WIDZEW ŁÓDŹ - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE 4:2 [FILM Z DOPINGU i ZDJĘCIA Z MECZU]

(WW)
Widzew wygrał w Łodzi z Ruchem Wysokie Mazowieckie 4:2. Po pierwszej połowie wydawało się, że łodzianie mogą ten mecz wygrać bardzo wysoko, niestety po przerwie rozegrali słabe spotkanie i mecz zakończył się wynikiem 4:2. Najgorszy na boisku Możdżonek. Trudno też kogoś pochwalić z zawodników Widzewa. Są trzy punkty, ale gra w drugiej połowie z niewymagającym rywalem nie napawa optymizmem.

strona wymaga odświeżania [wciśnij F5]

WIDZEW ŁÓDŹ - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE [4:2]

KONIEC MECZU

Widzew wygrywa 4:2. Pierwsza połowa w wykonaniu Widzewa dobra, o drugiej lepiej łodzianie niech zapomną. Mamy trzy punkty i to by było na tyle.

95' Burski teraz wyszedł, chciał lobować ale zagrał płasko , bramkarz złapał bez problemu.
93' Głupia kartka dla Jędrzejczyka za przepychanki. Nie potrzebnie stoper Widzewa reagował agresywnie. Widzewiacy czekają na gwizdek.
92' Żółta kartka dla piłkarza Ruchu. Będzie dośrodkowanie. Faulował Borowik a kartkę dostał Sawicki. Brawo sędzia :)
90' Sędzia pogubiony, faul na Widzewiaku a sędzia pokazuje dla gości. Szewczyk leży na boisku. Arbiter dolicza pięć minut.
89' Sabiłło fauluje w narożniku boiska pod bramką Ruchu.
88' Piotr Burski wyszedł sam na sam ale znów na dwumetrowym spalonym. Już nas do tego przyzwyczaił, pali wszystko.
86' Teraz Możdżonek dostaje piłkę z prawej strony nikt go nie atakuje zamiast wrzucać, zatrzymał sie i próbował dryblować i stracił piłkę. Ten zawodnik według nas nie powinien grać w najbliższych meczach. Popełnia błąd za błędem.
85' Zmiana w zespole gości. Piłka już w grze i Możdżonek znów traci. Z kontrą goście.
83' Przerwa w grze. Leży na boisku piłkarz gości. To chyba coś poważnego. Ratownicy medyczni na boisku.
82' Strus ładnie wysuwa na wprost bramki do Możdżonka, który był nie kryty, ten drugi strzela, ale niecelnie. Koszmarny strzał zawodnika Widzewa.
81' Strzał Zalewskiego na szczęście niecelny. Choroś od bramki.
79' Możdżonek znów traci piłkę. Może czas na zmianę w następnym meczu panie trenerze! Adrian Budka schodzi. Na boisku pojawia się Sabiłło.
77' Burski znów dostaje znakomitą piłkę ale nie potrafi zakończyć akcję strzałem. Z takimi napastnikami ciężko będzie Widzewowi strzelać bramki.

75' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Możdżonek wyszedł sam na sam i zmarnował sytuację, zachował się tragicznie, bramkarz mu wybił spod nóg, na szczęście dopadł do niej Burski i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Możdżonek gra tragicznie. Powinien wcześniej skończyć tę akcję. Brawo Burski za czujność.
74' Burski otrzymuje podanie i wyszedł sam na sam, niestety zachował sie jak nowicjusz i zmarnował akcję.
73' Rodak prezentuje teraz żenujący poziom, nie potrafi od kilkunastu minut dobrze przyjąć, źle podaje, gra tragicznie.
71' Burski kolejny raz na spalonym. Widzew potrzebuje błyskotliwego napastnika, obecni są zbyt wolni.
70' Ładnie rozegrali na prawej stronie Budka z Okachim, ładne dośrodkowanie do Strusa ale lekko za wysokie. Szkoda.
68' Podanie do Burskiego ale ten na spalonym. Goście przy piłce.
67' Ładna wrzutka i Zieleniecki wybija, bronimy się. Róg dla Ruchu. Gwizdy na boisku.
65' Kibice ponaglają źle grającą teraz drużynę Widzewa.
64' Bardzo niebezpieczne pod bramką Widzewa. Wybijamy na rzut rożny.
62' Okachi i Strus na boisku. Zeszli Mąka i Michalski.

