Widzew Łódź Górnik Polkowice na żywo. Wynik meczu Widzew Górnik online. Zapraszamy do naszej relacji Widzew vs Górnik

(bart, tj)
Widzew Górnik na żywo online. Wynik meczu Widzew Górnik
Widzew Górnik na żywo online. Dziś piłkarze Widzewa grają o ligowe punkty z Górnikiem Polkowice. Mecz na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 19.10. Zapraszamy na relację na żywo. Sprawdzajcie wynik Widzew Górnik online. Relację zaczynamy od godziny 19.

Widzew Łódź Górnik Polkowice na żywo

Wynik meczu Widzew Górnik 1:0

KONIEC MECZU - Widzew wygrywa w Łodzi z Górnikiem Polkowice 1:0 dzieki pięknej bramce z wolnego Daniela Mąki. Widzewiacy wcale nie musieli wygrać tego meczu, bo goście byli groźni. Ale zespół Marcina Kaczmarka potrafił zwyciężyć w spotkaniu, w którym było mu naprawdę ciężko. To też sztuka. Dziękujemy za relację.
90+2 min - Goście mogli wyrównać. Szuszkiewcz łatwo mija Zielenieckiego i uderza na bramkę. Na szczęście, piłka mija słupek.
90+1 min - Niecelne uderzenie Gutowskiego z pola karnego.
90 min - Sędzia przedłuża mecz przynajmniej o trzy minuty.
90 min - Zmiana w Widzewie. Michael Ameyaw zastępuje Mąkę.
86 min - Goście atakują.
85 min - Dwie skuteczne interwencje Zielenieckiego.
83 min - Zmiana w Widzewie. Za Poczobuta na boisku pojawia się Sebastian Rudol.
83 min - Żółta kartka dla Poczobuta.
81 min - Mądre piąstkowanie Pawłowskiego po rożnym.
80 min - Zmiana w Górniku. Kacper Osiadły za Baranowskiego.
79 min - Przewinienie na Radwańskim w środku pola.
78 min - Mucha wpada w pole karne. Na szczęście, jego strzał jest zablokowany.
77 min - Dzisiejsze spotkanie ogląda z trybun 16 817 kibiców. Fanom widzewiaków znów należą się wielkie brawa.
76 min - Zmiana w Górniku. Eryk Sobków zastępuje Bednarskiego.
74 min - Następny róg dla łodzian.
72 min - GOOOLLLL!!! Widzew prowadzi 1:0. Kapitalnym uderzeniem z wolnego popisuje się Mąka.
71 min - Zmiana w Widzewie. Schodzi Kita, wchodzi Rafał Wolsztyński.
70 min - Niecelne uderzenie Kamila Wacławczyka.
69 min - Mąka centruje do Kosakiewicza, ale Piotr Azikiewcz mądrze interweniuje.
69 min - Kolejny róg po akcji w polu karnym Gutowskiego.
68 min - Siódmy rożny dla gospodarzy.
67 min - Strzał Patryka Muchy obok słupka.
66 min - Zmiana w Widzewie. Adam Radwański zastępuje Możdżenia.
63 min - Gutowski podaje do Robaka, ale ten nie opanowuje piłki.
61 min - Robak podaje do Mąki, a ten podaje z prawej strony w pole karne. Kitę uprzedza jednak bramkarz Górnika.
61 min - Żółta kartka dla Bancewicza za utrudnianie rozpoczęcia gry.
59 min - Po centrze z wolnego Kosakiewicza Tanżyna zgrywa piłkę głową do Robaka, ale strzał napastnika łodzian jest zablokowany.
58 min - Faul na Mące.
57 min - Pawłowski broni uderzenie Macieja Bancewicza.
56 min - Niecelny strzał Szuszkiewicza.
53 min - Bardzo ładne uderzenie z wolnego Macieja Bancewicza, ale Pawłowski wybija piłkę ponad poprzeczkę.
51 min - Żółta kartka dla Tanżyny za faul na Mariuszu Szuszkiewiczu.
51 min - Z lewej strony dośrodkowuje Gutowski, jednak nic z tego nie wynika.
49 min - Świetnie centruje z lewej strony Kornel Kordas, jednak zarówno Robak, jak i Kita nie zdołali sięgnąć piłki.
48 min - W dogodnej sytuacji Kosakiewicz poślizgnął się tuż przed bramką gości.
47 min - Akcja Gutowskiego, ale Jakub Kopaniecki jest na posterunku.
46 min - Początek drugiej połowy meczu.
PRZERWA - Koniec pierwszej połowy Widzewa z Górnikiem Polkowice. Jets remis 0:0. Gospodarze mieli swoje szanse, ale goście także. Zapraszamy na relację po zmianie stron.
45 min - Sędzia przedłuża pierwszą połowę meczu co najmniej o minutę.
41 min - Kosakiewicz centruje z rogu, główkuje dynamicznie nadbiegający Tanżyma, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
41 min - Możdżeń podaje w polu karnym do Kosakiewicza, ten strzela, ale piłka po palcach bramkarza mija bramkę. Tylko rożny.
39 min - Faul na Gutowskim.
33 min - Golkiper czterokrotnych mistrzów Polski ponownie zachowuje zimną krew.
32 min - Po wolnym Piotra Azikiewicza główkuje Mariusz Szuszkiewicz, jednak Pawłowski świetnie interweniuje.
27 min - Żółta kartka dla Marka Opałacza, który fauluje uciekającego Przemysława Kitę.
25 min - Fatalna strata Sebastiana Zielenieckiego, po której aż dwóch polkowiczan znalazło się w dogodnej sytuacji. Na szczęście, zwlekali zbyt długo ze strzałem.
21 min - Odpowiedź polkowiczan. Groźnie uderza Bednarski, na szczęście Pawłowski zdołał odbić piłkę.
19 min - Widzewiacy powinni wyjść na prowadzenie. Po podaniu Mąki Bartłomiej Poczobut po prostu musiał trafić w bramkę w wymarzonej sytuacji. Niestety, nie trafił...
18 min - Bednarski podaje do Filipa Baranowskiego, a ten mocno uderza, ale Pawłowski nie daje się zaskoczyć.
17 min - Dwa kolejne rogi widzewiaków w wykonaniu Łukasza Kosakiewicza.
15 min - Bramkarz Górnika uprzedza nadbiegającego Robaka.
12 min - Faul na rozpędzonym Danielu Tanżynie.
10 min - Marcin Kowalski-Haberek wygrywa pojedynek z Robakiem.
9 min - Niecelne uderzenie Michała Bednarskiego.
7 min - Mateusz Możdżeń podaje do Robaka, ten ,,wyciąga" golkipera z bramki i próbuje go przelobować, ale jeden z obrońców wybija piłkę głową sprzed linii bramkowej.
7 min - Niecelne dośrodkowanie Gutowskiego.
5 min - Marcin Robak opatrywany na boisku.
4 min - Kontra gości. Ale sytuację wyjaśnia Wojciech Pawłowski.
2 min - Akcja Daniela Mąki, zakończona niecelnym uderzeniem.
2 min - Faul Konrada Gutowskiego.
Godz. 19.11 - Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy mecz Widzewa z Górnikiem Polkowice!

