WIDZEW GRYF Wejherowo na żywo. Widzew jedzie do Wejherowa na inaugurację rundy wiosennej 2 ligi. Czy Widzew pokona Gryf? Wynik meczu na żywo

dk
Widzew Łódź Gryf Wejherowo online. Dziś Widzew jedzie na mecz wyjazdowy do Wejherowa, by walczyć o punkty i przybliżyć się do upragnionego awansu do 1 ligi. Zapraszamy na relację NA ŻYWO meczu pomiędzy Widzewem i Gryfem. Widzew Gryf na żywo od godziny 12.50. Mecz powinien rozpocząć się o godzinie 13.

WIDZEW GRYF NA ŻYWO

WYNIK WIDZEW GRYF 2:1
Strona wymaga odświeżenia F5

Widzew liderem tabeli II ligi. Cenne zwycięstwo w Wejherowie. Udana inauguracja rundy wiosennej. Następny mecz z ROW Rybnik 9 marca o 19.10 w Łodzi. Dziękujemy za uwagę. Do zobaczenia, usłyszenia i przeczytania

Koniec meczu. Widzew wygrał 2:1

Radwański na spalonym. Jest już po czasie.

Ostatnie sekundy. Aut dla Widzew na naszej połowie

90+1. Schodzi Turzyniecki, za niego Gibas

90 min. Sędzia dolicza trzy minuty

89 min. Wolny dla Gryfa w środku pola. Chwilę później Radwański faulowany

87 min. Zuziak sam na sam z bramkarzem Gryfa, Leleń odbił piłkę. Bardzo dobrym podaniem popisał się Świderski

87 min. Ostro zaatakowany Mąka przy linii. Trener Mroczkowski ma wielkie pretensje do sędziego

86 min. Wolny dla Widzewa w środku pola

84 min. Wełna faulowany, akcję zaczyna Wolański. Ukarany żółtą kartką Ewertowski

81 min. Czychowski i Ewertowski wchodzą na boisko w drużynie Gryfa, zeszli Koziara i Rogalski

b]80 min. Ależ Widzew miał szczęście.[/b] Kołc strzelał z kilku metrów, na szczęście za wysoko

79 min. Na boisko wejdzie Marek Zuziak, opuszcza boisko Mhaljević

77 min. Pięczek wchodzi na boisko, zszedł Gutowski

74 min. Rożny dla Gryfa - nasi obrońcy wybili piłkę

74 min. Leleń ubiegł Świderskiego po dobrym podaniu Radwańskiego

72 min. Zamieszanie pod bramką Widzewa, Wolański nie trafił nogą w piłkę, błąd bez konsekwencji

69 min. Na boisko wejdzie Daniel Świderski, schodzi walczący non stop z obrońcami Gryfa Przemysław Banaszak

67 min. Widzew niepotrzebnie się cofnął. Na szczęście gospodarze nie potrafią sklecić dobrej akcji

64 min. Macierzyński opuszcza boisko wchodzi Węsierski

63 min. Niebezpiecznie pod bramką Widzewa. Strzelał Brzuzy, piłkę odbił Wolański. Dobrze, że nikt nie przeciął toru lotu piłki

60 min. Wolański złapał piłkę po wrzutce, ale nieszczęśliwie upadł i wydawało się, że niezbędna będzie pomoc lekarzy. Nasz bramkarz szybko się jednak pozbierał i gra

60 min. Mąka strzelał z wolnego z 20 metrów, niestety za wysoko

57 min. Tanżyna strzelił świetnie z linii pola karnego i piłka o centymetry minęła słupek bramki Gryfa

56 min. Róg dla Widzewa. Teatralne upadki gospodarzy w polu karnym przy walce o pozycję. Sędziowie konsultują między sobą i podejmują decyzję. Kartki żółte dla Lelenia i Mihaljevicia

55 min. **Mihaljević strzelał z kilku metrów, Leleń odbił piłkę nogą. Powinno być 3:1**

52 min. Kristo ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska

50 min. **GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Daniel Mąka**strzelał dwukrotnie, najpierw jego strzał został zablokowany, a poprawka z kilku metrów trafiła do siatki. Błyskawiczna odpowiedź Widzewa

49 min. Gryf wyrównał. Krzysztof Wicki wykorzystał karnego i pokonał Wolańskiego

47 min. **Karny dla Gryfa. **Piłka trafiła w rękę Radwańskiego. Widzewiacy protestowali, bo Radwański się odwracał i to nie było celowe zagranie

47 min. Gryf bliski wyrównania. Po wrzutce z prawej Wolański nie wyszedł do dośrodkowania, gospodarze byli blisko, Turzyniecki wybił

46 min. Początek drugiej połowy. W obu drużynach nie było zmian

Kibice Widzewa są kilkaset metrów od stadionu i skandują nazwę swego ukochanego klubu

Piłkarze wychodzą na murawę. Zaraz początek drugiej połowy

Koniec pierwszej połowy. Widzew zasłużenie prowadzi 1:0

45 min. Gryf atakuje

42 min. Dobre podanie Turzynieckiego do Banaszaka, napastnik Widzewa faulował rywala

41 min. Za uderzenie w czasie walki łokciem rywala żółta kartka dla Mąki

40 min. Mihaljević zatrzymany przed polem karnym Gryfa.

