Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 41min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Widzew. Jedna rysa na pięknym obrazie

PAS
Piękna serio trwaj! Widzew wygrał w IV lidze siedem meczów z rzędu, co musiało mieć i miało wpływ na jego miejsce w ligowej tabeli.

Łodzianie są wiceliderami, a po 27. kolejce mogą się znaleźć na samym szczycie. 1 maja Widzew na stadionie SMS przy ul. Milionowej o godz. 17 podejmuje Pilicę Przedbórz. Dzień wcześniej lidera z Paradyża (punkt przewagi nad łodzianami) czeka trudny wyjazdowy pojedynek z Omegą w Kleszczowie. Jeśli wszystko dobrze się ułoży...
Widzew musi robić swoje, czyli wygrywać i nie oglądać się na rywali. Pilica należy do zespołów czołówki. Zajmuje szóstą pozycję, przegrała ostatni mecz z Zawiszą Pajęączno 2:3, ale jesienią zremisowała z łodzianami 0:0 i więcej spotkań (sześć) wygrała na wyjeździe niż na własnym boisku (pięć). Pojedynek z Pilicą obejrzy komplet widzów. Ostatnie bilety na to spotkanie zostały sprzedane w czwartek przed południem.
Spotkanie 28. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy GKS II Bełchatów i Widzewem (środa, 4 maja, godzina 16) rozegrane zostanie bez udziału kibiców gości.
W Widzewie czemu trudno się dziwić panuje znakomita atmosfera. Zwycięstwa ją budują, porażki rujnują. Do zajęć wrócili Adrian Budka i Kamil Tlaga, odbudowywał formę w zespole juniorów Damian Dudała. W szatni jest głośno i radośnie.
Na tym pięknym obrazie jest tylko jedna rysa. Co ze skutecznością napastników - rutyniarzy? Na razie jest mówiąc łagodnie mizerna. Robert Kowalczyk i Michał Bondara strzelili wiosną tylko po jednej bramce. Stoper MichałCzaplarski ma ich na swoim koncie cztery. Gdzie im tam dziś się równać z dokonaniami broniącego barw Widzewa jesienią Kamila Zielińskiego (osiem goli). Może mecz z Pilicą to zmieni?

Wideo

Komentarze 38

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

r
rucham

cię

C
Cba

Fidzef zawsze z partiom partia zawsze z fidzefem

Ł
ŁODZIAK

Dzisiaj wpadamy i piszemy na PDG WIDZEW RTS ł#S na blokach

Ł
ŁODZIAK

Dzisiaj wpadamy i żydujemy albo przerabiamy na RTS WIDZEW na ul. Krochmalnej 15 na szkole gimnazjum 46 na blokach na mięsnym z boku i to na bloku Żydzew dziwki 1922 i na PDG na blokach

Ł
ŁODZIAK

Też napiszemy Widzew RTS na szkole na ul. Siarczanej 29/35

W
WIDZEWIAK

Przerobimy łks na bloku. Broniewskiego 28 od strony balkonów

Ł
ŁODZIAK

Przerobimy też R( T ) S na ul.Broniewskiego 34 z przodu na śmietniku

Ł
ŁODZIAK

Dzisiaj wpadamy na ul. Korzeniowskiego i piszemy Widzew RTS a łks żydujemy i na blokach na Podgórnej piszemy i na szkole ul.Siarczana 29/35 głópiejówa

W
WIDZEWIAK

Wolański ma charakter! Bramkarz Widzewa walczy o wsparcie kibiców (WIDEO)

Ł
ŁODZIAK

Wpadniemy dzisiaj na ul. PDG 60 i przerobimy napis wojownicy z galery

Ł
ŁODZIAK

I też wpadniemy na Podgórną nr 62 i z przodu bloku zażydujemy napis łks

Ł
ŁODZIAK

I przerobimy na bloku z boku napis 1908 na ul. Podgórnej

Ł
ŁODZIAK

Piękne są "porady" i komentarze kibiców nieistniejącego KAŁesu. Dziewczyny, wasz klubik wycofał się z rozgrywek w trakcie ich trwania, nie rozliczył długów... wasze rady są żałosne jak wasz klubik.
KAŁesiaczki: Pamiętajcie, żeby złożyć życzenia swoim brodatym mamom ;-)

Ł
ŁODZIAK

Dzisiaj wpadamy na ulicę Siemiradzkiego i żydujemy łks Chełmona

J
Jedyny Łódzki klub ŁKS

Jak narazie prowadzi z legia.

Dodaj ogłoszenie