Widzew Łódź Orzeł Nieborów RELACJA NA ŻYWO. Widzew wygrał 3:1 [zdjęcia]

ei24
WIDZEW ŁÓDŹ vs ORZEŁ NIEBORÓW. Widzew wygrał 3:1.

Za 15 minut sędzia meczu Orzeł Nieborów Widzew Łódź powinien rozpocząć spotkanie
POLSKA ISLANDIA 2015 O KTÓREJ MECZ GDZIE W TV NA ŻYWO STREAM
1' Zaczęli. Widzew na czerwono!
2' Widzew od początku zdecydowanie, agresywnie. Oby tak przez cały mecz.
3' Kamil Bartos ruszył do przodu, ale szybko został sfaulowany. Mocna centra, ale piłka przechodzi wzdłuż pola karnego. Nikt jej nie przecina.
4' Strzał głową Czaplarskiego, ale słaby i bramkarz gospodarzy łatwo łapie piłkę.
6' Walka w środku boiska. Aut dla Orła. Piłkarze gospodarzy próbują grać ostro, blisko naszych zawodników, ale na razie mecz jest dosyć czysty.
7' Zieliński dobrym zwodem przeszedł 2 zawodników, ładnie zagrał w pole karne, ale bramkarz gospodarzy poradził sobie.
8' Znów centra Widzewa w pole karne, ale napastnicy przepychali się i sędzia odgwizdał faul.
9' Akcja Orła, w środku pola dobre zagranie gospodarzy, szybkie celne podanie w pole karne, ale tam radzą sobie obrońcy Widzewa.
10' Widzew kontratakuje, ale zawodnik jest faulowany. Dośrodkowanie. Niecelne.
11' Walka w środku boiska. Widzew ma przewagę, ma przebłyski dobrych akcji, ale niestety brakuje ostatniego podania.
12' Dobra i groźna akcja Orła. Wielkie zamieszanie w polu karnym Widzewa i wielkie szczęście mają łodzianie, że gospodarze nie potrafili wbić piłki do siatki.
16' Bramka dla Widzewa. GOLLLLL!! Michał Pietras wykorzystał błąd obrońców i strzelił nie do obrony.
17' Gospodarze ruszają do odrabiania strat, ale na szczęście robią to dość nieudolnie.
20' Rzut wolny dla Widzewa. Mocny, dobry strzał Czaplarskiego, ale obok słupka.
Gra toczy w środku boiska
22' Zieliński GOL GOL GOL. Kamil Zieliński zdobywa bramkę po podaniu Adriana Budki!!!
Widzew prowadzi 2:0
23' Gospodarze próbują, ale widać, że nie mają dziś argumentów na Widzew. Łodzianie grają mądrze, szybko i co najważniejsze skutecznie. Wreszcie Widzew jest skuteczny
25' Bartos do Zielińskiego i dobra sytuacja łodzian. W ostatniej chwili obrońcy wybijają piłkę.
26' Świetnie Kamil Zieliński, znów dobra akcja Widzewiaków.
28' Widzew od bramki. Dalekie wybicie i walka w środku pola.
29' Widzew kontroluje przebieg meczu. Gospodarze próbują atakować, ale nic z tego nie wynika.
30' Orzeł w akcji. Dobrze w środku pola, ale łodzianie są dziś znacznie lepsi. Szybko odbierają piłkę i przeprowadzają kontrę. Piłka na aut.
32' Budka prawą stroną boiska, ale gubi piłkę. Szkoda. Teraz Kamil Bartos, doskonałe podanie do Budki. Budka do Kralkowskiego, ale Kralkowski źle zagrywa i tracimy piłkę.
34' Czaplaski pada na ziemię po ostrym wejściu obrońcy Orła.
35' Kolejna dobra akcja Widzewa, szkoda, szkoda, że w ostatniej chwili obrońcy wybili piłkę. To była bardzo dobra akcja.
37' Gospodarze nie potrafią przebić się przez środek pola. Łodzianie bardzo szybko przerywają akcję Orła i wyprowadzają kontrataki.
40' Sokołowicz wysoko do Kralkowskiego, walka w powietrzu i wygrywamy piłkę. Do tyłu i na prawo. Teraz Budka. Kontrolujemy piłkę.
42' Zieliński rozgrywa dobry mecz. Walczy w środku boiska, wraca, gdy trzeba. Momentami trochę zbyt wiele drybluje, mógłby częściej podawać.
44' Bardzo dobra akcja Orła, szybka kontra, znakomita okazja w polu karnym, ale na szczęście dla Widzewa zawodnik Orła... pogubił się w sytuacji prawie sam na sam.
43' W odpowiedzi Widzew. Świetna akcja, ale obrońcy na posterunku.
44' Kuciński strzela bramkę dla Orła. Zagapili się obrońcy Widzewa. Szkoda, szkoda straconej bramki.
Jeszcze faulowany Kralkowski, ale sędzia nie odgwizduje faulu.
45' Koniec pierwszej połowy...