38 min. Wełna faulowany przez rywala. Groźnie to wyglądało dwaj piłkarze zderzyli się głowami. Na szczęście nic się nie stało

36 min. Groźnie pod bramką Widzewa. Chwastek strzelał zza linii pola karnego. Metr ponad naszą bramką

36 min. Róg dla Widzewa. Gospodarze wybili piłkę

35 min. Kristo wybija piłkę z naszego pola karnego. Na dodatek pomocnik Widzewa był faulowany

33 min. Mąka nie utrzymał piłki w boisku. Koniec dobrze zapowiadającej się akcji

31 min. Gra toczy się w środku pola. W końcu Widzew zaatakował, szkoda, że Banaszak nie strzelał z woleja

28 min. Wrzutka gospodarzy w nasze pole karne. Wybija Kristo

27 min. Po rożnym trzykrotnie strzelali widzewiacy, ale z trudnych pozycji i w końcu piłka wyszła na aut

26 min. Kolejna akcja łodzian. Zabrakło precyzji

22 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOL. Adam Radwański strzelił nie do obrony płasko lewą nogą. Dobrym podaniem popisał się Kristo

21 min. Mihaljević w ostatniej chwili zatrzymany, kiedy już składał się do składu. Wywalczył róg

20 min. Kontra łodzian. Gutowski wchodził w pole karne, ale obrońcy Gryfa zatrzymali nasz atak

18 min. Teraz Gryf ma częściej piłkę

17 min. Wełna i Kołc ukarani żółtymi kartkami za przepychanie się w polu karnym przed rożnym. Wełna nie zagra z ROW

Czekamy na kibiców Widzewa. Są w pobliżu stadionu, ale jeszcze nie oglądają meczu

14 min. Radwański na spalonym

12 min. Fatalne zagranie Turzynieckiego. Nie wolno grać wszerz boiska przed polem karnym. Na szczęście wybiliśmy piłkę

9 min. Mąka ścigał się z Wickim, ale nie przejął piłki

8 min. Lekkie problemy Wolańskiego po strzale zza pola karnego. Bramkarz Widzewa na raty łapie piłkę

5 min. Strzelał Dario Kristo. Daleko obok bramki

4 min. Gryf zaatakował - Tanżyna dobrze interweniuje

3 min. Widzew atakuje od samego początku. Gospodarze nie mogą wyjść z piłką

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy

Zmiany w składzie: Nowi w pierwszej jedenastce: Turzyniecki, Tanżyna, Radwański, nie ma Kazimierowicza, Michalskiego, Kozłowskiego

Piłkarze wychodzą na boisko. Gospodarze na żółto-czarno, widzewiacy na czerwono. Dario Kristo kapitanem.

Sędzia: Maciej Pelka (Poznań). Sędzia dał gwizdkiem znać, by drużyny przygotowały się do wyjścia na boisko.

Skład gospodarzy: Leleń – Brzuzy, Sikorski, Chwastek, Wicki, Goerke, Macierzyński, Kołc, Koziara, Pietroń, Rogalski
Rezerwowi: Ferra, Ewertowski, Ryk, Czychowski, Machol, Gulczyński, Węsierski

Czy wytrzyma płyta boiska? Murawa jest zielona, ale obawiamy się, czy do końca będzie w idealnym stanie

10 minut do meczu. Maleńka trybuna stadionu w Wejherowie jeszcze się nie zapełniła

W jakim składzie zagra Widzew? Oto wybrańcy trenera Radosława Mroczkowskiego: Widzew: Wolański - Turzyniecki, Zieleniecki, Tanżyna, Wełna, Mąka, Kristo, Radwański, Gutowski, Mihaljević, Banaszak.
Rezerwowi: Humerski, Gibas, Sylwestrzak, Pięczek, Zuziak, Pieńkowski, Świderski.

Widzew gra nie tylko o 3 punkty, ale i o powrót na fotel lidera rozgrywek. Dosyć niespodziewana porażka Radomiaka spowodowała, że w przypadku zwycięstwa piłkarzy Widzewa, to łodzianie zasiądą na najwyższym miejscu piłkarskiej tabeli II ligi.

Kibice Widzewa mocno zaciskają kciuki i wierzą, że podopieczni Radosława Mroczkowskiego staną na wysokości zadania i przywiozą z Wejherowa do Łodzi 3 punkty.
- W Wejherowie łatwo nie będzie, ale chłopaki wiedzą, o jaką stawkę gramy, dlatego jesteśmy optymistami - mówią kibice Widzewa przed meczem z Gryfem Wejherowo. - Liczymy oczywiście na 3 punkty. Ważne, by dobrze zacząć rundę, by wpaść w rytm meczowy i z tygodnia na tydzień przybliżać Widzew do awansu do I ligi.

WIDZEW ŁÓDŹ GRYF WEJHEROWO WYNIK NA ŻYWO

Mecz pomiędzy Gryfem i Widzewem rozpocznie się o godzinie 13. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania już od godziny 12.50.