Widzew - Legia 1:1. Remis w Młodej Ekstraklasie

Sebastian Radzio zdobył wyrównującego gola.
Sebastian Radzio zdobył wyrównującego gola. Łukasz Kasprzak
W piątek w Warszawie nie udało się zdobyć choćby punktu pierwszej drużynie Widzewa. Za to dziś zespół Młodej Ekstraklasy zremisował w Łodzi z Legią 1:1.

Młodych widzewiaków też nie czekało łatwe zadanie, bo drużyna Legii to lider rozgrywek ME. Warszawianie jako pierwszy zdobyli gola. Patryka Wolańskiego w 45 min po rzucie wolnym pokonał Łukasz Bogusławski. Dziesięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie wyrównał Sebastian Radzio. Bliżej zwycięstwa byli podopieczni Tomasza Kmiecika, ale po indywidualnej akcji strzał Velijko Batrovicia zatrzymał bramkarz gości.

Widzew ME - Legia ME 1:1 (0:1)
0:1 - Bogusławski (45), 1:1 - Radzio (54)
Widzew ME:Wolański - P. Stępiński, Mroziński, Duda, Rozwandowicz - Grube, Kasprzak, Carvalho (55, Lebedev), Kowalski (55, Batrović) - Radzio, Pankowski.
Legia ME: Jałocha - Żebrowski, Michalak, Bogusławski, Bochenek - Bruce, Mizgała (68, Prusinowski), Kurowski, Kopczyński (83, Turzyniecki) - Żurek, Bajdur (81, Czarnecki).

To był ostatni mecz Widzewa ME w tym roku. Po rundzie jesiennej łodzianie z 27 punktami zajmują 5. miejsce w tabeli. Liderem pozostała Legia. Rozgrywki zostaną wznowione 9 marca.