Widzew. Kibice tym razem nie ruszą tłumnie do kas?

pas
Spytaliśmy byłych wybitnych piłkarzy Widzewa co sądzą o zmianach, które dokonały się ostatnio w strukturach klubu.

Ich opinia jest niestety jednoznaczna. Ludzie, którzy nie znają się na piłce nożnej, a co najwyżej znają jako kibice, zastąpili tych, którzy się na futbholu nie... znają. Tak naprawdę zatem nic się nie zmieniło. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Czy piątkowe dokończono Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia RTS coś w tej materii zmieni?
Kibice mogliby wywrzeć zdecydowanie większy wpływ na władze Widzewa, przystępując do akcji Stop Karnetom!, czyli wstrzymując się z zakupnem karnetów na nowy sezon do czasu aż w klubie nie dojdzie do prawdziwego rozliczenia się z czasem minionym i kolosalną sportową wpadką, jaką był brak awansu do I ligi.
W wielką wiarę w kibiców, którzy bez względu na ligę, klasę prezentowaną przez drużynę, zawsze tłumnie ruszą po karnety zwątpiła ostatnio Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała klubowi z al. Piłsudskiego 138 licencję na sezon rozgrywkowy 2019/2020, ale...
W kontekście planu finansowego przedstawionego we wniosku licencyjnym, członkowie Komisji, bazując na przyjętym dla tego poziomu rozgrywkowego punkcie odniesienia i braku wywalczenia awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, zakwestionowali założenia dotyczące sprzedaży przez klub kolejny raz kilkunastu tysięcy karnetów na nowy sezon, uznając je za przesłankę do nieosiągnięcia zakładanego poziomu przychodów.
Klub wierzy jednak, że jego kibice nie odwrócą się od Widzewa, mimo ostatnich niepowodzeń. Taka wiara musi być jednak poparta konkretnymi działaniami naprawczymi, które znajdą zrozumienie i poparcie wśród fanów.

Dramat Pawła Brożka. Czy zakończy karierę?

Wideo

Komentarze 99

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

W
Widzewiak
2019-06-06T14:46:28 02:00, Gość:

To ciekawe jak fsidzewiaki zmieniają i załamują historię teraz... Parę sezonów jest frekwencja i już komentarze typu:

"Wierni po przegranej, nie kibice sukcesu itp."

A jeszcze nie tak dawno 2.000 nie mogli zrobić albo po 5.000 na starym stadionie było...

2019-06-06T16:29:40 02:00, SRTS 2015:

4 lata temu na SMS-ie 2000 nie potrafili zapełnić,a teraz: "you'll never walk alone" "na dobre i na złe"... No ale przecież oni nie żyją historią 😂😂😂😂

2019-06-06T18:54:55 02:00, Gość:

Jak by kogoś interesowalo to na sms ciężko było kupić bilet bo wszystkie były sprzedane.

2019-06-08T05:21:58 02:00, Urodzony Białym:

'ciężko było kupić bilet bo na wszystkie były sprzedane"hahaha . Koleżanko wróć się trochę do historii i poczytaj prasę bo na wszystkie mecze nie były sprzedane bilety.Komplet może był sprzedany góra na trzy cztery mecze a resztę to był śmiech na sali.

2019-06-08T05:34:54 02:00, Gość:

Kłamiesz. Kłam, na zdrowie ☺️

Pewnie że biały, obrzezany frustrat kłamie.

Byłem na smsie na wszystkich meczach a dzięki karnetowi który wtedy wyglądał jak wizytówka nie musiałem się martwić o to czy uda się kupić bilet a łatwo nie było. Białe cymbały zawsze opowiadają historie które widzieli u siebie na trybunie od wybudowania a na końcu podstawiając że to na Widzewie cieszą mordy przed monitorami.

G
Gość
2019-06-06T20:57:48 02:00, Matrix:

cytując (już) klasyka pseudożydowskie pomioty dziennikarstwa: rucham was! od Widzewa 3 chuje w bok i na długość trąby słonia... zajmijcie się tym tworem z Polesia co mu miasto, z Hanką Z. na czele, wszystko na tacy podaje!

2019-06-06T21:54:05 02:00, www:

I pisze klaun z klubu ,który wszystko sam "za swoje" wybudował,stadion,Łodziankę........eh wy hipokryci.....

