WIDZEW ŁÓDŹ - RESOVIA wynik meczu. 14.11.2020

(dk, ww)
Widzew Resovia mecz na żywo
Dziś przy al. Piłsudskiego kolejne spotkanie I ligi. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Widzew Łódź - Resovia Rzeszów.

WIDZEW ŁÓDŹ - RESOVIA RZESZÓW NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ2
RESOVIA RZESZÓW0

Widzew wygrał zasłużenie po niezłym meczu. Łodzianie potrafili wykorzystać dwie dogodne okazje i strzelili gole na wagę zwycięstwa. Idealną zmianę dał Patryk Mucha, swój instynkt strzelecki przy asyście Mateusza Możdżenia potwierdził Marcin Robak. Kibice mogą być zadowoleni. Trener Enkeleid Dobi i prezes Martyna Pajączek również się cieszą.
Koniec meczu
90+3 min. Róg dla Widzewa. Nikt nie sięgnął piłki
90+3 min. Widzewiacy szanują piłkę
90+2 min. Możdżeń stracił piłkę w polu karnym Resovii
90+1 min. Sędzia doliczył trzy minuty
90 min. Wolny dla Resovii. Hebel wrzucił piłkę do koszyczka Mleczki
89 min. Możdżeń z wolnego dośrodkował zbyt nisko
89 min. W narożniku faulowany Czubak
87 min. Zmiany w Widzewie. Wchodzą Czubak i Mąka za Nowaka i Prochownika
85 min. Mucha faulował w środku boiska
82 min. Lewą stroną zaatakował Prochownik, a Ojama podał do Robaka. Snajper łodzian zagrał do Możdżenia i otrzymał piłkę z powrotem. Robak strzelił z pierwszej piłki do siatki
82 min. GOL DLA WIDZEWA
81 min. Rogalski za Wasiluka w Resovii
81 min. Ostra walka w środku boiska. Faulowany Kosakiewicz
79 min. Zmiany w Widzewie. Wchodzą Kun i Ojamaa, wchodzą Poczobut i Michalski
77 min. Zmiana w Resovii - Hebel za Płatka
75 min. Poczobut ukarany żółtą kartką
73 min. Kosakiewicz strzela z daleka, piłka skozłowała przed Danielem, który jednak potrafił wybić piłkę na róg
73 min. Róg dla Widzewa
73 min. Michalski zbyt słabo, by zaskoczyć Daniela
72 min. Czernysz w miejsce Brychlika, Twardowski za Demianiuka
71 min. Mleczko nie potrafił wypiąstkować piłki po dośrodkowaniu rywali
69 min. Michalski, który w tym meczu bije wszystkie rożne za zamiast Kosakiewicza, dośrodkował za krótko
69 min. Robak ostro strzelił z wolnego zza pola karnego, piłkę spod poprzeczki na róg wybił Daniel
68 min. Demianiuk ukarany żółtą kartką. Faulował Muchę
64 min. Pierwszy kontakt z piłką Muchy i gol. Z lewej strony dośrodkował Prochownik, Zalepa nie potrafił wybić piłki, ta spadła pod nogi Muchy, który z bliska strzelił do siatki
64 min. GOL DLA WIDZEWA
64 min. Możdżeń zamiast strzelać, podał piłkę bramkarzowi
63 min. Zmiana w Widzewie: Mucha za Fundambu
63 min. Faulowany Michalski, żółta kartka dla Wasiluka
62 min. Kosakiewicz i Zalepa ucierpieli przy starciu i są za linią boczną
61 min. Fundambu przewrócił się w polu karny, ale zdaniem sędziego faulu nie było. Fundambu był zatrzymywany ręką przez obrońcę
60 min. Mleczko odbija kolejny strzał, Płatek na spalonym
59 min. Dobra kontra Resovii strzelał Adamski. Piłkę po słabym strzale łapie Mleczko
58 min. Wasiluk strzela z 25 metrów obok bramki Widzewa
56 min. Efektowny drybling Prochownika, podanie do Robaka, a ten strzela z kilku metrów z pierwszej piłki nad poprzeczką
55 min. Dobra akcja gości, wycofanie przed pole karne, nikt nie zamyka akcji
54 min. Możdżeń do Michalskiego, ten strzela, ale źle i piłka opuszcza boisko
53 min. Fundambu do Robaka, a najlepszy snajper Widzewa zablokowany w polu karnym
