Widzew Łódź. Piłkarze Widzewa zremisowali z Zagłębiem Lubin

hofZaktualizowano 
Drugoligowi piłkarze Widzewa w drugim meczu sparingowym tego lata zremisowali 1:1 z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin. Łodzianie całkiem przyzwoicie zaprezentowali się na tle znacznie wyżej notowanego rywala. Na pewno remis z szóstym zespołem krajowej elity ma swoją wymowę.

Łodzianie nie wystraszyli się przedstawiciela ekstraklasy i w pierwszej części spotkania dzielnie sobie radzili na boisku. Drużyna Widzewa śmiało atakował bramkę Zagłębia, a drogi do umieszczenia piłki w siatce szukali Daniel Mąka, Przemysław Kita i Adam Radwański.

W siedemnastej minucie Widzew powinien prowadzić. Kita wpadł w pole karne, gdzie został sfaulowany przez obrońcę rywala. Sędzia podyktował rzut karny, a do piłki podszedł Rafał Wolsztyński i... fatalnie spudłował. Widzewiak chciał się popisać technicznym uderzeniem, ale zabrakło umiejętności i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

Później Marcel Pięczek dokładnie zagrał do Bartosza Kopacza, lecz strzał tego ostatniego nie był celny. W kolejnych minutach Widzew nadal był aktywniejszy od rywali i to przyniosło gola w 43. minucie. Kita ładnie dośrodkował z lewej strony, a Stefaniak był szybszy od pilnującego go Balicia i zdołał pokonać bramkarza Zagłębia.

W przerwie szkoleniowiec Widzewa przeprowadził dziewięć zmian.
Na początku drugiej części spotkania Widzew mógł prowadzić 2:0, ale Chris Mandiangu przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Zagłębia. W 69 minucie silnie uderzał Guilherme, lecz zabrakło precyzji. W tej części spotkania Zagłębia wypracowało kilka klarownych sytuacji, ale zawodnicy tej drużyny nie potrafili zamienić ich na bramki. Dopiero w w pierwszej minucie doliczonego czasu doprowadzili do wyrównania. Celnym strzałem głową, po rzucie rożnym, popisał się Maciej Dąbrowski.

W dzisiejszym meczu nie zagrali o kontuzjowani Marcel Gąsior oraz Michael Ameyaw. W kadrze nie było również Łukasza Zejdlera. Na boisku pojawił się testowany obrońca Rafał Brusiło.

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:1 (1:0)

1:0 - Marcel Stefaniak (43)
1:1 - Maciej Dąbrowski (91)

Widzew: Wolański (46, Mikołajczak) – Turzyniecki (46, Brusiło), Tanżyna (46, Gibas), Zieleniecki (46, Piskorski), Pięczek (46, Gutowski) – Mąka (46, Banaszak), Juchacz, Radwański (46, Ito), Stefaniak (75, Jasiński) – Wolsztyński (46, Guilherme) – Kita (46, Mandiangu)

Zagłębie: Forenc (46, Hładun) – Kopacz, Dąbrowski (46, Jończy), Oko (74, Dąbrowski), Balić – Tosik (46, Mucha), Czerwiński, Pakulski (46, Poręba), Szysz – Starzyński (46, Soszyński) – Turzyński (71, Starzyński).

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 63

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
A
Anty ap eł-kałes
2019-06-25T20:27:12 02:00, Wiesiek rts:

No to teraz wszyscy po karnety! Oooooooooooooooo Lutek ole ole ole Lutek ole

2019-06-26T08:08:04 02:00, Anty ap eł-kałes:

Kurde Widzew w godzinę sprzedał więcej karnetów niż ap eł-kałes w tydzień. Hiszberg i Heinman się w grobie przewracają. No wiem że z Izraela daleko ale byście beki jako wy niby jedyni w Łodzi brodowici nie robili. Wstyd.

2019-06-26T08:21:23 02:00, Gość:

Wstyd to być bidną bitą różową pałą kiełbasianą z srts wstydzewsko - byczyńskiego omotaną rudą pajęczyną pierdoło karnetowo- wioskowa.

Wstyd to być żydowskim wieśniakiem z Chechła. Bitym na mieście w każdej dzielnicy. Współpracującym ze strachu z policją, gdy jadąc na wyjazdowe spotkanie puszczacie na pierwszy ogień auta z pojedynczymi osobami w razie strachu przed nami. Przykład szmato? Wezwaliscie gliny gdy wam ekipa budowlana na drodze się nie spodobała. Cwele rozprute z ap eł-kałesu.