2019-06-06T22:04:38 02:00, Gość:

dobre, Stadion na Widzewie wybudowano za zbliżoną kwotę do jednej trybunki zwanej "wiatą" ma Polesiu... Łodziankę z kwot przesuniętych w ramach około stadionowych tegoż Stadionu... za to na Polesiu dla garstki meneli z bram Limanki i Kozin wyjebano trybunę za 100 grubych baniek, z Minerskiej wyjebano tamtejszego Włókniarza, wywalono kupę kasy i ŁKS ma ośrodek na miarę własnej akademii... i dodatkowo w tym roczku dołożono prawie 130 jeszcze grubszych baniek na dokończenie stadionu dla tejże samej garstki meneli z Limanki i Kozin... mogę być klaunem, Ty jesteś nikim... no jesteś, menelem... opojem i wrzodem na dupie tego miasta...

Ty jesteś wrzodem Byczyny, tam wyrzucaj swoje frustracje. Od Łodzi wara!

G
Gość
2019-06-06T14:46:28 02:00, Gość:

To ciekawe jak fsidzewiaki zmieniają i załamują historię teraz... Parę sezonów jest frekwencja i już komentarze typu:

"Wierni po przegranej, nie kibice sukcesu itp."

A jeszcze nie tak dawno 2.000 nie mogli zrobić albo po 5.000 na starym stadionie było...

2019-06-06T16:29:40 02:00, SRTS 2015:

4 lata temu na SMS-ie 2000 nie potrafili zapełnić,a teraz: "you'll never walk alone" "na dobre i na złe"... No ale przecież oni nie żyją historią 😂😂😂😂

2019-06-06T18:54:55 02:00, Gość:

Jak by kogoś interesowalo to na sms ciężko było kupić bilet bo wszystkie były sprzedane.

2019-06-08T05:21:58 02:00, Urodzony Białym:

'ciężko było kupić bilet bo na wszystkie były sprzedane"hahaha . Koleżanko wróć się trochę do historii i poczytaj prasę bo na wszystkie mecze nie były sprzedane bilety.Komplet może był sprzedany góra na trzy cztery mecze a resztę to był śmiech na sali.

Kłamiesz. Kłam, na zdrowie ☺️

U
Urodzony Białym
2019-06-06T14:46:28 02:00, Gość:

To ciekawe jak fsidzewiaki zmieniają i załamują historię teraz... Parę sezonów jest frekwencja i już komentarze typu:

"Wierni po przegranej, nie kibice sukcesu itp."

A jeszcze nie tak dawno 2.000 nie mogli zrobić albo po 5.000 na starym stadionie było...

2019-06-06T16:29:40 02:00, SRTS 2015:

4 lata temu na SMS-ie 2000 nie potrafili zapełnić,a teraz: "you'll never walk alone" "na dobre i na złe"... No ale przecież oni nie żyją historią 😂😂😂😂

2019-06-06T18:54:55 02:00, Gość:

Jak by kogoś interesowalo to na sms ciężko było kupić bilet bo wszystkie były sprzedane.

'ciężko było kupić bilet bo na wszystkie były sprzedane"hahaha . Koleżanko wróć się trochę do historii i poczytaj prasę bo na wszystkie mecze nie były sprzedane bilety.Komplet może był sprzedany góra na trzy cztery mecze a resztę to był śmiech na sali.

G
Gość

A co kibice widzewa mają zrobić? z wolnym czasem ? Ja tam wolę ekstraklase i ładną grę i mam nadzieje ze jak wejdziemy do pucharów to za dwa lata prezes Salski sprzeda klub szejkowi. A widzewiacy? - mój znajomy wk...wiony bo kupił karnet dla siebie , żony i dzieci. Ich beda doić bez sentymentu - wystarczy pomyśleć

N
Niemrawy

LKS myli Mazurka Dabrowskiego z ciastem i nie je miesa:))

C
Comando

Bez względu na wszystko i tak całą rodzinką kupujemy karnety, pozdrawiamy wiernych fanów!

I
Izak 2013

Ambasador marki ap gałka każeł z limanki poślubił wieloletniego partnera Rafalala. Obiecali po podruży poślubnej zakupią karnety na wiacie.

W
Wiesiek rts

Ja kupię bo kocham reaktywacje i kumpel też kupi mimo że nie chodzi na mecze bo ma za daleko. Oooooooooooooo Lutek ole ole ole Lutek ole

G
Gość
2019-06-06T20:57:48 02:00, Matrix:

cytując (już) klasyka pseudożydowskie pomioty dziennikarstwa: rucham was! od Widzewa 3 chuje w bok i na długość trąby słonia... zajmijcie się tym tworem z Polesia co mu miasto, z Hanką Z. na czele, wszystko na tacy podaje!

2019-06-06T21:54:05 02:00, www:

I pisze klaun z klubu ,który wszystko sam "za swoje" wybudował,stadion,Łodziankę........eh wy hipokryci.....

