WIDZEW ŁÓDŹ - CONCORDIA ELBLĄG 2:1

(WW)
Widzew po słabym meczu szczęśliwie wygrywa 2:1 z Concordią i tym samym utrzymuje się na pozycji lidera.

strona wymaga odświeżania (wciśnij F5)

Widzew Łódź - Concordia Elbląg 2:1

[trwa II połowa]

KONIEC MECZU!

95' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Piotr Burski uderza z woleja, piłka uderzyła w poprzeczkę i Widzew po męczarniach strzela upragnioną bramkę! GOL GOL GOL są trzy punkty. Sędzia kończy mecz!

95' Widzew ostatnia akcja...
93' Była szansa ale zmarnowana. Szkoda pisać. Od bramki goście.
91' Rodak dośrodkowuje, ale piłka wyszła za boisko. Widzew gra bardzo, bardzo źle.
90' Leży zawodnik gości. Co mu się stało? Nikt nie wie. Przerwa w grze.
89' Widzew atakuje.
86' Znakomite zagranie wzdłuż bramki , pustej, ale żaden z napastników Widzewa nie był na miejscu aby wbić piłkę do bramki. Dwóch napastników było nie wiadomo gdzie. Tragedia. To powinna być bramka. Taką grą Widzew nie ma co myśleć o awansie do II ligi. Muszą poprawić dwoją grę.
84' STrus notuje dużo strat,. nie dziwi nas że nie gra w pierwszej jedenastce.
81' I teraz Burski dostał piłkę na czwartym metrze i zamiast uderzyć stanął jak sparaliżowany i nie oddał nawet strzału. Chyba Widzew powinien się rozejrzeć za jakimś lepszym napastnikiem.
80' Widzew za wolno, łodzianie nie potrafią rozegrać składnej akcji.
78' Kartka dla piłkarza Concordii. Następny piłkarz Concordii udaje skurcze.
77' Kozłowski wziął sprawy w swoje ręce, przebiegł z piłką pół boiska ale niestety nie zakończył akcji strzałem i goście od bramki.
75' Widzew na połowie Concordii.
72' Zawodnik Concordii leży. Skurcze. I czas płynie na korzyść gości.
71' Faul Zielenieckiego, i oczywiście żółta kartka dla Widzewiaka.
69' Rzut rożny dla Widzewa i mogła być bramka. Kolejny róg.
68' Podwójna zmiana we Widzewie, Strus i Sabiłło na boisku.
67' Strzał z dystansu gości ale bramkarz Widzewa faulowany.
66' Goście grają na czas. Widzew troszkę spuścił z tonu.
63' Strzał gości ale nad poprzeczką. Kontra Concordii. Zmiana też w drużynie gości.
61' Burski dostał piłkę sam na sam, ale zachował się jak dziecko, masakra, napastnik zamiast uderzyć nieatakowany źle przyjął i stracił piłkę.

59' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Daniel Mąka!!!!!!!!!!!

Znakomicie Okachi wszedł między dwóch obrońców i dograł w pole karne do Mąki, ten ograł obrońcę i pięknie uderzył w długi róg bramki, strzał nie do obrony.

58' Od bramki goście. Nie wygląda to dobrze. Czas płynie, a Widzew gra źle.
57' Kozłowski faulowany. Będzie rzut wolny z prawej strony pola karnego gości.
55' Burski faulowany. Nie, spalony dla gości. Sędzia widzi co innego niż my wszyscy. Wolny dla gości.
53' Kolejny rzut rożny dla łodzian. Gromek schodzi a wchodzi Woźniak.
52' Bardzo zły mecz Zawodzińskiego. Notuje bardzo dużo niecelnych podań jak na razie
50' Rzut rożny dla Widzewa. I złe dośrodkowanie. Przy piłce Concordia.
49' Mateusz Michalski wpadł w pole karne i zamiast uderzać próbował podania, niecelnie.
47' Widzew rozpoczął agresywnie. Usiadł na przeciwniku od początku.
46' Druga połowa rozpoczęta.

KONIEC I połowy.

Widzew przegrywa z Concordią 0:1. Zapraszamy po przerwie.

45' Sędzia dolicza 2 minuty. Goście grają na czas. Rzut rożny dla Concordii.
43' Widzew za bardzo cofnięty, gra strasznie niedokładnie.
40' Rodak uderza głową po dośrodkowaniu ale nad poprzeczką.
39' Okachi faulowany od tyłu, piłka w grze, sędzia nie reaguje.
38' Padł piłkarz gości na ziemie, i oczywiście faul. Widzew musi przyspieszyć.
36' Dobry strzał Marcina Kozłowskiego, bramkarz gości na posterunku.
34' Łodzianie nie mogą się zorganizować. Goście nabrali wiatru w żagle. Uwierzyli w dobry rezultat.

