WIDZEW FINISHPARKIET NA ŻYWO. Relacja z meczu WIDZEW vs FINISHPARKIET. WIDZEW FINISHPARKIET wynik

tj
Dziś Widzew gra z Finishparkietem. Widzew Finishparkiet na żywo
Dziś Widzew gra z Finishparkietem. Widzew Finishparkiet na żywo Widzew Finishparkiet
Po słabym, w wykonaniu Widzewiaków, meczu Finishparkiet zdobywa w Łodzi 3 punkty i bardzo przybliża się do awansu do II ligi. Łodzianie zagrali słabo, nie stworzyli sobie ani jednej dobrej sytuacji. Gości zdobyli bramkę po ładnej akcji, nie wykorzystali jeszcze rzutu karnego, ale zasłużenie wygrali i są bardzo blisko awansu. A Widzew zagrał chyba jeden z najsłabszych meczów w tej rundzie.

WIDZEW FINISHPARKIET NA ŻYWO

Strona wymaga odświeżenia - F5

WIDZEW FINISHPARKIET 0:1

Do końca pozostają dwie kolejki. Finishparkiet ma punkt przewagi nad drużyną ŁKS. Jeśli oba mecze podopieczni Sławomira Majaka wygrają, Finishparkiet awansuje do II ligi.

93' To już koniec meczu. Widzew przegrywa z drużyną Finishparkietu 0:1.
Jeszcze zmiana w drużynie Drwęcy.
Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.
Czas pracuje dla gości.
90' To już koniec regulaminowego czasu gry. Widzew przegrywa z Finishparkietem 0:1.

89'
Zmiana w drużynie gości - trzecią zmianę przeprowadza Sławomir Majak.
88'Kamil Jackiewicz mocno z dystansu, ale niecelnie.
87' Maciej Wolski ukarany żółtą kartką.
86' Zmiana. Schodzi Mąka, wchodzi Budka.
Adrian Budka wejdzie na ostanie minuty.
84' Wynik bez zmian. Widzew wciąż przegrywa.
Strzał głową Brochockiego, ale niecelny.
83'Teraz Widzew w ataku, ale Kamiński powstrzymany faulem. Rzut wolny dla Widzewa.
82'Coraz mniej czasu do końca meczu, Widzew wciąż nie zagroził ani razu bramce gości.
Teraz Widzew w ataku, ale znów zabrakło precyzji...
78' Nic się nie dzieje na boisku...
75' Zmiana w drużynie gości. Michał Miller schodzi z boiska.
Rzut wolny dla Finishparkietu - piłka nad poprzeczką.
72'Żółta kartka dla Barana.
70'Ogawa za Michalskiego - zmiana w Widzewie.
68' Widzew do tej pory nie stworzył żadnej klarownej okazji, by zagrozić bramce gości...
65' Jeśli mecz zakończy się takim wynikiem, drużyna Majaka wraca na fotel lidera i jest coraz bliżej awansu.
63' Talaga chyba był faulowany w polu karnym, ale sędzia pokazuje" gramy dalej".
Wynik bez zmian. Widzew przegrywa z Finishparkietem 0:1. 62' Znów wolny dla gości. Będzie niebezpiecznie. 18 metrów do bramki Wolańskiego. Na szczęście piłka nad poprzeczką.
57' Rzut wolny dla Finishparkietu, ale Domżalski źle go wykonał.
Widzew gra niedokładnie, Widzew gra nieskładnie, Widzew nie potrafi zagrozić bramce gości.
55' Krótka przerwa w grze. Na murawie leżą dwaj zawodnicy Finishparkietu.
Drwęca w ataku, Widzew też próbuje, ale na razie niewiele z tego wychodzi.
52' Dobra wrzutka, silna, ale piłka opuszcza plac gry. Wolański od bramki
51' Rzut rożny dla gości ,ale wcześniej zmiana w Widzewie - wymuszona - Bartłomiej Gromek opuszcza boisko, nie jest w stanie grać dalej. Publiczność żegna go brawami.
49' Kontra Finishparkietu i gdyby nie Wolański byłoby 0:2
47' Faul na Kazimierowiczu - jest szansa na bramkę... nic z tego.
45' Gramy!Zmiana w Widzewie - Brochocki Grzegorz za Możdżonka.
Za moment II połowa meczu.
Sędzia Piotr Urban kończy pierwszą połowę meczu. Z trybun słychać gwizdy kibiców.
Jeszcze rzut wolny dla gości, ale fatalna wrzutka, Widzew wychodzi z kontrą. Szkoda, że Michalski źle przyjął piłkę.
Wynik Widzew Finishparkiet 0:1
Końcówka pierwszej połowy bardzo ciekawa i emocjonująca - kilka ciekawych akcji z jednej i z drugiej strony. Sędzia przedłużył 1 połowę.
45' Rzut wolny dla Finishparkietu, ale obok bramki Wolańskiego.

