie gości. Mamy przewagę. Aut na wysokości pola karnego Ursusa.
18' Mąka znakomicie dośrodkowuje ale żaden z zawodników Widzewa nie zdołał jej wbić do bramki. Szkoda, to powinna być bramka.
17' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa.
16' Widzew ma optyczną przewagę ale nic z tego nie wynika. Wciąż za wolno.
15' Chwila przestoju w grze. Ursus z autu przy swojej bramce. Widzewiacy wysoko atakują.
13' Faul na Możdżonku w środku pola. Widzew próbuje szybko strzelić bramkę.
11' Była szansa dla Widzewa, Kowalczyk przyjął piłkę w polu karnym ale niestety się zamotał i stracił piłkę. Wywalczył rzut rożny, po którym Budka dośrodkowywał, piłkę dostał Daniel Mąka i pięknie uderzył, niestety tuż obok słupka.
8' Znów Krzysztof Możdżonek zawiódł, dostał bezpańską piłkę przed polem karnym, wystarczyło celnie uderzyć, ale niestety pomocnik łodzian źle trafił w piłkę i strzelił lekko i bardzo niecelnie.
7' Błąd Możdżonka, prosty błąd ale bardzo groźny, na szczęście kontra została przerwana. Widzew odzyskał piłkę.
6' Gra Widzewa póki co nie wygląda na razie zachwycająco, ale dajmy chłopakom trochę czasu. Widać że nie będzie to łatwe spotkanie.
4' Goście agresywnie, widać że nie zamierzają się tylko bronić.
2' Ależ było niebezpiecznie, po dośrodkowaniu, Choroś zamiast wyjśc z bramki stanął jak wryty w polu bramkowym, zawodnik gości musnął piłkę na szczęście niecelnie i ta wolno przeleciała tuż obok słupka
2' Jest pierwsza akcja Widzewa, zakończona strzałem ale niecelnym. Teraz wolny dla gości na wysokości pola karnego łodzian.
1' Rozpoczęliśmy. Widzew tradycyjnie na czerwono, goście na niebiesko.

Kibice powoli zapełniają trybuny.
Obie jedenastki już przybijają piątki. Za chwilę rozpoczniemy.
Łodzianie kończą rozgrzewkę, za chwilę zejdą do szatni.

SKŁADY:

Widzew: Choroś – Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk – Budka, Rodak, Możdżonek, Michalski – Mąka – Kowalczyk
Rezerwowi: Wlazłowski – Bartos, Woźniak, Okachi, Bartosiewicz, Strus, Burski

Jak widać po składzie jaki został ogłoszony przez trenera mamy niespodzianki. przede wszystkim brakuje w kadrze Mariusza Zawodzińskiego, który w zeszłym sezonie był pierwszoplanowym reżyserem gry drużyny z al. Piłsudskiego.

Czy dziś podopieczni trenera Płuski wygrają mecz, ale po dobrej grze? Przekonamy sie już o tym o godzinie 17. Zapraszamy na relację na żywo.

Nie wszyscy kibice pamiętają, że w poprzednim sezonie to piłkarze niedzielnego przeciwnika widzewiaków, Ursusa Warszawa, znaleźli się w ścisłej czołówce tabeli trzeciej ligi.

WIDZEW ŁÓDŹ - URSUS WARSZAWA NA ŻYWO WYNIK

Przypomnijmy, iż zwycięzcą ówczesnej grupy łódzko-mazowieckiej została Polonia Warszawa, która zakończyła zmagania z dorobkiem 65 punktów. „Czarne Koszule” wyprzedziły właśnie Ursusa, Sokół Aleksandrów Łódzki, Lechię Tomaszów Mazowiecki oraz rezerwy Legii Warszawa (wszyscy po 64 punkty).

WIDZEW - URSUS RELACJA NA ŻYWO 18.09

Aktualnie Ursus zajmuje siódme miejsce w tabeli. Wiadomo, że tym razem tamtejsi działacze raczej nie myślą o awansie do II ligi. Nie zmienia to jednak faktu, że w żadnym razie łodzianie nie powinni lekceważyć ambitnych gości.

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE WIDZEW ŁÓDŹ - URSUS WARSZAWA

Chociażby z tego powodu, że w rundzie jesiennej Ursus nie doznał jeszcze nawet jednej porażki na wyjeździe. Zremisował 1:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, pokonał 1:0 Sokół Ostróda oraz wygrał 1:0 z MKS Ełk.