52 min. Piłka spada pod nogi Możdżenia, który znów zachowuje się jak junior i nie trafia dobrze w piłkę. Nie ma strzału
51 min. Róg dla Widzewa
49 min. Kontra Resovii, Tanżyna przerywa akcję, wybija piłkę na aut. Po wrzucie Mleczko łapie piłkę
48 min. Nowak wybija piłkę z pola karnego łodzian i jest faulowany
46 min. Pierwsza akcja Widzewa przerwana przed polem karnym Resovii
46 min. Jedna zmiana w drużynie gości. Gra Demianiuk za Fereta
Początek drugiej połowy
Koniec pierwszej połowy
45 min. Robak do Prochownika, obrońcy przechwytują piłkę
42 min. Znów groźnie pod bramką łodzian po dalekim wrzucie z autu Domonia
41 min. Okres lepszej gry Widzewa, niestety nie zakończony strzelonym golem
39 min. Prochownik strzela z okolic narożnika pola karnego, ale niecelnie. Zepsuł dobrą akcję
37 min. Kosakiewicz źle dośrodkował z prawej strony
34 min. Tutaj musiał być gol dla łodzian. Róg dla Widzewa. Po dośrodkowaniu Tanżyna strzela, bramkarz odbija piłkę, a dobitka Nowaka również trafia w Daniela z Resovii. Widzewiacy robią bohatera z golkipera gości
33 min. Arbiter uspokaja ławkę rezerwowych Resovii
33 min. Feret faulował Poczobuta i został ukarany żółtą kartką
31 min. Kapitalna okazja dla Widzewa. Robak podał z klepki do Michalskiego, który w sytuacji sam na sam trafił w wychodzącego bramkarza
30 min. Bramkarz Resovii po raz pierwszy od dłuższego czasu łapie piłkę, interweniuje po dośrodkowaniu Fundambu
29 min. Po długim wrzucie z autu, niebezpiecznie pod bramką Widzewa, Kuczałek pomógł sobie ręką
28 min. Mleczko zagrywa na 30 metrze od swojej bramki, piłka dotarła do Prochownika, który faulował rywala
26 min. Fundambu ograł Mikulca, ale strzał piłkarza Widzewa zablokowany przez Zalepę
25 min. Michalski zagrywał na piętnasty metr, nie było tam widzewiaków
25 min. Widzew nie może przebić się przez obronę gości
24 min. Poczobut wybija piłkę spod bramki Widzewa
22 min. Możdżeń zatrzymany na prawym skrzydle
21 min. Po dośrodkowaniu z rogu zamieszanie pod bramką Widzewa, piłka ostatecznie wychodzi na aut
20 min. Feret strzelał w krótki róg bramki, Mleczko wybija piłkę na róg
20 min. Kiks Kosakiewicza, niebezpiecznie pod bramką Widzewa
18 min. Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, piłki nie sięgnął głową Michalski
18 min. Kuczałek faulował Robaka w środku boiska
17 min. Resovia dłużej utrzymuje się przy piłce
16 min. Po dośrodkowaniu Tanżyna wybija piłkę spod bramki Widzewa
15 min. Chaotyczne akcje Widzewa
13 min. Od kilku minut gra toczy się na połowie Widzewa
12 min. Mleczko wyszedł do piłki, Wasiluk fauluje łódzkiego bramkarza już po złapaniu przez niego piłki
11 min. Po dośrodkowaniu z rogu Adamski uderzał głową i piłka trafiła w poprzeczkę bramki Widzewa
10 min. Dobra akcja Resovii, Nowak wybija na róg
9 min. Wasiluk leży na murawie, Stępiński wybił piłkę na aut.
8 min. Wrzutka z wolnego w pole karne Widzewa, Mleczko wyszedł z bramki, piłka wyleciała poza końcową linię
7 min. Goście wybili piłkę, Fundambu fauluje rywala
6 min. Rzut rożny dla Widzewa
4 min. Możdżeń w doskonałej sytuacji, nie trafił w piłkę na 11 metrze po podaniu Robaka
3 min. Robak niedokładnie do Fundambu
2 min. Faulowany Michalski w środku boiska
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego
Godz. 12:39. Mecz poprzedziła minuta ciszy ku czci prezesa Ludwika Sobolewskiego i napastnika Marka Pięty

