WIDZEW ŁÓDŹ - TUR BIELSKI PODLASKI RELACJA NA ŻYWO. WIDZEW - TUR TRANSMISJA NA ŻYWO

(tj, ww)
WIDZEW - TUR RELACJA NA ŻYWO
WIDZEW - TUR RELACJA NA ŻYWO WIDZEW TUR NA ŻYWO
WIDZEW TUR NA ŻYWO. WIDZEW TUR BIELSKI PODLASKI RELACJA NA ŻYWO. Widzew wygrał mecz 4:0. Spotkanie było jednostronne, był to mecz do jednej bramki - spora różnica klas pomiędzy drużynami. Mecz na stadionie przy al. Piłsudskiego oglądało blisko 15 tys. kibiców.

WIDZEW VS. TUR BIELSKI PODLASKI RELACJA NA ŻYWO.

WIDZEW TUR 4:0
POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO. MECZ POLSKA CZARNOGÓRA LIVE ONLINE
KONIEC MECZU. WIDZEW wygrywa 4:0.
92' Mocny strzał Kazimierowicza, ale niecelny...
89' To już ostatnie minuty meczu. Obraz gry się nie zmienia.
84' Widzew w ataku pozycyjnym - spory sytuacji, ale gości całą drużyną przed i w swoim polu karnym.
Daniel Mąka schodzi z boiska, w jego miejsce Kacper Falon.
80' Widzew dominuje na boisku, Widzew dyktuje warunki gry, Tur nie ma pomysłu na jakakolwiek akcję ofensywną.
77' GOOOOOOLLL ALEŻ PIĘKNA AKCJA KOZŁOWSKI - MICHALSKI - KOZŁOWSKI I GOŁĘBIEWSKI
74' Zmiana w Widzewie - schodzi Miller.
72' Radwański tuż nad poprzeczką!
69' Widzew "siedzi" na połowie rywali, którzy nie potrafią przeprowadzić ofensywnej akcji.
64' Żółta kartka dla Daniela Mąki
62' GOOOOOOOLLLLLL ALEKSANDER KWIEK - tuż po wejściu na murawę!
60' 14 tys. 711 kibiców na stadionie Widzewa
58' Gra się nie zmienia - Widzew atakuje, Tur ogranicza się do wybijania piłek.
54' **DANIEL MĄKA GOOOOLLLLLLL
KARNY dla Widzewa
52' Widzew w ataku pozycyjnym 50' Znów Widzew miał dwie bardzo dobre okazje, ale nie ma kto dołożyć nogę, by wbić piłkę do siatki! 48' Rzut rożny dla Widzewa - obrońcy wybijają 46' Zaczynamy drugą połowę!
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY MECZU.
52' Widzew z lewej strony, ale obrońcy na posterunku,. 50' Strzał z 17 metrów Radwańskiego - ciut za wysoko. 48' Widzew w natarciu. 45' Pierwsza połowa przedłużona zostaje o 9 minut 44' Obrońca gości z linii bramkowej wybija piłkę po strzale głową Michała Millera! 42' Znów Świderski w doskonałej sytuacji - strzał z pierwszej piłki, ale obok słupka. 41' Ależ atmosfera na stadionie, ależ doping... 39' Strzał Zielenieckiego z dystansu - bardzo wysoko nad poprzeczką. 37' Teraz bardzo groźnie pod bramką Widzewa - piłka po rzucie rożnym zmierzała do siatki, ale w ostatniej chwili obrońca wybił ją z linii bramkowej.
33' Znów przerwa w grze - tym razem kontuzja zawodnika gości. Będzie zmiana - kontuzjowany zawodnik nie wróci na boisko. 31' Ależ teraz Świderski miał 100 procentową okazję - świetnie Mąka w pole karne piłka wzdłuż linii bramkowej i Świderski mógł piłkę wepchnąć do bramki. 30' Widzew spokojnie - trochę za spokojnie - gra po obwodzie między obrońcami i pomocnikami. 28' Gramy dalej, ale widoczność ograniczona... 24' Piłkarze rozgrzewają się - biegają, ale wciaż czekamy na wznowienie meczu. 22' Znów dym nad boiskiem - znów sędzia przerywa spotkanie. 20' **Gramy dalej.
19' Sędzia musiał przerwać mecz na 2 minuty, ponieważ dym z rac ograniczył widoczność.
PIĘKNA OPRAWA MECZU - wielka flaga nad głowami kibiców "pod zegarem" i napis "głodni sukcesu
15' Widzew prowadzi w meczu 1:0. Widzew prowadzi grę. Tur się broni
Dwie doskonałe interwencje Siudyna, ale za trzecim razem był już bezradny i musiał wyciągać piłkę z siatki.
GOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL Daniel Świderski!!! i Widzew prowadzi 1:0
Teraz Sylwestrzak głową i znów lepszy bramkarz gości...
11' Ależ piękny strzał Radwańskiego i jeszcze ładniejsza parada bramkarza.
10' Trochę wolno gra Widzew, przydałyby się jakieś szybsze piłki na jeden kontakt.
6' Dobra akcja łodzian. Michalski z boku mocno kropnął i bramkarz wybił na rzut rożny.
5' Na razie Widzew w swoim stylu, do którego już przyzwyczaił kibiców: gra skrzydłami, szeroko, ale na razie bez sytuacji strzeleckich.
3' Pierwsza groźna akcja należy do piłkarzy gości - gdyby napastnik się nie poślizgnął, byłby sam na sam z Humerskim.
1' GRAMY "Naprzód piłkarze" rozległo się z trybun stadionu Widzewa

17.58 Za chwilę gwizdek sędziego.
17.50 Piłkarze już w szatni. Za chwile obie jedenastki wybiegną na murawę.
17.41 Murawa prezentuje się nieźle, choć wczoraj mocno padało i na stadionie Widzewa grały reprezentacje Polski i Finlandii.
17.40 Piłkarze Widzewa już na rozgrzewce
17.30 Trybuny powoli zapełniają się kibicami. W sektorze klubu kibica mnóstwo flag.
17.25 Jesteśmy już na stadionie przy al. Piłsudskiego.

WIDZEW
M. Humerski - M. Kozłowski, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, A. Radwański, M. Kazimierowicz, D. Mąka, D. Świderski, M. Miller

TUR
P. Sidun - A. Radecki, A. Kosiński, T. Porębski, K. Kulikowski, A. Lewczuk, K. Kosiński, D. Ostaszewski, P. Łochnicki, P. Niemczynowicz, Ł. Popiołek

WIDZEW ŁÓDŹ

0

TUR BIELSKI PODLASKI

0

odśwież (wciśnij F5)

Łodzianie chcąc awansować do II ligi nie mogą w takich meczach jak dziś tracić punktów. Dzisiaj zwycięstwo to obowiązek drużyny Widzewa. Tur Bielski Podlaski to jedna z najsłabszych drużyn w lidze i mamy nadzieję, że łodzianie nie zawiodą znakomitą publiczność i dadzą im dzisiaj powody do radości.

WIDZEW - TUR BIELSKI NA ŻYWO

W niedzielę mecz na szczycie pierwszej grupy III ligi. O godz. 11 trzecia w tabeli Lechia podejmie w Tomaszowie lidera - Sokół Aleksandrów.

WIDZEW TUR BIELSKI TRANSMISJA NA ŻYWO

Drużyna trenera Piotra Kupki pokazała, że w każdym meczu walczy do końca o zwycięstwo. Tak z pewnością będzie i tym razem

Świt Nowy Dwór - Pelikan Łowicz 4:1