WIDZEW ŁÓDŹ - ORZEŁ NIEBORÓW [5:0]

(ww)
Widzew - Orzeł relacja na żywo
Widzew - Orzeł relacja na żywo Paweł Łacheta
Widzew Łódź dziś rozgromił Orła Nieborów 5:0 i tym samym został samodzielnym liderem tabeli IV ligi. Miejmy nadzieję że zostanie tak już do końca.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

Widzew - Orzeł [5:0]

SĘDZIA KOŃCZY MECZ! Widzew Łódź LIDEREM IV ligi.

94' Rzut wolny przed polem karnym gości. Budka przy piłce.
93' Czaplarski do Gromka, łodzianie czekają na koniec.
92' Teraz już czekamy na końcowy geizdek. Gra toczy się w środku pola.
90' Teraz znów znakomite podanie Strusa do Bondary ale ten uderzył, bardzo bradzo lekko.
88' Teraz Rodak do Bondary! Sam na sam wyszedł napastnik Widzewa, ale to co zrobił chyba nikt nie jest w stanie zrozumieć. To miała być chyba jakaś sztuczka, ale umiejętności Bondary są jakie są. Proponujemy grać prostą piłkę wysokiemu napastnikowi Widzewa.
87' Znakomite dośrodkowanie błyskotliwego Adriana Budki ale źle przyjął Kaczyński. Szkoda.
86' Teraz ładnie Widzew rozegrał w swoim polu karnym piłkę, nie ma bezmyślnym wybić, wszystko widać że jest przemyślane, łodzianie nie wybijają na oślep piłki, to naprawdę wygląda momentami bardzo dobrze.
84' Sokołowicz dośrodkowuje na wysokiego Bondarę, ale obrońcy Orła z trudem ale dali radę zażegnać niebezpieczeństwo.
81' Widzew przy piłce. Goście nie są w stanie zagrozić bramce Sokołowicza. Zmiana w drużynie gości.
80' Teraz Kaczyński próbował dośrodkowania ale bramkarz gości łapie futbolówkę. Trzeba pochwalić golkipera Orła, uratował swojej drużynie kilka sytuacji.
Znakomita atmosfera na trybunach, co będzie się działo gdy łodzianie przeniosą się na al. Piłsudskiego na swój nowy stadion. Przy takiej publiczności przyjezdnym drużynom mogą ugiąć się nogi.
77' Wchodzi Michał Bondara w miejsce Kowalczyka, strzelca trzeg goli.
75' Adrian Budka otrzymał piłkę z prawej strony, znakomicie ograł obrońcę, oddał strzał ale bramkarz gości obronił. Brawo Adrian.
74' Budka znakomicie dograł do Strusa ale ten niepotrzebnie przetrzymywał piłkę. Na boisku istnieje tylko jedna drużyna. RTS Widzew Łódź!
73' Widać że piłkarze Orła opadli z sił. Kibice chcą więcej bramek. Rzut rożny dla Widzewa. Budka dośrodkowuje

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL
71' Wejście smoka Kaczyńskiego, znakomite dośrodkowanie Budki i Kaczyński strzela bramkę. Znakomita skuteczność łódzkiego napastnika.

69' Teraz powinna być bramka ale niestety Patryk Strus się przewrócił. Zmiana w zespole Widzewa. Zawodziński żegnany brawami opuszcza boisko a w jego miejsce Sebastian Kaczyński

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL
68' Adrian Budka dośrodkował znakomicie wprost do wchodzącego w pole karne Okachiego a ten celnie umieścił piłkę w siatce.

67' Faul na Budce, wyglądało to groźnie ale Adrian już wstał. Będzie wolny dla Widzewa.
65' Teraz lewą stroną próbowali dośrodkowania ale profesor Czaplarski wyjaśnia sytuację.
64' Adrian Budka teraz znakomicie rozgrywa. Doświadczenie tego zawofdnika jest bezdyskusyjne. Kibice Widzewa wciąż dopingują. Znakomita atmosfera.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL
61' Znakomicie urwał się Zawodziński, pociągnął kilka metrów i wysunął do Kowalczyka a ten spokojnie do pustej bramki strzela swojego trzeciego gola w tym meczu. Już jest po meczu. Widzew będzie liderem!