44'
Widzew gra dziś słabo. Widzew nie ma pomysłu na rozegranie piłki. Ciężko będzie łodzianom strzelić gola i wyrównać wynik meczu.
42' Ależ emocje na Widzewie.
41' Nie ma bramki dla Finihparkietu Wolański łapie piłkę!

41' Rzut karny dla Finishparkietu!!!

40' Widzew przegrywa z Finishparkietem 0:1
Pomocnik Drwęcy minął 4 piłkarzy i zagrał na czystą pozycję od Michała Millera, a ten wpakował piłkę do siatki.**GOOLL dla Finishparkietu!37' Teraz niezła akcja Widzewa, ale zabrakło ostatniego podania. Widzew jednak wciąż przy piłce. 35' Żółta kartka dla zawodnika Drwęcy za faul na Bartku Gromku. 33' Teraz dobra akcja gości i strzał z dystansu i Wolański cudem wybija piłkę na rzut rożny. Było bardzo groźnie. 31' Widzew od rzutu wolnego. Kamiński, ale uprzedzony przez zawodnika Drwęcy. 30' Świetny doping na trybunach - kibice jak zwykle pokazują, że należą do najlepszych. 29' Dobra akcja Widzewa, Mąka wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. 26' Na boisku bez zmian. Wynik również się nie zmienił Widzew remisuje z Finishparkietem 0:0
Finishparkiet gra coraz lepiej. Widzew jakby schowany, Widzew gra powoli.
Dobra akcja Finishparkietu, strzał na bramkę Wolańskiego, ale niecelny.
22' Teraz Widzew próbuje, ale na razie akcje łodzian są niemrawe. 19' Wynik bez zmian. Widzew remisuje z Finishparkietem 0:0 Piłka wpada do bramki Widzewa**, ale sędzia uznaje, że strzał był z pozycji spalonej. Gol nie zostaje uznany.

Rzut rożny dla drużyny Finishparkietu
16' Dobre przejęcie przez Widzew, Kamiński szybko ruszył, ale sędzia podniósł chorągiewkę i zasygnalizował pozycję spaloną.
14' Na trybunach głośny doping, na boisku piłkarze próbują akcji ofensywnych. Raz Widzew, raz Finishparkiet.
Widzew z rzutu wolnego - ładny strzał Michalskiego, uderzenie z woleja, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką - dobra akcja Widzewa.
9' Wynik meczu 0:0
7' Widzew od bramki, próba ataku pozycyjnego. Nie ma ruchu, nie ma wychodzenia na pozycję. Gra na połowie Finishparkietu.
Gra zostaje wznowiona.
Faul na Widzewiaku. TERAZ KIBICE zarzucili białym konfetti bramkę pod zegarem. Przerwa w grze. Trzeba uprzątnąć serpentyny.
3' Na razie obie drużyny spokojnie
1' Gramy. Widzew na czerwono!
17.58 Za chwilę początek meczu.
Kibice dyskutują na temat tego, jak zagra dziś Widzew. Jeśli łodzianie wygrają, otworzą drużynie ŁKS-u drogę do awansu. Jeśli przegrają, fotel lidera wciąż będzie zajmował Finishparkiet.
17.55 Stadion przy al. Piłsudskiego czerwony - kibice już zasiedli na swoich miejscach, choć spóźnialscy wciąż jeszcze wchodzą. Dziś kompletu publiczności nie będzie.
17.40 Znamy już składy obu drużyn - podajemy je poniżej.
17.25 Stadion Widzewa powoli zapełnia się kibicami.