Widzew Łódź - GKS Tychy wynik meczu. Łodzianie wygrali 2:1

Dziś o godz. 15 mecz Widzew - GKS Tychy. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

WIDZEW ŁÓDŹ vs. GKS TYCHY RELACJA NA ŻYWO, ŚLEDŹ WYNIK MECZU ONLINE

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ2
GKS TYCHY1

Pierwsza połowa tragiczna, druga śliczna. Kibice Widzewa byli w siódmym niebie. Stała się rzecz niebywała. Widzew stworzył niezwykłe widowisko i wygrał. Zaprezentował wielką determinację. Ekstraklasa bliżej.
Koniec meczu. Coś niebywałego
90 min. - Grzeszczyk próbuje nabrać sędziego na faul
88 min. - GOL DLA WIDZEWA. Gołębiowski strzelił w poprzeczkę, a dobitka Pawłowskiego okazała się skuteczna.
87 min. - Gołębiowski faulowany, Kozina ukarany żółtą kartkę. Widzew ma rzut wolny z ciekawego miejsca, idealnego dla Gołębiowskiego
87 min. - Grzeszczyk strzelił, ale na wiwat
86 min. - Zmiana w Widzewie. Nowak za Lipskiego
85 min. - Faulowany Grzeszczyk
Wznawiamy mecz - piłkarze wychodzą na boisko.
85 min. - Przerwany mecz na Widzewie. Piłkarze obu drużyn udali się do szatni.
84 min. - Policyjna armatka wodna na boisku. To efekt fatalnego zachowania kibiców z GKS
83 min. - Gołębiowski za Terpiłowskiego
82 min. - Interwencja Ravasa i szybkie rozpoczęcie akcji łodzian
80 min. - Policja wkroczyła na sektor zajmowany przez kibiców GKS
80 min. - Pawłowski faulowany przez Grzeszczyka. Poruszenie na trybunach
79 min. - Paweł Zieliński wejdzie na boisko
78 min. - Będą kolejne zmiany w Widzewie? Łodzianie przeważają, goście nie zagrają bramce gospodarzy
75 min. - Pierwsza zmiana w Widzewie: Michalski za Guzdka
74 min. - Lipski dośrodkował z rogu, Pawłowski z czterech metrów nie miał szczęścia
71 min. - Spiker podał, że mecz z trybun obserwuje 16.101 widzów
69 min. - Terpiłowski do Guzdka, napastnik Widzewa z dwóch metrów nie potrafił strzelić gola
69 min. - Piłka po strzale Grzeszczyka minęła bramkę łodzian
68 min. - Terpiłowski dograł do Kuna, było blisko
65 min. - Zmiana w GKS: Piątek za Żytka
64 min. - Trener Janusz Niedźwiedź ukarany żółtą kartką za opuszczanie strefy przewidzianej dla szkoleniowców
62 min. - Zmiana w GKS: były piłkarz Widzewa Łukasz Grzeszczyk, który po wyjeździe z Łodzi bywał katem łodzian, wszedł na boisko za Malca
61 min. - Pawłowski uderzył celnie na bramkę, bramkarz GKS broni
60 min. - Kun wspaniale uderzył, Jałocha obronił w wielkim stylu
59 min. - Lipski z rogu, dośrodkowanie i znów wybicie na korner.
57 min. - Ożywiły się trybuny, Widzew atakuje
56 min. - Widzew poszedł za ciosem, Guzdek był bliski strzelenia gola na 2:1
54 min. GOL DLA WIDZEWA. Terpiłowski przyjął piłkę w polu karnym (podawał Lipski) i mimo asysty obrońcy GKS popatrzył na bramkę gości i strzelił w to miejsce, gdzie Jałocha nie miał szans. Sędziowie VAR sprawdzali tę akcję, ale nie mieli zastrzeżeń
54 min. - Biel strzelał z pola karnego, ale bardzo niecelnie
53 min. - Lipski z rogu, piłkę łapie Jałocha
