Widzew Garbarnia na żywo online. Widzew nie podtrzymał dobrej passy na własnym stadionie

TJ, HOF
Widzew Łódź Garbarnia Kraków na żywo. Wynik Widzew Garbarnia online. Czy łodzianie podtrzymają dobrą passę? Widzew Garbarnia
W Widzewie już wiedzą, że piętnaście minut dobrej gry to zbyt mało, aby wygrać mecz. Postawa łodzian mogła imponować jedynie na początku drugiej części spotkania. Było szybko, efektownie i co najważniejsze skutecznie. Jednak z każdą kolejną minutą animusz Widzewa gasł. Oczywiście nie można łodzianom odmówić ambicji, ale to było zbyt mało, aby wywalczyć dziś trzy punkty. Krakowski zespół zagrał bardzo mądrze, widział jak zneutralizować moc widzewskiej drużyny. Kolejny raz rezerwowi nie wnieśli nic pozytywnego do gry zespołu gospodarzy. Łodzianie prowadzili 1:0, ale ostatecznie musieli się zadowolić jednym punktem. Spotkanie z Garbarnią zakończyło się remisem 1:1. Czołówka ligi znów ucieka.

Widzew Garbarnia na żywo online 14.09.19

Wynik meczu Widzew Garbarnia 1:1

90+4' Koniec meczu. Widzew remisuje z Garbarnią 1:1

90+1' Kartka dla Kity za dyskusję

90' Sędzia doliczył 4 minuty

88' Starcie w polu karnym Garbarni. Leżą bramkarz i Robak

87' Aut dla Widzewa

86' Zmiana Ameyaw za Wolsztyńskiego

85'
Wolsztyński wysoko nad poprzeczką

84' Faul dla Widzewa przed polem karnym krakowskiej drużyny

83' Kiks bramkarza Garbarni, ale bez konsekwencji

82' Na boisku leży piłkarz krakowskiej drużyny

81' Dwie zmiany w Garbarni, Wójcik za Szewczyka, Duda za Kołbona

79' Kita zmienia Mąkę. Widzew - Garbarnia 1:1

77' Robak w trudnej sytuacji nie trafił w b ramkę

75' Kibice krzyczą: Widzew my wierzymy!

74' Radwański miał pomagać, ale na razie zepsuł dwie piłki

72' Widać, że gości nie satysfakcjonuje wynik remisowy

70' Zmiany w meczu, Wyjadłowski za Feliksa oraz Radwański za Możdżenia.

68' Przewaga krakowian w środkowej części boiska

66' Kosakiwicz z wolnego, lecz żaden z widzewiaków nie dopadł do piłki

65' Rzut rożny dla Widzewa

62' Kosakiewicz przegrał z Masiudą. Ten zagrał do niepilnowanego Kuczaka, który pokonał bramkarza Widzewa.

61' Goście wyrównali. Stadion zamilkł
61' Warto o tym wspomnieć. Kapitan łodzian zdobył siódmego gola w tym sezonie (piątego po strzale z rzutu karnego).

59' Niecelny strzał Poczobuta

57' Wreszcie upragniony gol, a kibice na trybunach szleją ze szczęścia

55' Goooool, gooooool, gooool!!! Robak wykorzystał jedenastkę. Widzew - Garbarnia 1:0

55 Rzut karny dla Widzewa, po faulu na Robaku

55'
Strzał Możdżenia, bramkarz wybija na róg
53' Wrzutka Możdżenia, Robak na spalonym

51' Widzew wreszcie przejął inicjatywę i z pasją atakuje Garbarnię

49' Słupek po główce Tanżyny

48' Rzut wolny dla Widzewa

48' Obydwie drużyny bez zmian

47' Aut dla gości

46” Rozpoczęła się druga część spotkania

Koniec pierwszej części meczu. Widzew - Garbania 0:0. Krakowska drużyna grała pierwszej połowie bardzo ciekawą piłkę, a Widzew nie miał pomysłu, jak rywalowi odebrać chęć do prowadzenia gry. Łodzianie wykazują zbyt mało inicjatywny, by myśleć o odniesieniu zwycięstwa.

45' Niecelny główka Robaka

45' Sędzia doliczył dwie minuta

44' Na boisku leży krakowski piłkarz. Konieczna lekarska interwencja

43' Rożny dla gości

42' Rzut rożny dla Widzewa

40' Kibice nadal gorąco dopingują Widzew

38' Możdżeń zza pola karnego trafił piłką w słupek.

35' Niecelne uderzenie Gutowskiego

34' Widzewiacy grają ostro i mają już na koncie sporo fauli

32' Strzał Gutowskiego nad poprzeczką

30' Złe przyjęcie Mąki rozpoczęło kontrę gości. Widzew - Garbarnia 0:0

29' Aut dla Widzewa

27' Widzewska druga linia nie ma pomysłu, jak zaskoczyć rywala

25' Upomnienie dla Tanżyny oznacza absencję w spotkaniu z rezerwami Lecha Poznań.

23' Kartka za zagranie ręką przez Mruka.

22' Pierwsza groźna akcja Widzewa, ale strzał Kosakiewicza zablokował obrońca rywal.

22' Żółta kartka dla Tanżyny

20' Widzew miał szczęście. Zawodnik gości nie trafił z bliska do łódzkiej bramki

20' Dwadzieścia minut gry bez klarownej sytuacji dla Widzewa!

18' Marcin Robak wzywa kolegów do agresywniejszej gry na połowie rywala

17' Garbarnia nie wystraszyła się Widzewa i to ona ma inicjatywę

15' Kibice skandują „Walczysz Widzew, walczysz”

13' Robak znów na pozycji spalonej

12' Dość zaskakująca sytuacja, ale to goście przeważają

11' Rzut wolny dla gości, ale sytuację wyjaśnia Robak. Widzew - Garbarnia 0:0

10' Widzewiacy nie zdołali jeszcze wypracować klarownej sytuacji pod bramką rywala

9' Kibice śpiewają „Widzew my chcemy gola, Widzew my chcemy gola”

8' Robak na spalonym

7' Częściej przy piłce zawodnicy gości

6' Aut dla drużyny Garbarnii

5' Rywale długo rozgrywają piłkę w środku boiska

4' - Dużo walki w środkowej strefie boiska

3' Feliks fauluje Tanżynę i mamy pierwszą kartkę

2 ' Goście mieli rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.

2' Kibice śpiewają „Widzew liczy się tylko zwycięstwo”

1' Sędzia rozpoczął spotkanie

19.06 - Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na murawę.

19.05 - Marcin Robak odebrał statuetkę dla Piłkarza Lipca i Sierpnia w plebiscycie kibiców Widzewa.

19.01 - Dziś na boisku przy al. Piłsudskiego zmierzą się dwie drużyny piłkarskiej drugiej ligi, które mają na swoim koncie tytuł mistrza Polski. Dla Widzewa i Garbarni Kraków będzie to pierwsze ligowe pojedynek od… siedemdziesięciu lat!

18.56 - Dzisiejszy mecz dziewiątej kolejki piłkarskiej drugiej ligi Widzew Łódź - Garbarnia Kraków, poprowadzi Marcin Szczerbowicz z Olsztyna