WIDZEW JAGIELLONIA NA ŻYWO. RELACJA NA ŻYWO Z MECZU WIDZEW JAGIELLONIA

TJ
Widzew gra dziś z Jagiellonią
Widzew gra dziś z Jagiellonią Polskapress
WIDZEW JAGIELLONIA 1:1. Widzew zremisował z Białymstoku z rezerwami Jagielloni 1:1 tracąc bramkę na 20 sekund przed końcem doliczonego czasu gry. Widzew może mieć pretensje tylko do siebie. Wielka szkoda 3 pkt.

WIDZEW JAGIELLONIA NA ŻYWO

Koniec meczu. Widzew Jagiellonia 1:1

92' Znów rzut rożny i Widzew traci bramkę w 92 minucie...

90'
Rzut rożny dla Jagielloni, piłka wybita w pole.
89' Jagiellonia w ataku.
Żółta kartka dla Widzewiaka za faul. Trudno. Trzeba utrzymać ten wynik do końca.
88' Widzew walczy, Widzew musi być teraz bardzo uważny!

WYNIK MECZU WIDZEW JAGIELLONIA 1:0

Piękny strzał z około 20 metrów w długi róg. Bramkarz Jagielloni bezradny. Brawo!
84' GGOOOOOLLLLLL dla Widzewa Mariusz Zawodziński!!!!
82'Ależ Widzew gra niedokładnie! Znów dobra akcja, znów bramkowa i znów nic z tego nie wyszło. Nie można grać tak niedokładnie.
Było niebezpiecznie na naszym polu karnym.
80' Teraz faul Widzewiaka i będzie rzut wolny dla piłkarzy Jagielloni.

78'
Widzew Jagiellonia wynik bez zmian. Widzew atakuje, ale trzeba uważać w obronie.
76' Dobra akcja Widzewa, ale bramkarz Jagielloni wybiega i ratuje swoją drużynę.
74' Zawodziński zmienia Rodaka - Widzewa stawia na atak
72' Wynik jednak bez zmian. WIDZEW JAGIELLONIA 0:0
Teraz niecodzienna sytuacja. Rzut wolny dla Widzewa z połowy boiska, Mąka wrzucił piłkę tak, że prawie bezpośrednio wpadła do bramki.
69' Dobra akcja łodzian, ale sędzia podnosi chorągiewkę do góry - spalony.
Szkoda tych sytuacji Widzewa... Ale trzeba walczyć, trzeba grać!
67' A teraz wyśmienita sytuacja Widzewa. Ależ szkoda. Michalski mógł zrobić wszystko, strzelił obok bramki.
65' Bramkarz Widzewa sparował piłkę do boku po mocnym strzale z dystansu.
62' Kamil Tlaga sygnalizuje zmianę, położył się teraz na murawie... Niedobrze, być może odnowiła się Kamilowi kontuzja.
61'Dobra akcja Jagielloni , było groźnie. Na szczęście dajemy sobie radę w obronie.

59'
Teraz Widzew, łodzianie muszą być bardziej agresywni, trzeba grać szybciej i dokładniej.
Jagiellonia od bramki. Gra toczy się w środku boiska.
54' Teraz trochę chaosu w poczynaniach obu drużyn.
Ależ niewiele teraz brakowało... Piłka wpadła do siatki po strzale Burskiego, ale sędzia sygnalizuje pozycję spaloną... Szkoda.
52' Teraz faul na Widzewiaku. Żółta kartka dla zawodnika Jagielloni.
49' Znów rożny dla Jagielloni. Gramy od bramki.
48'Widzew lekko zepchnięty do defensywy. Rzut rożny dla Jagii, na szczęście wybijamy.

46' Gramy w II połowie. Od razu Jagiellonia miała dobrą okazję, strzał głową napastnika ląduje w rękawicach Chorosia.