60' Tlaga w pole karne do Okachiego ale obrońca gości w ostatniej chwili wybija i ratuje Orła przed utratą kolejnej bramki.
59' Za Bartosa wchodzi Adrian Budka
57' Teraz Widzew już spokojnie. Łodzianie miażdżą rywala posiadaniem piłki. Teraz Patryk Strus strzelał a powinien podać do lepiej ustawionego kolegi.
55' Teraz Zawodziński uderza ale bramkarz Orła na posterunku. Znakomicie obronił dobry strzał rozgrywającego Widzewa.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL
53' Znów znakomity początek połowy, tym razem drugiej. Strus dośrodkowuje, głową odbija Rodak, piłka ląduje przy Kowalczyku, ktory bez problemu pakuje piłkę do siatki i mamy 2:0 dla łódzkiego Widzewa! TAK TRZYMAĆ panowie...

50' Rzut rożny dla Widzewiaków. Będzie szansa.
48' Długą piłkę otrzymał Kowalczyk ale jest zbyt wolny. Wyprzedził go obrońca gości.
46' Obie drużyny bez zmian. Rozpoczął Widzew

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Widzew prowadzi 1:0. Zapraszamy po przerwie.

46' Czaplarski znakomicie zagrał ale Kowalczyk zasnął chyba, zawodnik zapomniał że trzeba patrzeć na piłkę.
45' Widzew gra dobrze do 35 metra, później już tlyko brakuje celnego ostatniego podania. Za chwilę sędzie zakończy pierwszą połowę.
44' Widzew teraz mógł strzelić ale zawodnicy zamiast rozklepać obronę Orła w polu karnym zbyt długo czekali i nie udało się oddać strzału.
42' Teraz aut dla Widzewa na wysokości pola karnego Orła.
41' Mariusz Jędrzejewski zacznie od bramki długo na środek, ale Widzew przejmuje.
40' Kolejny rzut rożny dla Widzewa. Zamieszanie na polu karnym gości ale udało im się wybić.
39' Rzut rożny dla Widzewa. Zawodziński dośrodkowuje i ładny strzał z woleja z pierwszej piłki Kacpra Bargieła minimalnie mija brałkę Orła. Ładny strzał zawodnika Widzewa
38' Centra w stronę Kowalczyka ale ten głowa opuszczona, źle się zachował. Napastnik musi czuć takie akcje, wyczuwać intuicyjnie gdzie ma się ustawić. Od bramki Goście
36' Patryk Strus uwolnił się ale podanie jego w kierunku Kowalczyka niecelne. ALe łodzianie cały czas w natarciu.
34' Kamil Bartosiewicz kontuzjowany udaje się do szatni. Za niego wchodzi Kamil Tlaga.
33' Goście wykonali rzut rożny ale Sokołowicz piąstkuje. Teraz gooście a Widzew w 10. Zmiennik już przygotowany do gry. Chyba wejdzie Tlaga
31' Leży na płycie boiska Bartosiewicz. Masażystka Widzewa sprawdza uraz. Ale wygląda na to że będzie żył ale kuleje. Będzie chyba pierwsza zmiana i to wymuszona kontuzją. Szkoda.
30' Kolejny rzut rożny dla Widzewa. Ale piłka wybita.
28' Teraz Okachi powinien doprowadzić do podwyższenia. Uderzył ale zbyt wcześnie, był nie kryty mógł jeszcze pociągnąć kilka metrów z piłką w stronę bramki. Ale ładna akcja Widzewa.
27' Od bramki Sokołowicz. Bramkarz Widzewa marznie, nie ma co robić.
26' Widzew wciąż przy piłce. Goście bronią się całą drużyną.
25' NIc jednak z tego nie będzie. Złe dośrodkowanie i Nieborów od bramki
24' Czaplarski strzela! Ale bramkarz paruje piłkę na róg.
23' Żółta kartka dla zawodnika Orła za brutalny faul na Strusie.
22' Kolejny rzut rożny dla Widzewa.
21' Nieborów teraz spróbował zawiązać akcję ale Okachi znakomicie w środku odbiera piłkę.
20' Teraz goście, Balik szarżował ale na postarunku obrońcy Widzewa.
18' Orzeł mimo że przegrywa wciąż nie wychodzi poza swoją połowę, piłkarze Orła bronią się całą swoją drużyną.
15' Piłkarze Orła nie mogą nawet na chwile utzrymać się przy piłce. Widzew rządzi na boisku.
13' Bartłomiej Gromek na spalonym. Widzew przeważa, Widzew wciąż naciera. Rzut wolny dla Widzewa na wysokości pola karnego gości.
11' Znakomita akcja piłkarzy Widzewa. Po długim dośrodkowaniu piłkę podał znakomicie Rodak do Bargieła a ten mało brakowało podwyższyłby wynik meczu.
8' Teraz z rzutu wolnego uderzał pomocnik Orła ale Sokołowic na posterunku.
Kibice ożywieni głośno dopingują swoich piłkarzy. Z taką atmosferą na trybunach możemy być spokojni o końcowy wynik meczu.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL
WIDZEW obejmuje prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Kowalczyk podszedł do karnego ale nie strzelił bezpośrednio, bramkarz obronił ale na szczęście nieskuteczny napastnik Widzewa się zrehabilitował o przy dobitce bramkarz Orła był bezradny.

