WIDZEW LEGIA NA ŻYWO. Mecz Widzew Legia transmisja na żywo. Relacja z meczu Widzew Legia

(tj)
Dziś Widzew Legia. Mecz Widzew Legia na żywo. Liczymy na zwycięstwo łodzian
Dziś Widzew Legia. Mecz Widzew Legia na żywo. Liczymy na zwycięstwo łodzian Paweł Łacheta
Widzew rozgromił dziś Legię na własnym stadionie 3:0. To był zdecydowanie najlepszy mecz łodzian w tym roku. Brawo, Brawo, brawo! Widzew wyprzedził Legię w tabeli i zbliżył się do czołówki - ŁKS przegrał dziś 1:2 i stracił fotel lidera.

FILM: Widzew Łódź - Legia Warszawa II, doping 17000 kibiców

WIDZEW LEGIA NA ŻYWO

KONIEC MECZU - WIDZEW WYGRAŁ 3:0 Z LEGIĄ.
90' Sędzia dolicza 3 minuty
88' Legia na kolanach! Widzew prowadzi 3:0
Po pięknej indywidualnej akcji Piotrka Okuniewicza piłka wpada do siatki obok wychodzącego bramkarza Legii.

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL dla Widzewa

84' Znów róg dla łodzian - tym razem fatalnie wykonany.
82' Rożny dla Widzewa... dobry strzał głową - tuż nad poprzeczką.
80' Widzew się cofnął, niepotrzebnie oddaje pole gry Legii. Na szczęście nieźle łodzianie radzą sobie w obronie.
79' Wolański od bramki.
77' Legia ruszyła do ataku. Rzut wolny.
GOOOOLLLLLL GGOOOOOOLLLLL DLA WIDZEWA MATEUSZ MICHALSKI!!!!

KARNY DLA WIDZEWA KARNY DLA WIDZEWA

Michalski po indywidualnej akcji faulowany!
Tlaga z boiska Olczak wchodzi.
73' Znów Widzew miał bardzo dobrą okazję i znów bramkarz Legii lepszy - niewykorzystane sytuację się maszczą - jak brzmi piłkarskie porzekadło.
69' Zmiana w Legii i zmiana w Widzewie - z boiska zszedł Daniel Mąka - szkoda, bo to był motor napędowy wielu akcji łodzian.
67' Legia groźnie - Widzew musi uważać.
66' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi z Legią 1:0
62' Krótka przerwa w grze - Daniel Mąka leżał na murawie - gramy dalej.
59' Rzut z autu dla Widzewa - Legia się broni - Widzew groźny, ale trzeba być czujnym.
55' Rzut wolny dla Widzewa - ze środkowej strefy boiska. Gramy do tyłu i szybka wrzutka w pole karne Legii - dobrze pomyślane.
NA TRYBUNACH stadionu WIDZEWA prawie 17 tys. kibiców
52' Rożny dla Widzewa - szkoda, że nie udało się wbić piłki do siatki - było blisko.
50' Legia zaatakowała, Legia bedzie chciała wyrównać. Widzew musi być bardzo uważny, bo piłkarze gości są groźni.
46'Pierwsza akcja należy do Widzewa, ale bez sensacji. W odpowiedzi dośrodkowanie Legii - też niecelnie.
Zaczynamy II połowę meczu Widzew Legia
WIDZEW LEGIA 1:0
Zapraszamy na II część meczu.
Koniec pierwszej części meczu.
Tylko żółta kartka... bardzo niezrozumiała decyzja sędziego Kujawy. Urbański powinien zejść z boiska!
TERAZ BARDZO NIEŁADNE ZACHOWANIE PIŁKARZA LEGII TO POWINNA BYĆ CZERWONA KARTKA! UDERZYŁ WIDZEWIAKA
Dobra akcja Widzewa i strzał, ale w boczną siatkę - była dobra okazja - szkoda.
45' Ufff - zła wrzutka. Gramy dalej.
44' Będzie groźnie pod bramką Wolańskiego. Rzut wolny dla Legii.
42' Legia momentami zrywa się do ataku, ale na szczęście w rejonie pola karnego Widzewa, piłkarze się gubią - brakuje ostatniego celnego podania.
40' I znów Widzew był bliski zdobycia bramki - wyjście sam na sam i bramkarz Legii lepszy.
38' Rzut rożny dla łodzian.
36' Ależ emocje na stadionie przy al. Piłsudskiego - publiczność niesie dopingiem piłkarzy
Daniel Mąka piękny strzał bezpośrednio z rzutu wolnego!!!
GGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL
Wolny dla Widzewa - 17 metrów od bramki
32' Teraz Tlaga huknął z dystansu, ale niecelnie - około metra od prawego słupka
29' Rzut wolny dla Widzewa - źle wykonany...
27' Widzew w ataku pozycyjnym.
25' Groźnie było pod bramką Widzewa, brawo Wolański - ratuje zespół przed utratą gola.
23' Teraz Legia w natarciu...
Wrzutka w pole karne, ale niestety obrońcy wybijają piłkę...
21' Rzut wolny dla Widzewa - około 4 metrów od narożnika pola karnego.
18' Ależ sytuacja Daniela Mąki! Takie sytuacje trzeba wykorzystywać! To powinno być 1:0. A tak znów trzeba próbować.
15' Widzew próbował lewą stroną boiska, ale akcja nieudana. Legia natychmiast ruszyła - na nasze szczęście piłka odskoczyła pomocnikowi gości.
13' Wynik bez zmian. Widzew Legia 0:0. Widzew próbuje, ale Legia bardzo groźna. Trzeba uważać.
9' Akcja za akcję - dobre tempo meczu.
6' Wynik meczu Widzew Legia 0:0
3'Legia groźnie odpowiedziała, wrzutka w pole karne i napastnik Legii strzelił głową obok słupka.
Widzew odważnie, Widzew zaatakował, ale piłka wyszła za bramkę.
1' Zaczynamy. Widzew na czerwono. Legia na biało.
Mecz rozpocznie się z małym poślizgiem
Za chwilę piłkarze powinni pojawić się na murawie - niebawem początek meczu
Stadion dziś powinien być niemal cały wypełniony kibicami. Piłkarze kończą rozgrzewkę
Jesteśmy już na stadionie. Za 15 minut początek meczu
Składy:
P. Wolański - M. Kozłowski, P. Rodak, S. Zieleniecki, B. Gromek, D. Mąka, M. Kazimierowicz, A. Radwański, K. Tlaga, M. Michalski, D. Kamiński
D. Kąkolewski - B. Skowron, R. Makowski, M. Żyro, M. Hołownia, B. Urbański, A. Małachowski, M. Leleno, T. Matic, T. Nawotka, S. Kulenovic

Podopieczni trenera Przemysława Cecherza zajmują czwarte miejsce w tabeli. Z kolei zespół prowadzony przez Krzysztofa Dębka jest trzeci, choć wyprzedza łodzian zaledwie o punkt.