A
Anty ap eł-kałes
2019-06-26T07:45:37 02:00, Ja:

No naprawdę - to trzeba w klubowym muzeum wyeksponować, zaraz obok pamiętnego pojedynku z Eintrachtem! :)

2019-06-26T08:00:16 02:00, Anty ap eł-kałes:

I nie zapominajmy o 0:5 z mistrzem Luksemburga czyli kucharzami i portierami. To jest uznawane za największą kompromitację w polskich pucharach Żydki :)

2019-06-26T10:09:15 02:00, www:

Przez tych,takich jak wy,którzy mają problem z matematyką a tacy niestety jeszcze istnieją....

To trzeba być debilem żeby porównywać mistrza Niemiec a Luksemburga. Pajacu ochłoń.

I
Icek łks
2019-06-26T13:48:13 02:00, Rysiek Byczyna:

Byłem kiedyś w szeregach zomo i milicji czy przysługuje mi jakaś zniżka na karnet ?

Jestem obrzezany. Czy dostanę darmowy karnet na mój ap łks?

G
Gość
2019-06-25T20:27:12 02:00, Wiesiek rts:

No to teraz wszyscy po karnety! Oooooooooooooooo Lutek ole ole ole Lutek ole

2019-06-26T08:08:04 02:00, Anty ap eł-kałes:

Kurde Widzew w godzinę sprzedał więcej karnetów niż ap eł-kałes w tydzień. Hiszberg i Heinman się w grobie przewracają. No wiem że z Izraela daleko ale byście beki jako wy niby jedyni w Łodzi brodowici nie robili. Wstyd.

2019-06-26T09:39:12 02:00, ŁKS Fc Łask:

100 zl na karnet > 480 zł na ŁKS. Tylko idiota by nie kupił karnetu na Widzew cenie 3 biletów. Karnety na ŁKS są po 500 zł na Widzew po 100 więc za 1 karnet na ŁKS można kupić 5 na Widzew

2019-06-26T12:41:26 02:00, jon:

145zł za rundę to tajtańszy karnet. Ty głupi głupku myślisz że ile u nas będą kosztować w ekstraklapie ? To co mamy mieć w 2 lidze też po 500 aby było sprawiedliwie ? U nas mogą być po 30zł a u was po 800 zł koło dupy nam to lata wasz cyrk wasze małpy i tak jak będziecie mieli stadion nam nie dorównacie w karnetach jak i kibicowaniu , byliście jesteście będziecie nr 2 w mieście Łodzi. A teraz wyć białe serdeleczki które chwilowo mają ekstraklase na 2 3 sezony.

2019-06-26T14:07:37 02:00, żenua:

Czerwony świński ryju,dwa,trzy sezony to wy będziecie się bujać w trzeciej lidze i oby te remisy które tak Wam pasują wystarczały na utrzymanie,a karnety dalej kupujcie frajerzy i oglądajcie tę padakę pod blachą falistą.

Następny bajkopisarz...

ż
żenua
2019-06-25T20:27:12 02:00, Wiesiek rts:

No to teraz wszyscy po karnety! Oooooooooooooooo Lutek ole ole ole Lutek ole

2019-06-26T08:08:04 02:00, Anty ap eł-kałes:

Kurde Widzew w godzinę sprzedał więcej karnetów niż ap eł-kałes w tydzień. Hiszberg i Heinman się w grobie przewracają. No wiem że z Izraela daleko ale byście beki jako wy niby jedyni w Łodzi brodowici nie robili. Wstyd.

2019-06-26T09:39:12 02:00, ŁKS Fc Łask:

100 zl na karnet > 480 zł na ŁKS. Tylko idiota by nie kupił karnetu na Widzew cenie 3 biletów. Karnety na ŁKS są po 500 zł na Widzew po 100 więc za 1 karnet na ŁKS można kupić 5 na Widzew

2019-06-26T12:41:26 02:00, jon:

145zł za rundę to tajtańszy karnet. Ty głupi głupku myślisz że ile u nas będą kosztować w ekstraklapie ? To co mamy mieć w 2 lidze też po 500 aby było sprawiedliwie ? U nas mogą być po 30zł a u was po 800 zł koło dupy nam to lata wasz cyrk wasze małpy i tak jak będziecie mieli stadion nam nie dorównacie w karnetach jak i kibicowaniu , byliście jesteście będziecie nr 2 w mieście Łodzi. A teraz wyć białe serdeleczki które chwilowo mają ekstraklase na 2 3 sezony.