Godz. 12:38. Piłkarze Widzewa w czerwonych strojach, Resovia gra na biało

Godz. 12:37. A jednak gra Stępiński, nie ma w składzie Bechta, który w ostatniej chwili doznał urazu. Nie ma także Ojamy, za którego gra Prochownik.

Godz. 12:30. Zostało dziesięć minut do meczu. Piłkarze Widzewa chcą wreszcie wygrać po ostatnich remisach z Łęczną, Miedzią i Bełchatowem.

Godz. 12:24. Wczoraj 21. urodziny obchodził Merveille Fundambu. Kibice ślą życzenia piłkarzowi, a jubilat chciałby sobie zrobić prezent w postaci strzelonego gola w dzisiejszym meczu. Gola zwycięskiego

Godz. 12:20. W minionym, jeszcze drugoligowym sezonie Widzew dwukrotnie przegrał z Resovią po 0:1. Gol meczu w Łodzi padł po błędzie sędziego w przedłużonym czasie gry.

Godz. 12:17. Mecz poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska. Mamy niemiłe wspomnienia z 43-letnim arbitrem. Gwizdał mecz Widzewa - z 3. kolejki z Chrobrym Głogów, przegrany przez łodzian 0:3.

Godz. 12:12. Trener Enkeleid Dobi dokonał trzech zmian w składzie w porównaniu do meczu z Bełchatowem. Nowak zastąpił Grudniewskiego, Możdżeń - Muchę, Robak - Mąkę.
Zostali w pierwszej jedenastce: Mleczko, Kosakiewicz, Tanżyna, Michalski, Becht, Prochownik, Poczobut, Fundambu.

Godz. 12:05.
Widzew zagra w składzie: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski, Możdżeń, Poczobut, Ojamaa – Fundambu, Robak.
Rezerwowi: Pawłowski – Stępiński, Grudniewski, Rudol, Mucha, Mąka, Kun, Prochownik, Czubak
Resovia: Daniel – Geniec, Zalepa, Domoń, Adamski – Feret, Kuczałek, Wasiluk, Płatek, Mikulec – Brychlik
Rezerwowi: Łakota – Kantor, Twardowski, Rogalski, Czernysz, Hebel, Kiełbasa, Persak, Demianiuk

Godz. 11:55 - Za chwilę podamy skład Widzewa...

Godz. 11:12 - Widzew i Resovia to beniaminkowie I ligi. Jak na razie fani obydwu zespołów są mocno rozczarowani postawą swoich ulubieńców. Oczywiście w Widzewie presja kibiców i środowiska jest ogromna. Widzew obecnie gra koszmarną piłkę. Wygląda na to, że piłkarze z al. Piłsudskiego nie dają rady dźwigać ciężaru widzewskiej koszulki. Na lepszą grę raczej nie ma co liczyć, ale u siebie trzeba zdobywać trzy punkty. Początek meczu o godzinie 12:40, miejmy nadzieję, że zwycięskiego dla łodzian.

Godz. 10:55 - Poniżej aktualna tabela I ligi...