60' GOL DLA GOŚCI!

Kamil Tlaga źle przyjął, zawodnik gości przejął piłkę, ładnie uderzył i mamy 3:2. Znów Michał Grochowski. Widzew popełnia straszne błędy.

57' GOOOOOOL DLA WIDZEWA

Daniel Mąka otrzymuje piłkę w polu karnym, huknął potężnie i mamy 3:1. Brawo Daniel!
55' Faul na Szewczyku. Żółta kartka dla zawodnika gości.
54' Śmielej poczyna sobie zespół Ruchu. Widzew musi się obudzić. Kiepski początek łodzian.
51' Znów była okazja dla gości. Widzew ma dużo szczęścia teraz, mogła być bramka kolejna dla Ruchu.

49' I BRAMKA DLA RUCHU!

Michał Grochowski po błędzie obrony strzela gola. Widzew traci bramkę. Zamiast wysoko prowadzić robi nam się nieciekawie.
48' Michalski wyprzedził obrońców wpadł w pole karne, dogrywał do Burskiego ale bardzo niecelnie. Znów powinna byc bramka.
47' Kowalczyk został zmieniony. Burski na boisku. Kowalczyk został zmieniony z powodu kontuzji.
46' Rozpoczynamy drugą połowę. Piłka w grze!

Koniec pierwszej połowy. Widzew panuje na boisku. To, że wygrywają tylko 2:0 to niestety nieudolność łódzkich piłkarzy pod bramką gości. Zapraszamy po przerwie.

45' Sędzia dolicza dwie minuty.
43' Rzut rożny dla Ruchu. Łodzianie wybijają.
41' Tlaga się podpalił, teraz strzelił z 30 metrów ale bardzo niecelnie. Mecz jednostronny. Kolejne bramki dla Widzewa to kwestia czasu
39' Żółta kartka dla Michalskiego.

37' GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOOOOOOOL

Daniel Mąka otrzymał piłkę w polu karnym, pięknie piętą obsłużył Kamila Tlagę a ten pięknie uderzył w prawy róg bramki Ruchu. Bramkarz gości odprowadził tylko piłkę wzrokiem. BRAWO!
35' Możdżonek indywidualnie ale znów stracił. Widzew jednak wciąż prowadzi grę, łodzianie dążą do zdobycia drugiej bramki.
33' Teraz Kowalczyk dostał piłkę sam na sam, zwolnił niepotrzebnie ale udało mu się zagrać do Mąki, który uderzył w słupek. Powinno być już 2:0. Widzewiacy muszą wykorzystywać takie stuprocentowe sytuacje.

31' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Nareszcie! Mateusz Michalski strzelcem pierwszego gola! Ładne długie podanie do Kowalczyka ten z prawej strony po ziemi dośrodkował do Michalskiego, ten drugi przyjął i ładnie technicznym strzałem zmylił bramkarza.
29' Adrian Budka zza pola karnego uderza ale tuż nad poprzeczką.
27' Możdżonek dostał piłkę w pole karne, źle przyjmuje, ale dochodzi do strzału, wystarczyło tylko mocno strzelić, ale zawodnik Widzewa zmarnował znakomitą sytuację. Lepszej Możdżonek w tej rundzie to już chyba mieć nie będzie. Szkoda.
25' Ostry faul na Widzewiaku! Szewczyk leży na boisku. Żółta kartka dla zawodnika Ruchu.
22' Teraz Budka uderza, z największym trudem bramkarz Ruchu. Widzew miażdży, akcja za akcją. Niestety wciąż 0:0.
20' Wspaniałe prostopadłe podanie Budki z prawej strony boiska, Mąka złapał piłkę, strzelił, piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej.
18' Rodak faulował. Bark w bark starł sie z zawodnikiem gości, ten drugi padł jak rażony piorunem.
17' Znów była okazja do zdobycia bramki, Mąka został zablokowany, ale wywalczyliśmy rzut rożny.
16' Widzew już atakuje zawodników Ruchu na ich połowie. Łodzianie chcą szybko strzelić bramkę.
14' Michalski dostał piłkę z prawej strony, złamał do środka uderzył sprzed pola karnego, bramkarz jednak złapał. Wciąż 0:0
12' Faulował Możdżonek, obyło się na szczęście bez kartki. Wolny dla gości. Widzew jednak wychodzi z kontrą, ale żle podaje Możdżonek, Budka nie doszedł do źle zagranej piłki.
10' Kolejna akcja łodzian, znakomicie Tlaga na głowę do Muchy, ten ładnie zakręcił i mało brakowało, piłka przeleciała tuż obok słupka.
9' Budka dośrodkowywał, Zieleniecki dostał piłkę na 6 metrze i uderzał, jednak zbyt lekko. Kolejna zmarnowana sytuacja.
8' Możdżonek popełnia kolejny błąd w środku pola, ten zawodnik od początku meczu ma dużo strat.
6' Widzew nie daje przeciwnikowi dojść nawet do piłki, cały czas łodzianie utrzymują sie przy futbolówce.
4' Wolny dla Ruchu, będzie dośrodkowanie. Widzew przejmuje piłkę i ładnie wyszedł z kontrą, Mąka wspaniale zagrał do zawodnika Widzewa Szewczyka, wchodzi sam na sam i nie celnie strzela, to powinna być bramka.
2' Pierwsze ładne dośrodkowanie do Budki i mało brakowało a Widzewiak doszedłby do podania. Widzew gra wysoko, agresywnie.
1' Zaczynamy! Widzew na czerwono, goście na biało-niebiesko.

Piłkarze juz na boisku, za chwilę sędzia rozpocznie mecz.
godz. 15.26 Zawodnicy juz w szatni. Za chwilę wybiegną obie jedenastki na murawę.

SKŁADY:
Widzew: Choroś – Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk – Budka, Rodak, Możdżonek, Michalski – Mąka – Kowalczyk
Rezerwowi: Wlazłowski – Gromek, Okachi, Zawodziński, Strus, Sabiłło, Burski

W stosunku do zwycięskiego szerokiego składu, jaki w poprzedniej kolejce przywiózł komplet punktów z Wołomina (Widzew wygrał z tamtejszym Huraganem 4:0), szkoleniowiec łodzian dokonał aż trzech zmian.

WIDZEW - RUCH MAZOWIECKIE NA ŻYWO RELACJA

W miejsce Kamila Wielgusa, Kamila Bartosiewicza oraz Kamila Bartosa powołał bowiem: Bartłomieja Gromka (ten młodzieżowiec wraca do ligowej kadry po dłuższej przerwie), Patryka Strusa oraz Kamila Sabiłło.

RELACJA WYNIK NA ŻYWO WIDZEW RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Kadra na mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie przedstawia się więc następująco: bramkarze - Michał Choroś i Mateusz Wlazłowski oraz Norbert Jędrzejczyk, Sebastian Zieleniecki, Maciej Szewczyk, Bartłomiej Gromek, Kamil Tlaga, Patryk Strus, Mariusz Zawodziński, Adrian Budka, Mateusz Michalski, Przemysław Rodak, Princewill Okachi, Daniel Mąka, Krzysztof Możdżonek, Piotr Burski, Kamil Sabiłło i Robert Kowalczyk.

WIDZEW ŁÓDŹ RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE JAKI WYNIK NA ŻYWO? RELACJA LIVE WIDZEW RUCH WYSOKIE NA ŻYWO.