WIDZEW ŁÓDŹ - HURAGAN MORĄG RELACJA Z MECZU NA ŻYWO. WIDZEW HURAGAN 22.05 NA ŻYWO

(WW)
WIDZEW HURAGAN 22.05 NA ŻYWO TRANSMISJA
WIDZEW HURAGAN 22.05 NA ŻYWO TRANSMISJA WIDZEW ŁÓDŹ - HURAGAN MORĄG NA ŻYWO RELACJA
Widzew dziś po trudnym meczu wygrał 3:1 z Huraganem Kaczkanem Morąg. Piłkarze Widzewa dziś nie zachwycili, zagrali słabo ale najważniejsze są trzy punkty. Łodzianie wciąż liczą się w walce o II ligę. Kibice Widzewa dzisiaj po raz kolejny pokazali klasę dopingując swoich piłkarzy od początku do ostatniej minuty.

WIDZEW ŁÓDŹ - HURAGAN MORĄG [3:1]

(strona wymaga odświeżania)

KONIEC MECZU!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Kamil Tlaga strzela bramkę! Budka do Krzywickiego, ten strzelił, piłka wybita pod nogę Tlagi a ten z bliska umieścił piłkę w siatce!

94' Rzut wolny posredni dla Widzewa. W polu karnym bramkarzowi gości piłka wypadła z rąk i złapał ją ponownie. Będzie szansa na bramkę.
93' Radwański wchodzi nakładką i będzie groźnie. Huragan gra w 10 i będzie miał wolnego. Strzał! Wolański odbił wprost pod nogi piłkarza gości i ten uderzył nad bramką.
91' Radwański kropnął zza pola karnego tuż nad poprzeczką.
90' Od autu goście. Huragan na swojej połowie a sędzia dolicza 4 minuty

NA STADIONIE DZIŚ 13 653 KIBICÓW WIDZEWA!

87' Krzywycki dostał piłkę w pole karne , minął bramkarza ale za daleko wypuścił sobie piłkę.
86' Zmiana we Widzewie. Okuniewicz schodzi, wchodzi Krzywicki.
85' Zmiana w drużynie gości. Rywale grają w 10! Nie mają chyba już młodzieżowca. Kontuzjowany wcześniej piłkarz zszedł z boiska.
83' Zmiana we Widzewie. Michalski schodzi a za niego Adrian Budka. Strzelec pięknego gola żegnany brawami.
82' Zieleniecki uderza niecelnie.
81' Teraz Michalski wychodził na czystą pozycję, został powstrzymany brutalnie i powinna być kartka czerwona. Sędzia pokazuje żółtą. Będzie szansa z wolnego.
80' Uraz piłkarza Huraganu. Będzie zmiana. Wolański rozpocznie od bramki.
78' Próba strzału z dystansu Kamila Tlagi ale niecelnie. Brawo za decyzję.
77' Teraz słabszy fragment meczu. Walka w środku pola.
75' Tlaga wchodzi za Mąkę. Czyli bronimy wyniku.
74' Piłka przeleciała nad bramką.
73' Wolny dla gości! Odległość to jakieś 25 metrów.
71' Strzał piłkarzy Widzewa i fantastycznie broni bramkarz gości. Piłka zmierzała w światło bramki.

69' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Mateusz Michalski poszedł sam prawą stroną, zamiast dośrodkować uderzył i piłka wpada w długi róg bramki! Niespodziewanie Widzew przeprowadza akcję i mamy 2:1

67' Strzał gości. Wolański broni. Widzew nie potrafi zawiązać akcji ofensywnej. A zmiany nie ma.
66' Radwański dziś nie potrafi nawet dobrze przyjąć piłkę. Źle dzisiaj gra pomocnik łodzian.
65' Okuniewicz przewrotką zza pola karnego. Tragiczny strzał, niepotrzebny.
65' Wolny dla Widzewa. Będzie centra w pole karne.
63' Żółty kartonik dla piłkarza gości.
61' Kolejny błąd Nowaka i aut na wysokości pola karnego Widzewa. Kibice chcą zmian. Krzyczą "Trenerze dawaj Krzywego..."
60' Faul Mąki. Od rzutu wolnego Huragan.
59' Piłka wybita. Panie trenerze Cecherz potrzebne zmiany!
58' Rzut rożny dla Widzewa.
57' W drugiej połowie Widzew bez pomysłu.
56' Rzut wolny dla gości. Będzie groźnie.Wolański piąstkuje.

GOL dla Huraganu!

54' Marcin Nowak zagrał beznadziejnie, stracił piłkę i goście zdobywają bramkę. Nowak zagrał tragicznie. Tak doświadczony zawodnik nie powinien grać w ten sposób. Mamy remis.

53' Kamil Tlaga, Adrian Budka i Patryk Baran rozgrzewają się.
51' Widzew w ataku pozycyjnym. Goście wyszli agresywniej.
48' Nowak wybija na oślep. Kibice znów na szóstkę. Taka atmosfera tylko na Widzewie!.
47' Mocne uderzenie z dystansu na bramkę Widzewa ie Patryk Wolański z trudem wybija na róg.
46' Zaczęliśmy!

Sędzia kończy I połowę! Zapraszamy po przerwie.