46' II połowa rozpoczęta
47' Aut dla Orła, do piłki dopadł piłkarz gospodarzy i zaskakująco uderzył. Piłka na szczęście przeszła obok bramki.
49' Trwa walka w środku pola. Gospodarze starają się doprowadzić do wyrównania. Są częściej przy piłce.
53' Dużo chaosu, piłkarze jednej jak i drugiej drużyny mylą się w podaniach.
57' Rzut rożny dla Widzewa ale gospodarze wybijają piłkę.
59' Kibice nawołują piłkarzy Widzewa do większego zaangażowania ale tempo spadło.
62' Słabo, bardzo słabo radzą sobie Widzewiacy w tej części spotkania
67' Gra w środku boiska. Ani Widzew ani Orzeł nie potrafią przeprowadzić składnej akcji. Szkoda, bo mecz stracił na atrakcyjności.
70' Akcja gospodarzy, było bardzo groźnie. Na szczęście akcja nie zakończyła się bramką.
73' Może teraz. Dobra akcja Widzewa prawą stroną boiska, dobre dośrodkowanie, ale niestety nie miał kto zakończyć tej sytuacji celnym strzałem.
77' Bramka dla Widzewa. Znów Zieliński. Podanie od Pietrasa. Widzew prowadzi 3:1. Zieliński ładnie przyjął piłkę i ładnie strzelił. Brawo.
79' Orzeł próbuje atakować. Na szczęście nieudolnie. Dudała radzi sobie i Widzew wyprowadza kontrę.
80' Spalony. Szkoda, bo było groźnie.
2 zmiany w Widzewie Kamil Zieliński opuszcza boisko.
84' Gra w środku boiska. Widzewiacy kontrolują sytuację na boisku.
85' Dobra akcja gospodarzy, na szczęście bramkarz łodzian na posterunku.
86' Dudała radzi sobie w obronie. Orzeł próbuje raz lewą stroną, raz środkiem. Raz z prawej strony boiska. Ale obrona Widzewa jest solidna.
87' Na stadionie donośne śpiewy łódzkich kibiców. Widzew atakuje, ale nieskutecznie.
88' Jeszcze Orzeł, jeszcze chcą gospodarze zmienić losy tego meczu. Ale łodzianie skutecznie się bronią.
89' Rzut rożny. Piłka już ustawiona. Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty. Fatalne dośrodkowanie piłkarzy Orła. Od bramki Widzew.
92' Gra w środku boiska. Wydaje się, że Widzew kontroluje mecz i nic złego nie powinno się już zdarzyć.
93' Widzew czeka na kontry, zachęca Orła, by głębiej zaatakował.
Dobra akcja gospodarzy, napastnik wpadł w pole karne i strzelił w boczną siatkę.
94' Koniec meczu. Widzew wygrywa 3:1.

[ZOBACZ TEZ FILM Sebastian Mila: Lewandowski to mój kolega. Każdy Polak powie, że jest lepszy od Messiego i Ronaldo (autorFakty TVN/x-news )

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEZ FILM Sebastian Mila: Lewandowski to mój kolega. Każdy Polak powie, że jest lepszy od Messiego i Ronaldo (autorFakty TVN/x-news )