WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW 14.06 RELACJA NA ŻYWO. WIDZEW - SOKÓŁ WYNIK NA ŻYWO

(EI24)
WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW RELACJA
WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW RELACJA WIDZEW SOKÓŁ ALEKSANDRÓW NA ŻYWO
WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW RELACJA. WIDZEW - SOKÓŁ 14.06 NA ŻYWO. TRANSMISJA WIDZEW - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW. Dzisiaj w ostatnim meczu o mistrzostwo III ligi łódzki Widzew podejmie przed własną publicznością Sokół Aleksandrów. Piłkarze z Łodzi chcą dzisiaj godnie pożegnać się ze swoimi kibicami, którzy pokazali w tej rundzie, że są jednymi z najlepszych kibiców w Polsce. Widzew nie ma już szans na awans do II ligi, ale to nie znaczy, że dzisiejszy mecz można odpuścić. Początek spotkania o godzinie 17. Zapraszamy na relację na żywo.

Koniec meczu - WIDZEW wygrał 4:1

86' Wynik w Łodzi bez zmian. Widzew gromi Sokół 4:1
77' Świetna atmosfera na trybunach, na których dziś zasiadło ponad 10 tysięcy kibiców.
74' GOOOLLLL dla Widzewa - teraz Daniel Mąka ładnym strzałem pokonuje bramkarza Sokoła.
70' GOOOLLL dla Widzewa. Gol z 17 metrów - strzał w okienko! Piękny gol i Widzew prowadzi 3:1 **65' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi 2:1, choć kilka chwil wcześniej łodzianie przeprowadzili bardzo dobrą akcję i mogli zdobyć bramkę. 55' "Niedzielny" mecz na Widzewie, obie drużyny grają spokojnie, bez agresji, od czasu do czasu przeprowadzając akcje ofensywne. 48' GRAMY - Widzew prowadzi 2:1
Zapraszamy na II część meczu
Koniec pierwszej połowy - Widzew prowadzi z Sokołem 1:0.
44' GOOOOLLL dla Widzewa - po rzucie karnym - Michalski uderzył nie do obrony i Widzew prowadzi 2:1 z Sokołem**38' GOOOOLLLLLL dla Widzewa - po rzucie rożnym dośrodkowanie i piękne uderzenie z woleja - piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki - bardzo ładny gol
30' Bardzo słabe spotkanie przy al. Piłsudskiego - Widzew przegrywa 0:1
26Widzew próbuje akcji zaczepnych, ale podopieczni Cecherza nie mają pomysłu na rozegranie bramkowej akcji.
20' Widzew wciąż przegrywa 0:1
17' Widzew gra słabo, Widzew gra bez pomysły - ale to nie pierwszy tak słaby występ łodzian
Bramka strzelona głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zdobywcą gola Bierżyński.
15' GOL dla drużyny Sokoła. Widzew przegrywa 0:1
10' Na stadionie niewielu kibiców - około 6-7 tys. osób.
6' Niewiele dzieje się na murawie - akcje niemrawe - kilka prób z obu stron, ale bez groźnych strzałów.
Mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem.
1' GRAMY
Składy obu drużyn:
Widzew: P. Wolański - M. Kozłowski, P. Rodak, S. Zieleniecki, M. Kazimierowicz, A. Radwański, D. Kamiński, D. Mąka, M. Michalski, K. Tlaga, G. Brochocki

Sokół: M. Brudnicki - D. Bierżyński, S. Kobiera, Ł. Chojecki, R. Kowalczyk, Ł. Marciniak, D. Pawlak, J. Rogalski, M. Stępień, P. Woźniczak, M. Wrzesiński

WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW [0:0]

W rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 Widzew walczył z Sokołem na stadionie MOSiR-u w Aleksandrowie Łódzkim. Po ostatnim gwizdku arbitra to gospodarze cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów, zwyciężyli bowiem 3:1 (1:0).

WIDZEW - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW 14.06 NA ŻYWO RELACJA

Jedyną bramkę dla gości strzelił Mateusz Michalski, natomiast dla aleksandrowian trafiali Michał Wrzesiński 2 oraz Dawid Przezak.