Czerwony świński ryju,dwa,trzy sezony to wy będziecie się bujać w trzeciej lidze i oby te remisy które tak Wam pasują wystarczały na utrzymanie,a karnety dalej kupujcie frajerzy i oglądajcie tę padakę pod blachą falistą.

R
Rysiek Byczyna

Byłem kiedyś w szeregach zomo i milicji czy przysługuje mi jakaś zniżka na karnet ?

A
Aizyk 2013

przecweluchy z aleja ujni....iskać po pustych pecynach. wy niepełno sprytne świñskie pomioty.

Ł
Łódzki kał spermojadek

uuuu ale się podpaski gotują. grabarz was zostawi i zostaniecie z łapą w majtach ziomala.....klepsydra ole

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-26T10:13:17 02:00, Łodzianin:

Żałośni są pajace z kałesu spuszczający się pod każdym artykułem na temat Widzewa...

To tak samo jak twoje przydupasy z Armii Czerwonej 80! Znalazło by się ich kilka: Ap- coś tam (zależy co mu mała mózgownica podrzuci), RTS1910, Gucio z Galery, Odyn, Czerwona Strona Teofilowa, Dariusz, czyli ci wszyscy co się spuszczają lub spuszczali w artykułach na temat ŁKS. Za każdym razem niczym ludzie z alzheimerem pieprzyli lub pieprzą w kółko te same frazesy o karnetach, frekwencji, o jednej trybunie, grabarzach, fakturach, banderowcach i o tym co ich tatusiowie lub wujkowie z nimi robili w dzieciństwie, tudzież dalej robią.

Więc jak chcesz wysuwać wnioski to najpierw rozejrzyj się dookoła siebie!

j
jon
2019-06-25T20:27:12 02:00, Wiesiek rts:

No to teraz wszyscy po karnety! Oooooooooooooooo Lutek ole ole ole Lutek ole

2019-06-26T08:08:04 02:00, Anty ap eł-kałes:

Kurde Widzew w godzinę sprzedał więcej karnetów niż ap eł-kałes w tydzień. Hiszberg i Heinman się w grobie przewracają. No wiem że z Izraela daleko ale byście beki jako wy niby jedyni w Łodzi brodowici nie robili. Wstyd.

2019-06-26T09:39:12 02:00, ŁKS Fc Łask:

100 zl na karnet > 480 zł na ŁKS. Tylko idiota by nie kupił karnetu na Widzew cenie 3 biletów. Karnety na ŁKS są po 500 zł na Widzew po 100 więc za 1 karnet na ŁKS można kupić 5 na Widzew

145zł za rundę to tajtańszy karnet. Ty głupi głupku myślisz że ile u nas będą kosztować w ekstraklapie ? To co mamy mieć w 2 lidze też po 500 aby było sprawiedliwie ? U nas mogą być po 30zł a u was po 800 zł koło dupy nam to lata wasz cyrk wasze małpy i tak jak będziecie mieli stadion nam nie dorównacie w karnetach jak i kibicowaniu , byliście jesteście będziecie nr 2 w mieście Łodzi. A teraz wyć białe serdeleczki które chwilowo mają ekstraklase na 2 3 sezony.

Ł
Łodzianin
2019-06-26T10:13:17 02:00, Łodzianin:

Żałośni są pajace z kałesu spuszczający się pod każdym artykułem na temat Widzewa...

Nie podszywaj się pod łodzianina bo z daleka śmierdzisz Byczyną ty głupi głupku srałtełesiacki! Remis To Sukces buahahaha!!!

j
jan

Karma do was wróci białe serdeleczki zobaczycie karty się odwrócą i zobaczymy jak akademia non wiata będzie grać za 2 3 sezony.

G
Gość

Te debile znów się cieszą z remisu

G
Gość

Brawo,trener Smółka,oby tak dalej!

G
Gość

zalosne to sa czerwone podpaski pajaka.

Dodaj ogłoszenie