2019-06-06T22:04:38 02:00, Gość:

dobre, Stadion na Widzewie wybudowano za zbliżoną kwotę do jednej trybunki zwanej "wiatą" ma Polesiu... Łodziankę z kwot przesuniętych w ramach około stadionowych tegoż Stadionu... za to na Polesiu dla garstki meneli z bram Limanki i Kozin wyjebano trybunę za 100 grubych baniek, z Minerskiej wyjebano tamtejszego Włókniarza, wywalono kupę kasy i ŁKS ma ośrodek na miarę własnej akademii... i dodatkowo w tym roczku dołożono prawie 130 jeszcze grubszych baniek na dokończenie stadionu dla tejże samej garstki meneli z Limanki i Kozin... mogę być klaunem, Ty jesteś nikim... no jesteś, menelem... opojem i wrzodem na dupie tego miasta...

Ta ruchasz kurwo swoją starą ......jebac jebac rts

G
Gość

Trener RTS ma na imię Zbigniewa ? Czy to jest jakiś kochający inaczej szkoleniowiec ? To jest kobita czy chłop ?

R
RTS Huje
2019-06-06T19:36:36 02:00, Je.ać ełKAŁes:

Pan " dziennikarz " niech może zacznie rozwijać akcję #STARTKARNETÓW na al. chujni 2 bo tam śmiech na sali, 3400 karnetów poszło w miesiąc. Na c.uj tym ickom stadion na 18 tys jak te bRodowite bękarty nie potrafią sprzedać 5 tys karnetów po awansie do e-klapy

2019-06-06T20:06:36 02:00, Gość:

bo za karnet w cosinusie muszą chodzić na lekcje dokształcać chca tych bramowych ciołków po podstawówce bo sie ich wstydzą jakby do karnetu dawali bełta wiśniowego to by menele i patole z białego śródmieścia pobiliby sie o karnety na mecze na al Hujnii 2.

Jebać żydzew czerwone cwele z reaktywacji

J
Jebać srałtełes 2015
2019-06-06T19:36:36 02:00, Je.ać ełKAŁes:

Pan " dziennikarz " niech może zacznie rozwijać akcję #STARTKARNETÓW na al. chujni 2 bo tam śmiech na sali, 3400 karnetów poszło w miesiąc. Na c.uj tym ickom stadion na 18 tys jak te bRodowite bękarty nie potrafią sprzedać 5 tys karnetów po awansie do e-klapy

Rebe, matole śmierdzący byczyńskim gównem, kop się po czole swoimi chuj wartymi drugoligowymi karnetami. Na ŁKS możesz tylko popatrzeć jak będzie grał w extraklasie, i na rosnący stadion. Wypad owsiki łapać chamie wiejski.

Ł
Łodzianin
2019-06-06T19:52:41 02:00, To Widzew!!!!!!:

O nasz Widzewie nigdy nie opuszczę Cię zawsze będę tutaj wracał choćby było bardzo źle, serca nasze z Tobą i na dobre,i na złe, zawsze będę tu przy tobie bo ja jebię 7ks.

Pomyliłeś wydawcę poeto, taki mały Tuwim, tylko chuj wulgarny z ciebie.

Ł
Łodzianin
2019-06-06T20:57:48 02:00, Matrix:

cytując (już) klasyka pseudożydowskie pomioty dziennikarstwa: rucham was! od Widzewa 3 chuje w bok i na długość trąby słonia... zajmijcie się tym tworem z Polesia co mu miasto, z Hanką Z. na czele, wszystko na tacy podaje!

2019-06-06T21:54:05 02:00, www:

I pisze klaun z klubu ,który wszystko sam "za swoje" wybudował,stadion,Łodziankę........eh wy hipokryci.....

2019-06-06T22:04:38 02:00, Gość:

dobre, Stadion na Widzewie wybudowano za zbliżoną kwotę do jednej trybunki zwanej "wiatą" ma Polesiu... Łodziankę z kwot przesuniętych w ramach około stadionowych tegoż Stadionu... za to na Polesiu dla garstki meneli z bram Limanki i Kozin wyjebano trybunę za 100 grubych baniek, z Minerskiej wyjebano tamtejszego Włókniarza, wywalono kupę kasy i ŁKS ma ośrodek na miarę własnej akademii... i dodatkowo w tym roczku dołożono prawie 130 jeszcze grubszych baniek na dokończenie stadionu dla tejże samej garstki meneli z Limanki i Kozin... mogę być klaunem, Ty jesteś nikim... no jesteś, menelem... opojem i wrzodem na dupie tego miasta...

Nie wiem, co, nie wiem jak, ale widzę, że udało ci się spierdolić z Kochanówki, menelu z Grembachu, czy z Młynarskiej, a może z Woj. Polskiego.

Dodaj ogłoszenie