51 min. - Widzew nadal w niczym nie przypomina walecznej i składnie grającej drużyny
50 min. - Apel spikera do kibiców gości, by niczego nie rzucali w kierunku boiska. Oby widzewiacy nie dali się sprowokować kibicom GKS, którzy przyjechali do Łodzi
50 min. - Terpiłowski ucierpiał w starciu z rywalem
49 min. - Guzdek tyłem do bramki nie dał rady się odwrócić
46 min. Początek drugiej połowy. Jedna zmiana w GKS: Paprzycki za Czyżyckiego w drużynie GKS. Widzew bez zmian. Czy to dobrze?
Koniec pierwszej połowy. Widzew znów gra słabo. Przegrywa 0:1. Czy będzie lepiej w drugiej połowie?
45+1 min. - znów egoistyczne zachowanie Pawłowskiego, zamiast podać strzelał bez efektu
44 min. - Wolny dla Widzewa. Dośrodkowanie Lipskiego, piłkę wypiąstkował Jałocha
43 min. - żółta kartka dla Wołkowicza
42 min. - Lipski strzelił na bramkę rywali, piłka została wyblokowana, co ułatwiło interwencję Jałosze
40 min. - Wreszcie groźnie pod bramką GKS. Piłka po strzale Guzdka o centymetry minęła bramkę GKS
39 min. - Strzał Danielaka zablokowany
38 min. - Pawłowski znów zamiast podawać próbował szczęścia w strzałach, ale piłka zostaje po raz kolejny zablokowana
36 min. - Sędzia konsultował decyzję z VAR, ale nie było zagrania ręką w polu karnym gości. Nie ma jedenastki dla Widzewa
34 min. - Szymura leżał na boisku, ale nie potrzeba jest medyczna interwencja
33 min. - Groźnie pod bramką GKS. Mieli okazje Guzdek, Terpiłowski i Kun. Wzmaga się doping kibiców
32 min. - Czyżycki faulował Guzdka i ukarany został czerwoną kartką
31 min. - Widzew jest częściej przy piłce 58 procent
29 min. - Ravas znów piąstkuje piłkę po wrzutce z wolnego
28 min. - Widzew jest zbyt pasywny pod bramką gości. Guzdek na razie jest zupełnie nieproduktywny
27 min. - aktywny Danielak dośrodkował z prawej, ale zrobił to niedokładnie.
24 min. - Znów Wołkowicz strzelał silnie na bramkę Widzewa, Ravas pewnie chwyta piłkę
23 min. - Lipski strzelał, a właściwie podawał w polu karnym, Jałocha interweniuje bez trudu
22 min. - tyszanie utrudniają widzewiakom przeprowadzenie składnej akcji. Goście grają dobrze
20 min. - uderzenie Terpiłowskiego z przewrotki bez efektu. To pierwszy strzał widzewiaków w tym meczu
18 min. - Po rogu dobrze wypiąstkował piłkę bramkarz Widzewa
16 min. - Lipski dobrze zagrał do Pawłowskiego, ale ten źle przyjął piłkę
14 min. GOL DLA GKS. Krzysztof Wołkowicz strzelił lewą nogą i pokonał zasłoniętego bramkarza Widzewa. Wydaje się, że trochę spóźniony był Henrich Ravas. Liczył, że piłkę wybije Marek Hanousek, ale Czech akurat w tym momencie nie zablokował uderzenia
11 min. - Biel strzelał głową, na szczęście nie trafił dobrze w piłkę
8 min. - Terpiłowski faulowany przez rywala. Zablokowany strzał Danielaka
7 min. - Przerwana kontra łodzian
6 min. - Widzew gra agresywnie, piłkarze Janusza Niedźwiedzia są mocno zmotywowani
5 min. - Głośny doping kibiców Widzewa
4 min. - Danielak zatrzymał atak tyszan
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Widzew na czerwono, GKS na biało

