WIDZEW ŁÓDŹ - SANDECJA NOWY WYNIK MECZU. Zwycięstwo łodzian!

(pas, ww)
Dziś na stadionie przy al. Piłsudskiego Widzew podejmuje Sandecję Nowy Sącz. Początek spotkania o godzinie 17:40. Zapraszamy na relację LIVE

[/tabela
90+2 min koniec meczu. Widzew wygrał bo był skuteczniejszy. Ciekawy, energetyczny mecz
90+2 min po strzale Mąki z rzutu wolnego bramkarz przerzuca piłkę nad poprzeczkę
85 min powinien być remis. Po podaniu Chmiela, kiksem sezonu trzy metry od bramki popisał się Ruben Lopez
83 min Ruben Lopez zmienia Walskiego
80 min Ojama za Muchę, Mąka za Kuna
75 min Tanżyna wybija na rzut rożny, po wygranej walce powietrznej z Mandryszem
73 min schodzą Fundmabu i Becht, wchodzą Stępiński i Ameyaw
70 min Chmiel ograł Nowaka, posłał piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale tam nikogo niee było
68 min Poczobut zmienia Możdżenia
66 min niecelny strzał Możdżenia zza pola karnego
64 min Mandrysz zastępuje Kasprzaka, Chmiel wchodzi za Sovsicia, Żołądź zmienia Ogorzałego
61 min żółta kartka dla Muchy
60 min Rafael Victor ograł jak dziecko Możdżenia i Nowaka, ale z pięciu metrów fatalnie przestrzelił
58 min po strzale Możdżenia zza pola karnego piłkę łapie bramkarz Sandecji
53 min po podaniu Fundmabu strzale z ostrego kąta Robaka, który nie dał się zatrzymć Szufrynowi fatalny błąd bramkarza, który źle krył krótki róg i przepuścił piłkę
53 min - gol dla Widzewa!!!
50 min zablokowane dośrodkowanie Kuna
46 min zaczynamy drugą połowę. Basta za Dziwniela w Sandecji
45 min koniec pierwszej połowy. Trochę się działo na boisku. Jest remis, a obie drużyny miały sytuacje na drugiego gola
44 min po strzale Kuna piłka trafiła w obrońcę
41 min po podaniu Fundambu i strzale Kuna z 12 metrów, piłkę do boku odbił Pietrzkiewicz
39 min Michalski strzelał zza pola karnego. Minimalnie obok słupka
35 min po wreszcie dobrej centrze Kosakiwicza, Robak uprzedził obrońców. Posłał głową piłkę po długim rogu. Nie do obrony
35 min gold dla Widzewa!!!!
31 min po centrze Kuna, odegraniu Robaka, strzał Możdżenia pięknie obronił Pietrzkiewicz
29 min Fundambu dostał za darmo piłkę na 14 metrze i posłał ją pan Bogu w okno
27 min po prostopadłym podaniu Możdżenia, Kosakiewicz z ostrego kąta w sytuacji sam na sam posłał piłkę w boczną siatkę
24 min strzał Fundambu z linii pola karnego. Pewnie piłkę łapie bramkarz rywali
23 min gwizdy na trybunach
21 min składna akcja Widzewa. Po podaniu Fundambu zablokowany strzał Michalskiego
18 min Widzew nieporadnie atakuje, Sandecja składniej kontratakuje
14 min Widzew w szoku. Zamiast akcji są faule
12 min Robak fauluje Kasprzaka
6 min fatalnie Tanżyna za krótko wybił piłkę. Przejął ją Danek. Zagrał w pole bramkowe. Tam w roli statystyów wystąpili Nowak I Kosakiewicz, a piłkę do siatki wpakował Ogorzały
6 min Gol dla Sandecji!!!!
2 min po centrze Michalskiego Robaka w ostatniej chwili uprzeda obrońca gości
1 min Pierwszy faul- Bechta
1 min Zaczynamy mecz

Godz. 17:38 Janusz Kudyba: Defensywa Sandecji jest dziurawa jak ser szwajcarski
Godz. 17:35 Dobre motto dla łodzian przed spotkaniem z Sandecją. Trener Enkeleid Dobi: Meczów nie wygra się samą marką

Godz. 17.30 Tylko jedna zmiana w wyjściowym składzie Widzewa. Po odcierpieniu kartowej kary do jedenastki wrócił Krystian Nowak zastępując Michała Grudniewskiego
Godz. 17:25 Widzew, który jest beniaminkiem Fortuna 1 Ligi zanotował fatalny start w nowych rozgrywkach. Łodzianie doznali trzech porażek z rzędu. W ostatnich tygodniach ekipa z Łodzi zaczęła notować lepsze wyniki w przeciwieństwie do Sandecji, która przegrała wszystkie siedem spotkań. Łodzianie odnieśli dwa zwycięstwa, zanotowali jeden remis i ponieśli cztery porażki.

Godz. 17:20 Widzew rozegrał z Sandecją pięć spotkań: dwa wygrał, dwa przegrał, jedeno zremisował. Bramki: 9-8 dla łodzian

Godz.17:15 Trener Sandercji Piotr Mandrysz o Widzewie: Grałem tu na boiskach ekstraklasowych oraz bywałem w roli szkoleniowca. Znam atmosferę panującą na stadionie Widzewa. Możliwe, że piłkarze nie radzą sobie z tym, ale najważniejsze, że wrócili na szczebel pierwszoligowy. Ta drużyna zasługuję na grę w Ekstraklasie i tam jest jej miejsce

Godz. 16:59 - Poniżej skład Widzewa i Sandecji...
Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski, Możdżeń, Mucha, Kun – Fundambu, Robak
Rezerwowi: Pawłowski – Stępiński, Grudniewski, Rudol, Poczobut, Mąka, Ameyaw, Ojamaa, Prochownik

Sandecja: Pietrzkiewicz – Danek, Szufryn, Piter-Bucko, Dziwniel – Małkowski, Kasprzak, Walski, Sovsić, Ogorzały – Rafael Victor
Rezerwowi: Tokarz – Rubio, Kamiński, Basta, Chmiel, Żołądź, Kałahur, Palacz, Mandrysz

Godz. 16:10 - Mecz Widzew Sandecja rozpocznie się o godzinie 17:40. Poniżej aktualna tabela I ligi.

Godz. 16:05 - Chodzą słuchy, że jeśli Widzew dziś nie wygra klub czekają poważne zmiany, nie tylko kadrowe ale i organizacyjne. Kibice tego zasłużonego klubu mają już dość sytuacji, w której to piłkarze i sternicy raz po raz zawodzą na całej linii. Dzisiaj Widzew gra z ostatnią drużyną w tabeli i inny wynik niż zwycięstwo będzie po prostu sportowym skandalem.

W piątek, sobotę i niedzielę odbędzie się tylko sześć spotkań, bo trzy pozostałe zostały przełożone z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych.