Widzew. Forma zespołu w pierwszych meczach będzie wielką zagadką

pasZaktualizowano 
W sobotę w Sieradzu spotkanie dwóch rozczarowanych minionym sezoniem.

Warta nie awansowała do trzeciej ligi, a Widzew do pierwszej. Mecz pokaże, kto szybciej i skuteczniej otrząsnął się z tej sportowej wpadki. Dla łodzian spotkanie będzie próbą generalną przed ligową premierą. W sobotę 27 lipca o godz. 18 zagra w Wejherowie z Gryfem. W ogóle początek rozgrywek będzie trudny dla łodzian, bowiem w drugiej kolejce 3 sierpnia (godz. 18) czeka ich kolejny wyjazdowy mecz, tym razem z Bytovią.
Mówiąc szczerze, to jak zaprezentuje się Widzew w pierwszych spotkaniach, dla wszystkich jest pewnie wielką zagadką. Zespół podczas przygotowań przeżył prawdziwą rewolucję czy może raczej trenerskie trzęsienie ziemi. Zbigniewa Smółkę zastąpił Marcin Kaczmarek, który przygotowuje zespół do sezonu metodą startową. Może się okazać, że sportowy mechanizm zacznie właściwie funkcjonować dopiero po kilku pierwszych kolejkach. Tymczasem presja na zespole jest ogromna. Ma dominować w lidze od pierwszej kolejki.
Widzew ma asa w rękawie czyli strzelającego bramki jak na zawołanie Marcina Robaka. Snajper potrzebuje jednak właściwego otoczenia czyli ze czterech doświadczonych graczy, którzy wypracują mu dogodne bramkowe sytuacje. Dlatego Widzew ciągle szuka i namawia doświadczonych ludzi, którzy z nie jednego pieca chleb jedli i są w stanie pokazać w II lidze sportową klasę,
22-letni pomocnik Widzewa (zagrał sześć spotkań w II lidze) - Marcin Pieńkowski przechodzi testy w trzecioligowej Unii Skierniewice. 24-letni pomocnik Dawid Jabłoński podpisał roczny kontrakt z drugoligową Olimpią Elbląg. .Jabłoński w zeszłym sezonie wystąpił w jednym spotkaniu Radomiaka Radom w II lidze.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pażdzioch

ŁKS z Lechią fajnie zagrał a hiszpan był klasą .Szkoda że inni zawodnicy ŁKS dostawali od niego w ataku .Słabo wyszkoleni.

P
Pażdzioch.

Lipa nie ma klasowych zawodików w Widzewie tylko Robak.Pozostali tylko drugoliwcy i trzeciligowcy .Amatorami dobrze opłacanymi co woda sodowa im odbija będzie ciężko awansować do pierwszej ligi.

T
TEO

REMIS

TO

SUKCES

B
Baca Zgierz
2019-07-19T11:55:13 02:00, Andrzej Zgierz:

Za kilka godzin swój pierwszy mecz w ekstraklasie zaczyna łódzki ŁKS a redakcja sportowa ma oczywiście tylko jeden temat.srts,wstyd ,wielki wstyd dla dziennikarzy sportowych te prasówki bo trudnonazwać to gazetą

2019-07-19T14:07:24 02:00, Gość:

bo ten mecz w ekstraklapie obchodzi bardzo malo osob?

Niby cię mało obchodzi ale zapewne posadzis tyłek przed tv i ochoczo będziesz oglądał mecz ŁKS

F
Fijoł

Wow!!! z Gryfem!!! To będzie prawdziwe spotkanie gigantów 😂😂😂😂😂😂😂

R
Remisowe Tow. Sportowe

Formy nie ma i nie będzie. Klątwa autokaru działa.

W
Wiesiek rts

Jak wygramy z kołtunami z Sieradza to upije się robotniczym. Ooooooooooooooo robak ole ole ole robak ole

o
ozzy
2019-07-19T11:55:13 02:00, Andrzej Zgierz:

Za kilka godzin swój pierwszy mecz w ekstraklasie zaczyna łódzki ŁKS a redakcja sportowa ma oczywiście tylko jeden temat.srts,wstyd ,wielki wstyd dla dziennikarzy sportowych te prasówki bo trudnonazwać to gazetą

2019-07-19T14:07:24 02:00, Gość:

bo ten mecz w ekstraklapie obchodzi bardzo malo osob?

2019-07-19T15:00:12 02:00, xc:

Ty zapewne przeżywasz to już od miesiąca. Cóż, różne są zboczenia, ale nie znaczy zaraz, że każdy je musi mieć.

ty nie posiadasz więcej niż jedna disco-polo to nie muzyka a srts to żadna drużyna

... Pytający ....

… a o której godzinie gra widzew swój mecz w eks-klasie, bo ŁKS Łódź gra o 20.30 .... a czy wielki działacz widzewu Jędras już zakupił karnet .....

l
lew
2019-07-19T11:50:58 02:00, Pani Pączek:

Jest już jest wielki materiał o wielkim pierdzewie miód na uszy wielkich rogaczy karnetowych którym wciska się kit i manie wielkości brawo pani Pączek hahahaah o to chodziło znowu się nabrało dziadziostwo Byczyńskie hahaha

Artykuł o Widzewie jest tradycyjnym już lepem na muchy z Dworca Kaliskiego. Tradycyjnie się was zleciała cała chmara i prześcigacie się, kto napisze debilniejszy tekst.

x
xc
2019-07-19T11:55:13 02:00, Andrzej Zgierz:

Za kilka godzin swój pierwszy mecz w ekstraklasie zaczyna łódzki ŁKS a redakcja sportowa ma oczywiście tylko jeden temat.srts,wstyd ,wielki wstyd dla dziennikarzy sportowych te prasówki bo trudnonazwać to gazetą

2019-07-19T14:07:24 02:00, Gość:

bo ten mecz w ekstraklapie obchodzi bardzo malo osob?

Ty zapewne przeżywasz to już od miesiąca. Cóż, różne są zboczenia, ale nie znaczy zaraz, że każdy je musi mieć.

T
Thor
2019-07-19T12:44:12 02:00, LOŻA SZYDERCÓW:

ZAGADKA ILE MILIONÓW W TYM SEZONIE ZMIELI KLUB SRTS2015?

Ile ty możesz mieć szarych komórek? Pół jednej? Szkoda sensu na analizę.

G
Gość

w sobote derby nieudaczników

G
Gość
2019-07-19T11:55:13 02:00, Andrzej Zgierz:

Za kilka godzin swój pierwszy mecz w ekstraklasie zaczyna łódzki ŁKS a redakcja sportowa ma oczywiście tylko jeden temat.srts,wstyd ,wielki wstyd dla dziennikarzy sportowych te prasówki bo trudnonazwać to gazetą

bo ten mecz w ekstraklapie obchodzi bardzo malo osob?

G
Gość
2019-07-19T11:10:18 02:00, Gość:

haha wczoraj pisali że młode rugbistki Atomówek chciały by chociaż RAZ W TYGODNIU korzystać z pełnowymiarowego boiska na Łodziance .

Dzisiaj juz widzewioki kolejny raz płaczą że dla nich za mało jest miejsca na Łodziance i juz dopisali Atomówki że korzystają z Łodzianki hahahaah szybko ta decyzje podjęli ze mogą :)

https://www.widzewtomy.net/widzew-chce-korzystac-z-lodzianki-w-wiekszym-stopniu/

to moze potrenuja na Minerskiej albo na al chujni? moze wszystkie te kluby sie tam przeniosa? dlaczego wszyscy maja tranowac na Lodziance a starozakonni nie?

Dodaj ogłoszenie