15 minut przerwy i wracamy do relacji

45'Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym. Ani Widzew ani Jagiellonia nie trafiła do siatki rywala.
44' Górski pada na murawę, jak rażony piorunem, ale sędzia nie sięga po gwizdek.
43' FATALNIE BURSKI. Miał 100 procentową okazję. Był sam na sam, mógł strzelać, mógł grać do środka, strzelił bardzo bardzo niecelnie.
40' Walka w środku boiska. Raz Jagiellonia, raz Widzew. Każdy miał swoje sytuacje bramkowe.
Widzew Jagiellonia wynik 0:0
Było bardzo groźnie, mocny strzał, Choroś wybija przed siebie i w ostatniej chwili dobiega do piłki.
37' Rzut wolny dla Jagielloni, ale złe dośrodkowanie i Choroś łapie piłkę.
35' Okachi miał świetną okazję, szkoda, że tego nie wykorzystał.
33' Dobra akcja Widzewa, ale niedokładnie Budka. Widzew ma lekką przewagę, ale Jagiellonia jest bardzo groźna.
32' Znów Michalski, tym razem pociągnął lewą stroną... ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.
31' I w odpowiedzi Widzew. Dobry strzał Mateusza Michalskiego, bramkarz wybija na rzut rożny.
29' Teraz Jagiellonia groźnie zaatakowała. Strzał z ostrego kąta, ale Choroś na posterunku.
27' Strzał Budki najpierw w mur, dobitka bardzo niecelna.
Dobra akcja Widzewa i znów faul. Około 30 metrów do bramki. Budka podchodzi do piłki.
25' Walka w środku boiska. Widzew gra ambitnie, Widzew próbuje. Może któraś akcja przyniesie gola.
23' Dobra wrzutka, strzał głową, ale nad poprzeczką.
Ostre wejście w Widzewiaka, jest rzut wolny. To powinna być kartka.

Wynik meczu Widzew Jagiellonia 0:0

21' Mało sytuacji podbramkowych. Gra toczy się w środku.
19'Nie będzie łatwo Widzewiakom. Ale wiadomo było, że w Białymstoku Jagiellonia postawi bardzo wysoko poprzeczkę.
Strzał Mąki niestety niecelny, nad poprzeczką.
17' Faul na Widzewiaku. Rzut wolny z około 35 metrów.
15' Świetna murawa na stadionie w Białymstoku. Teraz bomba Jagielloni z dystansu. Choroś broni. Było goźnie.
12' Teraz Jagiellonia od bramki.
Dobra akcja Widzewa, szkoda, że obrońca wybił piłkę na rzut rożny.
9' Widzew zaczął grać śmielej, odważniej. Teraz faul na Budce.

Wynik Widzew Jagiellonia 0:0

7' Pierwsza akcja Widzewa, ależ sytuacja. Maka strzela w poprzeczkę!!! Powinno być 1:0. Szkoda tej sytuacji.
5' Jagiellonia w natarciu, Widzew się broni, na razie mądrze.
3' Rzut rożny dla Jagielloni po strzale z dystansu napastnika.
2' Rzut wolny dla Widzewa w środku boiska.
Na stadionie nie ma jeszcze kibiców Widzewa, ta główna grupa, która przyjechała pociągiem, jeszcze nie weszła na stadion.
1' GRAMY! Widzew na czerwono, Jagiellonia w czarnych strojach.
Mecz Widzew Jagiellonia rozpoczyna się za 15 minut.
Piłkarze rozgrzewają się na głównej płycie boiska.

Widzew zagra w meczu z Jagiellonią II Białystok w składzie:

Michał Choroś - Kamil Tlaga, Sebastian Zieleniecki, Norbert Jędrzejczyk, Barłomiej Gromek - Przemysław Rodak - Daniel Mąka, Princewill Okachi, Mateusz Michalski, Adrian Budka - Piotr Burski

Rezerwowi: Mateusz Wlazłowski, Maciej Szewczyk, Kamil Bartos, Mariusz Zawodziński, Krzysztof Możdżonek, Kamil Sabiłło, Patryk Nouri.

Wiele wskazuje na to, że w niedzielę w Białymstoku może paść jesienny rekord frekwencji na trzecioligowym spotkaniu piłkarskiej trzeciej ligi , grupy I. A wszystko za sprawą kibiców futbolowych drużyn Jagiellonii II Białystok i Widzewa. Z Łodzi do Białegostoku kibice pojechali specjalnym pociągiem.