WIDZEW ŁÓDŹ - ANDRESPOLIA RELACJA NA ŻYWO, WIDZEW vs ANDRESPOLIA 5 06 2016 RELACJA LIVE

(ww)
Tak bramkarz gości obronił karnego, którego wykonywał Adrian Budka.
Tak bramkarz gości obronił karnego, którego wykonywał Adrian Budka. Paweł Łacheta
Dziś o godzinie 17 przy ul. Milionowej mecz Widzew Łódź - Andrespolia Wiśniowa Góra. Mecz 35 kolejki IV ligi, jeśli Widzew pokona Andrespolię zrobi kolejny krok do awansu do III ligi. Zapraszamy na relację LIVE z meczu RTS Widzew Łódź - Andrespolia Wiśniowa Góra.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

Widzew Łódź - Andrespolia Wiśniowa Góra [3:0]

KONIEC MECZU! Dziękujemy za uwagę.

90' Widzewiacy już czekają na końcowy gwizdek. Widzew przy piłce na własnej połowie.
89' Damian Kopa z dystansu! Za wysoko.
88' Skurcze łapią piłkarzy Andrespolii.
86' Dośrodkowanie Budki i piąstkuje bramkarz Andrespoli. Rzut rożny po kontrze gości i było bardzo groźnie. Choroś znów bezbłędny.
84' Ładny strzał zawodnika gości zza pola karnego ale znów Choroś na posterunku.
83' Możdżonek ładnie zagrał w uliczkę Strusowi a ten sam na sam zamiast strzelać podał do Kaczyńskiego ale bardzo niecelnie.
81' Było dośrodkowanie i był strzał. Ale bardzo niecelny. Od bramki Widzew.
80' Strus faulował. Rzut wolny dla gości. Będzie groźnie.
79' Kolejny róg dla Widzewa. Ale nic z tego, Widzewiacy tracą piłkę. Od bramki Andrespolia.
78' Krótko Widzew rozegrał rzut rożny, Budka zagrał do Kaczyńskiego a ten uderzył niecelnie.
77' Strus teraz ładnie strącił piłkę do Okachiego w polu karnym, zawodnik Widzewa obrócił się ładnie i strzelił ale znów bramkarz Andrespoli z trudem wybija na róg.
76' Centra gości z prawej strony ale Choroś dobrze łapie piłkę.
74' Kaczyński do Budki, ten znów próbował z dystansu i ładnie przymierzył ale znów bramkarz gości. Adrian nie ma dziś szczęścia.
73' Zmiana we Widzewie. Zawodziński opuszcza boisko a wchodzi za niego Możdżonek.
72' Przy piłce goście. Łodzianie wyczekują na szybkie wyście, czekają na błąd.
70' Widzew nie może już od kilku minut zagrozić bramce gości. Dużo niedokładności. Widzew na własnej połowie. Aut dla Andrespoli
69' Goście coraz częściej dochodzą do głosu, Widzew zwolnił.
66' Strus dostał podanie, pociągnął piłkę przez całą połowę, zamiast strzelać wcześniej lub podawać na prawo chyba chciał wejść z piłką do bramki. Miał znakomita sytuacje ale jej nie wykorzystał. Wciąż 3:0.
66' Znakomity strzał ale Choroś wybija na róg.
65' Rzut wolny z lewej strony pola karnego dla gości. Kolejna zmiana we Widzewie. Pietras schodzi a w jego miejsce Kuchciak.
64' A jednak, będzie zmiana za Kamila Bartosa wchodzi Patryk Strus.
63' Bartos już gotowy do gry, możemy odetchnąć. Goście otrzymują piłkę.Gra toczy się dalej.
61' Rodak zagrywał ale niedokładnie. Od bramki goście. Kamil Bartos leży. Sędzia przerywa grę.
60' Słabszy fragment gry Widzewa. Łodzianie czekają na kontrę.
58' Teraz Dudała zamknął dośrodkowanie i zagrał do Okachiego, niestety ten zbyt wolno zareagował. Widzew wciąż atakuje.
57' Kaczyński przerzucił na prawo do Budki, ten kropnął jak z armaty ale znów ładnie broni bramkarz gości.
55'**Zmiana: Kaczyński za Kowalczyka Strzał gości ale baaaaardzo niecelnie. Widzew od bramki. 54' Po indywidualnej akcji zawodnik Andrespolii zostaje faulowany tuż przed polem karnym łodzian i bedzie groźnie. 53' Robert Kowalczyk na spalonym. 51' Teraz ładne dośrodkowanie z prawej strony piłkarza Andrespolii, piłka została wybita przed pole karne gdzie dopadł jej pomocnik gości, uderzył ale obok bramki. 49' Dośrodkowanie Budki, do piłki dopadł Okachi i ładnie uderzał ale minimalnie niecelnie. Brawo, ładna akcja. 49' Kolejny faul na Widzewiaku. Juz piłka na połowie gości. 48' Obrońca Widzewa faulowany na własnym polu karnym. Rozpoczynamy. 47' Goście z animuszem. N apołowie Widzewa próbują zbliżyć się do bramki Widzewa. 46'** Adrespolia rozpoczęła od środka. Dwie zmiany w przerwie w zespole goście.