6'** BRAWO! Rzut karny dla Widzewa! Zagranie ręką piłkarza gości. 4' Mogło być 1: dla Widzewa. Bartos znakomiecie dośrodkował lecz Patryk Strus nie zdołał strzelić. To powinna być bramka. Wcześniej Kowalczyk też miał szansę, ale ten napastnik przyzwyczaił nas do tego że często pudłuje. 2' Widzew już od początku próbuje przejąć inicjatywę. Piłka wychodzi na rzut rożny dla Widzewa. 1'** Orzeł rozpoczyna, NAPRZÓD WIDZEW!
Widzewiacy w kolorze czerwonym. Goście na żółto-niebiesko.
Włąśnie piłkarze wychodzą z szatni.
Przed chwilą popadało. Murawa zroszona. Idealne warunki do gry.
Piłkarze Widzewa na płycie boiska. Jeszcze parę ćwiczeń i zejdą do szatni.

ZNAMY SKŁADY:
Widzew: Sokołowicz – Bartos, Czaplarski, Bargieł, Gromek – Bartosiewicz, Rodak, Okachi, Strus – Zawodziński – Kowalczyk

Rezerwowi: Choroś – Tlaga, Kozieł, Bończak, Budka, Kaczyński, Bondara

Dzisiaj Widzew jeśli pokona Orła zasiądzie na fotelu lidera. Łodzianie dziś zagrają prawie w najsilniejszym składzie, trener Marcin Płuska może praktycznie skorzystać z usług wszystkich piłkarzy. Wrócili już Kamil Tlaga i nasza widzewska gwiazda Adrian Budka. Po sukcesie juniorów starszych (wygrali z rywalem do wejścia do CLJ 3:0) teraz czas na wygraną pierwszej drużyny Widzewa.

Widzew Łódź - Orzeł Nieborów relacja LIVE, zapraszamy już od godz. 16.45

Widzew idzie jak burza, rywale tracą punkty, jeśli dobra passa potrwa to niesamowici kibice Widzewa oraz znakomicie dopingowani piłkarze będą się mogli cieszyć z awansu do III ligi. Jak wiadomo w listopadzie ma zostać oddany do dyspozycji klubu stadion przy al. Piłsudskiego. Wszyscy sympatycy łódzkiego klubu mają nadzieję, że gdy łodzianie wrócą na ul. Piłsudskiego, do swojej nowej "świątyni" powrót do elity polskiej piłki będzie przesądzony.

WIDZEW - ORZEŁ 8 05 relacja na żywo

Orzeł Nieborów w tej rundzie zdobył tylko trzy punkty. Łodzianie jeśli zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach nie powinni mieć problemów z pokonaniem rywala. Stawka jest duża, już dziś Widzew może być samodzielnym liderem.

WIDZEW ŁÓDŹ - ORZEŁ NIEBORÓW relacja LIVE

Zmagania drużyny Widzewa znów obejrzy komplet widzów. To już stało się tradycją, żeby obejrzeć mez na żywo trzeba postarać się o bilet już kilka dni przed meczem. Miejmy nadzieję, że będzie tak też gdy Widzew będzie występować na o wiele większym obiekcie przy al. Piłsudskiego.