Widzew - FC Gareji Sagarejo (Gruzja) 2:2. Łodzianie walczyli do końca

W drugiej grze kontrolnej Widzew zmierzył się z Gruzinami

Drużyna gruzińskiej II ligi okazała wymagającym rywalem.
Łodzianie przegrywali już 0:1. Wyrównał Chwałkowski, ale po czterech minutach Widzew stracił drugiego gola. Łodzianie pokazali charakter,, walczyli do końca. W 83 minucie wyrównał Owczarek

Widzew Łódź - FC Gareji Sagarejo (Gruzja) 2:2 (0:1

)

Widzew: RReszka (75′ Ludwikowski) – Stępiński, Chwałowski, Tanżyna – Owczarek, Mucha (75′ Machałek), Kun, Gołębiowski – Danielak, Pawłowski – Montini

FC Gareji Sagarejo ostatni sezon 2021 (system wiosna-jesień) zakończył na 4. miejscu w Erovnuli Liga 2, czyli zapleczu piłkarskiej ekstraklasy w tym kraju. Wyższa lokata dawała już prawo gry w barażach o awans, ale FC Gareji na koniec sezonu miało do 3. miejsca stratę aż 14 punktów.
Od początku roku drużynę do nowego sezonu ligowego przygotowuje trener Kacha Gogiczaiszwili, w przeszłości 27-krotny reprezentant kraju, który m.in. zagrał dwa razy przeciwko Polsce w 1997 r. w eliminacjach mistrzostw świata.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0