Widzew GKS Jastrzębie na żywo. Wynik meczu Widzew GKS online. Widzew faworytem, ale ten mecz to nie będzie spacerek

Paweł Strzelecki
Widzew GKS Jastrzębie na żywo. Wynik meczu Widzew GKS. Łodzianie chcą się cieszyć dziś z 3 punktów Krzysztof Szymczak
Widzew GKS na żywo. Wynik Widzewa online. Dziś, w niedzielę na stadionie przy al. Piłsudskiego Widzew podejmuje GKS Jastrzębie. Lider spotyka się więc z ostatnim zespołem w tabeli. Ale ten mecz dla łodzian na pewno nie będzie spacerkiem. Zapraszamy na naszą relację od godziny 17.45. Początek meczu o godzinie 18.

Widzew GKS na żywo

Wynik meczu Widzew GKS 3:1[/b
[b]Koniec meczu.
Widzew wygrał dziewity ligowy mecz, ale nie przyszło mu to łatwo
88 min Widzew przejął inicjatwę na boisku
85 min po centrze i główce Słodowego piłka o centymetry mija słupek bramki Widzewa
83 min centrostrzał gości ląduje na aucie
81 min rywle stracili impet i wiarę w sukes
76 min gra sIą uspokoiła. Widzew kontroluje sytuację
66 min o akcji Kuna i Montingeo gola strzelił Danielak
60 min widzewiacy biegają za piłką i rywalami
53 min Widze broni się na własnym przedpolu
50 min dużo niedokładności w grze obu druyn
46 min początek drugiej połowy, oba zespoły bez zmian
Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 2:1
45 min Rumin pokonuje Wrąbla
45 min Kun fauluje rywala. Rzut karny dla GKS
36 min Guzdek podwyższa prowadzenie. Po zamieszaniu podbramkowym napapstnik znw wykazał się strzeleckim instynktem. Skuteczna dobitka
32 min po akcji Kuna Zielińskiego,, premierową bramkę dla Widzewa strzelił Montini
30 min po centrze Zalewskiego pierwsza interwencja Wrąbla
29 min kolejny fatalny strzał z dystansu, tym razem Danielaka
27 min bardzo niecelny strzał z dystansu Montiniego
25 min na razie Widzew bez składnej akcji
21 min po centrze Danielaka i główce Montiniego rzut rożny, po którym interweniuje Reclaf
16 min Widzew bez składnej akcji i strzału na bramkę
11 min Kun przegrywa kolejny pojedynek jeden an jeden
9 min agresywnie grający goście nie pozwalają na wiele Widzewowi
4 min dużo chaosu w grze obu drużyn
2 min groźnie pod bramką Widzewa. Za mocne dośrodkowanie Kamińskiego
1 min zaczynamy mecz Widzew na czerwono
godz. 17.50 W poprzednim sezonie Widzew dwa razy pokonał GKS. Oba mecze rozgrywane były w Sercu Łodzi. Widzewiacy najpierw wygrali 1:0 po golu Mateusza Możdżenia, a potem 2:0 po bramkach Daniela Tanżyny i Mateusza Michalskiego. To w tym drugim spotkaniu kontuzji doznał Przemysław Kita. „Kitmen” powinien wrócić za około dwa tygodnie.
Ogólny bilans sześciu spotkań: 3 zwycięstwa Widzewa, 2 - GKS, jeden remis, bramki 6-2 dla łodzian

godz. 17.41 Żółte kartki w Widzewie:
3 – Bartosz Guzdek, Marek Hanousek
2 – Juliusz Letniowski, Mateusz Michalski
1 – Karol Danielak, Tomasz Dejewski, Radosław Gołębiowski, Kacper Karasek, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna

godz. 17.31 GKS Jastrzębie to zespół, który z drużynami z czołówki radzi sobie dobrze - uważa trener Widzewa Janusz Niedźwiedź
godz. 17.21 sklady na mecz, który zacznie się o godz. 18
Widzew: Wrąbel – Zieliński, Nowak, Tanżyna, Stępiński – Michalski, Hanousek, Kun, Danielak – Montini, Guzdek
Rezerwowi: Reszka – Dejewski, Grudniewski, Gołębiowski, Nunes, Mucha, Tetteh, Karasek, Tomczyk

GKS: Reclaf – Zalewski, Bojdys, Słodowy, Witkowski – Kuczałek, Jadach, Handzlik – Kamiński, Rumin, Zejdler
Rezerwowi: Drazik – Kasperowicz, Niewiadomski, Gajda, Feruga, Balboa, Łukasik, Gulczyński, Borkała

Patrząc na miejsca w tabeli i wyniki można śmiało powiedzieć, że przed Widzewem łatwe zadanie. Nic bardziej mylnego. Łodzianie, którzy marzą o grze w ekstraklasie, muszą zagrać z GKS Jastrzębie z pełnym zaangażowaniem, by zainkasować kolejny punkty przybliżające ich do upragnionego awansu. Trener Widzewa zapewnia, że jego zawodnicy nie zlekceważą rywala.

Sporo rozmawiamy z naszymi piłkarzami i wiemy, że jeśli chce się wygrywać, to nie powinno się patrzeć na to, na którym miejscu w tabeli jest przeciwnik, tylko skupić się na swoich zadaniach. Wierzę, że damy radę utrzymać tę koncentrację, tak samo jak to było wcześniej - mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec.

Trener ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy - tylko Przemysław Kita nie jest jeszcze brany pod uwagę przy ustalaniu składu, ponieważ dopiero od niedawna normalnie trenuje z drużyną.

Widzew Łódź GKS Jastrzębie na żywo. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18 w niedzielę 10 października

Każdy mile widziany, lecz rozebrany - takie napisy witały plażowiczów spędzających urlopy nad Bałtykiem w latach 80 - tych XX wieku. Do licznej grupy golasów, nurtu wywodzącego się z nudyzmu, dołączyli łodzianie pod wodzą prezesa Klubu Naturystów, Józefa Kubickiego z Łodzi.Czytaj, ZOBACZ ZDJĘCIA na kolejnych slajdach

Miss Natura Łódź 1988, czyli piękno bez bikini. Wybory Miss ...