Widzew GKS Jastrzębie na żywo. Wynik meczu Widzew GKS online. Widzew lepszy w dziesiątkę. Pachnie ekstraklasą

Tomasz Jabłoński
Widzew GKS Jastrzębie na żywo. Wynik Widzewa online. W niedzielę Widzew podejmuje na własnym stadionie drużynę GKS. Łodzianie mają dużą szansę na zbliżenie się do czołówki. Warunek jest tylko jeden. Ten mecz trzeba po prostu wygrać! Widzew GKS - zapraszamy na naszą relację na żywo!

WIDZEW GKS Jastrzębie na żywo

Wynik meczu Widzew GKS 2:0

Koniec meczu. Widzew był lepszy w dziesiątkę. Wygrał zdecydowanie, choć na pochwały zasłużył też bramkarz łodzian Jakub Wrąbel. Łodzianie wygrali trzeci mecz z rzędu. Są na siódmej pozycji. Pachnie ekstraklasą na Widzewie.
90+5 min. Mucha faulował
90+4 min. Apolinarski strzelał groźnie, Wrąbel broni. Znów zagrał bez straty bramki
90+2 min. Gach wybił piłkę na róg. Po rogu Gach przechwytuje piłkę i rusza z kontrą
90+1 min. Apolinarski strzelał z 14 metrów, Wrąbel łapie piłkę
89 min. Rumin strzelał głową z kilku metrów, Wrąbel odbił piłkę, goście nie doszli do dobitki
89 min. Możdżeń wchodzi na boisko za Poczobuta
88 min. Mucha przechwycił piłkę
87 min. Widzew mądrze broni wyniku, goście już zrezygnowani
85 min. Po rogu Tanżyna strzelał na bramkę GKS Drazik broni
84 min. Komor wślizgiem zablokował Tomczyka
82 min. Kolejny róg dla Widzewa. Samiec-Talar nie minął rywala, piłkę mają jastrzębianie
81 min. Gach nie doszedł do piłki, róg dla Widzewa
80 min. Widzew szanuje piłkę na połowie przeciwnika
79 min. Kun, Samiec-Talar i Tomczyk wchodzą do gry w drużynie Widzewa. Zeszli: Robak. Ameyaw, Michalski
76 min. Zejdler za Bielaka, Niewiadomski wchodzi na boisko za Witkowskiego
74 min. Ameyaw podał do Michalskiego, ten piętą strzelił do siatki, ale wcześniej faulował obrońcę. Gol nie został uznany
72 min. Sędzia ukarał trenera Dobiego żółtą kartką
71 min. Dobra akcja po prawej stronie Stępińskiego i Muchy
70 min. Zalewski zeszedł z boiska, za niego Słodowy
67 min. Ameyaw kapitalnie, idealnie w tempo dośrodkował z prawej, do piłki dobiegł Michalski i strzelił z biska do bramki
Gol dla Widzewa
66 min. Rumin strzelał ponad bramką Widzewa
64 min. Szczepan zagrał ręką w środku boiska
62 min. Mróz strzelał z 17 metrów, Wrąbel efektownie odbił piłkę na róg
61 min. Apolinarski i Rumin wchodzą za Ferugę i Jadacha. GKS będzie grał dwoma napastnikami
57 min. Kita kontuzjowany w środku pola. To może być groźny uraz. Za Kitę wchodzi Mucha
56 min. Ameyaw po dryblingu strzelił, ale obok bramki
53 min. Róg dla Widzewa. Robak strzelał, ale obok
51 min. Daniel Tanżyna strzelcem gola. Po dośrodkowaniu Stępińskiego z lewej strony z wolnego, Tanżyna doszedł do piłki i wpakował ją do bramki
49 min. Stępiński zatrzymał atak gości z lewej strony
48 min. Po wrzutce z rogu Komor strzelił ponad bramką Widzewa
47 min. Szczepan dośrodkował, nikt nie zamknął akcji gości, ale wywalczony róg dla GKS
46 min. Obie drużyny bez zmian. Kita cofnięty do drugiej linii
46 min. Początek drugiej połowy
