Widzew. Czy 31 maja dojdzie w klubie do trzęsienia ziemi?

pas
W Widzewie cisza przed burzą.

Ten tydzień powinien przynieść wiele ważnych rozstrzygnięć. Miejmy nadzieję, że wreszcie poznamy nowego trenera zespołu. Czas najwyższy, bowiem piłkarze którzy ewentualnie zgodziliby się bronić barw klubu, chcieliby wiedzieć z kim przyjdzie im pracować.
Nie jest wykluczone, że w przeddzień Dnia Dziecka dojdzie do trzęsienia ziemi we władzach Widzewa. 31 maja odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia RTS, które zdecyduje o przyszłości zarządu klubu i rady nadzorczej.
Na pewno obrady będą długie i burzliwe. Jest z czego się rozliczać. Przyniosą jedną wielką dymisję? Jeśli tak, to nie tylko zespół trzeba będzie budować od nowa, ale... cały klub. Czy w takim zamieszaniu może powstać zespół potrafiący skutecznie walczyć o awans?
Na razie dyrektor sportowy jest na urlopie, ciągle nie ma trenera, ale to ni znaczy, że nic się nie dzieje. Można powiedzieć, że jest szkielet planu przygotowań i poznajemy kolejnych rywali łodzian w okresie przygotowawczym. Drużyna rozpocznie przygotowania 12 czerwca. Dziesięć dni później będzie już na obozie w Opalenicy.
Podczas zgrupowania zagra mecze kontrolne z Lechem Poznań (22 czerwca) i Chrobrym Głogów (29 czerwca). 3 lipca lipca spotklanie ze Stomilem Olsztyn, a 6 lipca czeka łodzian pojedynek z Wartą Poznań. 2728 lipca: początek rundy jesiennej.
W II lidze na razie ruch transferowy niewielki. Piłkarze przede wszystkim odchodzą do lepszych klubów: Maciej Dampc z Bytovii i Michał Trąbka ze Znicza Pruszków do ŁKS, Tymoteusz Puchacz z Puszczy Niepołomice do Lecha Poznań.
Z Widzewa odejdzie siedmiu ośmiu piłkarzy, a bliski przyjścia jest napastnik Przemysław Kita z Olimpii Grudziądz.

Tokio Flesz

Wideo

Komentarze 39

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rain
2019-05-28T11:20:21 02:00, Trzeci poziom:

Serce Łodzi dumnie brzmi ale nie w trzecim poziomie rozrywkowym Hahaah to gdzie jest mózg Łodzi ????? Czerwone landryny znowu w kosmosie krążą hahaha

2019-05-28T11:37:41 02:00, Gość:

jakie serce Łodzi ????????? bo 2 razy w miesiącu gra tam 3 ligowy teraz 2 ligowy widzewu hahahahah na terenach ŁKS graja piłkarze ŁKS pierwsza siła piłkarska Łodzi od 5 lat ,graja dwie czołowe drużyny siatkówki kobiet w ekstraklasie ,grają rugbiści choc to osobiście i pewnie nie tylko nie chciałbym żeby tam grali i nie powinni juz jak ŁKS bedzie grał w esktraklasie i jest jedna z największych hal w Polsce gdzie odbywa sie pełno imprez sportowych,koncertów i nie tylko ogólnokrajowych i swiatowych

2019-05-28T19:07:01 02:00, adam:

No i jakie jest zainteresowanie tymi rozgrywkami na Aleja Unii 2?

Ile ludzi się gromadzi na Piłsudskiego na tym 3 poziomie ligowym, a ile na tym niby najwyższym poziomie koło Dworca Kaliskiego tak na trybunie, jak i w hali?

2019-05-29T05:11:26 02:00, Gość:

Tak dla twojej wiadomosci, na Piłsudskiego są cztery trybuny, a na Al. Unii tylko jedna. Może nie widzisz różnicy? To do okulisty.

