WIDZEW ŁÓDŹ - JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK RELACJA NA ŻYWO. TRANSMISJA WIDZEW - JAGIELLONIA II

(ww)
widzew jagiellonia relacja
widzew jagiellonia relacja WIDZEW - JAGIELLONIA II 13.05 na żywo
WIDZEW ŁÓDŹ - JAGIELLONIA II NA ŻYWO RELACJA. WIDZEW ŁÓDŹ - JAGIELLONIA II NA ŻYWO TRANSMISJA. Widzew dziś spokojnie i pewnie wygrał z rezerwami Jagielloni 2:0.

WIDZEW ŁÓDŹ - JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK [2:0]

strona wymaga odświeżania

KONIEC MECZU!

92' Tlaga strzela zamiast zagrać do stojącego bez opieki Budki. Budka zdenerwowany. Ma rację. Tlaga zachował się źle przy tej akcji.
91' Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Zmiana we Widzewie. Aut dla łodzian na połowie gości.
88' Strzał głową na bramkę Patryka Wolańskiego, ale ten spokojnie łapie piłkę.
86' Z rzutu wolnego Jagiellonia. Będzie wrzutka w pole karne Widzewa.
84' Michalski uderza z prawej strony pola karnego. Bramkarz Jagielloni łapie.
80' Kontra Jagielloni, ale podanie do napastnika niecelne i piłka wychodzi na aut. Zacznie Widzew.
78' Zmiana we Widzewie. Okuniewicz schodzi a na boisko wchodzi witany gromkimi brawami Adrian Budka.
77' Walka w środku pola. Póki co obrona Widzewa dziś gra bezbłędnie.
72' Widzew atakuje lewą stroną. Podanie dostaj Michalski, strzela zza pola karnego ale znów za lekko.
70' Ładna wrzutka w pole karne, Mąka dośrodkowuje, , Zieleniecki głową z 9 metrów zupełnie niepilnowany ale obok słupka. To powinien być gol.
69' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa na bramkę.
66' Zmiana, Możdżonek wejdzie za Radwańskiego.
64' Kazimierowicz uderza z 17 metrów i tuż obok bramki.
Zmiana w Jagielloni II. I teraz doping "Cztery trybuny". Znakomity efekt.
61' Teraz ładny długi powrót Radwańskiego i uniemożliwił wyjście z kontry piłkarzy Jagielloni.
58' Tlaga dostał piłkę w pole karne , uderzył zamiast podać i nie trafił. Powinien zagrywać do niepilnowanego Okuniewicza.
Dzisiaj więcej kibiców na stadionie Widzewa niż na meczu lidera ekstraklasy Jagielloni, walczącej o mistrzostwo Polski.
53' Widzew kontroluje sytuację na murawie. Łodzianie wciąż w pressingu już na połowie gości.

16606 kibiców na stadionie przy Piłsudskiego!

50' Mąka wpadł w pole karne ale nie zdołał oddać czystego strzału.
48' Widzew spokojnie stara się z daleka trzymać od swojej bramki akcje gości.
46' I jedziemy. II połowa rozpoczęta.

KONIEC I POŁOWY

Zapraszamy po przerwie.

46' Piłka przeszła wzdłuż pola karnego, nikt nie zamknął akcji.
45' Widzew rozpocznie z rzutu rożnego.
44' Przerwa w grze. Leży zawodnik Jagielloni.
43' Kolejny róg. Krótko rozegrany ale Zieleniecki wybija piłkę.
41' Rzut rożny dla gości.
39' Uderzenie zza pola karnego Michalskiego ale zbyt lekkie.
37' Obrona Widzewa teraz dobrze wybija. W ataku pozycyjnym Jagiellonia.
34' Znakomite podanie do Michalskiego i spalony. Naszym zdaniem nie było.
31' Teraz Jagiellonia próbowała, wrzutka w pole karne Widzewa ale nic z tego, ostoja bramki Patryk Wolański łapie futbolówkę.
29' Widzew dziś pokazuje dobry futbol. Rzut wolny dla Widzewa, Mąka dogrywa ale nikt nie doszedł do piłki. Szkoda.

GOOOOOOOOOOOL

DANIEL MĄKA! Znakomicie wykonany rzut karny i mamy drugą bramkę dla Widzewa. Szaleństwo na trybunach.
27' RZUT KARNY DLA WIDZEWA! OKUNIEWICZ FAULOWANY!
25' Widzew dziś znakomicie wychodzi z kontry, szybko i na temat, brakuje tylko ostatniego podania. Teraz Michalski uderzył ale jego strzał zablokowany. Okuniewicz leży na boisku.
22' Kolejna ładna szansa dla Widzewa, niestety Okuniewicz źle dograł. Widzew tworzy sobie ładne akcje ale znów jest nieskuteczny.
21' Radwański zagrywa do Okuniewicza i ten drugi strzela bramkę! Niestety sędzia dopatrzył się spalonego.
18' Patryk Wolański od bramki. Zaczynamy w ataku pozycyjnym.
15' Brak słów na doping kibiców Łódzkiego Widzewa. Praktycznie non stop fani z Piłsudskiego zagrzewają do boju swoich piłkarzy. Brawo.
12' Widzew spokojnie prowadzi grę. Jagiellonia nie istnieje.
9' Jagiellonia ma problemy wyjść z własnej połowy. Widzew agresywnie siedzi na połowie gości.

6' GOOOOOOOOOOOL

Piotr Okuniewicz dostaje podanie od Michalskiego i wyszedł sam na sam, uderzył precyzyjnie w długi róg i Widzew prowadzi.
5' Rodak z rzutu wolnego wrzucał ale bardzo niecelnie. Od bramki goście.
4' Widzew szybko rozgrywa skrzydłami. A kibice jak zwykle dopingują cały czas!
2' Ładna kontra Widzewa, ale obrońcy wybijają, później strzał jeszcze Widzewiaków i bramkarz na posterunku.
1' Rozpoczynamy. Do boju WIDZEW ŁÓDŹ!

Potężny doping z trybun. Jak zwykle na Widzewie przepiękna atmosfera.

Skład Widzewa: Patryk Wolański – Kamil Tlaga, Marcin Nowak, Sebastian Zieleniecki, Bartłomiej Gromek, Przemysław Rodak, Maciej Kazimierowicz, Mateusz Michalski, Adam Radwański, Daniel Mąka, Piotr Okuniewicz.
Mecz rozpocznie się o 19.10. Zapraszamy na relację

Rezerwowi: Maciej Humerski, Patryk Baran, Adrian Budka, Krzysztof Możdżonek, Yudai Ogawa, Sebastian Olczak, Maciej Szewczyk.

Zarząd Widzewa poinformował, że odkupił od syndyka prawa do znaku towarowego, jakim jest herb Widzewa oraz prawa majątkowe, a także domenę internetową widzew.pl.