Widzew Lechia na żywo. Transmisja meczu Widzew Łódź Lechia Tomaszów online. Wynik Widzew Lechia live [9.06.2018]

tj
Widzew Lechia
Widzew Lechia Grzegorz Gałasiński
Widzew Lechia Tomaszów 9.06.2018 na żywo. Dzisiejszy mecz Widzew Lechia to najważniejsze spotkanie Widzewa w ostatnich latach. To mecz, który może zadecydować o tym, czy Widzew awansuje do II ligi. Widzew Lechia na żywo od godziny 16.40. Zapraszamy do relacji online.

WIDZEW LECHIA NA ŻYWO

Wynik meczu Widzew Lechia 0:0

Gwizdy na trybunach i głośne "CO WY ROBICIE RTS CO WY ROBICIE"

KONIEC MECZU. WYNIK 0:0

94' Rzut wolny dla Widzewa. Ostatnia akcja meczu.
93' Wynik bez zmian 0:0
91' Sylwestrzak uratował Widzew dobrym wślizgiem, bo było bardzo groźnie.
90' Humerski od bramki. Ostatnie minuty. Sędzia dolicza 4 minuty .
89' Wynik bez zmian. Aut dla Lechii.
86' Sylwestrzak leży w naszym polu karnym po zderzeniu głowami.
85' Miller z rzutu wolnego... dramat.
84' Lechia powinna teraz prowadzić, ale zawodnik gości nie trafił z 2 metrów i okazało się, że był na spalonym.
82'Mirecki z dystansu i Humerski paruje na rzut rożny...
80' Rzut wolny dla Widzewa
Głośne "Widzew grać k... mać"... na trybunach
79' Wynik bez zmian. Widzew próbuje, ale Lechia wciąż dobrze się broni.
77' Aut dla Widzewa
75' Od razu Miller dostaje kartkę za faul taktyczny.
Miller wchodzi za Dario Kristo
74' Groźny strzał Lechii.
73' Zmiana w Widzewie. Dario Kristo pokazuje, że musi zejść z boiska.
Świderski głową... minimalnie obok słupka!
71' Zmiana w Lechii Kieplin za Rozwandowicza
17312 kibiców na stadionie Widzewa
69' Rzut rożny dla Widzewa.
67' Mirecki z dystansu... Humerski łapie.
66' Ruszył Widzew. Lechia się broni. Wreszcie!
65' Od bramki Lechia
Zmiana w Widzewie: Mąka za Zuziaka
62' Dobra próba Widzewa.
60' Aut dla Lechii.
59' Świetna akcja Pieńkowskiego, minął dwóch rywali, ale strzelił prosto w ręce bramkarza.
58' Aut dla Widzewa. Świderski gotowy do gry za Kazimierowicza.
57' To powinna być bramka dla Lechii. Sam na sam Mirecki z Humerskim, strzał w ługi róg i piłka obok słupka.
56' Rozwandowicz z 22 metrów... minimalnie obok słupka. Humerski nawet się nie ruszył
55' Bez zmiany wyniku, bez zmiany stylu gry.
53' Aut dla Widzewa.
52' Widzew w ataku pozycyjnym. Dośrodkowanie... Demjan... fatalnie.
50' Rzut wolny dla Lechii
Spore zamieszanie w polu karnym, ale Lechia wychodzi obronną ręką.
48' Rzut rożny dla Widzewa...
46' Widzew: jedna zmiana Falon zszedł z boiska, Pieńkowski wszedł na murawę.