2019-05-29T16:01:18 02:00, Gość:

Będą cztery i dopiero będzie pusto haha

Wybacz, ale pusto to masz w głowie. :)

G
Gość
2019-05-28T11:20:21 02:00, Trzeci poziom:

Serce Łodzi dumnie brzmi ale nie w trzecim poziomie rozrywkowym Hahaah to gdzie jest mózg Łodzi ????? Czerwone landryny znowu w kosmosie krążą hahaha

2019-05-28T11:37:41 02:00, Gość:

jakie serce Łodzi ????????? bo 2 razy w miesiącu gra tam 3 ligowy teraz 2 ligowy widzewu hahahahah na terenach ŁKS graja piłkarze ŁKS pierwsza siła piłkarska Łodzi od 5 lat ,graja dwie czołowe drużyny siatkówki kobiet w ekstraklasie ,grają rugbiści choc to osobiście i pewnie nie tylko nie chciałbym żeby tam grali i nie powinni juz jak ŁKS bedzie grał w esktraklasie i jest jedna z największych hal w Polsce gdzie odbywa sie pełno imprez sportowych,koncertów i nie tylko ogólnokrajowych i swiatowych

2019-05-28T19:07:01 02:00, adam:

No i jakie jest zainteresowanie tymi rozgrywkami na Aleja Unii 2?

Ile ludzi się gromadzi na Piłsudskiego na tym 3 poziomie ligowym, a ile na tym niby najwyższym poziomie koło Dworca Kaliskiego tak na trybunie, jak i w hali?

2019-05-29T05:11:26 02:00, Gość:

Tak dla twojej wiadomosci, na Piłsudskiego są cztery trybuny, a na Al. Unii tylko jedna. Może nie widzisz różnicy? To do okulisty.

Będą cztery i dopiero będzie pusto haha

G
Gość
2019-05-28T11:20:21 02:00, Trzeci poziom:

Serce Łodzi dumnie brzmi ale nie w trzecim poziomie rozrywkowym Hahaah to gdzie jest mózg Łodzi ????? Czerwone landryny znowu w kosmosie krążą hahaha

2019-05-28T11:37:41 02:00, Gość:

jakie serce Łodzi ????????? bo 2 razy w miesiącu gra tam 3 ligowy teraz 2 ligowy widzewu hahahahah na terenach ŁKS graja piłkarze ŁKS pierwsza siła piłkarska Łodzi od 5 lat ,graja dwie czołowe drużyny siatkówki kobiet w ekstraklasie ,grają rugbiści choc to osobiście i pewnie nie tylko nie chciałbym żeby tam grali i nie powinni juz jak ŁKS bedzie grał w esktraklasie i jest jedna z największych hal w Polsce gdzie odbywa sie pełno imprez sportowych,koncertów i nie tylko ogólnokrajowych i swiatowych

2019-05-28T19:07:01 02:00, adam:

No i jakie jest zainteresowanie tymi rozgrywkami na Aleja Unii 2?

Ile ludzi się gromadzi na Piłsudskiego na tym 3 poziomie ligowym, a ile na tym niby najwyższym poziomie koło Dworca Kaliskiego tak na trybunie, jak i w hali?

2019-05-29T05:11:26 02:00, Gość:

Tak dla twojej wiadomosci, na Piłsudskiego są cztery trybuny, a na Al. Unii tylko jedna. Może nie widzisz różnicy? To do okulisty.

Nie ludzi a fsioki z chlewa czyli pierdzewiaki

G
Gość
2019-05-28T11:20:21 02:00, Trzeci poziom:

Serce Łodzi dumnie brzmi ale nie w trzecim poziomie rozrywkowym Hahaah to gdzie jest mózg Łodzi ????? Czerwone landryny znowu w kosmosie krążą hahaha

2019-05-28T11:37:41 02:00, Gość:

jakie serce Łodzi ????????? bo 2 razy w miesiącu gra tam 3 ligowy teraz 2 ligowy widzewu hahahahah na terenach ŁKS graja piłkarze ŁKS pierwsza siła piłkarska Łodzi od 5 lat ,graja dwie czołowe drużyny siatkówki kobiet w ekstraklasie ,grają rugbiści choc to osobiście i pewnie nie tylko nie chciałbym żeby tam grali i nie powinni juz jak ŁKS bedzie grał w esktraklasie i jest jedna z największych hal w Polsce gdzie odbywa sie pełno imprez sportowych,koncertów i nie tylko ogólnokrajowych i swiatowych

2019-05-28T19:07:01 02:00, adam:

No i jakie jest zainteresowanie tymi rozgrywkami na Aleja Unii 2?

