WIDZEW - LECH II RELACJA NA ŻYWO. 21.06.2020. Dziś mecz Widzewa z Lechem, śledź wynik na żywo

Dziś piłkarze Widzewa na al. Piłsudskiego rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo II ligi. Tym razem łodzianie zmierzą się z rezerwami Lecha Poznań. Początek meczu o godz. 19:10. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu Widzew - Lech II.

Widzew vs. Lech Poznań II NA ŻYWO
strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ3
LECH II POZNAŃ2

90+4' Sędzia kończy spotkanie, Widzew pokonuje 3:2 Lecha.
90+2' Faulowana Gutowski

90+1'
Rożny dla Widzewa
90' Sędzia doliczył trzy minuty.
89' Tanżyna faulowany
88' Lech gubi się w szybki ataku
86' Bartkowiak wysoko nad widzewską bramką
85' Zmiana w Widzewie, Rudol za Radwańskiego.
84' Rożny dla Widzewa
82' Możdżeń faulował rywala
80' Dobra interwencja Pawłowskiego

79' Tempo zaczyna spadać, ale nie ma się co dziwić Ten mecz kosztował piłkarzy wiele zdrowia
77' Faul na Gutowskim
75' Kolejna zmiana w Lechu. Arkadiusz Kaczmarek za Tomasza Kaczmarka.
74' Widzew stara się kontrolować sytuację
72' Zmiana w Lechu, Sobol za Tomczyka.
71' Święto na trybunach. Kibice w doskonałych nastrojach

70' Robak wysoko nad bramką

69'
Wolny dla Widzewa
69' Lech nie rezygnuje
67' Faulowany w środku boiska Radwański
65' Bartkowiak za Marciniaka w drużynie Lecha.
64' Faulowany Poczobut i żółta kartka dla Kaczmarka.
64' Pawłowski wybiega daleko przed pole i wybija piłkę głową.

61' Gol Robaka. Możdżeń zagrał do widzewskiego napastnika, a ten strzałem z woleja piętnastu metrów pokonał Szymańskiego. Widzew - Lech 3:2.
61' Co ciekawe, Lech także nie zamierza pasować i też chętnie atakuje.
60' Widzew dąży do zdobycia trzeciego gola
Mandiangu strzelił w polu karnym długi róg bramki Szymańskiego. Widzew - Lech 2:2.
57' Mandiangu zdobywa gola.
56' Rożny dla Widzewa
55' Widzew uzyskuje przewagę
53' Zmiana w Widzewie. Mandiangu za Ojamę.
52' Rożny dla Widzewa
51' Pawłowski znów ratuje Widzew
50' Błąd Ojamy i piłka dla Lecha
48' Złe dośrodkowanie Ojamy
47' Groźnie pod bramką Widzewa
46' Sędzia rozpoczął drugą część spotkania. Widzew bez zmian.
Ciekawa i dynamiczna pierwsza część spotkania. Wypada liczyć, że po przerwie Widzew postara się o kolejne gole.
45+2' - Tanżyna strzałem głową zdobywa gola dla Widzewa.
45' Arbiter przedłużył grę o minutę
44' Kolejna niecelny główka Tanżyny
43' Widzew naciska, ale...
41' Aut dla Lecha
39' Żółta kartka dla Skrzypczaka.
38' Ojamaa w polu karny nie zdołał dobrze zagrać do partnera.
37' Piłka po strzale głową Tanżyny trafiła w słupek
37' Znów rożny dla Widzewa
35' Wolny dla Widzewa, ale nie było zagrożenia pod bramką.
33' Rezerwowi Widzewa już na rozgrzewce.
32' A nieszczęście rozpoczęło się od niecelnego podania Możdżenia.
31' Lech zdobył drugiego gol. Znów Tomczyk trafił do łódzkiej bramki. Widzew - Lech II 0:2
29' Widzewiak nie zagra w następnym spotkaniu
28' Żółta kartka dla Kordasa
27' Tanżyna z bliska spudłował
27' Szymański, bramkarz Lecha, ukarany żółtą kartką
26' Rożny dla Widzewa
25' Strzał Możdżenia w środek bramki.
24' Kartka sprawiła, że Robak nie zagra w następnym meczu łodzian
23' Faul Robaka na Wojtkowiaku. Żółta kartka dla widzewiaka.
21' Kibice śpiewają: Walczysz Widzew walczysz
19' Widzew wyraźnie speszony straconym gole
17' Ojamaa ukarany żółtą kartką za faul
15' Kolejna groźna akcja Lecha. Piłka w rękach Pawłowskiego
14' Groźna kontra Lecha,a le na szczęście nie zakończyła się golem
13' Poczobut z dystansu, ale niecelnie
12' Faul Kaczmarka na Kordasie
10' Tomczyk wykorzystał rzut karny. Widzew - Lech II 0:1
9 'Sędzia uznał, że w polu karnym faulował Tanżyna, dostał żółtą kartkę.
8' Karny dla Lecha
8' Faulował Gutowski, wolny dla Lecha
6' Widzew przeważa
5' Kolejny raz bramkarz Lecha broni strzał widzewiaka
4' Marcin Robak rozgrywa setne spotkanie w barwach Widzewa
2' Dobrze broni bramkarz Lecha
1' Rzut wolny dla Widzewa
1' - Arbiter rozpoczął spotkanie, widzewiacy na biało.