46' Groźna kontra Huraganu ale Rodak wyjaśnia sytuację i wybija.
45' Dwójkowa akcja Okuniewicza i Kamińskiego, zakończona strzałem ale bramkarz wybija na rzut rożny.
44' Ładna centra i Michalski nie doszedł na 5 metrze do piłki, wystarczyło żeby piłka odbiła się o niego. Szkoda tej akcji.
41' Będziemy mieli rzut wolny dla Widzewa. Dośrodkowanie, ale bramkarz gości łapie piłkę.
39' Michalski wyszedł sam na sam, podciął piłkę, chciał przelobować ale nie trafia! Tragicznie zachował się Michalski. Masakra.
38' Rzut rożny dla gości.
36' Gromek fauluje bezpardonowo i otrzymuje kartkę.
35' Znakomicie po centrze Zieleniecki w długi róg bramki i piłka przeleciała tuż obok słupka.
34' Kolejny rzut rożny dla Widzewa.
33' Mąka teraz dograł do Okuniewicza, który wychodził sam na sam ale podanie zbyt mocne.
32' Mamy rzut rożny. Kamiński przy piłce. Zła centra i od bramki bramkarz gości.
31' Było spore zamieszanie w polu karnym Widzewa ale Wolański na posterunku.
30' Adam Radwański fauluje w środku boiska i od rzutu wolnego Huragan.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Marcin Kozłowski indywidualnie prawą stroną wszedł w pole karne, dograł do Kamińskiego i Kamiński trafia do siatki po ziemi. Brawo dla Kozłowskiego za znakomitą akcję, minął chyba z trzech zawodników i znakomicie dograł.

27' Widzew wyszedł z przewagą z kontrą ale złe podanie Zielenieckiego zmarnowało szansę na bramkę. Widzew wciąż przy piłce.
25' Piłka została wybita przed pole karne, Gromek huknął jak z armaty i piłka uderza w poprzeczkę. Brawo Bartek.
24' Rzut rożny dla Widzewa. Kamiński ustawia piłkę
22' Kombinacyjna akcja Widzewa przed polem karnym Huraganu, piłkę dostał Mąka, uderzył ale wysoko nad bramką.
21' Wolański z trudem ale łapie. Było gorąco. Faul na bramkarzu Widzewa.
20' Marcin Kozłowski fauluje. Będzie rzut wolny dla gości.
18' Długie podanie Gromka do Mąki, ten drugi powinien lobować bramkarza ale nie zdołał opanować futbolówki. Ładna akcja Widzewa.
16' Piłka na połowie gości. Widzew od autu na wysokości pola karnego.
13' Dośrodkowanie Kamińskiego w pole karne gości ale niecelne. Od bramki Huragan.
Znakomity doping sympatyków Widzewa, ale to już stało się normą. Wspaniale przez cały czas dopingują swoich piłkarzy.
9' Tym razem rzut rożny dla łodzian. Nic z tego. Okuniewicz nie wyskoczył. Ale Widzew wciąż w natarciu.
8' Rzut wolny dla Widzewa.
6' Bartek Gromek wszedł w pole karne, zamiast podać do nie krytego Okuniewicza, uderzył strasznie niecelnie. Gromek zagrał beznadziejnie.
5' Widzew wysoko podszedł do rywala. Oby tak dalej.
3'Teraz ładna akcja Widzewa i powinna być bramka. Kamiński zagrał w pole karne ale Okuniewicz i Michalski nie doszli do piłki. Szkoda tej akcji.
1' Rozpoczynamy! Naprzód piłkarze... Powoli zapełnia się stadion Widzewa. Znów frekwencja będzie wspaniała.

Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę rozpoczniemy I połowę meczu.
ZA CHWILĘ NA MURAWĘ WYJDĄ PIŁKARZE OBU DRUŻYN
Skład Widzewa:
Wolański – Kozłowski, Nowak, Zieleniecki, Gromek – Michalski, Rodak, Radwański, Kamiński – Mąka – Okuniewicz
Rezerwowi: Humerski – Tlaga, Baran, Olczak, Budka, Możdżonek, Krzywicki
Za chwilę podamy składy drużyn.

Trzydziesta pierwsza kolejka piłkarskiej trzeciej ligi rozegrana zostanie w najbliższy weekend.

WIDZEW - HURAGAN 22.05 NA ŻYWO

Co ciekawe, ze wszystkich drużyn czołówki (Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie, ŁKS i Widzew), tylko zespół z al. Piłsudskiego rozgrywać będzie swoje spotkanie na wyjeździe. Podopieczni trenera Przemysława Cecherza rozegrają swój mecz w niedzielę o godz. 18. Jednak do Ełku pojadą zapewne już w sobotę.

RELACJA NA ŻYWO WIDZEW HURAGAN 2017

Oto terminarz 31. kolejki:

Sobota
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz (godz. 17)
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (18)
Huragan Morąg - Concordia Elbląg (17)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Maz. (17)
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa (13)
Huragan Wołomin - Ursus Warszawa (11)

WIDZEW HURAGAN NA ŻYWO MECZ

Niedziela
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Motor Lubawa (11)
MKS Ełk - Widzew Łódź (18)
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża (17).

WIDZEW HURAGAN MORĄG NA ŻYWO

Informacja od zarządu

Działacze stowarzyszenia RTS Widzew dokończyli, przerwane przed tygodniem przez kibiców, walne zgromadzenie członków.
Wydano też krótki komunikat: „Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, że walne zgromadzenie członków stowarzyszenia podjęło uchwałę precyzującą warunki współpracy z inwestorem. Postanowienia uchwały będą przedłożone inwestorowi przez zarząd”.