Widzew - Legia WYNIK 25.11.2020. wynik meczu online [relacja LIVE, transmisja]. Przegrana łodzian! Mecz Widzew - Legia WYNIK

(hof, ww)
Dziś mecz Pucharu Polski między Widzewem Łódź i Legią Warszawa! Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkanie. Początek meczu Widzew - Legia o godz. 17:40.

WIDZEW ŁÓDŹ - LEGIA WARSZAWA RELACJA NA ŻYWO

Strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ0
LEGIA WARSZAWA1

Koniec spotkania. Trudno mówić dobrze o grze Widzewa. Łodzianie byli tylko tłem dla Legii Warszawa. Nie ma się jednak co dziwić, bo obydwie drużyny dzielił różnica klasy. Mistrz Polski na stojąco wygrał to spotkania i to on grać będzie w kolejnej rundzie Pucharu Polski
90+1' Żółta kartka dla Nowaka.
90' Faul widzewiaka
89' Tempo tego spotkania iście wakacyjne
88' Czy łodzianie zdołają jeszcze przeprowadzić skuteczną akcję?
86' Żółta kartka dla Slisza.
85' Rożny dla Legii
83' Nieporadna akcja Widzewa przerwana przez Legię
81' Dwie zmiany w Widzewie, Ojamaa za Kuna, Czubak za Robaka.
80' Akcja Robaka, ale została powstrzymana
79' Widzewowi wyraźnie brakuje jakości, by solidniej zaatakować Legię
77' Różny dla Legii
75' Celny strzał Muchy z dystansu, pierwsze celny strzał Widzewa!
74' Teraz dużo przypadkowości na boisku
71' Legia coraz mocniej atakuje
69' Zmiana w Widzewie. Na boisku Mąka za Fundambu.
66' Wszołek faulował Robaka
65' Widzewowi coraz trudniej zbudować składną akcję
63' Trener Michniewicz wzmocnił znacznie drużynę.
61' Zmiany w Legii,Pekhart za Lopesa, Luquinhas za Cholewiaka
60' Faulował Fundambu. Widzew - Legia 0:1
57' Zmiana w Widzewie Ameyaw za Prochownika
57' Faul Robaka
55' To co się dzieje na boisku, odbywa się na warunkach Legii
53' Anemiczny strzał ł Prochownika
52' Może i dobrze, że nie ma na tym meczu kibiców. Nudziliby się setnie
50' Dużo walki na boisku, ale mało ciekawych akcji
49' faulował Prochownik
48'
46' Dwie zmiany w Legii, Wszołek za Valencię, Slisz za Karbownika.
46' Rozpoczęła się druga część spotkania. Widzew bez zmian.
Koniec pierwszej części spotkania. Legia prowadzi zasłużenie, ale Widzew miał jedną wyśmienitą sytuację do zdobycia gola. Łodzianie grają zbyt bojaźliwie, by stworzyć rywalowi problem
45' Robak faulował
43' I znów mamy trochę chaosu na boisku
41' Kosakiewicz powinien wyrównać. Dostał doskonałą piłkę od Kuna, ale strzelił niecelnie
40' Widzew skupia się na przeszkadzaniu Legii
38' Trudno mówić o pięknym futbolu
37' Rożny dla Widzewa
35' Fauluje Fundambu
33' Widzew znów traci piłkę w środku pola
30' Nudno na boisku, a widzewiacy zapowiadali emocje
28' Na spalonym Kun
27' Kiedy Legia atakuje, widzewiacy się gubią
25' Mocno niecelny strzałą Kuna