KONIEC I POŁOWY Zapraszamy po przerwie

48' BUDKA nie strzela! Bramkarz broni strzał Widzewiaka. Ależ źle strzelił Adrian. Sygnalizowane uderzenie.
47' Co się odwlecze to... Mamy karnego! Faul bramkarza gości na Zawodzińskim. Sędzia dyktuje jedenastkę. Budka przy piłce...
45' Kowalczyk wpadł w pole karne do prostopadłej piłki, naszym zdaniem był faulowany, ale sędzia pokazał aby grać dalej. To powinien być karny!
43' Kowalczyk wszedł w pole karne do dośrodkowania, doszło do zderzenia z bramkarzem Andrespolii. Wyglądało to groźnie ale już wszyscy gotowi do gry.
40' Budka dośrodkowuje ale nikt nie dochodzi do piłki. Była ładna centra. Widzew wciąż w natarciu. Goście przez moment nie mogą wyjść z własnej połowy.
39' Uderzenie Sobczaka ale wysoko nad bramką. Choroś zacznie.
38' Dudała faulje przed polem karnym Widzewa. Będzie groźnie.
37' Kibice wciąż dopingują swoją drużynę. Bartłomieej Gromek próbował strzału z pierwszej piłki, ale bardzo niecelnie.
34' Okachi ładnie uwolnił się przed polem karnym Andrespolii, uderzył z dystansu ale na posterunku bramkarz gości.
33' Tlaga ładnie zagrał w pole karne gości ale Kowalczyk nie zdążył. Kontra gości, która zakończyła się groźnym strzałem. Choroś znów skuteczny.
31' Za Bargieła wchodzi Dudała. Kacper chyba zostanie przewieziony do szpitala.
31' Widzew przy piłce. I znów faul na Widzewiaku. Goście grają brutalnie.
28' Teraz brutalnie zatrzymany Zawodziński, wychodził sam na sam a sędzie nie pokazał kartki, tylko faul.
27' Teraz ładny strzał zawodnika gości i Choroś z trudem wybija na róg.
26' Kacper Bargieł leży na boisku. Zasygnalizował zmianę, to prawdopodobnie coś poważnego.
25' Tlaga dośrodkowuje z prawej strony i z piłką minął się Okachi. Goście wychodzą z kontrą. I będzie rzut wolny dla Andrespolii.
23' Teraz Widzew strzela bramkę, po uderzeniu piłka trafia w słupek, dobijał Zawodziński, Okachi przeciął lot piłki i wpakował ją z bliska do siatki. Niestety był spalony.
22' Żółta kartka dla zawodnika Andrespolii. Sędzia spokojnie mógł pokazać czerwony kartonik, był to faul od tyłu.
22' Gracjan Sobczak uderzył z dystansu, Choroś wybija i będzie pierwszy rzut rożny dla gości.

19' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL
Robert Kowalczyk dostał znakomite prostopadłe podanie, uderzył bez przyjmowania, piłka wpadła pod nogami bramkarza gości wprost do siatki. Brawo Widzew

18' Piłkarze Andrespolii wyszli z kontraatakiem, ale nie potrafili zakończyć akcji strzałem.
16' Ładne dośrodkowanie w pole karne Adrespolii ale niecelnie. Teraz piłka na połowie Widzewa. Choroś od bramki Widzewa, goście nie potrafią zagrozić bramce łodzian.
14' Widzew kontroluje grę. Mądrze w środku pola gra Okachi.
12' Kowalczyk teraz próbował zagrać na drugą stronę ale niecelnie. Wciąż Widzew przy piłce.
10' Widzew wciąż przy piłce. Akcja toczy się w środku pola.

8' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL
Michał Czaplarski uderza, w środek bramki ale zasłonięta piłka zaskoczyła bramkarza gości i futbolówka wpada do siatki.

7' Rzut wolny będzie teraz dla Widzewa.
5' Rzut wolny dla Andrespolii. Uderzenie ale niecelne.

3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL
Idealnie z prawego skrzydła Adrian Budka dośrodkował do Bartosa, ten drugi uderzył z głowy w pusty róg bramki Andrespoli. Widzew prowadzi

2' Zaskakujące uderzenie gości. Piłkarze gości pokazali że są groźni.
1' Rozpoczęliśmy. Widzew przy piłce.
Piłkarze już ustawieni. Piłka na środku. Bramkarze gotowi.
Juz piłkarze przywitali się z kibicami. Za chwilę zaczniemy.
Mariusz Rachubiński w drużynie gości nie zagra, jest kontuzjowany.
Gospodarze i goście wychodzą na płytę boiska. Widzew na czerwono, na niebiesko Andrespolia.
Piłkarze schodzą właśnie do szatni. Ostatnie uwagi trenerów i za chwilę wyjdą na murawę.
Trwa rozgrzewka obu jedenastek. Powoli też pojawiają się sympatycy klub z al. Piłsudskiego.

SKŁAD
Widzew:Choroś – Tlaga, Czaplarski, Bargieł, Gromek – Budka, Rodak, Okachi, Bartos – Zawodziński – Kowalczyk
Rezerwowi: Sokołowicz – Dudała, Bończak, Możdżonek, Strus, Kralkowski, Kaczyński

W ostatnim meczu Widzew łatwo rozprawił się z Mazovią 5:0. Nikt chyba z kibiców Widzewa nie wyobraża sobie, że dziś łodzianie mogliby przegrać. Zwycięstwo jest potrzebne, pozwoli utrzymać bezpieczny dystans 5 punktów nad drugim Paradyżem. Do końca rozgrywek zostały jeszcze tylko cztery kolejki, jeśli dziś Widzew wygra zbliży się praktycznie na krok do III ligi.

RTS WIDZEW - Andrespolia 5 06 2016

Widzew chce jak najszybciej zrealizować swój cel, czyli zagwarantować sobie awans do trzeciej ligi, nie czekając nerwowo na ostatnią kolejkę. W drużynie gości zagra dwóch wychowanków RTS: Paweł Leonow, Marcin Lipski oraz Michał Pietras. W składzie pierwszym wybiegnie pewnie Rachubiński, któremu Marcin Płuska podziękował w połowie rundy. Andrespolia walczy o byt w IV lidze, więc dla niej też będzie to bardzo ważne spotkanie. Dlatego też Widzewiacy nie mogą lekceważyć rywala i w skupieniu powinni dążyć do zwycięstwa.

Widzew - Andrespolia transmisja na żywo

Andrespolia Wiśniowa Góra zajmuje dopiero 14 miejsce w tabeli, dlatego faworyt jest tylko jeden. Mecz Widzew - Adrespolia obejrzy komplet widzów przy Milionowej. Piłkarze zdają sobie z tego sprawę, że nie mogą ich zawieźć, u siebie po prostu trzeba wygrać. Do składu wraca Patryk Strus, zawodnik, który ma obecnie najwięcej bramek w drużynie Widzewa. Ostatnio pauzował za kartki. Bez wątpienia obecność tego młodego zawodnika w szeregach Widzewa będzie sporym wzmocnieniem. Tacy zawodnicy jak Okachi czy Budka są gwarancją dobrej i mądrej gry, pokazują to praktycznie w każdym meczu. Miejmy nadzieję, że dziś także będą liderami łódzkiej drużyny.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Widzew Łódź - Andrespolia Wiśniowa Góra juz o godz. 16.45.