Widzew Łódź - Calisia Kalisz 0:3. Porażka łodzian z drugoligowcem [zdjęcia]

(pas)
Piłkarze Widzewa przerwę w ligowych rozgrywkach wykorzystali na rozegranie meczu sparingowego. Nie był on jednak udany, bo łodzianie na bosku w Aleksandrowie Łódzkim ulegli 0:3 drugoligowej Calisii Kalisz.

Znów bardzo słaby występ w barwach Widzewa zaliczył Milos Dragojević. Konto bramkarza z Czarnogóry obciążają dwa pierwsze stracone gole. Przed przerwą łodzianie stracili jeszcze jedną bramkę.
Po przerwie Widzew przejął inicjatywę, ale nie potrafił jej zamienić na gole. Najlepszą okazję sam na sam z bramkarzem zmarnował Michał Jonczyk.

Widzew Łódź - Calisia Kalisz 0:3 (0:3)
0:1 - Mokwa (3),
0:2 - Wiącek (28),
0:3 - Tabczyński (34).
Widzew I połowa: Dragojević - Broź, Phibel, Gavrić, Kramar - Rybicki, Dudek, Batrović, Okachi, Jonczyk - Dhifallah.
Widzew II połowa: Dragijević - Płotka, Nowak, Gavrić, Kramar - Bruno (78, Rybicki), Kasprzak, Bartoszewicz, Okachi, Rybicki (63, Emerson) - Jonczyk.