23' Znów groźnie pod bramką Widzewa, ale piłka ostatecznie trafi w ręce Mleczki
22' Na pozycji spalonej Lopes.
20' Widać, że Legia gra ekstraklasie, a Widzew w I lidze
18' Strzał Możdżenia nad poprzeczką
17' Widzew ma poważne problemy, by przeprowadzić składną akcję
14' Legia często przy piłce, ale gra w środku pola
12' Fundambu faulował w polu karnym Legii
10' Akcja Widzewa, ale Możdżeń nie zdołał dobiec do piłki
8' Widzew ma duże problemy ze skonstruowaniem akcji
6' Gola dla Legii. Cholewiak pokonał Mleczkę. Piłkę stracił stracił Fundambu i Legia wyprowadziła skuteczny atak.
5' Andre Martins uderzał wysoko nad poprzeczką
4' Faul dla Legii
2' Na razie spokojne tempo z obydwu stron
1' Pierwszy gwizdek sędziego Jarosława Przybyła z Kluczborka
Godz. 17.35 Czesław Michniewicz, szkoleniowiec Legii powiedział: - Nie traktujemy meczu z Widzewem w kategorii przeglądu wojsk. Chcemy wygrać. Wiemy, że to tylko jeden mecz. Chcemy zajść jak najdalej w Pucharze Polski – marzymy o tym, żeby wygrać trofeum.

Godz. 17.30 Jedyna spora niespodzianka w składzie Widzewa. Nie ma nim Daniela Tanżyny. Jego miejsce zajął Michał Grudniewski, który w przeszłości grał w Legii II.

Godz. 17.25 Na ławce rezerwowych Legii zasiądą: Tobiasz – Juranović, Lewczuk, Pekhart, Wszołek, Rosołek, Skibicki, Luquinhas, Slisz

Godz. 17.21 Widzew i Legia to jedyne drużyny, które reprezentowały Polskę w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Widzew awansował do niej w 1996 roku, a Legia - rok wcześniej oraz w 2016 roku.

Godz. 17.12 Enkeleid Dobi, trener Widzewa mówi przed spotkaniem: - Traktujemy ten mecz tak, jak powinien być traktowany. Jest to zawsze klasyk polskiej piłki, bez względu na to, na jakim poziomie występują aktualnie zespoły. Gramy z mistrzem Polski i aktualnym liderem ekstraklasy. Zarówno dla mnie, jak i dla zawodników jest to spotkanie bardzo prestiżowe.
Godz. 17.08 - Legia to aktualny mistrz kraju, a po niedzielnym zwycięstwie w wyjazdowym spotkaniu nad Cracovią 1:0, awansowała na pozycję lidera piłkarskiej ekstraklasy.

Godz. 17.02 W takim składzie zagra drużyna Legii

Godz. 16:50 - Składy na mecz Widzew - Legia:
Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Grudniewski, Stępiński – Kun, Mucha, Możdżeń, Prochownik – Fundambu, Robak
Rezerwowi: Pawłowski – Rudol, Tanżyna, Pięczek, Poczobut, Mąka, Ameyaw, Ojamaa, Czubak

Godz. 16:40 Widzew Legia na żywo. Piłkarze z Łodzi ostatnio grają koszmarnie. Kibicom z al. Piłsudskiego ciężko przychodzi oglądanie tego co reprezentują zawodnicy noszący koszulki z herbem ukochanego klubu. Praktycznie w każdym meczu Widzew się męczy, gra wolno z mnóstwem niecelnych podań. Niestety gra obronna także pozostawia wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że łodzianie dzisiaj się zmobilizują i przypomną sobie jak gra się w piłkę. Przed nami zatem mecz pełen obaw. Kibicom pozostaje trzymać kciuki. Czekamy na kawał dobrego futbolu. Oby tak było.

Widzew Legia. Oto zdjęcia kibiców z ostatnich meczów

Godz. 16:30 - Dziś 1/16 Pucharu Polski. Najważniejszy mecz dla Łodzi to spotkanie Widzewa z Legią. Będzie to już ósme spotkanie w pucharze. Dotychczasowy bilans nie wygląda zbyt dobrze dla łodzian. Wcześniej do dalszej rundy siedem razy awansowała drużyna ze stolicy. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już o godz. 17:40.