Godz. 19:11 - Oba zespoły już na murawie. Widzew na czerwono, Górnik na czarno.

Godz. 19:10 - Przed meczem odbyła się prezentacja zespołu widzewskich koszykarek, które grają w ekstraklasie.

Godz. 19:08 - Sędzią meczu jest Karol Iwanowicz z Lublina.

Godz. 19:06 - Ostrzeżeniem dla łodzian jest fakt, że polkowiczanie nie doznali porażki w ostatnim pięciu starciach o punkty.

Godz. 19:01 - W porównaniu do wygranego 2:0 meczu w Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław (2:0) trener łodzian
Marcin Kaczmarek dokonał jednej zmiany w wyjściowej jedenastce. Na prawej stronie defensywy Łukasz Kosakiewicz zastąpił bowiem Łukasza Turzynieckiego.

Godz. 18:59 Skład Górnika: Kopaniecki – Fryzowicz, Kowalski-Haberek, Opałacz, Azikiewicz – Bancewicz, Mucha, Wacławczyk, Baranowski – Bednarski, Szuszkiewicz.

Godz. 18:56 - Widzew rozpocznie mecz w składzie: Wojciech Pawłowski - Łukasz Kosakiewicz, Sebastian Zieleniecki, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas - Daniel Mąka, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Możdżeń, Konrad Gutowski - Przemysław Kita, Marcin Robak.

Oczywiście faworytem meczu pomiędzy drużynami Widzewa i Górnika są łodzianie. Oby potwierdziło się to na boisku i po ostatnim gwizdku sędziego. Kilka dni temu w rozgrywkach PP Widzew odprawił z kwitkiem grający w ekstraklasie Śląsk (łodzianie przeszli więc do kolejnej rundy Pucharu Polski, w której zmierzą się z warszawską Legią!). Postawa piłkarzy Widzewa napawa optymizmem. Łodzianie pokazali, że potrafią walczyć, że potrafią grać w piłkę i, co najistotniejsze, zdobywać bramki.

Trener Widzewa ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy.

Zapowiadają się ciekawe zawody - dziś w Sercu Łodzi - początek meczu od godziny 19.10.

Znów zanosi się na to, że mecz obejrzy niemal komplet kibiców Widzewa. W piątek do sprzedaży trafiły bilety na miejsca zwolnione przez posiadaczy karnetów.