b]19:05[/b] - Powoli kibice zasiadają na swoich miejscach.

Godz. 19.07 - Dzisiejszy mecz sędziuje Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Godz. 19.00 - Widzew Łódź w ostatniej kolejce piłkarskiej drugiej w końcu odniósł pierwsze zwycięstwo od czasu wznowienia rozgrywek. Kibice wierzą, że na tym nie poprzestanie.

Godz. 18.50 - Chodzi oczywiście o Grzegorza Wojtkowiaka. 36-latek wolał grać w drugiej drużynie Lecha niż w pierwszej lidze.
Godz. 18.45 - 23 występy w pierwszej reprezentacji Polski, ponad 200 meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, całkiem udana przygoda w II Bundeslidze, a dzisiaj gra w II-ligowych rezerwach Lecha Poznań, a później chce zostać trenerem w akademii. O kim mowa?
Godz. 18.39 - W Łodzi zaczęło mocno padać. To nie jest dobra pogoda dla futbolu.

Godz. 18.35 - W takim składzie zagra drużyna Lecha II Poznań: Szymański - Wojtkowiak, Niewiadomski, Skrzypczak, Skóraś , Tupaj, Dejewski, Tomczyk, Letniowski, Kaczmarek, Marciniak.

Godz. 18.25 - We wrześniu ubiegłego roku w meczu rozegranym we Wronkach Lech II Poznań przegrał z Widzewem Łódź 1:2. Bramki: dla gospodarzy - Marchwiński, dla gości - Możdżeń, Mandiangu.
Godz. 18. 15 - Derby Rzeszowa na remis. Resovia - Stal 0:0. Aktualnie Resovia, czwarta w tabeli, traci do Widzewa sześć punktów.

Godz. 18:05 - Składy na mecz Widzew - Lech II Poznań
Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Wołąkiewicz, Tanżyna, Kordas – Możdżeń, Poczobut – Gutowski, Radwański – Ojamaa, Robak
Rezerwowi: Wolański – Turzyniecki, Rudol, Pięczek, Gąsior, Mandiangu, Mąka, Prochownik, Wolsztyński

Godz. 17:50 - Aktualna tabela II ligi poniżej...

Godz. 17:35 - Dziś starcie z lechitami będzie mogła obejrzeć z trybun ograniczona liczba fanów (w ustawowo ustalonej liczbie nieprzekraczającej 25 procent pojemności obiektu). Pierwszeństwo w wejściu na mecze mają posiadacze karnetów, którzy zapisali się na najbliższe spotkanie.

W niedzielę o 19.10 łodzianie zmierzą się na własnym stadionie z drugim zespołem Lecha Poznań. Gospodarzy interesuje wyłącznie odniesienie szesnastego zwycięstwa w tym sezonie.