WIDZEW LECHIA TOMASZÓW 1:1

TJ
Widzew gra dziś z Lechią w Tomaszowie. Widzew Lechia na żywo
Widzew gra dziś z Lechią w Tomaszowie. Widzew Lechia na żywo Łukasz Kasprzak
Dziś od godz. 11 Widzew grał z Lechią Tomaszów. Po zaciętym meczu padł remis, choć trzeba przyznać, że to Lechia miała więcej sytuacji i Widzew może mówić o dużym szczęściu, że tego meczu nie przegrał. Słabe spotkanie w wykonaniu Widzewiaków. Szkoda 2 punktów...

Strona wymaga odświeżenia - F5

Koniec meczu REMIS
Jeszcze Widzew miał stuprocentową sytuację, ale napastnik strzelił wprost w bramkarza....
Wynik bez zmian Lechia Widzew 1:1
92'Walka w środku boiska.
Widzew wreszcie zaatakował! Szkoda, że nieskutecznie.
I znów błąd Chorosia. Po dośrodkowaniu nie wyszedł do piłki i niewiele brakowało, by padł gol.
87'Faul Burskiego. Lechia ma rzut wolny.
Strus wchodzi za Michalskiego - zmiana wymuszona, Michalski po faulu schodzi z boiska.
85'Widzew bezradny.
82'Lechia ma przewagę. Lechia jest lepsza. Lechia dąży do zdobycia 3 punktów.
80'Zmiana w Widzewie. Sebastian Zieleniecki na murawie.
Widzew gra źle, Widzew gra fatalnie. Widzew nie ma pomysłu na akcje ofensywne.
78' Znów Lechia - dobre dośrodkowanie, strzał z powietrza Mireckiego i Choroś wybija na rzut rożny.

LECHIA WIDZEW 1:1

Przerwa w grze. Piłkarze uzupełniają napoje.

76'
Faul na Widzewiaku, arbiter nie reaguje.
74'Rzut rożny dla Lechii. Znów rogal? Nie - kolejny rzut rożny.

72'
Widzew gra słabo, Widzew gra źle. Piłkarze nie mają pomysłu na akcję.
70'GOL dla Lechii - fatalna postawa obrońców i bramkarza. BRAMKA PADŁA BEZPOŚREDNIO Z RZUTU ROŻNEGO - ROGAL.
68' Rzut wolny dla Lechii - niebezpiecznie... Piłka po odbiciu od muru, wychodzi na rzut rożny.
65'Widzew rozpaczliwie się broni. Piłkarze nie potrafią wyprowadzić piłki z własnego pola karnego.
64' Lechia w natarciu. Rzut rożny jeden, za chwilę drugi. Bronimy się, Lechia w natarciu.
62'Walka w środku boiska. Lechia nie odpuszcza, atakuje. Widzew musi się bronić. Faul w okolicy pola karnego Widzewa.
58' Dobry strzał z dystansu pomocnika Lechii. Choroś broni.
56' Lechia atakuje. Widzew broni się - póki co, skutecznie.
Żółta kartka dla Bartłomieja Gromka - nieudany wślizg. Rzut wolny.
53' Dobra akcja Widzewa. Strzał Kozłowskiego, ale bramkarz Lechii na posterunku.
51' Widzew w ataku pozycyjnym.
50' Lechia od początku II połowy stara się zaskoczyć Widzewiaków. Łodzianie powinni strzelić drugą bramkę, ponieważ w przeciwnym razie do końca meczu będzie nerwowo.
48' Cyran - żółta kartka za faul na Widzewiaku.
46' Gramy już w II połowie.

47'Koniec pierwszej części meczu. Widzew prowadzi 1:0.
45' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi po bramce Piotra Burskiego 1:0 z Lechią.
40' Rzut rożny dla Lechii.
Teraz Lechia docisnęła. Widzew się broni.
36' Znów dobra akcja Lechii i znów świetna interwencja bramkarza Widzewa.
33' Gramy. Walka w środku boiska.
PRZERWA W GRZE - PIŁKARZE UZUPEŁNIAJĄ PŁYNY
29' Teraz bardzo ładny strzał Daniela Mąki - bramkarz odbił piłkę przed siebie
W 27 MINUCIE BRAMKĘ DLA WIDZEWA zdobywa Piotr Burski.
GOOOLLL dla WIDZEWA
25'Gra w środku boiska. Wynik się nie zmienia Widzew Lechia 0:0
22' Widzew gra nieco chaotycznie z przodu. Nie ma piłkarza, który zagrałby piłkę otwierającą drogę do bramki.
19'Rzut rożny dla Lechii - dobra piłka, strzał głową tuż nad poprzeczką.
16' Znów Lechia miała okazję. Dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowanie nap ole karne, tu napastnik kiwnął naszego obrońcę i strzelił tuż przy słupku.
14'Mecz pełen błędów z obu stron. Zarówno piłkarze Widzewa, jak i Lechii mieli okazje po indywidualnych błędach.
12'Widzew próbuje atakować, Lechia groźnie kontruje.
10' Gra w środku pola.
WIDZEW LECHIA 0:0
8' Teraz Widzew miał świetną okazję, ale Burski źle przyjął piłkę i zamiast uderzyć na bramkę, obrońca w ostatniej chwili wybił ją obrońca.
6' I znów błąd Widzewiaka. Prosta strata Rodaka, kontra i Lechia miała doskonałą okazję. NA szczęście dla łodzian znów napastnik gospodarzy się nie popisał.
3' Ależ okazję miała Lechia. Błąd w środku pola Widzewiaka i napastnik gospodarzy był sam na sam. Świetna interwencja Michała Chorosia.
1' GRAMY
Mecz się jeszcze nie zaczął - jest więc niewielkie opóźnienie. Piłkarze zajmują swoje pozycje na boisku. Za moment pierwszy gwizdek sędziego .

Skład Widzewa
na mecz z RKS Lechią Tomaszów Mazowiecki:

Michał Choroś - Marcin Kozłowski, Norbert Jędrzejczyk, Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek - Przemysław Rodak, Princewill Okachi - Adrian Budka, Mariusz Zawodziński, Daniel Mąka - Piotr Burski

Rezerwowi: Mateusz Wlazłowski, Sebastian Zieleniecki, Fabian Woźniak, Mateusz Michalski, Maciej Szewczyk, Patryk Strus, Kamil Sabiłło

Piłkarze już wychodzą na murawę stadionu.

Za 5 minut początek meczu LECHIA WIDZEW

Jesteśmy na stadionie w Tomaszowie Mazowieckim.

Wydaje się, że w Tomaszowie trener Płuska znów zmieni skład wyjściowej jedenastki i wrócą do niej zarówno Michał Czaplarski, jak i Adrian Budka. Nie sposób zapomnieć o tym, że w spotkaniu z Concordią w grze Widzewa było sporo mankamentów i Płuska musi zrobić wszystko, żeby tym razem ten zespół od pierwszego gwizdka arbitra miał swój pomysł na grę. Jak będzie?