Koniec pierwszej połowy. Widzew ma problem, bo w drugiej części będzie grał w dziesiątkę. Goście mieli dwie stuprocentowe sytuacje w pierwszych 45 minutach, Widzew - żadnej. Jak łodzianie chcą wygrać ten mecz?
45+2 min. Ali wrzucił piłkę, nikt nie zamknął akcji
45 min. Czerwona kartka dla Hanouska. Po faulu na Bielaku Hanousek ujrzał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną. Oba faule nie były brutalne, ale trudno dyskutować z decyzjami sędziego. Mógł podjąć inne decyzje, ale tego nie zrobił
43 min. Ameyaw wrzucał z lewej, Michalski źle strzelał głową
43 min. Ameyaw minął dwóch rywali, trzeci zabrał mu piłkę
37 min. Po wrzutce z wolnego Szczepan strzelał głową, Wrąbel instynktownie odbił piłkę. To była stuprocentowa okazja gości
35 min. Stępiński dośrodkował z prawej, Michalski nie opanował piłki
33 min. Widzew wrócił z dalekiej podróży. Jadach zagrał wzdłuż bramki Widzewa, na szczęście żaden napastnik GKS nie zamknął akcji
32 min. Feruga w walce o piłkę uderzył w twarz Tanżynę. Przerwa w grze
30 min. Hanousek do końca atakował bramkarza i został ukarany żółtą kartką
28 min. Ależ dobra okazja Michalskiego. Po odegraniu piłki przez Robaka Michalski strzelał z 14 metrów, za mocno i za wysoko. Wystarczyło przymierzyć.
25 min. Błąd sędziego, nie widział spalonego. Szczepan z bliska strzelał w doskonałej okazji, Wrąbel odbił piłkę. Gra na spalone łódzkiej obrony rodzi niebezpieczeństwo
24 min. Ameyaw był faulowany w narożniku, sędzia uznał inaczej
23 min. Atak Jastrzębia przerwany pułapką ofsajdową Widzewa
17 min. Kita próbował strzelać mając obrońców na plecach, ale piłka nie poleciała w światło bramki
17 min. Witkowski ukarany żółtą kartką po faulu na Kicie
16 min. Michalski piętą do Stępińskiego - zabrakło precyzji
15 min. Niespodziewanie goście są częściej przy piłce. Grudniewski w ostatniej chwili zatrzymał Szczepana
13 min. Po wrzutce z wolnego Tanżyna wybił piłkę głową, zaatakował Michalski
12 min. Tanżyna faulował. Wolny dla GKS 30 metrów od bramki Widzewa
8 min. Ameyaw przechwycił piłkę i zagrywał do Robaka, niestety piłka trafiła w nogi obrońcy. Gdyby było podanie, jak przy pierwszej bramce w meczu Węgry - Polska, mielibyśmy gola dla Widzewa
6 min. Dobra akcja Widzewa. Michalski niedokładnie dogrywał w pole karne
4 min. Kita faulowany przy wyjściu na wolną pozycję. Powinna być kartka
2 min. Grudniewski wygrał pojedynek biegowy ze Szczepanem
1 min. Niedokładne wybicie Wrąbla, na szczęście napastnik GKS na spalonym
1 min. Pierwszy gwiazdek sędziego
Gramy! Drużyny zamieniają pola gry, Widzew atakować będzie w stronę starego zegara. Marek Hanousek w ostatniej chwili przypomniał sobie o zdjęciu obrączki z palca.

Godz. 12.39. Piłkarze wychodzą na boisko. Widzewiacy zagrają w czerwonych strojach, rywale w czarnych

Godz. 12.35. Trener GKS Paweł Ściebura mówił: - W każdym meczu walczymy o trzy punkty. Nie patrzymy na miejsce w tabeli. Dlaczego nie ma Daniela Rumina? Tak zareagowaliśmy, mamy dwóch równorzędnych napastników. Na treningach lepiej prezentował się Daniel Szczepan i on gra