Ile ludzi się gromadzi na Piłsudskiego na tym 3 poziomie ligowym, a ile na tym niby najwyższym poziomie koło Dworca Kaliskiego tak na trybunie, jak i w hali?

Tak dla twojej wiadomosci, na Piłsudskiego są cztery trybuny, a na Al. Unii tylko jedna. Może nie widzisz różnicy? To do okulisty.

K
Kibic
2019-05-28T11:26:56 02:00, Kibic:

Żadnego trzesienia nie bedzie. Będzie jak było kilka osób posypie głowę popiołem, dopuszcza kilku karków z mafii kiełbasianej jako słupa. Sprzedadzą karneciki zawiną się z kasą. W połowie sezonu wycofają sie z rozgrywek. Potem reaktywacja reaktywacji a dalej zobaczymy. TAK BEDZIE!!! NIE ma co już Widzewowi kibicować. Nawet jeżeli ktoś nie lubi ŁKS to trzeba obiektywnie powiedzieć że to jedyny klub który godnie reprezentuje Łódź w piłce nożnej .

2019-05-28T19:04:09 02:00, cv:

Ludzie, zacznijcie trochę samodzielnie myśleć. Ktoś przywalił, że sponsorzy odchodzą, drugi dołożył, że Widzew najpóźniej w połowie sezonu splajtuje, a nagle cała rzesza marzycieli to powiela, jak jakiś pewnik. Może i gospodarka kasą jest taka sobie, ale cały czas jest nadwyżka zysków nad kosztami. Jeśli chodzi o finanse, to ten twój super ŁkS jest pod kreską. O wycofywaniu się sponsorów też nikt, no może poza kibicami ŁKS nie słyszał.

Jak pisałem wam że z awansu nici to też odpowiedź była że to bajki a awans jest pewny... Zobaczysz kolego z drugiej strony miasta że za pół roku nie będzie Widzewa. Obecnie Widzew jest tak obmyślonym przedsięwzięciem żeby wydoić z karnetów i od sponsorów jak najwięcej kasy. Idę o zakład że część piłkarzy którzy dostali wysokie kontrakty pod stołem musiało odpalić działkę temu i owemu panu z dużym karkiem. Wasze problemy się zaczną od tego sezonu. A już jest tak że jak idzie to idzie jak się sypie to wszystko sypie. Na dzień dzisiejszy Widzew istnieje tylko teoretycznie. Nie ma trenera nie ma piłkarzy nie ma zarządu. No tylko stadion stoi. A to za mało. Także z punktu widzenia mafii kiełbasianej ( która - nie zaprzeczaj - rządzi w tym klubie) jest to najlepszy czas żeby wyciągnąć kasę która się da a potem niech klub zaczyna od nowa. Nie miej złudzeń te łyse karczycha to nie mają swoich ukochanych klubów. Oni mają tylko swoje interesy. I jak zaczynają rządzić to zniszczą każdy klub. Tylko udają kibiców czy to legii Wisły ŁKS czy Widzewa.

w
w końcu z olx
Przesłał cv w wiele miejsc opuszczali to że schodów

Ten nikt znalazł sobie dojna krowę z naszego klubu Won kaczorowski
W
Wyczyścić z darmozjada
Kaczorowski zawodowy bezrobotny

Ten bezczelny kłamca menago wysokiego szczebla niech odda kasę i won
W
Widzewiak
Nie będzie porządku w klubie, dopóki tzw mafia kiełbasiana i handlarze twardym, będą rządzić z tylnego fotela.
L
LONG
2019-05-28T11:20:21 02:00, Trzeci poziom:

Serce Łodzi dumnie brzmi ale nie w trzecim poziomie rozrywkowym Hahaah to gdzie jest mózg Łodzi ????? Czerwone landryny znowu w kosmosie krążą hahaha

