Widzew koszykówka. Porażka w ostatnim meczu w sezonie

Koszykarki Widzewa przegrały ostatni mecz w sezonie i zajęły ostatecznie 9 miejsce.

Pierwsze punkty w meczu dla Widzewa zdobyła w drugiej minucie Ajemba, a Wilson doprowadzła do remisu 4:4, a potem 7:7. Udane akcje Vucković, Perisy i Wilson dały prowadzenie 17:12. Ostatecznie pierwszą kwartę wygrały łodzianki.
W drugiej kwarcie gospodynie prowadziły 22:18 i po rzucie Ajembay 24:21, a potem nastąpił kompletny impas, strata za stratą, niecleny rzut gonił kolejny i łodzianki drugiej kwarcie przegrywały 31:37. Łodzianki jak to mają w charakterze nie poddały się, walczyły. I na trzy minuty i 17 sekund przed końcem po celnym rzucie Vucković i osobistym Wilson wyszyły na prowadzenie 68:66. Niestetydwa celne rzuty rywalek dały im przewagę. Na minutę przed końcem meczu łodzianki przegrywały trzema punktami. Niestety, nie udało im się odrobić strat. Przegrały po walce
Widzew - Arka Gdynia 75:77
(19:18, 12:19, 22:23, 22:17)

Widzew: Wilson 33, Akjemba 19, Vucković 9, Pawlak 5, Gertchen 4, Perisa 4, Drop 1. Najwięcej dla Arki: Cannon 18.