Koniec pierwszej połowy. WYNIK 0:0
Teraz powinien być chyba rzut karny dla Lechii...
46' Wynik bez zmian 0:0
43' Humerski ratuje Widzew przed utratą gola... Rzut rożny dla Lechii
Żółta kartka dla któregoś z zawodników rezerwowych Lechii za nerwowe reakcje.
39' Dwóch piłkarzy Lechii leży na murawie.
37' Ależ teraz Widzew miał okazje - Falon jednak źle trafił w piłkę i bramkarz sparował ją na rzut rożny.
34' Krótka przerwa w grze na uzupełnienie napojów.
Pierwsza dobra sytuacja, bramkarz minął się z pika, ale Kazimierowicz uderzył wysoko nad poprzeczką.
31' Rożny dla Widzewa. Kolejny rzut rożny
30' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie wrzutka... bez skutecznego zakończenia.
Teraz kartka dla Tlagi za faul na Kazimierowiczu

Ostre wejście Zuziaka - bez kartki.
26' Lechia gra dojrzalej w piłkę, Lechia przedostaje się pod pole karne Widzewa.
25' Widzew na razie bez bramkowej sytuacji, bez strzału na bramkę Lechii.
22' Widzew gra źle, Widzew gra niedokładnie.
19' Pigiel... fatalnie. Widzew nerwowo, Lechia na razie konsekwentnie, blisko naszych zawodników.
16' Rzut rożny dla Widzewa. Kolejny rzut rożny...
13' Kilka fatalnych, niecelnych zagrań Widzewiaków...
Piekielnie głośno na stadionie przy al. Piłsudskiego - kibice 12 zawodnikiem Widzewa.
12' Ostre wejście Sylwestrzaka - to mogła być kartka.
11' Strzał głową napastnika Lechii, wprost w ręce Humerskiego.
10' Widzew spokojnie, Lechia dobrze ustawiona, nie wchodzi głęboko.
Błąd Widzewiaków, ale na szczęście bez konsekwencji. Na razie Widzew bez akcji pod bramką gości.
7' Sporo walki w środkowej strefie boiska.
Było groźnie, piłka wstrzelona w pole karne i strzał na szczęście niecelny.
5' Gramy ponownie. Teraz rzut wolny dla Lechii.
Czerwone i białe race odpalone - krótka przerwa
1' Zaczynamy! Ależ doping, ależ głośno, ależ atmosfera!

Minuta ciszy ku pamięci kibica Widzewa Roberta Stępniaka
16.55 Komplet Widzów. Łodzianie na czerwono. Lechia na biało!
16.45 Piłkarze na rozgrzewce.

16.39 WAŻNA INFORMACJA: CZESKI BROWAR SPONSOREM WIDZEWA

16.15 Coraz więcej czerwonych koszulek w rejonie "Serca Łodzi". Piłkarze już są na stadionie. Niebawem wybiegną na rozgrzewkę.
16.00 Do meczu godzina! Stadion powoli zapełnia się publicznością. Dziś na Widzewie komplet!
15.48 Skład Widzewa na mecz z Lechią Tomaszów:
Humerski – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Kristo, Zuziak – Falon, Demjan

Lechia:
M. Awdziewicz - K. Tlaga, K. Cyran, W. Żytek, P. Jakubczyk, Ł. Bocian, K. Szymczak, A. Golański, J. Rozwandowicz, T. Płonka, M. Mirecki

15.45 Do pierwszego gwizdka sędziego pozostała jeszcze godzina i 15 minut. W rejonie stadionu Widzewa już gromadzą się kibice. Napięcie rośnie!

Komplet publiczności zjawi się dziś, zresztą nie po raz pierwszy, na stadionie Widzewa przy al. Piłsudskiego w Łodzi. 9 czerwca to dzień, na który kibice, piłkarze i sztab trenerów czekają od kilku tygodni. Widzew Lechia - oba zespoły mają apetyt na awans. Lechia w ostatnim czasie wygrywa mecze jeden za drugim. Z czołówką ligi nawet kilkoma bramkami. Widzew w każdym meczu męczy się niemiłosiernie. Jaki będzie wynik meczu Widzew Lechia?

Nasza transmisja - relacja meczu Widzew Lechia na żywo od godziny 16.40.

MECZ WIDZEW LECHIA POCZĄTEK O GODZINIE 17

WIDZEW LECHIA ONLINE

Widzew Lechia - w tym meczu liczymy na kibiców, którzy na pewno będą naszym 12. zawodnikiem - mówią piłkarze Widzewa.