2019-05-28T11:37:41 02:00, Gość:

jakie serce Łodzi ????????? bo 2 razy w miesiącu gra tam 3 ligowy teraz 2 ligowy widzewu hahahahah na terenach ŁKS graja piłkarze ŁKS pierwsza siła piłkarska Łodzi od 5 lat ,graja dwie czołowe drużyny siatkówki kobiet w ekstraklasie ,grają rugbiści choc to osobiście i pewnie nie tylko nie chciałbym żeby tam grali i nie powinni juz jak ŁKS bedzie grał w esktraklasie i jest jedna z największych hal w Polsce gdzie odbywa sie pełno imprez sportowych,koncertów i nie tylko ogólnokrajowych i swiatowych

2019-05-28T19:07:01 02:00, adam:

No i jakie jest zainteresowanie tymi rozgrywkami na Aleja Unii 2?

Ile ludzi się gromadzi na Piłsudskiego na tym 3 poziomie ligowym, a ile na tym niby najwyższym poziomie koło Dworca Kaliskiego tak na trybunie, jak i w hali?

Adam - mądrych ,inteligentnych ludzi w każdym społeczeństwie jest mniej niż durni i chamów. Szlachty zawsze było mniej niż pospólstwa. Ty niestety tak jak twoja drużyna zostałeś na 3 poziomie.

a
adam
2019-05-28T11:20:21 02:00, Trzeci poziom:

Serce Łodzi dumnie brzmi ale nie w trzecim poziomie rozrywkowym Hahaah to gdzie jest mózg Łodzi ????? Czerwone landryny znowu w kosmosie krążą hahaha

2019-05-28T11:37:41 02:00, Gość:

jakie serce Łodzi ????????? bo 2 razy w miesiącu gra tam 3 ligowy teraz 2 ligowy widzewu hahahahah na terenach ŁKS graja piłkarze ŁKS pierwsza siła piłkarska Łodzi od 5 lat ,graja dwie czołowe drużyny siatkówki kobiet w ekstraklasie ,grają rugbiści choc to osobiście i pewnie nie tylko nie chciałbym żeby tam grali i nie powinni juz jak ŁKS bedzie grał w esktraklasie i jest jedna z największych hal w Polsce gdzie odbywa sie pełno imprez sportowych,koncertów i nie tylko ogólnokrajowych i swiatowych

No i jakie jest zainteresowanie tymi rozgrywkami na Aleja Unii 2?

Ile ludzi się gromadzi na Piłsudskiego na tym 3 poziomie ligowym, a ile na tym niby najwyższym poziomie koło Dworca Kaliskiego tak na trybunie, jak i w hali?

c
cv
2019-05-28T11:26:56 02:00, Kibic:

Żadnego trzesienia nie bedzie. Będzie jak było kilka osób posypie głowę popiołem, dopuszcza kilku karków z mafii kiełbasianej jako słupa. Sprzedadzą karneciki zawiną się z kasą. W połowie sezonu wycofają sie z rozgrywek. Potem reaktywacja reaktywacji a dalej zobaczymy. TAK BEDZIE!!! NIE ma co już Widzewowi kibicować. Nawet jeżeli ktoś nie lubi ŁKS to trzeba obiektywnie powiedzieć że to jedyny klub który godnie reprezentuje Łódź w piłce nożnej .

Ludzie, zacznijcie trochę samodzielnie myśleć. Ktoś przywalił, że sponsorzy odchodzą, drugi dołożył, że Widzew najpóźniej w połowie sezonu splajtuje, a nagle cała rzesza marzycieli to powiela, jak jakiś pewnik. Może i gospodarka kasą jest taka sobie, ale cały czas jest nadwyżka zysków nad kosztami. Jeśli chodzi o finanse, to ten twój super ŁkS jest pod kreską. O wycofywaniu się sponsorów też nikt, no może poza kibicami ŁKS nie słyszał.

v
volt
2019-05-28T15:52:35 02:00, Rain:

Trzęsienie ziemi, powinno być po drugim, trzecim remisie, teraz należy wykonywać stateczne ruchy, tak by wylądować po pęknięciu balona. Wiele razy pisałem, i byłem rugany przez zadufanych w sobie kibiców reaktywacji. Moje słowa sprawdziły się w stu procentach, pompowany balon ma granice wytrzymałości, a ktoś jak ma reaktywacje w zadzie, a liczy kaskę zrobi wszystko byle ją zdobyć. Współczuję włodarzy, tym bardziej sternika z "OLX" Brałbym poważnie rozwiązanie klubu, i stworzenie "reinkarnacji" tradycji sportowych. Tak od "ZERA" tak jak Łódzki Klub Sportowy. Do zobaczenia w extraklasie, na derbach panowie, na czterech nowych trybunach ŁKS, i na widzewie.

Brawo Rain, okazuje się że jak chcesz, to nawet potrafisz napisać całkiem z sensem. Co do kolejnego upadku i zaczynania od zera, nie zgadzam się jednak. Co da cofanie się do B klasy? Czysta strata czasu. Gdyby były długi to może i tak. ale jest nawet jakaś nadwyżka. pomału wymieniać lewusów, ale nie tracić czasu na kolejne wspinacie się po kolejnych ligach, druga to i tak niski poziom.

R
Rain
2019-05-28T15:52:35 02:00, Rain:

Trzęsienie ziemi, powinno być po drugim, trzecim remisie, teraz należy wykonywać stateczne ruchy, tak by wylądować po pęknięciu balona. Wiele razy pisałem, i byłem rugany przez zadufanych w sobie kibiców reaktywacji. Moje słowa sprawdziły się w stu procentach, pompowany balon ma granice wytrzymałości, a ktoś jak ma reaktywacje w zadzie, a liczy kaskę zrobi wszystko byle ją zdobyć. Współczuję włodarzy, tym bardziej sternika z "OLX" Brałbym poważnie rozwiązanie klubu, i stworzenie "reinkarnacji" tradycji sportowych. Tak od "ZERA" tak jak Łódzki Klub Sportowy. Do zobaczenia w extraklasie, na derbach panowie, na czterech nowych trybunach ŁKS, i na widzewie.

2019-05-28T17:14:28 02:00, Czerwony odbyt Łodzi:

nie panowie tylko wiesniaki pierdzewiaki

Mądrze piszący wieśniak, mądrze myślący też człowiek.

C
Czerwony odbyt Łodzi
2019-05-28T15:52:35 02:00, Rain:

Trzęsienie ziemi, powinno być po drugim, trzecim remisie, teraz należy wykonywać stateczne ruchy, tak by wylądować po pęknięciu balona. Wiele razy pisałem, i byłem rugany przez zadufanych w sobie kibiców reaktywacji. Moje słowa sprawdziły się w stu procentach, pompowany balon ma granice wytrzymałości, a ktoś jak ma reaktywacje w zadzie, a liczy kaskę zrobi wszystko byle ją zdobyć. Współczuję włodarzy, tym bardziej sternika z "OLX" Brałbym poważnie rozwiązanie klubu, i stworzenie "reinkarnacji" tradycji sportowych. Tak od "ZERA" tak jak Łódzki Klub Sportowy. Do zobaczenia w extraklasie, na derbach panowie, na czterech nowych trybunach ŁKS, i na widzewie.

nie panowie tylko wiesniaki pierdzewiaki

R
Rain
Trzęsienie ziemi, powinno być po drugim, trzecim remisie, teraz należy wykonywać stateczne ruchy, tak by wylądować po pęknięciu balona. Wiele razy pisałem, i byłem rugany przez zadufanych w sobie kibiców reaktywacji. Moje słowa sprawdziły się w stu procentach, pompowany balon ma granice wytrzymałości, a ktoś jak ma reaktywacje w zadzie, a liczy kaskę zrobi wszystko byle ją zdobyć. Współczuję włodarzy, tym bardziej sternika z "OLX" Brałbym poważnie rozwiązanie klubu, i stworzenie "reinkarnacji" tradycji sportowych. Tak od "ZERA" tak jak Łódzki Klub Sportowy. Do zobaczenia w extraklasie, na derbach panowie, na czterech nowych trybunach ŁKS, i na widzewie.
Dodaj ogłoszenie