Godz. 14.58 - Słońce wyszło nad stadionem. Czy zaświeci dziś dla Widzewa? Jesteśmy o tym przekonani!

Godz. 14.55 - Cały stadion ręce w górę - krzyczą kibice, a chwilę później skandują: Widzew, Widzew, Widzew.

Godz. 14.52 - Na boisko wybiegają młodzi piłkarze Widzewa z flagami Widzewa. Spiker Marcin Tarociński czyta skład.

Godz. 14.50 - Murawa boiska przy al. Piłsudskiego jest przygotowana perfekcyjnie. Nie ma śladu niespodziewanych opadów śniegu, które przeszły dzień wcześniej nad Łodzią.

Godz. 14.45 - Optymistyczne wieści napłynęły z Głogowa: Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 2:2 (gole: Dennis van der Heijden 29, Oliver Praznovsky 55 - Szymon Kobusiński 88, Piotr Mroziński 90). Były piłkarz Widzewa Piotr Mroziński zagrał dla swojego dawnego klubu z Łodzi.

Godz. 14.40 - Widzew wygrał tylko raz z GKS Tychy: 19.09.1976, Widzew Łódź – GKS Tychy 3:1 (gole Ryszard Kowenicki 2, Zbigniew Boniek – Kazimierz Szachnitowski). Pół roku wcześniej Widzew rozegrał słynny mecz z GKS Tychy na stadionie... przy al. Unii. To był słynny mecz dlatego, że na trybunach, na bieżniach i jupiterach zgromadziło się w sumie ponad 40 tys. widzów.

Godz. 14.30 - Widzew w przypadku zwycięstwa może uciec Koronie na cztery punkty, warto zbić taki kapitał. GKS Tychy, choć zaprzyjaźniony z ŁKS, może po meczu wypchnąć ełkaesiaków z pierwszej szóstki. Obie strony meczu Widzew - Tychy mają o co grać.

Godz. 14.20 - Trener Janusz Niedźwiedź zaskoczył składem. W porównaniu z meczem z Odrą w wyjściowej jedenastce Widzewa dokonał aż sześciu roszad! Poza nowym bramkarzem był także nowy stoper – Marek Hanousek. Nie ma bowiem Krystiana Nowaka, a w środku pola zagrał Patryk Lipski. Ponadto: Ernest Terpiłowski zastąpił Pawła Zielińskiego, Fabio Nunes – Radosława Gołębiowskiego, Bartłomiej Pawłowski – Kristoffera Hansena, a Bartosz Guzdek – Przemysława Kitę. Pozostało więc tylko pięciu piłkarzy z meczu z Odrą: Patryk Stępiński, Martin Kreuzriegler, Marek Hanousek, Karol Danielak, Dominik Kun. Toż to rewolucja w składzie.

Godz. 14.15 - Wydarzeniem na Widzewie podczas niedzielnego (godz. 15) meczu z GKS Tychy będzie debiut nowego bramkarza ze Słowacji Henricha Ravasa. Łódzki klub miał kłopoty ze zgłoszeniem Henricha Ravasa do gry. Pomógł m.in. Zbigniew Boniek. Prezes Mateusz Dróżdż napisał o tym na twitterze.

Godz. 14.05 - Widzew zagra w składzie: Ravas - Stępiński, Hanousek, Kreuzriegler, Danielak, Terpiłowski, Lipski, Kun, Nunes, Pawłowski, Guzdek. Rezerwowi: Ludwikowski, Mucha, Michalski, Kita, Nowak, Zieliński, Karasek, Gołębiowski, Villanueva.
Skład GKS: Konrad Jałocha- Nemanja Nedić, Krzysztof Wołkowicz, Bartosz Biel, Daniel Rumin, Wiktor Żytek, Tomas Malec, Kamil Szymura, Marcin Kozina, Mateusz Czyżycki, Dominik Połap. Rezerwowi: Adrian Odyjewski, Oskar Paprzycki, Maciej Mańka, Jakub Piątek, Łukasz Grzeszczyk, Krystian Wachowiak, M), Gracjan Jaroch, Krzysztof Machowski, Kamil Kargulewicz.

Godz. 14.00 - Kurs firmy bukmacherskiej Noblebet na dzisiejszy mecz: Wygrana Widzew 2.00, remis 3.70, wygrana GKS Tychy 4.30.

13:30 - Dziś w Sercu Łodzi piłkarze Widzewa zagrają z GKS Tychy. Zapraszamy na relację LIVE. Poniżej aktualna tabela I ligi...

13:25 - Przed nami mecz Widzew - GKS Tychy. Na Widzewie jest ogromna presja kibiców, z którą już od lat nie mogą sobie poradzić piłkarze grający w łódzkim klubie. Gorący i niepowtarzalny doping przy al. Piłsudskiego często zamiast zagrzewać do walki wręcz paraliżuje gospodarzy. Miejmy nadzieję, że dziś będzie inaczej i zawodnicy 4-krotnego mistrza polski dadzą kibicom powody do radości i optymizmu na przyszłość.