31' Bramka. 0:1 dla gości

30' Rzut karny dla Concordii! Błąd obrony Widzewa.
29' Ależ dzisiaj Okachi gra, znakomicie przerywa kontry gości. Widać że wraca do formy.
26' Dobra centra z rzutu rożnego i znów Widzewiacy nie strzelają gola, to powinna być bramka. Wciąż 0:0
25' Kolejna dobra sytuacja dla Widzewa. Jest rzut rożny. Trwa napór łodzian.
23' Znakomita akcja Widzewa, dośrodkowanie z lewej strony powinno być zakończone strzałem przez Michalskiego, ale zawodnik Widzewa minął się z piłką.
21' Po rzucie rożnym dla Widzewa poszła kontra gości ale piłkarze gospodarzy szybko wrócili i zażegnali niebezpieczeństwo.
19' Teraz Mąka ładnie wszedł w pole karne i był faulowany! Sędzia jednak uznał że to Mąka symulował. Co za błąd sędziego. To powinien być karny! Piłkarz Widzewa niesłusznie został ukarany żółtą kartką. Sędzia popełnił wielk błąd.
15' Widzew wciąż próbuje przejść obronę gości. Kibice znakomicie dopingują
12' Strzał Zawodzińskiego ale za nerwowo i nad bramką.
9' Pierwszy faul na Kozłowskim. Dośrodkowanie w pole karne Concordii i główka Sebastiana Zielenieckiego ale niecelnie.
8' Kibice znakomicie dopingują, mecz na razie senny. Goście ustawili autobus. Bronią się całą drużyną.
5' Próba ataku na bramkę Widzewa ale Zieleniecki wybija na aut na wysokości pola karnego gospodarzy. Z autu rozpoczęła Concordia ale na spalonym. Widzew przy piłce.
3' Widzew rozpoczyna wysokim pressingiem. Od początku łodzianie dyktują tempo gry. RTS w ataku pozycyjnym.
1' ZACZĘLI.

Widzew na czerwono, zespół gości na biało.

Obie jedenastki wychodzą na murawę. Kibice gorąco ich przywitali.

Za chwilę oba zespoły pojawią się na murawie i zacznie się kolejny mecz o mistrzostwo III ligi.

Trwa rozgrzewka piłkarzy. Powoli zapełnia się stadion przy Milionowej.

SKŁADY:
Widzew: Choroś – Kozłowski, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Gromek – Rodak, Okachi – Mąka, Zawodziński, Michalski – Burski
Rezerwowi: Wlazłowski – Woźniak, Wielgus, Szewczyk, Nouri, Strus, Sabiłło

Dziś spotkanie Widzew Concordia obejrzy jak zwykle komplet widzów.

Piłkarze trzeciej ligi rozegrają dziś czwartą kolejkę Widzew po raz drugi w tym sezonie zagra w Łodzi, a rywalem będzie Concordia Elbląg.

Zapraszamy na RELACJĘ LIVE WIDZEW - CONCORDIA RELACJA LIVE

Piłkarze Widzewa wspaniale rozpoczęli trzecioligowy sezon. Łódzki beniaminek po trzech zwycięstwach jest liderem tabeli. Wielu narzeka na styl gry drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Płuskę, ale jednak w lidze najważniejsza jest skuteczność.

A ta w wykonaniu łodzian jest stuprocentowa i to sprawia, że widzewiacy, obok Finishparkietu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, nie mają żadnych strat punktowych. W dotychczasowych spotkaniach drużyna z al. Piłsudskiego dobrze prezentowała się w ataku (pięć zdobytych goli), ale równie udanie w defensywie, bo zespół nie stracił w tym sezonie żadnego gola!

WIDZEW ŁÓDŹ - CONCORDIA ELBLĄG NA ŻYWO W INTERNECIE

W dzisiejszym spotkaniu zabraknie Kamila Tlagi. Obrońca doznał kontuzji nogi. W meczowej kadrze nie ma też Adriana Budki i Michała Czaplarskiego. Są natomiast Patryk Strus, Kamil Wielgus i Fabian Woźniak.

RTS WIDZEW - CONCORDIA RELACJA NA ŻYWO

Pierwszy raz w tym sezonie zespół trenera Płuski zagra na swoim boisku przy komplecie publiczności. Kibice wierzą, że łodzianie nie spoczną na laurach i wzorem czwartoligowej wiosny będą kontynuować zwycięski marsz po boiskach.

Choć Widzew jest beniaminkiem to jednak w nim należy upatrywać faworyta dzisiejszej konfrontacji na boisku łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W drużynie Concordii nie ma znanych nazwisk, ale trzeba pamiętać, że to solidna ekipa.

WIDZEW ŁÓDŹ CONCORDIA 24.08 NA ŻYWO TRANSMISJA

Działacze postarali się, by drużyna była silniejsza. Poprzerwie do elbląskiego zespołu powrócił bramkarz Przemysław Matłoka, a także pomocnik Mateusz Szmydt. Nowe twarze w defensywie: Przemysław Kamiński z Lechii Gdańsk oraz Brazylijczyk Edil da Silva. W ataku grają Kamil Kuczkowski (Olimpia Elbląg), Rafał Bujnowski (Cartusia) i Hubert Otręba (GKS Wikielec).