WIDZEW ŁÓDŹ - GKS KATOWICE WYNIK MECZU. Łodzianie są liderami!

Dziś piłkarze Widzewa przy al. Piłsudskiego wygrali z GKS Katowice 3:1.

MECZ WIDZEW ŁÓDŹ GKS KATOWICE NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ3
GKS KATOWICE1

KONIEC MECZU - Widzew pokonuje GKS Katowice 3:1. W tej chwili łodzianie są nowym liderem tabeli. Dziękujemy za relację.
90 min - Sędzia przedłuża mecz o co najmniej cztery minuty.
90 min - GOOOLLL!!! Dla GKS! Po centrze Woźniaka główkuje Oskar Repka, wykorzystując bierność Tanżyny. WIDZEW-GKS 3:1.
86 min - Zmiana w Widzewie. Grudniewski zastępuje Stępińskiego
85 min - Widowiskowa akcja Montiniego z Villą, ale broni Kudła.
84 min - Zmiana w Widzewie. Villaneuva za Danielaka.
80 min - Dwie zmiany w GKS. Samiec-Talar za Błąda, Repka za Jaroszka.
80 min - Trzy zmiany w Widzewie. Becht za Michalskiego, Mucha za Letniowskiego, Montini za Guzdka.
74 min - Główkuje Stępiński, jednak Kudła instynktownie interweniuje.
74 min - Dzisiejszy mecz ogląda na stadionie aż 17091 kibiców.
69 min - Dwie zmiany w GKS. Arkadiusz Woźniak za Pawłasa, Filip Kozłowski za Szymczaka.
67 min - GOOOLLL!!! Dla Widzewa! Po akcji Zielińskiego Guzdek przytomnie podaje do Michalskiego. Ten zaś uderza lewą nogą po ziemi, zaskakując Kudłę. WIDZEW-GKS 3:0.
67 min - Od pewnego czasu gospodarze mają zdecydowaną przewagę.
65 min - Tym razem uderza Hanousek, Kudła nie daje się zaskoczyć.
65 min - Mocny strzał Kuna z pola karnego, broni Kudła.
61 min - Zmiana w GKS. Patryk Szwedzik za Sanockiego.
61 min - Kapitalna bramka Danielaka, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
57 min - GOOOLLL!!! Dla Widzewa! Po rożnym zza pola karnego strzela Letniowski. Piłka przelatuje między nogami kilku piłkarzy i wpada do siatki. WIDZEW-GKS 2:0.
53 min - Efektowne uderzenie ,,nożycami'' Adriana Błąda nad poprzeczką.
51 min - Żółta kartka dla trenera Widzewa.
48 min - Guzdek strzela po podaniu Michalskiego.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY MECZU - Sędzia zaczyna drugą połowę meczu Widzewa z GKS. Oba zespoły bez zmian. Widzew prowadzi 1:0.
PRZERWA - Widzew prowadzi z GKS Katowice 1:0. Zapraszamy na relację po przerwie.
45 min - GOOOLLL!!! Dla Widzewa. Strzela Letniowski, piłka odbija się od Guzdka i wpada do siatki. WIDZEW-GKS 1:0.
43 min - Rafał Figiel ucieka Zielińskiemu i groźnie strzela. Reszka świetnie wybija piłkę poza boisko.
41 min - Kudła broni uderzenie Kuna z kilkunastu metrów.
40 min - Danian Pawłas poślizgnął się w polu karnym. A miał przed sobą już tylko Reszkę.
35 min - Uderzenie Letniowskiego.
33 min - W polu karnym Guzdek świetnie podaje do Zielińskiego, ale ten źle strzela w polu karnym.
30 min - Niecelnie uderzenie Danielaka.
27 min - Reszka świetnie broni po strzale z kilku metrów Szymczaka.
25 min - Ładne uderzenie Letniowskiego.
22 min - Kolejna groźna główka Jaroszka. Piłka minęła słupek.
22 min - Wrąbel ma naciągnięty mięsień przywodziciela.
17 min - Wychodzący Reszka jest faulowany.
14 min - Główka Danielaka po centrze Letniowskiego. Broni Dawid Kudła.
13 min - Ładna akcja Guzdka, który zdołał uderzyć w polu karnym. W efekcie róg dla łodzian.
12 min - Groźna akcja GKS. W polu karnym znalazł się Filip Szymczak, ale skiksował.
10 min - Faul na Guzdku.
8 min - Żółta kartka dla trenera GKS Rafała Góraka.
6 min - Żółta kartka dla Jaroszka za kolejny ostry faul na Letniowskim.
6 min - Groźna główka Bartosza Jaroszka.
5 min - Róg dla GKS.
3 min - Pierwsza interwencja Reszki.
1 min - Faul na Juliuszu Letniowskim.
POCZĄTEK MECZU - Sędzia rozpoczyna mecz Widzew-GKS.

Godz. 20:30 - Oba zespoły na murawie. Widzew na czerwono, GKS na żółto-czarno.

Godz. 20:27 - W trakcie rozgrzewki urazu doznał Jakub Wrąbel. W tej sytuacji między słupkami bramki Widzewa stanie dzisiaj Konrad Reszka. Na ławce zasiądzie zaś młody Mateusz Ludwikowski.

Godz. 20:20 - Dzisiejsze spotkanie jest już 54. ligowym meczem obu drużyn. Bilans dotychczasowych spotkań jest nieco korzystniejszy dla czerwono-biało-czerwonych, którzy wygrali 22 razy. Siedemnastokrotnie padł remis, zaś czternastokrotnie górą byli katowiczanie. Bilans bramkowy również jest korzystny dla czterokrotnych mistrzów Polski (74:48).

Godz. 20:11 - Sędzią meczu będzie Piotr Urban z Legionowa. Miał on okazję gwizdać już sześciokrotnie widzewiakom. Przede wszystkim w trzeciej oraz drugiej lidze. Ale raz także w pierwszej (0:0 z Odrą w Opolu). Urban skompromitował się wówczas w kluczowym momencie spotkania, nie uznając prawidłowo zdobytego gola przez Pawła Tomczyka. Na szczęście, tym razem pomoże mu system VAR.

Godz. 20:06 - Wyjściowa jedenastka GKS: Kudła – Wojciechowski, Kołodziejski, Janiszewski, Rogala – Figiel, Jaroszek – Pawłas, Błąd, Sanocki – Szymczak. Zawodnicy rezerwowi: Królczyk – Repka, Woźniak, Urynowicz, Kozłowski, Samiec-Talar, Kiebzak, Sadowski, Szwedzik.

Godz. 20:04 - Znamy już składy obu zespołów. Wyjściowa jedenastka Widzewa: Wrąbel – Stępiński, Nowak, Tanżyna – Zieliński, Letniowski, Hanousek, Kun – Danielak, Michalski – Guzdek. Zawodnicy rezerwowi: Reszka – Dejewski, Grudniewski, Becht, Gołębiowski, Mucha, Montini, Tomczyk, Villanueva.

Godz. 19:30 - Dziś na Widzewie zapewne padnie rekord frekwencji. Sympatycy GKS wykupili pełną pulę przyznanych im biletów na sektor gości (czyli 900). Kibice Widzewa nigdy nie zawodzą zatem można liczyć, że za godzinę stadion przy al. Piłsudskiego wypełni się do ostatniego miejsca.

Godz. 19:25 - Początek spotkania Widzew - GKS o godz. 20:30. Poniżej aktualna tabela I ligi.